Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Kokainův Deníček
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zprva
Kokain

len
# Zaslno: 21 Z 2013 01:48


Můj milý deníčku, dnes jsem se rozhodl, si tě zaloľit. Nevím jak často tě budu vyuľívat, ale snad se někdy podaří.

1. zápis
21/09/2013 1:44

Dnes jsem byl celý den v práci, takľe trénink byl slabý. Jen pár shybů s vestou, ale zlepąení oproti úterku.
Nějak mě bolí rameno, asi to bude důsledek včerejąího tréninku ramen, i kdyľ je to pořád velmi slabé

Zítra budu také celý den v práci, tak si asi budu jen hrát s kleątičkama, abych posílil aspoň předloktí.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Kokain

len
# Zaslno: 23 Z 2013 00:10


2. zápis
23/09/2013 0:07

Dneska jsem se na cvičení velice těąil. Navyąoval jsem váhy o 2-5kg na cvik, největąí problém byl u bicepsů, tam to nějak zadrhávalo a pak bohuľel přiąel dlouho neviděný známí, takľe zbytek tréninku vzal za své. Naątěstí uľ chybělo víceméně jen břicho a to jsem si zlehka odcvičil doma.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Kokain

len
# Zaslno: 23 Z 2013 23:33


3. zápis
23/09/2013 23:28

Dnes velice fyzicky náročný den.
1. trénink zhruba 15:00 - 16:10 záda a triceps, vąude přidané závaľí 2,5 - 5 kg, záleľí od cviku. Po té firemní trénink 16:30 - 18:30 fotbal (bohuľel zase).
18:45 - 19:15 břicho a různé varianty shybů bez závaľí (rychlé, pomalé, různé úchopy).

Bohuľel dneska jsem trpěl hlady. Kromě snídaně, obědu a večeře nic.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Kokain

len
# Zaslno: 1 j 2013 23:59


4. zápis
1/10/2013 23:47

Pátek
byl náročný den, po velmi dlouhém spaní následoval né aľ tak zdařilý oběd, jak jsem očekával. Hlad mě ale vľdy donutí vąe sníst. Bohuľel únava přetrvávala i po obědě a tak jsem si alespoň lehl, neľ přijde čas jít cvičit.
Cvičení probíhalo vcelku dobře, přidaná závaľí se zvedala snadno i kdyľ jsem byl na horąí lavici.

Sobota
lehká snídaně, narychlo udělaný i snědený oběd a pak spousty hodin mrznout na fotbale. Naątěstí Baníci byli hodní a nedoąlo k ľádnému střetu, aspoň ne u mě. Výsledek fotbalu nepotěąil jen kvůli náskoku co neudrľeli.

Neděle
trénink zad mám vľdycky rád. Vąechno ąlo v pohodě, aľ na konečné břicho. Obsazená jedna lavice a náhrada za ní je příąerná. Záda mě pak boleli i doma. Nechápu jak někdo můľe vyrábět lavice v takovém zvláątním úhlu. Lituji, ľe jsem to neodcvičil na zemi.

Pondělí
Lehké protahování a velmi lehké váhy, jen tak na odreagování.

Úterý
Zkouąel jsem, jak dlouho se udrľím na hrazdě v horní pozici a pak jestli se udrľím na jedné ruce. V horní pozici se udrľím vcelku dlouho, napočítal jsem zhruba 106 výdechů, coľ bych počítal asi jako minutu a půl, ale jednou rukou se bohuľel neudrľím. Nevím zda-li je to příčinou hrazdy, či únavy z předchozího dlouhého shybu nebo zkrátka mojí vlastní slabostí. Nu coľ, mám jeątě co dělat.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Kokain

len
# Zaslno: 2 j 2013 23:57


Forma k 2/10/2013
http://blablablahola.wz.cz/kokain.jpg

Výąka 182cm
Váha 74kg

celkový dojem


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Spede

len
# Zaslno: 3 j 2013 06:44


Proč? Mě se to zdá super
Kokain

len
# Zaslno: 3 j 2013 21:04


No já bych právě chtěl 10kg přidat tak rovnoměrně po celém těle a pak bych snad byl spokojený.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
liliana

len
# Zaslno: 7 j 2013 11:58


tyjo, spadla mi brada pro nás smrtelníky váľně dobré, smekám


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 17 j 2013 11:54


Tak jak to s tebou vypadá? Pořád jdeą do sebe?
Kokain

len
# Zaslno: 17 j 2013 15:48


Musím teď trochu ubrat, trochu mi selhal ľaludek a bolí to jako něco co by mohlo hodně bolet (člověk se rozhodne začít brát váľně stravu a takhle se mu tělo odvděčí ). Navíc jsem přidal jeden trénink kickboxu týdně, takľe omezíme trénink na 3x týdně posilka, 1x týdně kickbox, 1x týdně pracovní trénink (čteme fotbal) a 1x týdně páka. I tak si myslím, ľe je toho dost, občas se přidá hrazda jen tak for fun.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Legi

Modertor
# Zaslno: 17 j 2013 16:42


To je Spede přesně to o čem jsem mluvil ve středu. Při takovém zatíľení Tě uľ limituje trávící systém a pokuď nejedeą na tekuté výľivě a nemáą dostatek vitamínů a minerálů, dopadne to takhle.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 17 j 2013 19:29


Legi prostě se to někdy, tak sejde, ľe to prostě nelze...
Kokain

len
# Zaslno: 18 j 2013 18:00


A dá se s tím něco dělat ?


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Spede

len
# Zaslno: 18 j 2013 19:19


koki přejít na tekutou stravu
Kokain

len
# Zaslno: 21 j 2013 18:38


2xhrudník
2xzáda
1xnohy
2xbiceps
1xtriceps
1xramena
břicho/hyperextenze
shyby/trapéz
předloktí

můj nový trénink


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Spede

len
# Zaslno: 21 j 2013 19:10


Kaľdý trénink full body?
Kokain

len
# Zaslno: 21 j 2013 22:43


ano ano, 3x do týdne pokud se podaří, původně jsem chtěl split na půl těla s nohama v kaľdém tréninku, ale jelikoľ teď nemůľu chodit vícekrát neľ 3x do týdne tak se mi nelíbí ta varianta, jednou za týden odcvičené více jedny partie neľ druhé. Ten biceps 2x a předloktí tam mám kvůli sportu který provozuji.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Spede

len
# Zaslno: 22 j 2013 11:35


Tak na tvojí postavu asi to půjde, ale mě by to asi zabilo Jsem rád, kdyľ mi některé svaly odpočívají deląí dobu. I kdyľ i u vícekloubových cviků tomu, tak není
dobespavel

len
# Zaslno: 22 j 2013 21:45


Kokain: děláą armwrestling (páku)?

Jinak k tomu tréninku:
Sice nemáą vypsané počty sérii a opakování, ale podle počtu cviků to vypadá na solidní záhul, který můľe být za určitých okolností aľ kontraproduktivní
Pokud ovąem uľ máą něco odcvičeno a trochu si pohrajeą právě s parametry a intenzitou jednotlivých cviků, tak se to odcvičit dá - chce to dělat rozumně


22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Kokain

len
# Zaslno: 23 j 2013 17:20


dobespavel: jj, dělám armwrestling, ale jen tak rekreačně. Na soutěľe se zatím moc necítím.
Co se týče parametrů tréninku, tak věř, ľe to mám zmáknuté.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Legi

Modertor
# Zaslno: 23 j 2013 17:45


Teď jsem si vzpomněl na film Over the top, jak Stallone posiloval na kladce za jízdy v náklaďáku.


48let @ 195cm @ 135kg
Kokain

len
# Zaslno: 27 j 2013 22:50


Tak se svým tréninkem jsem naprosto spokojený, trvá zhruba 1:30 a intenzita je daleko větąí neľ u předchozích. Domů chodím docela zničený, jen si nejsem jistý, jestli to není moc velký záhul pro ramena.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Kokain

len
# Zaslno: 6 Lis 2013 11:54


http://www.youtube.com/watch?v=BS-oRydlnCE

Bro science for life


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Kokain

len
# Zaslno: 15 Lis 2013 21:42


Tak zítra bude velice náročný den. Dneska 18 hodin v práci, pak asi 4 hodiny spánku, soutěľ v přetláčení paľí a pak jeątě na 15 hodin do práce. Kdyľ má něco být, tak vąechno dohromady.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
liliana

len
# Zaslno: 16 Lis 2013 09:14


Odpočívej taky někdy..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kokain

len
# Zaslno: 16 Lis 2013 22:33


Já odpočívám a vcelku hodně, ale teď se to bohuľel trochu nakupilo. No stejně jsem soutěľ tak trochu zaspal, tak jako bych nic nepsal.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Kokain

len
# Zaslno: 18 Lis 2013 00:31


Dneąní trénink cca 1:30
Trochu mě pobolívala vnějąí hlava bicepsu na pravé ruce, ale bolest jsem překonal.
Na hrudník dnes protisměrné kladky a motýlka (peck deck?) a po té dlouhé době vąelijakých tlaků si myslím, ľe to není tak ąpatné.

Z celého tréninku mám dobrý pocit, jen jsem měl dnes celý den nafouknuté břicho, ale to bylo nejspíą tou tvarohovou buchtou nebo bramborovým salátem.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Kokain

len
# Zaslno: 30 Lis 2013 13:42


Dnes jen shyby před prací, ale za to pro mě hodně silově zaloľené.

Shyby podhmat 5x5

váha bez zátěľe 72kg
váha při shybování 103,5kg

bohuľel se mi to nepodařilo vytáhnout aľ bradou nad hrazdu, ale jen do úrovně brady


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Kokain

len
# Zaslno: 2 Pro 2013 19:30


Tak od prosincem mi začala rybářská sezóna, coľ je moje označení pro silový trénink. Takľe snad půjde vąechno v pořádku a nepřivodíme si ľádné zranění.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
liliana

len
# Zaslno: 2 Pro 2013 20:01


Jsi borec... já musím udělat něco se zády,abych se vubec zvedla... chybí mi tam pár svalů


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist