Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Proč :-)
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Karolina

Člen
# Zasláno: 14 Led 2014 09:19

To muselo bolet

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
liliana

Člen
# Zasláno: 20 Led 2014 10:25

Když začne někdo, kdo do té doby nic podobného nedělal, cvičit, tak ho to buď pohltí nebo mu to nic nedá..mají to hodně ženy, cvičí jen za účelem, aby byli štíhlé, aby neměly tuk.. a to především na břiše, bocích a zadku..ale proč to vlastně děláme? Ženeme se za nějakým cílem být bez tuku, být dokonalý..nebo co je vašim cílem... co je pro vás ten motor?

Cvičení vás musí pohltit, musíte to milovat stejně jako oblíbené jídlo..dělat to pro radost..pro vyplavění endorfinu..neříkejte mi, že když jste upocení ve sprše a chladíte rozpálené tělo studenou vodou, že nejste v té chvíli maximálně spokojeni... já tyhle stavy měla po hodinových hitech, je to takový záhul.. že ta sprcha.. po tom.. a ty pocity je něco nepopsatelného..

samozřejmě, že jako každá žena toužím po krásném, pevném, takřka dokonale vytvarovaném těle.. kdo by ho nechtěl... ale mě cvičení dělá dobře hlavně v jedné rovině...a tou je psyché - duše... našla jsem v tom nějaký smysl, který mi v dosavadním životě chyběl... úžasně mě to zbavuje stresu... třeba hodinový běh mi dokáže krásně detoxikovat duši, na druhou stranu to dělá dobře i mému zdraví, mám autoimunitní onemocnění... to je v podstatě nevyléčitelné..ale tak nějak se mi to dostalo někam jinam a léky které jsem brala, teď brát nemusím..

chci vyzrát nad přírodou, chci dokázat sama sobě, že má smysl v životě používat hlubší mysl.. teď se asi někteří usmíváte a ne každý to chápe.. miluju filosofii a věřím v myslitelé.. věřím v tajemství.. v to, že pokud dokážu myslí oklamat tělo, bude mě na slovo poslouchat..

hezký den všem

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Led 2014 11:42

Moc pěkné zamyšlení....a pěkný den i ode mě...

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 20 Led 2014 11:51

díky

Karolina

Člen
# Zasláno: 20 Led 2014 12:00

Moc hezké čtení, Lili, super

liliana

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2014 14:06

Tak bojovníci.. dnes mám na vás otázku..a ne že se budete hádat, kdo odpoví první

Jak se zbavujete stresu?

Stres je hrozná brzda, v tom abychom měli výsledky..v čemkoliv..

Mě pomáhá cvičení..je mi jasný, že většině taky..ale to mě nezajímá... umíte relaxovat? Umíte odpočívat "neaktivně"?
Máte někdo problém usínat? To je asi taky špatně,že.

Kriss

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2014 18:52

Ahoj Lilly .. ja se zbavuji stresu cvičením .. ale to není to o co ti jde
Druhá forma je po mě hudba ... kolikrát si jen lehnu na postel nohy si dám výše hodím sluchátka zavřu očí a poslouchám .. po půl hodně sem fit a v pohodě S usínáním jsem měla problémy dříve ale hodně mi pomohl zdravotní polštář předělaná ložnice na vzdušnější prostor a vypnutá televize .. Už žádné usínání u Tv ...

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2014 19:17

děkuji za reakci, Kriss

Kriss

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2014 19:23

Za malo

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2014 20:13

u toho relaxuju já

liliana

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2014 20:14

http://www.youtube.com/watch?v=olaoWBZI5bI

Kriss

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2014 20:27

Pěkné já mám radši teda klavíry ALE KAŽDÝ TO MÁME JINAK

http://www.youtube.com/watch?v=vCYk9CRx0g8

třeba tohle má hodinku a poslouchá se to velmi dobře

Never back down ...
liliana

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2014 20:50

klavír taky miluju

Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Úno 2014 07:25

To je zajímavý téma, kterýmu se poslední dobou hodně věnuju, protože se mi dost podstatně změnil život a nic není jako dřív, takže celková stresová zátěž je neúnosná a dost podstatně to ovlivňuje regeneraci a výsledky cvičení. Každého z nás ovlivňuje psychika více, než si je ochoten možná připustit. Paradoxně lépe jsou na tom lidé, co se nedokáží ovládat a stres a frustraci tzv. ihned vyřvou, případně rozbijí kus nábytku apod., než Ti klidní, ve kterých se to kumuluje jak v papiňáku. Tito (já) lidé mají problém. Osobně je pro mě nutným stavem milovat a být milován, jinak je narušena rovnováha a svět pro mě nedává smysl. Velkým ventilem stresu je kromě posilování samozřejmě sex a nádherný věci všeobecně, ať už je to obraz, kniha, les, nebo něco takovýho.....

http://m.youtube.com/watch?v=P-ddZRvOAj0

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 20 Úno 2014 07:58

děkuji za reakci Legi, myslíš si, že jsou na tom lépe cholerici? Můj taťka často vypadal, že už infarkt má

Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Úno 2014 09:40

Jednoho cholerika mám v práci a vypadá to tak. Introverti to mají horší v tom, že ve styku s cholerikem je ničí nejen stresory samotné, ale i ten cholerik. Držím se spíš zásady Japonců, neobtěžovat okolí svými problémy. Cholerici jsou mi z duše protivní, ale respektuju to. Každý je nějaký....

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 20 Úno 2014 09:42

a ty jsi introvert?

Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Úno 2014 10:07

Ne, já jsem extrovert, ale život mě naučil...

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 20 Úno 2014 10:10

Karolina

Člen
# Zasláno: 20 Úno 2014 11:43

Ještě Ti odpovím já, Lili.. Mě zbavuje stresu cvičení, to všechny tady a pak určitě i ty příjemné věci, co tu psal, Legi.. Ale skvěle mě uvolňuje hudba v kombinaci s řízením auta..to miluju, jízda na koni, občas i si jen tak lehnout s knížkou.. Jinak čas od času pomůže i těžší fyzická práce, štípání dřeva a tak..podle množství stresu a vzteku, který mám.. S usínáním problém nemívám, ale měla jsem ho, když jsem pracovala až moc a u toho ještě cvičila, měla jsem spánku málo, a když už pak bylo klidněji, spát mi prostě nešlo.. teď už spinkám zase jak miminko, hodně mi pomohla dovolená, zvykla jsem si na nějaký režim spánku a odpočinula hlavně hlavě, ale i tělu

liliana

Člen
# Zasláno: 20 Úno 2014 11:58

díky Kájo

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0