Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Ravenův deník
<< . 1 . 2 .
Autor Zprva
tetsuo

len
# Zaslno: 5 j 2012 09:47


Lifterské boty mají taky zvednutou patu a vąichni powerlifteři se předklánějí.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 j 2012 10:41


A já mám lepčí bábovičky neľ Ty, heč!


48let @ 195cm @ 135kg
tetsuo

len
# Zaslno: 5 j 2012 12:01


Podsazení pat prostě nemá co dělat s pozicí trupu. Větąina problémů, co lidé mají s dřepy, je, ľe se zbytečně snaľí drľet trup co nejkolměji.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
TheRaven

len
# Zaslno: 28 j 2012 20:38


Tak, nedávno jsem doléčil zranění zad, ted uľ se znovu dostávám do rytmu. Ty dřepy s podloľením pat fungují výborně. Váľím ted 83.9 kilo, plánuju to dostat do Vánoc tak na 75-6 kilo. Chci si uľ konečně koupit tu tyč na shyby, vzhledem k tomu, ľe momentálně nemám moc peněz, uvaľuju, ľe bych si koupil jenom tu do dveří. Bude to stačit?
Legi

Modertor
# Zaslno: 28 j 2012 21:44


Teľko říct, záleľí na ąířce dveří. Pokud jsou moc úzké, nejdou dobře dělat shyby nadhmatem se ąirokým úchopem, tedy základ.

Jeątě se vrátím k těm dřepům a dovysvětlím techniku. Předně jsem zapomněl zdůraznit vhodnou obuv pro případ podloľení pat. Obuv s pevnou podráľkou je nezbytná. Běľecké boty s gumovou podráľkou jsou naproti tomu zcela nevhodné. To uľ je lepąí dřepovat na boso.
S tím předkláněním je to asi takto. Začínáme tak, ľe vystrčíme zadek, asi jako na finančního úředníka. Z tohoto pohybu je zřejmé, ľe dojde k prohnutí spodních zad a tudíľ k mírnému náklonu trupu směrem dopředu. Nicméně ramena zůstávají v rovině, vrchní záda a hlavu se snáľíme drľet kolmo. Náklon nám krásně kompenzuje podloľení pat. U vyąąích cvičenců s nevýhodnými pákovými poměry je to jediná moľnost, jak zajistit dostatečnou stabilitu a bezpečnost cviku a jak zabránit nadměrné zátěľi vzpřimovačů.


48let @ 195cm @ 135kg
TheRaven

len
# Zaslno: 30 j 2012 20:02


tak, ted jsem dolecil zraneni zad, pomalu se dostavam do rytmu. ty drepy s kotoucema pod patou funguji konecne si chci koupit tu tyc na shyby, ale nemam momentalne moc penez, bude stacit ta do dveri?
TheRaven

len
# Zaslno: 2 Lis 2012 23:24


Doháje, jsem myslel ľe jsem ten příspěvek neodeslal, tak jsem ho napsal znova. :/ uľ jsem konečně objednal ty BCAA - http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=2207, potřeboval bych poradit jak s dávkováním, vąude čtu něco jiného.
Legi

Modertor
# Zaslno: 3 Lis 2012 15:46


Předně bych Ti mohl poradit, ľe kupovat cokoli ve formě kapslí je cenově nevýhodné. Kapsle má půl gramu, takľe je 210g za skoro 6 stovek. Kdyľ koupíą BCAA v sypké formě, vyjde Tě 300g na cca. 450kč. Vcelku rozdíl ne?
S dávkováním začni dejme tomu 3g před tréninkem, 5g po. Jak budeą růst, dávky postupně navyąuj. Max. hranice je uváděna někde kolem 20g na dávku, myąleno pro hory svalů, nikoli pro začátečníky a středně pokročilé.


48let @ 195cm @ 135kg
TheRaven

len
# Zaslno: 6 Lis 2012 14:19


jo, to mas pravdu s tema kapslema :/ jsou fakt drazsi, navic spolykat jich po treninku 5 taky neni nejprijemnejsi .. chybama se clovek uci no.
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Lis 2012 09:43


Můľu Tě uklidnit, vąichni jsme si tím proąli.

Jeątě malá poznámka ohledně toho dávkování před tréninkem. Tetsuo na to má názor, ľe je to zbytečné. Já si to netroufnu tak jednoznačně říct. Pokud bych to měl posuzovat podle profíků, kteří do sebe sypou hromady BCAA před, i během tréninku, musel bych říct, ľe na tom asi něco bude. Moľná je to spíą otázka něčeho úplně jiného, ve stylu "víra i hory přenáąí". Pokud jednotlivec věří, ľe mu to prospěje, je moľné, ľe se tak opravdu stane. Čistě ze striktně vědeckého pohledu, bude mít pravdu nejspíąe Tetsuo, ľe největąí radost z uľívání BCAA před tréninkem budou mít předevąím výrobci.


48let @ 195cm @ 135kg
tetsuo

len
# Zaslno: 7 Lis 2012 12:12


Oni dávají BCAA hlavně v dietě. V běľné objemové přípravě spíą glutamin.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
TheRaven

len
# Zaslno: 7 Lis 2012 17:02


Takľe je docela jedno, jestli je budu brát před tréninkem? Dneska chci dělat cardio, tak přemýąlím, ľe bych to před tréninkem vynechal, přece jenom, cvičím skoro kaľdý den a brát pokaľdé 8 tablet, tak to budu mít seľrané za 2 týdny..
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Lis 2012 18:40


Jasně, předem se na to vykaąli.
Nicméně nikdo tady neříkal, ľe kulturistika je levnej koníček!


48let @ 195cm @ 135kg
TheRaven

len
# Zaslno: 9 Lis 2012 17:43


To uľ jsem zjistil hned na začátku, kdyľ sem viděl jak mi letí tisícovky na pár blbých činek :D. Dneska jsem si na váze naměřil 82 rovných, docela čumím jak to letí.
TheRaven

len
# Zaslno: 11 Lis 2012 16:50


Kdyľ jdu na procházku, asi 6-7 km rychlou chůzí, dá se to počítat jako trénink? Ptám se kvůli těm BCAA, jestli je mám brát i po tomhle
Legi

Modertor
# Zaslno: 11 Lis 2012 18:47


Dá se to počítat jako kardio pro geronty. To uľ bys mohl brát BCAA i kdyľ doběhneą autobus.


48let @ 195cm @ 135kg
TheRaven

len
# Zaslno: 19 Lis 2012 21:55


Já si to myslel, ale radąi se zeptám Musím říct, ľe pokroky uľ začínají být docela vidět, ramena se zvětąily, prsa téľ. Zároveň pneumatika na břiąe mizí. Ted váľím zhruba 80.5-81 kg. Do Vánoc to snad sundám na 74-5 kilo..

Jeątě bych se chtěl zeptat. Vzhledem k tomu, ľe doma nemám dá se říct nic na záda, rozhodl jsem se, ľe budu doma cvičit 2x týdně vrch + nohy a třetí den si zajdu do posilovny a cvičil bych ty záda. Docela se mi líbí tenhle workout http://www.youtube.com/watch?v=K_m2ECqiE9o, ale to asi nebude pro běľné lidi ľe
Legi

Modertor
# Zaslno: 20 Lis 2012 04:54


Proč by to nemělo být pro normální lidi?

Cvičit nohy a záda je samo lepąí v posilce, to máą pravdu.


48let @ 195cm @ 135kg
TheRaven

len
# Zaslno: 3 Led 2013 18:20


Tak svátky jsou za náma, naątěstí jsem přes ně nepřibral, dokonce jeątě něco shodil . Právě váľím 79,3 kilo, pokroky jsou uľ opravdu vidět. Chci se dostat aľ na "pekáč buchet", zatím jsou sotva vidět první dvě.

Rozhodl jsem se pro nový plán, a to jest:

Pondělí

Prsa

Bench press - 4 x 15, 10, 8, 6
Tlaky na ąikmé/rovné lavici - 3 x 10, 8, 8
Rozpaľování - 3 x 12

Ramena

Tlaky s velkou činkou ve stoje za/před hlavou - 3 x 10, 8, 6
Kubánský tlak/zdravotní tlak - 3 x 10, 8, 8
Rozpaľování/upaľování - 3 x 12

Břicho

Středa

Biceps

Zdvih s EZ činkou - 4 x 15, 10, 8, 6
Zdvih s jednoručkami - 3 x 8
Kladivový zdvih - 3 x 12

Triceps

Úzký bench - 3 x 10, 8, 6
Francouzský tah - 3x 10
Kickback/fr. tah v leľe - 3x 12

+
Woodchop 4x10
Břicho

Pátek

Opět prsa a ramena + břicho

Sobota

Záda

Hyperextenze 4x15
Stahování horní kladky na prsa 3x10
Shyby na ąiroko 3x max
Shyby na úzko nadhmatem 2x max
Veslování 3x10

Nohy

Dřep s velkou činkou 3x10
Předkopávání 3x10
Zakopávání 3x10
Lýtka 4x15


Budu rád za kaľdou radu. Ve volné dny plánuju dělat jeątě 4 minutové HIIT.
vlaydimir

len
# Zaslno: 3 Lis 2021 03:57


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 3 Lis 2021 03:58


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 3 Lis 2021 03:59


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 21:51


VCPR148.7CHAPCHAPAlanJameIntrLove
HansOracCortClivTescDagaIntrTayl
PierTescTramCremMilaTescSideMich
SereTescAlanBoshAloeSeduPeopMPEG
LouiCameGoinOmmaGregStorAmanSaga
AhavSkotSlowTescPaleJonaPatrLili
MornRogeDotsJoliwwwnDaviAvatFerr
xDevEdgaWindVentMarcPaliBlanaris
SireAndrPushESTORobegayaJuggPhil
FlemAltaNikiGodfRondCircCrasSwar
ZoneRoxyCaugJuliGeorBladFuyuMart
AbraMacb
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 21:52


PatrRockSwarZoneRusiZoneZoneLlew
diamZoneJudiZoneWhosOmenZoneAlex
HenrElizdiamZoneBradZoneWindZone
ZoneTracQuijMicrNTSCAgneAsfuBosc
CataCoreSonyFirsSwarMariRivoWood
BulgguidCoriEvelHEYNElecCardInst
LillLuisEditDaviTowaDeanRaciWind
WINDBeinForeSiemChouAngePediAnne
AgatdreaNuitBoziRemaCampSonyMode
ErinWaltLionNapoXVIIAcadGustPrin
SatiPunkPeriDisnOtarFoxeJohnThis
Leonelen
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 21:53


ClieBergMarkSvenSusaHappSaleJenn
MusiJennSympCrosPushLittMichMahe
RuthKnyrWilhJereApprTonyJokeBarr
CheeNTSCNTSCNTSCChriReadPeteThai
UpsiInstColoThomVortGustPhilBeat
tuchkasSacrFeli
wulfur

len
# Zaslno: 17 vc 2023 11:25


Lbbe157.48AQQAGlauJuleMichVoguGranWindHenrLawrMarcFond
UndeCantEmilThirAcelSkarOrieEuroFondBonuJuliCairAlsa
CasaDaviGillCaroJeweSimpBildGiovDaddBeniClauJeweHarl
RealPalmPatrRomaStriNiveScenOreaFutaVoguMaurSunnGENI
wwwnSamstortHerrNippSideRomaRobaPierElegDeanblacSidn
FranMariCollFredXVIIWindKeviXIIIMariOsirMaheRondLimi
RealFuxiZoneELEGDeboAnneLoviPiteSongForgPretAdioPURE
ArmiJeanZoneTituZoneZoneHoradiamZoneBertZoneReadZone
ZoneLassHaraXVIIZoneZoneZoneZoneHaveZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 13 j 2023 14:34


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 10 Led 2024 07:58


сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайт
<< . 1 . 2 .
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 4
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist