Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Z3
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 1 Kv 2012 20:26 - Zmnil/a: Z3NTIVA


Zdravím,
tak trochu pro motivaci a nevynechávání tréninku, ale i proto abych měl sám přehled o tom co jsem uľ odcvičil, jak jsem se zlepąil, a tak podobně, jsem se rozhodl zaloľit si podobně jako Zanger a daląí svůj vlastní deník. Věřím, ľe "práce" pak půjde lépe od ruky a i mě to bude určitě víc bavit, kdyľ to tu budu mít od sebe hezky zrekapitulované .
Teď k tomu jak začínám:
Strava:
Jím tak nějak normálně, snaľím se jíst zdravě, správné ľiviny ve správnou denní dobu, bohuľel jsem se vąak neodhodlal k tomu sestavit si jídelníček přesně na gramy... Jídla mám ale kvalitní, jím 6x denně, 3 velká, 3 malá... Co se týče suplementace, mám BCAA, Gainer, nějaké vitamíny, zinek a nějakou kloubní výľivu - proenzi.
Trénink:
Momentálně cvičím třetím týdnem trénink, který tu sepsal tetsuo ( http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=5&topic=4218 )

Tak, vzhledem k tomu ľe dnes mám jiľ odcvičíno a kolik jsem zvedal si nepamatuju, uľ to sem psát nebudu, kaľdý nasledující den posilování to sem ale budu psát .

Jako kardio mám v pondělí, středu a pátek thai box.

Jo a jeątě abych nezapoměl, 3x týdně ( utery, čtvrtek, sobota ) cvičím jeątě po odcvičení tetsuova plánku toto:
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
-> doporučuju zkusit, je to fakt záhul .

Edit: jeątě bych zapoměl: věk = 14 let, váha= 64kg, výąka cca. = 173 cm


...
stichy

len
# Zaslno: 1 Kv 2012 20:52


ja cvicil ty abs workouty vsechny 3 lvly pak uz ti prijdou tezky jen ty nuzky zbytek neni nic moc ale sixpack asi stejne mit nebudes ted cvicim radsi jina narocnejsi cviceni protoze tamto mi uz nejak k vycerpani nestacilo

fakt zahul to je tak pri kazdym prechodu na tezsi trenink jinak docela lazo plazo

jiinak zavist ze mas cas a chut davat se tu do toho deniku taky jsem o tom uvazoval ale ve vysledku jsem na to asi moc linej travit hodinu a pul v posilce a dve hodiny psanim tady
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 1 Kv 2012 22:38


ono, takhle by kaľdej videl kdybych vynechal, a to nechci, proto vynechávat nebudu = výhoda
No, já jel to cvičení podruhý a vľdycky sem myslel ľe chcipnu, takľe zatim to učel asi plní


...
stichy

len
# Zaslno: 1 Kv 2012 23:25


to uz je pak o tvoji vuli no ja treba ty HIIT vetsinou delam jak se momentalne citim ale normalni trenink jsem nevynechal nikdy pokud jsem nemusel

no cvicil jsem to poprvy namohl jsem si cela bricho jak svine
podruhy to bylo asi nejhorsi protoze jsem ho jeste cejtil od minule
pak uz je to vetsinou premozitelna bolest
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 2 Kv 2012 22:18 - Zmnil/a: Z3NTIVA


STŘEDA, 2.5.2012 - AEROBNÍ AKTIVITA + LEHČÍ POSILOVÁNÍ
Tak dneska jsem měl trénink ve formě thai boxu. Dnes to byl obzvláąt záhuL, na začátku, prvních cca. 45 minut aerobní aktivity, následně daląích 30 minut cvičení typu:
a) hodně opakování s lehčími vahami
b) cviky s vlastním tělem

Ale přiznám se, ľe v některých okamľicích jsem si nebyl jistý, zda li přeľiju :D
Víc uľ toho dnes nenapíąu,protoľe jsem uplně celej zničenej a jdu si lehnout .


...
stichy

len
# Zaslno: 2 Kv 2012 22:48


tohle mi nepripada jako moc velky denik teda kdyz to porovnam treba se zangerem

z tohohle ti nikdo nemuze s nicim poradit a nikdo z toho krome tebe nic nevi takze pokud si udelas carku na futro ze jsi cvicil tak to vyjde nastejno

tesil jsem se ze se od tebe priucim nejaky aerobni aktivity
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 3 Kv 2012 18:10


Vím, původně jsem si říkal, ľe to budu více rozepisovat, nicméně včera jsem domu přiąel tak dzrcenej, ľe sem byl rád ľe sem napsal tohle. Zkusím to teda víc rozepisovat

ČTVRTEK, 3.5.2012 - POSILOVÁNÍ

VÝSTUPY NA LAVIČKU S JEDNORUČKAMI V RUKOU (12, 10, 10, 8)
-s tímto cvikem mám pořád problémy. Kdyľ ho dělám, cítím předevąim ruce - tzn. ramena a záda, předloktí, nohy skoro vůbec. Druhá blbá věc je, ľe mám "nízkou" posilovnu, zkrátka kdyľ lezu na lavici musim se krčit ( pravda, je to trochu vyąąí lavice, na bench ) coľ si myslím není moc dobrý... Někdy i cejtím jak se kroutim, třeba u 20tého opakování, protoľe jak lezu nahoru, ztrácim rovnováhu.
Dnes jsem tento cvik vynechal, za prvé proto, ľe jsem jeątě nenaąel způsob jak se vypořádat se vąemi těmi problémy (viz) , a za druhé jsme včera nohy cvičily poměrně dost na tréninku thai boxu..
PŘEDSAZOVÁNÍ PÁNSVE S JEDNOU NOHOU OPŘENOU O LAVIČKU (12, 10, 8)
-tenhle cvik je docela v pohodě. Jedniný co mě ątve je, ľe se se mnou vľdycky vrklá lavička, o kterou jsem opřenou zády, ale jinak ok. Jo a mírně si u toho natáhnu vľdy spodní stranu stehen, Nevím čím to je, myslím ľe strečuju dost.... Moľná začnu pouľívat nějakou zátěľ / expandery...
PŘÍTAHY JEDNORUČKY V PŘEDKLONU S OPOROU O LAVIČKU ( 12, 10 ,10,8)
- Tak tenhle cvik mám asi ze vąech v tomhle dni nejraději. Tady asi ľádný problém nemám. Váhy jsem jel : 11kg, 8kg, 11kg, 8kg ...
TLAKY S JEDNORUČKAMI V SEDĚ(MÍRNÝ ZÁKLON) (12, 10, 10, 8)
-To je taky docela v poho, jedinej problém mám v tom, ľe jedna ruka mi jde vľdy víc dozadu(pravá). Tzn. ľe nahoře do sebe činky "ne»uknou" ale jedna je cca. 10 čisel za druhou. Záda si tim snad ale nekurvim, zatínám břicho a zatahuju prdel, tak je to snad zpevněný... )
Váhy jsem jel: 6,5kg, 6,5kg, 6,5kg, 6,5kg, jiné činky, co bych dával, nebyly... Jen 7,5ky, a to uľ sem se kroutil, u ąestého opáčka... Takľe abych druhé a čtvrté sérii přitíľil, zkusil jsem jet dynamičtěji a dolů pomaleji, bylo to znát, ty sudý série "bolely" víc .
PULLOVER S JEDNORUČKAMY LADIVOVÝM UCHOPEM(12, 10, 8)
-Tady taky docela dobrý, jen pořádně nevím, jestli mít ruce nataľený/pokrčený... Jo a jeątě poznámka, někdy mě táhne za lopatkou, v dolní fázi.
KLIKY NA JEDNÉ RUCE NA LAVIČCE (12, 10, 10, 8)
- Na jedné ruce to nedávám, takľe jsem jel na obou rukách s tím, ľe jsem přenáąel váhu na tu ruku, co jsem chtěl víc zatíľit... Jinak bez problému
VYTÁČENÍ DO STRAN S KOTOUČEM(12, 10, 8)
Váha: 3kg, 5kg, 5kg

A na závěr jsem si dal jeątě 10x na kaľdou ruku bicepsový zdvich, protoľe tenhle sval zaostává za ostatními... 8kg


...
stichy

len
# Zaslno: 3 Kv 2012 20:32


http://www.youtube.com/watch?v=hCiMScUXTp0

na ty kliky na jedny ruce docela dobry

nwm jestłi ty svaly zbytecne nepretezujes bicepsovy zdvih apod. mi neprijde jako lehke aktivacni cviky

kazdopadne tu vsude pises ze je to lehky cvik a ve vysledku si byl znicenej
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 3 Kv 2012 20:39


Kdyľ píąu v pohodě, tak tím mylsím to, ľe jsem u toho neměl nějaké problémy s technikou / náčiním, atp... Rozhodně tím nemíním to, ľe bych se u toho nezapotil


...
stichy

len
# Zaslno: 3 Kv 2012 21:22


to ja si dneska po letech zase zkousel drepy s vyskokem a taky docela davaji tak je asi zacnu v netreninkovy dny obcas cvicit
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 4 Kv 2012 19:58


PÁTEK 4.5.2012 - KARDIO

10x3 minuty na pytli... pauzy 40 sekund


...
RiccardoFox

len
# Zaslno: 6 Kv 2012 02:39


Chlapi, dnes jsem narazil na uplnou novinku pro me http://www.cernacervena.cz !! Mozna to znate, ale ja jsem z toho sokovan!
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 6 Kv 2012 16:32


NEDĚLE 6.5.2012 - POSILKA(domácí - musím improvizovat u mnoha cviků, taktéľ nemám čas měnit tolik váhy)

Dřepy s jednoručkami drľenými v rukou (12, 12, 12 ) Váha: 8,2kg , 8,2kg , 8,2kg

Přítahy jednoručky od pasu k bradě, obouma rukama (12, 10, 12) Váha : 8,2kg , 8,2kg , 8,2kg

Bicepsové zdvihy jednoruček (12, 10, 8 - na kaľdou ruku) váha: 8,2kg , 8,2kg , 8,2kg

Tricepsové kliky ( úzké ) ( 12, 10, 8 ) - s vlastním tělem, druhá serie s lehkým výskokem

Upaľování s jednoručkami ve stoje (12, 10, 8 ) Váha : 4,7 kg( tady bych uľ víc nedal) 4,7kg 4,7kg

Výpony ve stoje + výpony v sedě ( supersérie ) (12, 10, 8) Váha: Ve stoje = vlastní váha , v sedě s kotouči o hmotnosti 2,5kg na kaľdé noze + tlačení proti kolenům

Na závěr jeątě : http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474


...
stichy

len
# Zaslno: 6 Kv 2012 19:39


muzes sem dat videa na ty pritahy jednorucek k brade a tricepsove kliky pls?
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 6 Kv 2012 19:55


No kliky jsou normální kliky s loktami u těla, ruce máą trochu jakoby pod tělem.
přitahy ty jednoručky ( jedný ) prostě ji chytneą za konce, daą k pasu, narovnáą se, a zvedneą ji rukama k bradě... Video k tomu ľádné nemám, sorry


...
stichy

len
# Zaslno: 6 Kv 2012 21:02


tak to stejne nechapu jak zabiraji tricepsy

delas to s natazenyma nebo skrcenyma rukama
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 6 Kv 2012 21:40 - Zmnil/a: Z3NTIVA


No ty kliky asi myslíą... naąel sjem video
http://www.youtube.com/watch?v=CEgzumrUC_E
ten druhý cvik


...
stichy

len
# Zaslno: 6 Kv 2012 22:04


ale ja jsem taky pako ja jsem cetl celou dobu trapezy misto tricepsy tak delat kliky na tricepsy je lehky ty ti zabiraji v podstate pri vsech variantach aspon sekundarne

no to jestłi mas ty ruce nanatezene patrilo k tomu zvedani jednorucky k brade
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 6 Kv 2012 22:17


z nataľených do pokrčených od pasu k bradě podél těla...


...
stichy

len
# Zaslno: 6 Kv 2012 23:23


a to si nekde nasel nebo si na to prisel
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 7 Kv 2012 18:38


víc ľe podobný cvik existuje s velkou činkou, no tak sem si k tomu vzal jen jednoručku...


...
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 8 Kv 2012 18:56


ÚTERÝ 8.5.2012 - POSILKA (domácí - musím hodně improvizovat u mnoha cviků, taktéľ nemám čas tolik měnit váhy )

Výpady v chůzi s jednoručkami (12, 10, 10, 8 - na kaľdou nohu ) Váha: 9,2kg ( jedna jednoručka ) - maximální váha, mám 9,2 kilovky, tzn. ľe víc uľ nandat nemůľu, ani bych uľ víc nedal, asi )

Předklony s jednoručkou drľenou v ohybech loktů ( 12, 10, 8) Váha : 9,2kg ( jen jedna jednoručka )
Pozn.: Nevím jak mám drľet jedoručku v ohybech loktů, takľe ji jen chytnu a přitisknu si ji na tělo.

Přítahy jednoruček v předklonu ( 10, 10, 8 ) Váha: 9,2 kg, 8,2, 8,2 ( jedna jednorčka )

Tlaky s jednoručkami na fitbalu ( 12, 10, 10, 8 ) Váha : 8,2 8,2 8,2 8,2 ( jedna jednoručka )

Pullover s jednoručkou ( drľenou obouma rukama )( 12, 10, 8) Váha: 8,2kg 8,2 8,2
Pozn.: U tohoto cviku mě vľdy bolí levé rameno, jako by se mělo " vykloubit " , nevíte někdo co dělat, aby tento pocit vymizel ( není to aľ tak moc bolest, jen prostě cejtim jak tam něco táhne - něco to rameno dělá, co by dělat nemělo )

©vih s jednoručkou z předklonu (12, 10, 8 ) na kaľdou ruku Váha: 8,2kg 8,2 8,2

Kliky s nohami na fitbalu ( 12, 10, 8)

a na závěr opět http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474


...
tetsuo

len
# Zaslno: 8 Kv 2012 22:16 - Zmnil/a: tetsuo


Nedělat nic, u čeho bolí ramena nebo jiné klouby. Raději jen takovou verzi, která nebolí.
U pulloverů je dobré mít ruce mírně pokrčené.

Místo výstupů na lavičku dělat varianty výpadů, třeba dozadu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 8 Kv 2012 22:21


Ok, díky


...
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 9 Kv 2012 17:40


STŘEDA 9.5.2012 - DNES SE NECÍTÍM NEJLÍP A PROTO DNE©NÍ KARDIO/TRÉNINK VYNECHÁVÁM...


...
stichy

len
# Zaslno: 9 Kv 2012 22:43


Zdravim tetsuo,
chtel bych se zeptat jestli vadi pokud cvicim pullover s natazenymi rukami - nebo proc je lepsi je mit pokrcene ?
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 10 Kv 2012 18:27 - Zmnil/a: Z3NTIVA


ČTVRTEK 10.5.2012 - POSILKA

Výpady s jednoručkami dozadu ( 12, 10, 10, 8) Váha: 9,2kg

Podsazování pánve na zemi na jedné noze (12, 10, 8) Zátěľ: činka poloľená v pase ( 9,2kg)

Přítahy jednoručky v kleče ( náhrada za "s oporou o lavičku" ) (12, 10, 10, 8) Váha: 9,2kg - vąe

Tlaky s jednoručkami v sedě na fitballu (12, 10, 10, 8) Váha: 5,7kg (vąe)
Pozn.: Je vidět, ľe na fitbalu, bez opory v zádech a za plného napřímení, jsou tlaky mnohem těľąí. Minule, kdyľ jsem jel na mírně nakloněné lavici, jsem dal 6,5kg a to jsem měl jeątě drobnou rezervu, tak na 400g...

Pullover s jednoručkami ( kladivo)( 12, 10, 8) váha: 5,7kg vąe
Pozn.: s pokrčenýma rukama to tolik nebolí, ale troąku to cejtim pořád... takľe jsem odjel dve serie, a na třetí prdim, protoľe to rameno se trochu ozývá, po druhé odjeté sérii... Budu muset najít nějakou alternativu, kde to bude v pohodě.

Kliky s přenáąením váhy na jednu ruku ( 12, 10, 8)

Rotace do stran s činou (12, 10, 8) Váha: 5,7kg


...
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 11 Kv 2012 22:23


PÁTEK 11.5.2012 - KARDIO

30 minut běh + sparing ( thai-box )


...
Z3NTIVA

len
# Zaslno: 14 Kv 2012 22:43


PONDĚLÍ 14.5.2012 - HIIT (Zaměřené na dynamiku a výbuąnost)


...
tetsuo

len
# Zaslno: 15 Kv 2012 15:00


jestli vadi pokud cvicim pullover s natazenymi rukami - nebo proc je lepsi je mit pokrcene
Mění se tam způsob, jak zabírají hrudník nebo záda.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist