Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Fitness Diary by Kika
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 35 . 36 . >>
Autor Zprva
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 13:57


Ahojky vąem,
a» uľ brouzdajícím či sběratelům rad nebo také těm, kteří umí ty cenné rady rozdávat ..

Chtěla bych se Vám vąem na začátek představit

Jmenuji se Kika (23 let)
Od malička jsem byla sportovně zaloľené dítko. Závodně jsem jezdila 5 let na koních ( parkůrové skákání) 3 roky jsem hrála volejbal a 6 let jsem se věnovala Hasičskému sportu na opravdu vysoké úrovni. Do dne mého zranění kolene jsem byla posedlá pohybem. Nedokázala jsem si představit jediný den kdy bych měla leľet doma a nic nedělat. Den ,,D'' byl pro mě velice smutný .. zranění kolena bylo celkem váľné podle tvrzení lékařů. Odątípnutý kus chrupavky, který se mi jen tak volně loudal v kloubním pouzdře. Tvrzení lékaře v nemocnici proti tvrzení sportovního doktora :D fakt těľké rpzhodnutí .. ale nakonec jsem na operaci neąla Dnes je to cca 5 let a je to pro mě uľ uzavřená kapitola, na kterou ale musím někde tam v hlavé občas myslet

A co bylo dále? První rok jsem se musela dát nějak dokupy druhý rok jsem bezúspěąně zkouąela sportovat .. 3. rok jsem přibrala 15 kg na váze .. opravdu děsivý pohled kdyľ ty číselka skákaly nahoru ..ale přestala jsem si po čase lámat hlavu. Jednoduąe sem začala ľít v přesvědčení, ľe kdyľ mě bude mít někdo rád, tak takovou jaká jsem. Čas utíkal jako voda .. 4. rok jsem se stále přemlouvala, ľe s tím začnu něco dělat, Takľe drastické diety s welcome jojo efektem .. např typ .. Mléčná dieta.. Bylo jen hůř ..

Jednoho pro mě snad nejlepąího dne v ľivotě jsem potkala člověka, který je teď uľ víc neľ rok pro mě tou nejdůleľitějąí osobou.

Přivedl mě tak nenápadně do světa fitness. Ano teď uľ můľu přiznat, ľe začátek byl kvůli němu. První pernamentka do posilovny byl dárek od něj jak tiąe naznačit .. no těch pár kil navíc musí jít pryč Stačil pouhý měsíc a zamilovala jsem se aľ po uąi a to ne do něj, ale do upoceného trička, smradlavých tenisek a činek

Takhle celý můj příběh začíná ..
Rozhodla jsem se o ty nejhezčí, ale i nejtěľąí chvíle rozdělit

Takľe Vás tímto vąechny zdravím KIKA


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Karolina

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 13:59


Máą můj obdiv


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 14:05


Díky za uvítaní .. postupem času sem dodám výsledky za celých 10 měsíců poctivého cvičení a jdeme dal ne ? Přes překáľky ke hvězdám jen tak se vítězí


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 14:08


drľím palce jsi borec, ľe jsi to i přes překáľky nevzdala..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 14:20


Díky za podporu snad si navzájem vąichni pomůľeme jen a jen k lepąím výsledkům


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 26 Lis 2013 14:47


Ahoj Kriss....uľ jsem o Tobě slyąel...a to jen dobré.


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 14:51


Ooooh díky Starosta ? opravdu skvělý to chlap smekám i klobouk, který nemám take sem slyąela jen samé chvály na Tebe .. hodně teď f·orum pročítám a» sem v obraze ale fiha kopec čtení ti povím a některé fakt uľitečné informace .. coľ je skvělé ..


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 26 Lis 2013 15:02


Ano, od Starosty samozřejmě. Jsem zvědavý na Tvůj příběh...


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 15:03


Uľ na tom pracuju celý deník s osobním trenérem mám zpracovaný tak budu jen kopírovat a zbytek mám ručně jak říkám svůj růůůůľovýýý fitness boooook :D takľe mě bude čekat přepisování ale kolikrat se fakt zastavím nad těmi zápisky je to dobrá věc


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 15:44


SEZNAMKA

První krůčky vzpomínáte?
Na svůj první den v posilce nikdy nezapomenu hihi

Začínala jsem v Dámském fitness. Dnes uľ se na to koukám s odstupem a jiným nadhledem .. Byly to první tři měsíce a pro nastartování to bylo fajn ..

Asi vąichni vědí jak to tam chodí .. No nějaké to kardio pro začátek,ale ąupky hupky a» nebrzdíme provoz ne ? pak 2-3 okruhy kruhového tréninku .. Stanoviątě -stroj- stanoviątě a dokolečka dokola .. no a na závěr cca 30 minut opět kardio .. větąinou jsem chodila na Elipical hihi to se mi líbilo no a nikdy jsme neopomínali závěrečné protáhnutí ...

Byla jsem uneąená a nadąená jako malé dítko u Vánočního stromečku .. Cvičit jsem chodila minimálně 3* týdně kdyľ vycházel čas byla jsem i 6 dní v týdnu. Vľdy záleľelo na směnách v práci .. Oooo a výsledky? ano byly .. pěkné poctivé měření a» uľ v cm nebo na váze ąlo vidět vąe .. Svalová hmota se zvyąovala a ąpíček mizel .. Voda v těle se taky srovnala

Posílám Vám tady výsledky po 45 dnech cvičení s počáteční váhou 69 Kg

Váha: 64,5 Kg
Výąka: 157 cm
Ruce: 28 cm
Prsa : 101 cm
Pas: 84 cm
Boky: 101 cm
Stehna: 58 cm
Lýtka : 35 cm
Tuk: 28,2
Svalová hmota: 43,7
Kostní minerály: 2,3
DCI: 2233
Metabolický věk: 26
Procento vody v těle: 51,8
viscerální tuk: 3

Ano celkem rychlý posun na začátek ale ve finále to stejně nebylo to pravé ořechové ... daląí měsíc tělo začalo protestovat a chtělo to nějakou změnu ..
I kdyľ jsem zapojila více kardia .. okruhy ze 3 zvýąila na 5 měla jsem peąek

Sama si to dnes uľ dokáľu vysvětlit .. ale o tom aľ příątě ..


KIKA


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
tadeafc

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 15:48


Kiki,nedá mi to...ale pod svalovou hmotou 43,7 si mám představit co??
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 15:52


No to jsme dva, kterým to nedalo a drľ se dobře ani ,, trenerka '' mi to nedokázala vysvětlit podle mě je to procento z váhy ale do dneska jsem se nedopátrala jak jim to tam v tom fitku měřilo :D


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
tadeafc

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 15:56


Tak to uľ budeą potom sluąná korba

Já měl 39% tuąím,ale zjistil,ľe váha má horąí odhad jak já...
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 15:59


No to netuąím teda :DDD taky mám z toho takový smíąený pocit co to vlastně znamenalo


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 26 Lis 2013 16:03


Tak já si tipnu....Kika měla stále stejný, nebo dokonce menąí přísun kalorií (tak přece hubnu ne?) a za měsíc se organismus přeąteloval do reľimu, ze kterého by měli ekologičtí teroristi velkou radost, umírala pomalu na podvýľivu. Kdy sis toho vąimla?


48let @ 195cm @ 135kg
Martin77

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 16:09


Kriss

Taky mě zajímaj ty měření, co je třeba DCI, kostní minerály a jak se to vůbec měří? Viscerální tuk?
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 16:10


Jo presne presne to sem taky dostala pekne pokarano

nez jsem zistila ze je neco spatne vubec sem netusila ze kazda drina neni jen o fitku ale i o jidle ...


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 16:15


Jooo a měření probíhalo na nějaké speąl váze .. při příchodu do fitka a na holé nohy asi tak


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 17:54


in body? Nebo tanita...?


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 17:56


In body ... vyznaą se v tom Lilly?


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 17:59


já na něm byla.. přijde mi víc přesné, jak ty tanity a tak..ale asi to taky nebude uplně dokonalý..nemá to moc vychytaný pomer pasu a boku..je tam nejaký prumer či co.. byla jsem na něm před rokem a ted jsem i to chtěla zopakovat..ale momentálně necvičím chátrám... tak aľ se víc nabuąím :D


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 26 Lis 2013 19:13 - Zmnil/a: Starosta


Super Kika tak uľ si to rozbehla.
Pre ostatných Kiku poznám s FMG pár krát sme spolu komunikovali a uľ vtedy som usúdil, ľe by bolo ąkoda ak by sa nepodelila zo svojimi skúsenos»ami na naąej stránke.
Iste nemá ľiadne medaile či tituly no preąla a aj prechádza si vlastne presne tomu čo má kaľdý z nás snahu cviči» a zlepąova» sa a to aj cez prekáľky a neúspechy.
Ono je pekné ak píąe niekto komu to ide vąetko ako z rozprávky či uľ tréning tak aj postava no oveµa zaujímavejąie je si prečíta» aj niečo čo vlastne skoro kaľdý preľíva a to sú aj neúspechy a ako aj z neúspechu urobi» úspech.Super Kika tak uľ si to rozbehla.
Karolina

len
# Zaslno: 26 Lis 2013 19:45


Moc hezky se to čte, těąím se na pokračování a drľím pěsti


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Kriss

len
# Zaslno: 27 Lis 2013 09:30


Lill ano kaľdý přístroj má asi své odchylky pro mě bylo důleľité v tu chvíli vidět rozdíl z minulého popisu .. zřejmě to dokonalé opravdu nebylo .. to uľ vím dnes i já .. nejvíce mě asi zamrzelo, ľe údajně kvalifikovaný člověk to neuměl řádně vysvětlit .. takľe pro mě daląí mínus dámského fitka ..


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 27 Lis 2013 10:24


Tak jdeme dál ..


Dámské fitko mámě za sebou ... závěrem bych chtěla říct, ľe to byla pro záčatek dobrá zkuąenost a malý odrazový můstek a příprava pro to co bylo dále. V daląí fázi jsem řeąila kudy a kam dále ..

velký otazník
no abych pravdu řekla bylo to trápení .. Byla jsem neą»astná a smutná, protoľe jsem nevěděla co ve cvičení změnit. Jedna stránka byly tréninky druhá a pro mě v tu chvíli podstatnějąí věc jídelníček .. Narodila jsem se ve znamení Lva a v tuhle chvíli se ve mě ta lvice nějak probudila. Nejsem ten typ co něco vzdává a» to stojí co to stojí jdu si zatím .. Jsem tak trochu umíněná

Nápad
No hádejte co mě to nepopadlo... Osobní trenér ... Říkala jsem si dobrá volba Kikuąo !!! Kdyľ sem zístila vąe co to obnáąí málem sem spadla ze ľidle hihi ale řekla jsem si kdyľ uľ tak uľ

Tak sem hledala a hledala aľ sem naąla ... Tomáą Exner Czech BodyBuilder (Ostrava)

Jedna ukázka btw. ten VELKÝ

http://www.youtube.com/watch?v=e2OcRjlqR7s

Huuu a bylo to tady vąe domluvené a čekali nás konzultace ..
No byla jsem mu tak po pás takľe sem si připadala jako naprostý ąpunt Sympatický mladý člověk z oboru. Vąe jsme probrali .. byla jsem naprosto otevřená a na něm ąlo vidět, ľe jsem ho taky zaujala ..Vzali jsem to od začátku přes jídlo , pitný reľím, skladbu tréninku aľ po samotný cíl... Povedlo se domluva hotová .. Pak uľ se mi jen solidně zatřepala peněľenka a uľ jen čekání aľ mi na email příjde nový jídelníček .. ten očekávaný první trénink byl cca za daląí tři dny ale o tom aľ v daląím ..

KIKA


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 27 Lis 2013 10:36


Jídelníček



1. den

Snídaně: 2x vařené vejce, celozrnný rohlík, čaj 312 Kcal
Svačina: 1ks pomeranč, 1ks jablko 130 Kcal
Oběd: 150g krůtí maso se 100g celozrnný pąeničných těstovin 458 Kcal
Svačina: 180g jogurt 130 Kcal
Večeře: 200g kuřecí maso se zeleninovým salátem bez zálivky 341 Kcal
Celkem 1371 Kcal
----

2. den

Snídaně: 2 ks celozrnný toast s vepřovou ąunkou, čaj 207 Kcal
Svačina: 150g mrkvový salát 50 Kcal
Oběd: 100g hovězí maso se 190g ąpagety (Boloňské) 418 Kcal
Svačina: 100g Mozzarella s rajčetem 303 Kcal
Večeře: 200g kapr na roątu s 150g brambory pečené 313 Kcal
Celkem 1291 Kcal
----

3. den

Snídaně: 2 ks celozrnný chléb s taveným sýrem a rajčetem, čaj 344 Kcal
Svačina: 1ks pomeranč, 1ks jablko 130 Kcal
Oběd: 200g hovězí steak se 100g rýľe 587 Kcal
Svačina: 180g jogurt 130 Kcal
Večeře: 200g kuřecí prsíčka zapečená na citrónu s ledovým salátem 220 Kcal
Celkem 1411 Kcal
----

4. den

Snídaně: 2 ks loupák, dľem, čaj 267 Kcal
Svačina: 150g okurkový salát 39 Kcal
Oběd: 300g zeleninový salát s vejci 538 Kcal
Svačina: 1 ks ľitný celozrnný chléb, tavený sýr 198 Kcal
Večeře: 200g rybí filé s křenem se 150g vařených brambor 305 Kcal
Celkem 1451 Kcal
----

5. den

Snídaně:100g ovesná kaąe s jablky, čaj 387 Kcal
Svačina: 3 ks mandarinky 65 Kcal
Oběd: 200g kuře pečené se 150g rýľe 577 Kcal
Svačina: 200g meloun vodní 53 Kcal
Večeře: 200g pangasius vařený se zeleninovým salátem bez zálivky 370 Kcal
Celkem 1365 Kcal
----

6. den

Snídaně: 2 ks celozrnná houska s cottage a plátkovým sýrem, čaj 414 Kcal
Svačina: 150g ovocný salát 120 Kcal
Oběd: 150g vepřové libové maso se 150g čočkové kaąe 490 Kcal
Svačina: 180g jogurt 130 Kcal
Večeře: 200g ąopský salát 186 Kcal
Celkem 1427 Kcal
----

7. den

Snídaně: 2 ks celozrnný rohlík, marmeláda, čaj 387 Kcal
Svačina: 200g strouhaná mrkev s jablkem 96 Kcal
Oběd: 150g králík nadivoko s 200g bramborové kaąe 497 Kcal
Svačina: 1 ks celozrnná houska s kuřecí ąunkou 175 Kcal
Večeře: 150g krůtího masa se 200g zeleninového salátu se zálivkou 210 Kcal
Celkem 1155 Kcal


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Karolina

len
# Zaslno: 27 Lis 2013 18:48





I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
liliana

len
# Zaslno: 28 Lis 2013 10:36


myslím si, ľe kdyľ se laik svěří do rukou člověka, který tomu opravdu rozumí, můľe mít brzy vidět dobré výsledky, neľ člověk který se v tom plácá.. jako já první půlrok.. ted uľ se plácám trochu méně uľ vím co jíst, jak a kdy..co se týká tréninku, tak v silovém jsem pořád nepolíbená..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 28 Lis 2013 12:06


Ano Lill vąe má své výhody, ale také nevýhody ... taky sem upadla na zadnici .. a chytala se za hlavu .. dnes je spousta forem jak se naučit a zlepąovat se .. Věřím, ľe nejlepąí cestou jak poznat sama sebe je tělo poslouchat a zkouąet a vědět jak na co reaguje. Je hromada a hromada rad ... stejně jako vąeobecných tréninku taky zkouąím a poslouchám své tělo co mi na to odpoví ptľ ľádná pravidla nejsou pro vąechny. A jsem přesvědčená ľe jsou i takové formy u kterých dosáhneą výsledku i sama a nepotřebujeą mít nad sebou bič ve formě trenéra. Své výhody to má to ano, ale stejně za Tebe neodcvičí a nenají se tak jak by člověk měl vzhůru k cílům i kdyľ je cesta trnitá


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 28 Lis 2013 12:26


jasně, člověk pokud sám nechce, tak ho nedonutí ani trenér... tohle je o vůli, motivaci.. a v tom, jestli máme jasné cíle... někdo to dělá pro zdraví, někdo pro postavu..někdo pro partnera..

Já bych to pro chlapa nedělala dělám to pro zdraví a protoľe se mi takové tělo líbí víc.. navíc endorfiny jsou moje droga, takľe ted mám abstak..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 35 . 36 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist