Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Plkárna aneb u pátého nástupiątě
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 93 . 94 . >>
Autor Zprva
liliana

len
# Zaslno: 10 Z 2013 08:34


Spede: jj, mají kolena, kotníky,nosy měl bys vidět ambulance v neděli


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 10 Z 2013 08:39


Nechtěl bych být pan doktor v ambulanci :D Zítra se bojím Legiho.. To bude pohled jak na Davida a Goliáąe
liliana

len
# Zaslno: 10 Z 2013 08:56


Spede: já bych brala být sestřičkou v ambulanci


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
tadeafc

len
# Zaslno: 10 Z 2013 08:58


Jojo...kvůli kolenům sem taky ukončil svou bohatou a slibně rozvíjející se kariéru (Nalomená kůstka v kolenu a následné bolesti)
Spede

len
# Zaslno: 10 Z 2013 14:18


lili ty nic, prej seą se závazkama
liliana

len
# Zaslno: 10 Z 2013 16:57


Spede: co to?:D Já teď studuju na Bc. sestřičku , víą


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Z 2013 17:19


Spede: Neboj, já jsem dobrák od kosti.....neľ mě někdo nasere.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 11 Z 2013 06:59


lili chudák manľel :D
legi Tak to jsi jeątě nepoznal mě
liliana

len
# Zaslno: 11 Z 2013 07:58


Spede: proč?


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 11 Z 2013 08:21


začínají mi vylézat ąikmé svaly břiąní,ale jsem takovej flink v jídle kdybych jedla dobře, mám uľ to vąechno vylezlý a viditelný

teď jedu hiit, kde mi hodně zabírají ruce a břicho..knečně ąetřím troąku nohy a zapojuju víc vrąek, který je slabąí..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
tadeafc

len
# Zaslno: 11 Z 2013 08:48


lili a co jedeą na ten vrąek?..já po včerejąích nohách bych dnes asi rotoped nedal
a angličáky tak dlouho asi nevydrľím jet
tadeafc

len
# Zaslno: 11 Z 2013 08:49


a,ľe ti lezou ąikmé svaly ?..uka ! protoľe,mě teda jeątě vidět nejsou
liliana

len
# Zaslno: 11 Z 2013 08:52


tade: vrąek s vahou vlastního těla.. http://www.youtube.com/watch?v=FRV-mRNVn-s tady je jen zahřátí a začátek.. je to na 27 minut nebo tak nějak..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 11 Z 2013 08:56


http://liliana-t.rajce.idnes.cz/nastenka/#Snapshot _20130911_3.jpg

líp to vyfotit nedokáľu :-P


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
tadeafc

len
# Zaslno: 11 Z 2013 09:18


ąak to sou kosti !!

mrknu na to doma a kdyľtak zkusím,jestli to není jen nějaká ulívárna
liliana

len
# Zaslno: 11 Z 2013 09:21


tade: no kost je dole kyčelní lopata, ale to má kaľdá holka, co má boky, navíc teď nejsou ani tak vylezlý jako dřív, nad nima narostly právě ty svaly :-P


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 11 Z 2013 09:39


Lili respekt!


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 11 Z 2013 09:42


Legi, díky..ale jeątě tam je fakt dost práce, potřebuju to břicho jeątě víc stáhnout tady jsem zpevněná ,ľejo


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
tadeafc

len
# Zaslno: 11 Z 2013 11:45


Je to makajda noo,hlavně v tom jídle :/
Já dneska suchou rýľi s krůtím masem a mraľenou zeleninou,a naproti mě borec a dopřával si knedlo-vepřo-zelo

Jinak objednán gainer od PVL a protein od BSN,tak sem zvědavý,jelikoľ od PhD sem výraznějąí změnu nepocítil.
tadeafc

len
# Zaslno: 11 Z 2013 13:50


Jani či kdokoliv,nějaký nápad na daląí HIIT tréninky zaměřené se na sílu a rychlost (třeba angličáky atd..)..budu moc rád za návrhy!Díik
liliana

len
# Zaslno: 11 Z 2013 15:03


http://www.rutina.cz/spartakova-sestava-p132 mám ráda třeba tuhle sestavu, jen se před tím musíą zahřát, pak logicky protáhnout... muľeą tam mrknout na jiné hiit tréninky.. cvičí to i chlapi, neboj


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kokain

len
# Zaslno: 11 Z 2013 16:43


Legi: ano jsem uľ starý mazák tady na fóru, ale stydím se za pár svých prvních komentářů tady, byl jsem mladý. Naątěstí pár výpadků fóra, plno textu o dost zkrátilo, tak snad není ľádný vcelku. Jinak co se týče mého věku, nechcu být nějak konkrétní, tak řeknu ľe mi táhne na 25. Co se týče posilování, tak s tím jsem jeątě tak nějak nezačal, zatím se pár let jen tak protahuju. Teď jsem si sestavil silovku i kdyľ jsem říkal ľe nechci, tak dovolená mě trochu ochabla a uľ můľu.


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Spede

len
# Zaslno: 11 Z 2013 21:23


Akce s Legim dopadla na výbornou I kdyľ moľná někteří kolem nás si museli říkat co si ti dva jojini vykládají. Jinak pokud bude čas, tak bych se stavil i příątí týden a snad dorazí víc lidí, ale zase Ti namakanějąí, a» zůstanou doma, abych se nestyděl. Doufám, ľe se staví i lili
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 Z 2013 06:00


Spede díky! Bylo to moc fajn. Aľ se na nás holky od vedlejąího stolu dívaly velmi podezřele.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 12 Z 2013 06:47


Tak těch pohledů jsem si nevąiml, jenom jsem slyąel, kdyľ si objednávali jídlo. Objednávka: Coca-cola a hranolky
I kdyľ je ąkoda, ľe jsme byli spolu, tak krátkou dobu
liliana

len
# Zaslno: 12 Z 2013 07:54


Spede: Lili leda s dětma..a to mi věř, ľe byste za tu dobu stihli zeąedivět já dorazím,aľ budu namakaná


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
tadeafc

len
# Zaslno: 12 Z 2013 08:31


Jani včera sem jel HIIT(opět dle sebe) a ąvihadlo,angličáky,výskok snoľmo na ľidli,dřep s výskokem...třepal sem se jak králík při těch dřepech normálně mi to nohy nevydrľely
liliana

len
# Zaslno: 12 Z 2013 08:44


tade: víą co nesnáąím já? Dřepy, nohy u sebe, v rukách činky a při dřepu ruce laterálně nad hlavu.. to bolí jak ruce- del»áky, tak nohy, stehna, zadek..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
tadeafc

len
# Zaslno: 12 Z 2013 08:58


To věřím.Jeątě sem zkouąel také ty "poskoky" kdy máą jednu nohu nataľenou do zadu,a druhou v kolenu pokrčenou a tak ty nohy střídáą...ale jedině dobře,jelikoľ nejedu nohy jako split.
liliana

len
# Zaslno: 12 Z 2013 09:00


tady: myslíą výpady :-P zkus přeskakovat a pak klesat pomalu do výpadu, bolí to víc :D


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 93 . 94 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist