Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Ektomorf - nováček
Autor Zpráva
Bratricek

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2012 20:26

Zdravíčko, tak si v rámci vlastní motivace a cenných rad založím také svůj deník. Jsem student, 21 let, 187 cm, nyní 80kg.
Motivace - celý dny hniju na studentskym bytě, rozchod s přítelkyní, lepší pocit.

Ještě před půl rokem jsem měl 87-89 kg a to vše v tuku, ne ve svalech. Pak jsem z mého party života (chlast, cigarety a hektolitry kafe, cocacoly a tatarské omáčky, fastfoody a třeba jen jedno jidlo denně v 10 večer) dostal jícnové vředy a během deseti dní shodil 10 kg váhy - 79 kg. Po zotavení se mi váha ale nijak nevrátila a tak jsem si živořil až do minulého týdne, kdy jsem dodělal zkoušky a začal se vážně nudit.

Mé foto po nemoci (vtipné pózy si nevšímejte, poukazuji na moji hrdinskou mohylu ) :

Zkušený kamarád mě navedl na tento URL plán. Cvičím ho týden, je výborný, dává mi pořádně do těla.

Mám teorii, že moje tělo hodně rychle nabere a proto bych se mohl vyrýsovat a posílit relativně rychle (týden po cvičení 2kg nahoru). Přecijen tu váhu už jsem jednou měl a od nemoci se mému tělu do svalů nic nevrátilo.

Jak cvičím: jedu tento plán, pokud nějaký cvik nemohu dělat (jsem slabý na shyby nadhmatem, kliky na jedné ruce a například nemám ani v posilovně gumu) tak hledám alternativu která zabírá alespoň nějak stejné svalstvo (kliky klasické, místo shybů nashmatem jsem byl na přitahovacím stroji apod. ). Po každém cvičení (cca 60 minut) si jdu ještě zaběhat na pás nebo na takovou tu "šlapace-tahací kravinu" která je v každé posilce. Jsem toho názoru že mi alespoň nezatuhnout svaly a roztáhnu prokouřené plíce.

Můj problém je a bude strava a životospráva. Po radách kamaráda chodím do posilovny s nějakými sacharidy v žaludku (jogurt, banan, rýže) a po cvičení si hned dám něco sladkého. Cca hodinu po cvičení se najím - tam jsem ještě nic nezměnil, dnes jsem si poprvé udělal rýži s omáčkou. Chuť k jídlu se mi neskutečně zvedla a mám pořád hlad, na záchod jsem po prvnich dvou dnech nešel vubec, teď tak 2x denně. Doufám, že veškerá váha se nabere do svalů a ne do tuku.

Druhý den mě celé tělo nebolí, takže uvažuji, že tělo mělo dostatek stavebních látek a i vytrvalostní aktivita pomohla škodliviny odplavit.

Dělám něco vyloženě špatně? Nějaká zásadní chyba? Díky moc za všechny rady!
Tryggve

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2012 14:53

Můj problém je a bude strava a životospráva.

Odpověděl sis sám. Abys dosáhl co možná nejlepších výsledků, klíč hledej v pravidelnosti. Jídlo by mělo být pravidelné, stejně jako trénink. Na tom, jak se ti zvedla chuť k jídlu je vidět, že ti vzrostlo množství svalové hmoty (svaly spotřebují velké množství energie).
Takže se zlepšenou životosprávnou se budeš rychleji zlepšovat.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2012 17:57

Jestli chceš nějakou komplexnější konzultaci, zaregistruj se na www.body-test.cz a vyplň si tam na fóru profil podle návodu. Pak se ti tam bude věnovat víc lidí. (Je to zdarma, bez obav.)

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2021 03:30

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2021 03:31

knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2021 03:32

readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 18 Pro 2021 21:24

Demo144.8CHAPThisLouiMichIsraVide
WarrIlyaThriSoleWeseAlivJeweAAli
EdgaSongMajeCaffWebeXVIIMusiSPOR
TescTrixclasCureRaffVeetBlueStev
XVIIFreeHoudViolXVIIfolkConeYIDD
ShamPatrCharWinePaleSimoPatrDonn
EricRogeYourSigmXboxNintAndrsilv
MusiIrisBookWorlArthgunmListblac
LynnfantLycrFranSisiLloyTorrJack
VictElwoClicGregRondAtikBranFuxi
ZoneSelaJeweJuliSchuNicoquotNick
TheoCiri
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 18 Pro 2021 21:25

TintAsiaSwarZoneGHOSZoneZoneJust
diamZoneJohaZoneDaviKonrZoneTere
XVIIVIIIZoneZoneAstrZoneSonyZone
ZoneTokuGibsXVIIEpluStieSwisTeka
ZanuBontBorlDiscSwarOlmeAnthWood
WateYBagDoggAVTOTOYORomaEditExpe
ValiTwisHappimpoRockClimLiveTank
WindLoveLittRedmChouAdidPediWind
AgatFallWindSofiPennRobeTakeJump
MarcMicrXVIIClauAdriRudoJohnSlee
XVIIDolbQuirXVIIJeweBillArisDona
WendMuti
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 18 Pro 2021 21:26

FindJaniWongBeauJohnMartYasuUnit
RobeSallSodoWindPhilBattWindAdri
MadeSoftAuguLifeJameRichDaviJacq
EliyEpluEpluEpluArisMoucNEXTBarr
OZONVenuNazaRobeolimBobbCyntANOT
tuchkasChriAnne
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0