Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Plkárna aneb u pátého nástupiště
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 93 . 94 . >>
Autor Zpráva
liliana

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2013 20:12

samnuel
takovej silák nejsem, to bych nedala, ruce a záda mám slabý..hlavně triceps stojí za starou belu :D

dnes jsem chtěla HIIT s činkama, nakonec nebyl čas,ale 30 km s 10kg synkem jako závaží.. pár kopečků bylo ;)

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
samnuel

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2013 11:07

Liliana: pokud zvladnes shyby,tak kliky na bradlech pujdou taky. IMHO jsou (alespon pro me) shyby tezsi na provedeni.

Obecny postreh,leto nam sice konci,ale na druhou stranu se trochu cas uzpusobi na cviceni.Fitka budou mit zase otevreno dlouho do noci,na vikendy clovek zustane spise doma,takze bude moci jit casteji fitka Zkousel jsem trenik od Tetsua pro pokrocile,ale pres leto je obtizne se dostat 4x do fitka.

Placni jezka

31 let
183 cm
100 kg
liliana

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2013 14:11

samnuel
na shybech pracuju ;)

Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Srp 2013 17:41

To je moc hezký, že se těšíte. Minulý text jsem potil 4 měsíce. Snad se trumfnu.

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 25 Srp 2013 17:20 - Změnil/a: tadeafc

2Legi:
Mám jen jeden dotaz,ohledně rozdělení tréninků.
Začínám se školou,takže budu mít asi podstatně míň času než doteď.
Doteď sem jel 4xtýdně split + kardio+long steady(1x).
Myslíš,že při změně na 2xSplit+1xFB,a HIIT zaměřený na posilování bude dostačující co se týče tréninku?
Nic jiného mě nenapadá,a na 3xFB se necejtím moc.
Ivan97

Člen
# Zasláno: 25 Srp 2013 21:15

čau všichni

chci se zeptat co je lepší: ráno běhat(popřípadě kolo) a odpoledne posilování a nebo druhá verze a to,že jeden den běhání a jízda na kole a druhej den posilování.

Díky za odpověď
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Srp 2013 17:03

Ani jedno, jestli je Tvým cílem zároveň nabírat svaly a odbourávat tuk. Po silovce dávej 20-30minut aerobku, při TF 100-120max.
Nezapomínej, že tak 80% výsledku dělá dieta, čili to jak uhlídáš příjem kalorií a hlavně věcí, co se žrát nemají (chlast, zmrzlina, sladkosti, rychlý cukry atd.)

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 17:07

to asi nebylo mě,že ?
I já chci info
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Srp 2013 17:15

Jé sorry tade, jasně, dá se to cvičit vršek, spodek a fullbody. Když se nebudeš ulejvat, tak to stačí.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 17:40

Asi jsem špatně hledal nebo to zde není. Myslíš, že by jsi mohl hodit svoje fotky Legi? Chtěl bych vědět, kde budu za deset let
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Srp 2013 18:14

Božínku! Až budu zas hubenej! Teď bych se mohl ukazovat jako odstrašující příklad!

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 19:48

Legi: a jak dlouho cvičíš?

Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Srp 2013 20:01

Teď tři roky v kuse. Předtím dlooooouuuuhááá přestávka. Poprvé v posilovně v roce 1992. Tenkrát jsme si dávali po tréninku ioňťák s mulťákem a čekali jsme do 2 měsíců svaly a lá Arnold. Zlatý časy nevědomosti.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 20:09

to mi byly 4 roky 3 roky jsou už dlouhá doba.. za jak dlouho byly první změny?

Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Srp 2013 20:48

To se těžko subjektivně hodnotí. Nejrychlejší byla změna siluety z kuželky na.....hubenější kuželku. Neměl jsem pivas, měl jsem Zeppelína a hrozilo, že se při silnějším větru (prdu) vznesu a odnese mě to někam na Ukrajinu. Dával jsem na váhu poctivých 130kg špeků, takže kdyby si mě někde na Nové Gunei dali domorodci k večeři, nevyhnutelně by ze mě dostali všichni rakovinu. První ohlasy typu: "Co to žeres za bobule?", jsem začal dostávat po roce a půl.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 21:49

takž jsi asi nejedl moc hezky Já když začala cvičit, tak jsem byla hodně pohublá..ale žádný svaly... v jídle jsem nikdy nijak extrémě neprasila..ale jedla jsem špatně..to ano... třeba na střední, na VŠ..byla ráno svačina a pak jídlo až kolem 16té..

tadeafc

Člen
# Zasláno: 26 Srp 2013 21:54

Ok.Tak pudu do toho,celkem mi to ušetří času a nakonec,i ta změna mě snad prospěje.

Dojídám konečně poslední arašídy,co sem si koupil a sem za to nesktuečně rád.Chutnají mi tak moc,že bych klidně to půlkilové balení snědl na posezení
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Srp 2013 07:07

Jani, já se nasnídal, potom stres dopoledne, buď nic, nebo pizza, nudle od Ťongů, odpoledne stres a večer přežíračka. Jestli se v tom někdo poznává, koleduje si o dřevěný pyžamo. To celodenní sezení v kanclu, nebo v autě je smrtící a pokud se to nekompenzuje cvičením, dopadá to špatně. Mám teď rozplánovanej den na hodiny a tento pravidelný režim mi vyhovuje na 100%. Přiznám se, že když někam musím jet, nedejbože na víc dnů, jsem nasranej jak brygadýr!

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 07:50

liliana tak to já mám horší jídelníček.. Na VŠ jsem se nasnídal v 6:00 a další jídlo 20:00. Tak, že moje životospráva byla psycho a stále je.

Legi tak se nestyď a hoď sem nějaké fotky
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 08:48

speede: ted dělám VŠ dálkově..a i když jdu jen jednou týdně do školy, beru si 3 jídla s sebou.. z toho jedno je oběd..

co se týká práce, tak tam je to s jídlem složitější,ale dá se najíst ..i když je to ve spěchu.. zdravotnictví..

tadeafc

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 09:00

Lili,a co si bráváš sebou?
Každý pátek to čeká i mne,a bez šance si jídlo ohřít,takže jediné,co mě napadá je vločky s mlékem,jogurt,ovoce....?
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 09:16

svačiny, cel. housky se šunkou, sýrem a zelenina a oběd většinou těst. salát s masem a zeleninou, nebo místo těstovin kuskus, i rýže.. případně i ovoce..

Roman84

Administrátor
# Zasláno: 27 Srp 2013 09:57

Legi
To se těžko subjektivně hodnotí. Nejrychlejší byla změna siluety z kuželky na.....hubenější kuželku. Neměl jsem pivas, měl jsem Zeppelína a hrozilo, že se při silnějším větru (prdu) vznesu a odnese mě to někam na Ukrajinu. Dával jsem na váhu poctivých 130kg špeků, takže kdyby si mě někde na Nové Gunei dali domorodci k večeři, nevyhnutelně by ze mě dostali všichni rakovinu. První ohlasy typu: "Co to žeres za bobule?", jsem začal dostávat po roce a půl.

ked som toto cital tak som sa riadne smial Legi ako si to pekne napisal
tadeafc

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 10:14

aajo,taky to tak vidím, i když bez toho pečiva

jen studené saláty s kuřec.mase,což nevím,jak mi v zimě pojede...měl sem v plánu zkusit byt jeden den jen na ovoci a tekuté stravě,ale prdím na to
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 12:12

ty ji s tím pečivem hroznej já ve škole potřebuju sacharidy, docela mi tam zabírá mozek

tadeafc

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 12:17

neříkám,že mi nechutná,že jo...ale tak chci taky výsledky

možná to ale taky tak udělám,a s burákovým máslem si ho pěkně dám

no co děláte na výukách?Jelikož my to máme vždy jeden předmět(takže 2x do semestru) tak jen čekám,že učit se nebude co,jen nám řekne,co se učit..
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 13:37

my máme přednášky od ráno do večera.. třeba 5 hodin anatomie,5 hodin patologie a tak... takže tam přednáší to nejduležitejší, ty se naučíš samozřejmě vše.. formou samostudia..

ale sacharidy nejsou špatný, když budeš jíst pečivo, tak neznamená, že nebudeš mít výsledky..

tadeafc

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 13:56

aajo,to já budu mít jen odpoledne na těch 5 hodin cca právě

vím,ale nemám ho každej den takže tak :P
tzn.pátek si vyhradím na pečivo

Potřebuju si vybrát volitelný předmět,porad :
Právo
Základy managmentu
Psychologie

První 2 sou co se týče manažerství,ale psychologie by mě bavila,kdyby mě učili,jak manipulovat s lidmi
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Srp 2013 15:47

Tade, jj, dej si tu psychologii, sociální engeneering je teď in!

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2013 17:25

já bych šla taky do psychologie..

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 93 . 94 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0