Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Plkárna aneb u pátého nástupiště
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 93 . 94 . >>
Autor Zpráva
tadeafc

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2013 13:52

ok,to jde...
otázka na Legiho : Proč je tak moc preferovaná rýže v oblasti fitness,když má velice nežádoucí účinek,a to vysoké ovlivnění inzulínu v krvi?
Celkem mne to zajímí,snažím se výhýbat potravinám s vysokým GI,ale rýži jím často...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 16 Čvc 2013 20:01

Velmi záleží na druhu rýže. Rýže natural a basmati mají nízký GI, takže zde se není třeba omezovat. Naproti tomu rýže parboiled a jasmínová mají vysoký GI.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2013 20:04

hm :D nejradši mám parboiled

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 16 Čvc 2013 20:11

Hmm a já nejradši jasmínovou.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2013 20:14

asi si to můžem dovolit

Legi

Moderátor
# Zasláno: 16 Čvc 2013 20:20

ehm....Ty určitě!

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2013 21:07

já bych spíš řekla, že ty

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 07:20

Aha.Tak to se musím mrknout,kterou to jím

včera sem poprvé měl více složkový protein od PhD.Ráno mě to ale celkem překvapilo.....a jen si tak říkám,jestli to bylo opravdu z proteinu(jestli ten kasein tak zapůsobil) a nebo kombinace vajíčka,fazule,ryby a cibule,kterou sem včera snědl....snad je to tím jídlem

Lili,omlouvám se za nevhodný příspěvek pro ženy...
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 08:27

tadeafc
v pohodě, jsem zdravotní sestra, mě nic nepřekvapí =)) navíc tyhle problémy nemáš jen ty. Přečti si první příspěvek

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 08:36

Vím,že nemám...ale dneska to bylo tedy něco právě
Přitom jak psali dřív,hydro je na to speciální,a tohle hydro není....tak uvidím po dnešku,když si ho nedám..

A říkáš,máš taky problémy hej?
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 08:43

já suplementy neberu )

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 08:47

Ach ták...taky nad tím občas přemýšlím.Ale je to také osvěžení,tak zatím mi to chutná
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 08:57

já se to snažím nahánět stravou, zas nejsem na takové urovni a pod dohledem nějakého odborníka, abych věděla, že suplementuju správně.. i když občas mi živiny nesedí.. jakože spíš jich je málo..ale to hned poznám poradím se

navíc mám zakázáno jít do nějakých výrazných tvarů i když tuk úspěšně mizí a svaly vylézají

mě se líbí bikini fitness- takové postavy.. i když holky asi suplementují,že?)

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 09:13

Tak já taky nejsem žádnej profík,snažím se vše dělat podle sebe a když nevím,tak se poradím.
No,musím se přiznat,že to už je možná moc na mě (ale dal sem to jen do googlu,tak nevím co přesně tím myslíš).
Suplementují,to netuším,ale já za sebe můžu říct,že je to o té stravě a né o suplementech.
Dřív sem makal ale jedl samé pochutiny (jako krabička tavených sýrů před posilkou... etc) ale teďka co jím kvalitně a zdravě,tak to poznám a hlavně na břichu....
No tak mě napadlo,včera sem si koupil šilič kolečko,znáš či používáš to?Já si od toho slibuju celkem hory doly
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 09:30

Tak jasně že je to o stravě, tam je hlavní dril..supelement má tu výhodu, že do sebe nemusíš rvát hromadu masa nebo vajec,ale jen se napiješ...ale svaly za tebe neudělá, to je na tobě..ale to asi dobře víš..
Já se třeba snažím do jídelníčku často zařazovat luštěniny, kde je dost bílkovin, je to zdravé, dětem to chutná, jen manžel se moc netváří.. posledně ochutnal cizrnu a málem se osypal

jinak nevím o čem mluvíš

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 09:37

Mm luštěniny!...Jak třeba děláš čočku či fazuli? Doma mi to vždycky chutná,ale myslím,že je tam dost mouky a tak (fazule na paprice třeba,atd).Ale jinak se toho můžu taky ujíst
Cizrnu sem ještě neochutnal,musím někdy zkusit,ale vůbec nevím,co bych si z ní udělal

Neznáš?..máš také kolečko,kdy klečíš a předkláníš se co nejvíc to de a pak zpátky do základní polohy,je to dost velká makačka na záda,břicho a ramena právě.Pozdějí to jde dělat i ze stoje,ale na tom jsem ještě slaboch A přitom to stojí 150 kč a dá se s tím tak dobře cvičiš !
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 09:50

no bud do polévek, do salátu.. tětstovinových- nejlépe celozrnné- vrchol gurmánství )) bez mouky! všude..nebo je vařím jen samotné se solí, novým kořením a bobk. listem, cizrnu jsem ted dělala se sekanými rajčaty a žampiony..majoránka, česnek,sul.. je dobrá třeba i s kuskusem a tunakem.. to jsme ted mela od Rio mare..ale jde to udělat i doma a asi i zdravěji.. vše co si uděláš doma, tak víš, co tam dáváš..kolik tam toho dáváš..fazole dělám často jako "guláš" s kuř. masem a trochou mouky.. žitné..
super je i červená čočka, navíc je lépe stravitelná..

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 10:04

Hm....budu se muset porozhlédnout teda po něčem Víš co,já sem navyklý na rýže+ryba/krůtí a vajíčko+těstovina.A tak to střídám celý týden :D Takže díky moc za tipy !
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 10:21

tak je lepší to střídat, aby tě to nenudilo..ale já jsem doma skoro furt, takže mám čas na vyvařování i když luštěniny, když namočíš, máš za chvilku..

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 10:29

No nudí mě to,teda spíše to krůtí jen.Ostatních se můžu ujest!
Ale u krůtího mám furt to stejné a vubec nevím,jak to zkusit jinak.Dneska teda mě něco napadlo,tak se pokusím (těstoviny zapečené s masem a špenátem) ale jinak je to furt stereotyp děsný,ale je to také tím,že toho času moc nemám a ani se mi nechce stát u plotny 2 hodiny,když to můžu mít za 20 minut.
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 10:48

a ty si vaříš sám? To smekám ;)

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 10:57

Áno.Mě to tak nějak i baví(ačkoliv sem strojař :D ) ale jinak když sem sám doma,a mám vařit...tak je to parádní pocit

Našim to taky tak nějak chutná,a snaží se vařit tak nějak zdravě..ale prostě i tak tam nacpou hodně soli,osmaží to,mouka atd...a tomu se vyhýbám,takže každý den si vařím pro sebe jen

Dřív sem miloval čínské nudle s kuřecím masíčkem,ale plavalo to v oleji...naši to chtějí furt,ale já už se na to můžu jen dívat
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 11:07

Můj drahý je taky strojař.. školou.. jinak ne.. to seš dobrej, takových lidí víc

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 11:28

No já ted du sice na VŠ stojírenství,ale taky to nemám nějak v plánu dělat Snažím se učit jazyky,tak bych toho pak rád využil nějak,navíc miluju moře a léto..takže je to jasné
aa...muchas gracias seňorita !
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 11:45

jazyky taky můžu.. bohužel v mém oboru jsme měla šanci jen na nj a latinu..aj se chci začít učit, až dodělám VŠ kam jde na vejšku, švagr je na strojní v Liberci..

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 11:55

no...já měl šanci jen na Anglinu ...ale učím se teď španělsky,chorvatsko a v anglině pokračuju.....a miřím do Ostravy,ale jinak bydlím kousek od Břeclavi
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 12:00

aj je dobrá, hýbe světem..s nj si toho moc nenačtu.. a na doktora z hor koukat nebudu no nic, už to tu Legimu nebudem zaplkávat

tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 12:05

já něminu vzdal,nelíbí se mi,nejde mi a prostě ne
fajn....ono už je to stejně zaplkané až aaž
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Čvc 2013 13:26

...und da habt ihr recht ihr beiden...

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2013 13:28

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 93 . 94 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0