Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Fitness Diary by Kika
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 35 . 36 . >>
Autor Zprva
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:37


Ty Lilly dělám silové treninky spíąe .. + kardio


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:39


zkus občas dát hiit... budeą rychleji pálit.. já jedu převáľně na hiitech kolikrát týdne cvičíą? Hiit máą do 30 min se zahřátím i protaľením..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Led 2014 20:39


Já Ti nevím....nechci Ti totiľ brát iluze!
Já bych spíą zůstal u jednoho dvou cviků na nohy a ty udělal pořádně, čili silově se spoustou sérií....


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:42


Tak mi klidně ty iluze vem Legi ... jen do toho třeba potřebuju a» mi někdo opět otevře oči a pomůľemi opět najít ten dobrý směr .. Přiklad tréninku jen do mě

Lilly 3* týdně posilka 2* tydně doma jak vychází čas ale od unora najíľdíme na posilku ob den tj po st pa ne ut ct so a furt dokola


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:44


aha... tak to se ti tam asi nevejde... leda místo kardia..ale to nevím, jestli je správné..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:47


Lilly ja se prizbusobim ajk je to posun k vysledku sem schopna komplet cely trenink predelat


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:49


Já jsem úplně bez iluzí co jsem poznal Legiho..
liliana

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:50


pokud máą suplementy, kvalitní stravu, tak bych to tam 2x týdne někam ąoupla... mě dokázalo dost změnit i to..ale je to spíą "rýsování" a odbourávání tuku... svaly z toho rostou minimálně...


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:50


Lepsi tak nez byt jen snilek s presvedcenim ze je vse dobre


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Led 2014 20:53


Úplně jednoduąe Kiko, udělej po rozcvičení s tou 30kg činkou 10 sérií po 5 opakování a potom uľ nic. O tak budeą vidět andělíčky. Příątě to vystřídej....5 sérií předních dřepů s 20kg činkou po 6 opak. a 5 sérií Good mornings s 15kg činkou. Takhle trénují velký holky!


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:54


Liily stravu si hlídám opět poctivě nejsem nějaký častý hříąník .. suplementy zatím jen klasika protein spalovač a vitamínky ... akorát mám ten pocit ľe kdyľ nemá vąechno striktně napsané tak nevědomky můľu udělat chybu ... já si fakt budu muset sestavit jídelníček opět a treninkový plán na nějaký čas.. Neříkám, ľe je to dokonalé za mě hrůza .. chtěla bych se uľ posunout o kus dále .. ale vím, ľe to nejde hned


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 20:58


Legi dobře beru tě za slovo .. ale to jsou jen nohy ? nechceą mi pomoct sestavit i ten zbytek ... a otestujeme to ? jak to zabere bude happy a samozrejmně ti budu psát výsledky


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Led 2014 21:00


Ajeje, daląí modelka co chce plán...ľe já jen....
Ale jo, něco splichtím, ale neslibuju kdy...


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:02


Jasně vąak já nikam nespěchám .. daląí modelka ? jestli je nás tolik a kaľdá dosahne uspěchu pak ti s tvými 109 kili můľem udělat hip hip huraaaaaaa ...

Jinak good morning je to ten předklon ? nepletu se ?


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:03


zase pisu jako buran a nemyslim na pismenka I´m sorry za gramatiku


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Led 2014 21:04


Buď kůl...jj, předklony.


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:07


No jeątě mi ta hlava slouľí to dneska bude dlouhá noční uľ zase zuřím jak mi ta práce ubírá na výsledcích .. njn člověk si nevybere


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:14


No jo Legi zase bude něco někomu sestavovat a zase jenom holkám achjo
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:22


Ale no tak speedy ...


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:32


Já mám zase ohlodanou kostičku
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:41


ted ti zase nerozumim nejak polopaticky na me


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:43 - Zmnil/a: Spede


®e Legi mě nic nenapsal
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:45


Jo ah taaaaaaaaak ale neboj urco ti taky ve spouste vecech pomohl nebo se pletu ? vzdyt legi je nas andel strazny tady


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 6 Led 2014 21:55


No mě vľdy řekl, ľe dělám vąechno ąpatně, ale nechci ho ranit, vím ľe jsem dospělý, ale kaľdý potřebuje cítit ten tlak, kdyľ někdo řekne: Budeą jíst toto nebo tamto a uvidíą výsledky...
Karolina

len
# Zaslno: 6 Led 2014 22:07


Kriss, tak se pak poděl aľ Ti Legi něco sestaví, jsem zvědavá, taky bych uľ chtěla mít ten trénink nějak striktní, čím víc o tom čtu, tím míň toho vím Daląí kdo Tě poprosí, Legi, po Kriss,budu já Pokud budeą tak hodný, se z nás zblázníą


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Spede

len
# Zaslno: 6 Led 2014 22:09


To já si mohu teda hodit hned maąli
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 22:17


To je fakt prostě na nás platí bič to máme asi podobné


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 22:19


A karolinko ty taky chodíą silové tréninky ?


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Karolina

len
# Zaslno: 6 Led 2014 23:25 - Zmnil/a: Karolina


Od té doby co mám doma velkou činku, velký kettlebell a 10 kg jednoručky, tak jo, baví mě to.. snaľím se Svalíky rostou, ale myslím, ľe by mohly víc.. kostičky uľ jsem měla na břiąe, troąku pořád prosvítají teď mi spíą jde o to nabrat nějaké svalíky.. Já nepotřebuju bič, jen tomu dát nějaký řád .i doma si umím dát do těla, ľe nemůľu chodit, nevím přesně jak, hlavně se tam snaľím mít, co nejvíc základní cviky, spíą mi jde o to jak to rozdělit do jednotlivých dní, které cviky je dobré jít po sobě a spolu a tak, zas aby jich tam nebylo moc, aby ty svaly rostly a tak..něco vím, ale jeątě spoustu věcí ne.. Ale teď aľ se uzdravím, tak to zase bude pro začátek těľąí ten rozjezd, po nemoci, to je vľdycky, neľ to člověk udejchá A taky bych chtěla se hecnout jít zkusit posilku, aby mi to někdo ukázal, jak, ale hledej si někoho, kdo o tom něco ví..ąkoda, ľe nejste blíľ, já jsem straąnej stydlín jít někam sama do posilky..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Kriss

len
# Zaslno: 6 Led 2014 23:33


Dnes sem zase vyą»ourala mezi známimi jednu velmi dobře odvedenou práci ... Takľe pro pokochání muľského oka .. a pro nás holky motivace ..

http://kika10.rajce.idnes.cz/Promeny#1474909_10200 446428123383_699811136_n.jpg


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 35 . 36 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 2
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist