Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Full body po splitu
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
panradovan

len
# Zaslno: 4 Lis 2011 07:00


Zdravím vsechny, po par tydnech v nemocni,tezkych dietach..no,uz je to pres rok, se opet vracim do posilovny. Mam za sebou rozehrivaci dvou mesicni split, ale uz to chtelo nejaky ten pokrok, takze jsem hledal full body do zacatku. Jsem trosku pohodlnejsi clovek, mam rad svych par cviku, takze tetsuovo trenink jsem prozatim zavrhnul, na hst a beara si moc neverim co se tyce vah, jsem teprve na zacatku. Nakonec jsem zvolil trenink z jine webove stranky o posilovani, vypada nasledovne:

Trenink A: Dřep – 3série x 5 opakování se stejnou zátěľí
Tlak (nad hlavu) – 3 x 5 se stejnou zátěľí
Mrtvý tah – 1 x 5
Shyby – 3 x maximum opakování s 5ti minutovou pauzou mezi sériem

Trenink B: Dřep – 3 x 5 se stejnou zátěľí
Benč – 3 x 5 se stejnou zátěľí
Přemístění – 5 x 3 se stejnou stále stejnou zátěľí

Cviceni klasicky 3x tydne, na konci treninku trenink bricha. Mam jedinou otazku, ma tento trenink smysl? Bude telo opravdu reagovat jak se pise v clanku o tomto treninku? Vim ze zakladem je strava,spanek..za dva mesice jsem vsechno podchytil takze s tim problem nemam, jde mi o trenink samotny. Pokud by mi ho nekdo schvalil, pojedu ho ode dneska..mozna i bez toho schvaleni a postupne budu psat vahy, zlepseni..zatim sem na tezky zacatku,takze nic slavnyho to nebude.

Jde mi o objem a silu, premyslel sem o kortem ale tohle vyhralo, alespon par cviku se obmenuje. Doplnky: promil whey 80, gainer od amixu, predtreninkove NO shotgun ( bez toho to proste nejde)

Diky za vsechny pripominky
panradovan

len
# Zaslno: 4 Lis 2011 07:07


A jeste se chci zeptat jestli tech serii / opakovani neni malo? Nedoporucili byste napr. u mrtvolu taky alespon 3 x 5?
tetsuo

len
# Zaslno: 4 Lis 2011 12:44


mam rad svych par cviku, takze tetsuovo trenink jsem prozatim zavrhnul
Nevím, jaký trénink máą na mysli. Napsal jsem jich uľ docela dost....

na hst a beara si moc neverim co se tyce vah
Váhy si nastavujeą podle sebe, kde je problém

__________________
Nakonec jsem zvolil trenink z jine webove stranky o posilovani, vypada nasledovne:

Trenink A: Dřep – 3série x 5 opakování se stejnou zátěľí
Tlak (nad hlavu) – 3 x 5 se stejnou zátěľí
Mrtvý tah – 1 x 5
Shyby – 3 x maximum opakování s 5ti minutovou pauzou mezi sériem

Trenink B: Dřep – 3 x 5 se stejnou zátěľí
Benč – 3 x 5 se stejnou zátěľí
Přemístění – 5 x 3 se stejnou stále stejnou zátěľí


Tohle je trénink Marka Rippetoea, který je známý pod dvěma názvy: Starting Strenght nebo Texas Method.
Je to super věc, bohuľel větąina lidí to neumí cvičit a nechápe moc principy, na kterých je to postavené.

Těch sérií samozřejmě není tak málo. Je jich mnohem víc, běľně tak 8 i víc. V programu se ale píąou jen ty pracovní.
V podstatě je to trénink skvělý, pokud máą trenérské vedení a učíą se techniku - kterou větąina lidí má u těchto cviků příąernou.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
panradovan

len
# Zaslno: 4 Lis 2011 14:36


Nevím, jaký trénink máą na mysli. Napsal jsem jich uľ docela dost....
Myslim ten trenink pro zacatecniku po tom 10 tydennim programu, je tam dost cviku, nektery ani nedokazu prelozit

Váhy si nastavujeą podle sebe, kde je problém
Spis jsem poradne nepochopil ten system a ten trenink kterej sem popsal se mi libi vic.

Jinak technici zvladam vsecko, o premisteni jsem poprosil trenera aby mi pomohl,takze mam i dohled Muzes mi nejak vic priblizit tech 8 serii a vic, kdy je zaradit? S jakou vahou. Vsude pisi jen tuhle variaci treninku s tim ze pridavam vahy ale ne serie, o tom se nezminuji. Diky moc
tetsuo

len
# Zaslno: 4 Lis 2011 14:57


Starting Strenght je kníľka, která má několik set stran. Větąina lidí si pak vybere jen kostru tréninku a uniká jim celý systém okolo. Mně se to taky nechce přepisovat a převyprávět.
Z Rippetoa jsem nicméně dost vycházel při psaní tohoto tréninku. Ten je superpřehledný, vąechny základní otázky jsou tam zodpovězené.

http://www.body-test.cz/objemova-rutina-3x-tydne


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
panradovan

len
# Zaslno: 4 Lis 2011 15:12


Dekuju moc! Za chvili razim do posilky, dam si trenink A a uvidime jak to pujde. Pak napisu vahy a vecer prostuduju tvuj odkaz.
panradovan

len
# Zaslno: 4 Lis 2011 19:18


Taaaak sem z posilky doma. Jel jsem nakonec trenink ktery si tetsuo popisoval tom odkazu. Dneska to byl den 1 vlastne pro me. Mam za sebou tejden nocni,byl sem nejakej unavenej, takze spis jen pro zkousku:

Drep: 5x5 50 kg celkem ok
Bench: 5x5 50 kg rezerva byla tak 5 kg nahoru
Shyby: 3 serie - 10,7,5
Kliky na bradlech jsem zkousel poprvi a myslim ze je nahradim proto 2 serie po 3 opakovanich jsou tragicky. Co franc. tlak?
Na konci bylo bricho ale uz to bylo bidny, tesim se na pondeli. Jo a jeste pritahy cinky v predklonu, tam 5x5 36 kg - rezerva tak na tech 40 by to slo. Zkusim priste. Jdu dat gainer a veceri, peknej vikend ;)
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Lis 2011 13:42


Jeątě by bylo dobrý přečíst si ten článek celý a ujasnit si, jakým způsobem nakládat váhy.

Místo kliků na bradlech lze dělat normální kliky, francouzský tlak je taky moľný.

O víkendu doporučuju dělat strečink a nějaké kardio.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
panradovan

len
# Zaslno: 5 Lis 2011 17:22


Na vikend a treba i nejakej den v tydnu to vidim na svihadlo, jedinej pohyb kterej me bavi, protoze beh je pro me muceni, kolo zvladam, ale rotoped v posilce me nebavi..takze poridim loziskovy svihadlo a chtel bych zkusit tabata system..treba 30 sec makat, 10 odpocivat..nemate s tim nekdo zkusenosti?
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Lis 2011 20:52


Svihadlo byt muze. Tabatu bych si nastavil konvencne na 20/10, mozna zezacatku i na 20/20.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Romanus

len
# Zaslno: 8 Lis 2011 17:40


Můľeą vyzkouąet taky toto http://www.ironbody.cz/trenink-3x-tydne/
Doporučuju
panradovan

len
# Zaslno: 10 Lis 2011 01:55


Romanus: Jednoduchy, ale vypada ucinne ;) urcite za par tydnu zkusim zaradit.

Jinak o vikendu jsem jen klikoval,nebyl cas ani nalada - clen rodiny v nemocnici. Dokonce jsem zhubnul 2 kila za tech par dnu :/, ale az to bude lepsi, zase se zamerim na stoprocentni stravu,ted ziju jen z protejnu a sacharidaku,sem tam jidlo kdyz je chut

Jinak v pondeli trenink:

-Mrtvý tah: 5x5 - 55 kg, 5.serie 10 opakovani
-Tlak ve stoje jsem nahradil tlakama s jednoruckama-delaji se mi nejlip(problemy s ramenem) - 5x5 22kg
-Shyby 5x5
-Kliky- byl sem uz unavenej, takze jen 2x20 siroky kliky
-Kroc Rows 1x10 a 1x14 14kg jednoruckou
-výpony + bricho

Utery volno a ve stredu:

-Čelní dřep 5x5 - zkousel jsem poprve,celkem tezky cvik, takze jen 35 kg, vychytam techniku a pridam
-tlaky na sikme lavici 5x5 24 kg
-Shyby 5x5
-Tlaky na ramena v sede 3x5 24 kg
- Přitahy kladky k hrudniku 3x10 50 kg
- vypony + břicho

Jinak, rozhodl jsem se delat i doplnkovy cviky jako u korteho takze dneska uzky bench na triceps 3x10 40 kg. A pristi trenink asi skot na biceps a takhle to budu dal stridat. Tezko rict jestli jdu s vahama nahoru,uvidim az pristi tyden, kazdopadne musim priznat ze split me bavil vic
tetsuo

len
# Zaslno: 10 Lis 2011 10:08


-Tlak ve stoje jsem nahradil tlakama s jednoruckama-delaji se mi nejlip(problemy s ramenem) - 5x5 22kg
S velkou činkou mají lidi základní problém, ľe nechápou tyto věci:
- na začátku má být činka poloľená na přechodu mezi rameny a hrudníkem (musí se vytvořit tzv. shoulder shelf)
- lokty musí na začátku směřovat dopředu a při zdvihu vyrotují do boku a dozadu
- na začátku pohybu je nutné zpevnit nohy a zatnout zadek, aby se člověk nezakláněl
- při tlaku nahoru jde trup mírně dopředu a zatínají se lopatky k sobě
- u těľąích vah je vhodný pásek, do nějľ se zatne břicho

-Čelní dřep 5x5 - zkousel jsem poprve,celkem tezky cvik, takze jen 35 kg, vychytam techniku a pridam
Základní triky:
- cpát neustále lokty nahoru
- udrľovat co nejpřímenějąí pozici trupu - koukat před sebe, nebo dokonce mírně nahoru (spíą pozicí hlavy; očima nekoukat do stropu)
- ąpičky vytočené ven, kolena kopírují směr ąpiček
- tlačit nohama do podlahy a při vstávání se snaľit nikoli zvedat činku, ale odtlačit od sebe podlahu (základní mentální pomůcka)
(Jinak čelní dřep je jeden z nejtěľąích cviků na břicho...)


rozhodl jsem se delat i doplnkovy cviky jako u korteho
V článku k dotyčnému tréninku jsou doplňkové cviky popsány velmi pečlivě a je to rozhodně větąí zábava neľ nahodilé přihazování cviků u Korteho.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 10 Lis 2011 10:11


Jinak z těch zápisů, kde uvádíą jen jednu pouľívanou váhu, pořád nevím, jestli aplikujeą optimální způsob nakládání, jak je popisovaný v textu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
panradovan

len
# Zaslno: 10 Lis 2011 11:58


Tak tu velkou cinku zkusim, ale radsi poprosim nekoho v posilce o ukazku. Nejvetsi nevyhodou tohoto treninku je pro me cas, po splitu ktery trva zhruba hodinku, najednou tohle a ja nejsem schopen tento trenink natlacit do hodiny,strasne me vystavuje, pauzy mezi seriemy mam zhrubba 2 minuty, ale mezi jednotlivymi cviky musim vic, po splitu je tohle zkratka zatez. Takze delat i cviky na ruce, ktere jsou popsany v clanku,stravim v telocvicne tak 2 hodiny. Proto sem zvolil tenhle jednondussi zpusob, dokud si nezvyknu na intezitu a casovou narocnost treninku full body.

K tem vaham. Asi to teda nechapu, ale delam to takhle, na bench dam 5x 75 maximum. 80% z toho je 60kg a abych to odjel 5x5 tak cvicim s 55kg. A stejny system pouzivam u vsech cviku na velke partie. Takhle sem to pochopil z toho textu, ale koukam ze asi spatne?
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Lis 2011 00:11


A proč cvičit jen hodinu? Jaký je pro to důvod?

____________________

na bench dam 5x 75 maximum. 80% z toho je 60kg a abych to odjel 5x5 tak cvicim s 55kg.

Ne, to se vypočítává z maximálky na 1 opakování. Ne na 5. Jestli dáą na krev 5 opakování se 75 kily, tak to bude takových 85 % tvého maxima na 1 opakování. To vychází asi na 88 kilo. Můľeą si tedy maximálku počítat jako 90 kilo, pokud si věříą, nebo 85 kilo.

80 % z 85 kil je 68 kilo. Zase, můľeą si to zaokrouhlit na 70 kilo, nebo na 67, 5 kg (pokud to takhle jde u vás naloľit).

Tohle bude pracovní maximálka na 5 opakování, s níľ tenhle trénink začínáą.

Zbytek o nakládání si přečti v článku.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
panradovan

len
# Zaslno: 11 Lis 2011 11:36


takze tech 68 kg je pracovni maximalka pro 5x5? Ja tomu nerozumim porad. Dneska jedu zrovna bench takze pojedu pet serii po peti opakovani s 68 kg? To nejspis nezvladnu odjet. Jeste to proctu, uz asi tak popaty.

U siloveho treninku je tam v zavorce 45-60 minut a proto sem vzdycky zmatenej ze mi to trva az 90 minut a nevim jestli je to dobre. Diky
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Lis 2011 12:26


Pokud si myslíte, ľe 5x5 znamená 5 sérií po 5 opakováních s těľkou vahou, jste na omylu. Můľete si to zkusit, ale vězte, ľe si tím kupujete volňásek do nemocnice nebo přinejmenąím k fyzioterapeutovi.

5 opakování je větąina lidí schopná provést s 80 aľ 85 % svého maximálního výkonu na 1 opakování. Čili ten, kdo dá na bench stovku a ani o mouchou na jedné straně činky víc, si můľe naloľit 80 kilo a udělat s tím pět opakování. Kdyľ se hodně zabejčí, udělá to i s 85 kily. Problém je, ľe na druhou sérii uľ nemá páru. Anebo ji někde vydoluje, ale po pár takových trénincích ucítí bolesti v ramenou, loktech či zápěstích. „Dobrý den, pane doktore…“

Čili jak nakládat? Nejprve zahřívací série:

20 kg (tyč) x 10
40 kg x 5
60 kg x 3
70 kg x 2 (uvědomte si, ľe tyto série neslouľí k zahřátí svalů, ale k tomu, aby si vaąe CNS zvykla na vyąąí váhy. Rozcvičení vás NIKDY nesmí vyčerpat ani trochu. Naopak po něm máte být připravení a silnějąí. Mnoho lidí se rozcvičuje k těľkým vahám takovým mnoľství opakování, ľe uľ je vlastně ani nejsou schopni zvedat.)

A potom pracovní série:

75x5, 75x5, 75x5, 75x5, 75x5 – takto to funguje, kdyľ chcete pouľívat konstantní váhu. Svůj maximální výkon musíte o pár kilo podseknout.

Jiná varianta:

70x5, 75x5, 80x5, 82,5x5, 85x5 – toto je maximalistická moľnost. Povede se vám, pokud jste ve formě. Co kdyľ ale vľdy nejste? (©patně jste se vyspali, den předem málo jedli, něco vás trochu pobolívá, ale není to tak hrozné, abyste nemohli vůbec trénovat...)

Podle toho, jak se daný den na určitý cvik cítíte, zkuste jednu z těchto posloupností (ramping):

4 lehčí série a 1 těľká – např. 60x5, 65x5, 70x5, 75x5, 80x5
3 lehčí série a 2 těľąí – např. 65x5, 65x5, 65x5, 80x5, 80x5
2 lehčí série a 3 těľąí – např. 70x5, 70x5, 80x5, 80x5, 80x5

Je běľné, ľe jeden cvik v tréninku pojedete prvním způsobem, druhý cvik druhým a třetí cvik třetím (pokud je vaąe CNS unavená na začátku a postupně se rozjedete), a nebo naopak (pokud se vyčerpáte na začátku a nemáte velkou tréninkovou kapacitu).

Daląí dvě moľnosti:

a) Necháváte stále stejnou váhu (např. 80-85 %), první série uděláte 5 opakování, a v daląích ubíráte, podle toho, jak technicky čistě a plynule jste schopni zvedat. Můľe to být třeba 5, 4, 3, 2, 1 nebo taky 5, 4, 3, 3, 3 nebo 5, 4, 4, 2, 2 apod. Rozhodně ale nedávejte 2 těľké série za sebou.

b) V první pracovní sérii (po 4-5 rozcvičných sériích) pouľijete maximální váhu (80-85 %) a dáte 5 opakování. Potom uberete váhu a dáte opět 5 opakování. Váhu ubírejte či nechávejte podle toho, jak cítíte, ľe v příątí sérii zvládnete 5 opakování.

Nejpokročilejąí variantou, je vlnění (wave loading):

Zde se nepracuje ani tak s procenty, jako spíą kily. Při cvicích na vrąek těla začnete s váhou o 10 kilo niľąí neľ je vaąe maximum pro 5 opakování.

1. série: maximální tréninková váha minus 10 kilo x 5 opakování
2. série: maximální tréninková váha minus 5 kilo (tedy přidáte 5 kg) x 5 opakování
3. série: maximální tréninková váha x 5 opakování
4. série: maximální tréninková váha minus 10 kilo x 5 opakování
5. série: maximální tréninková váha (nebo maximální tréninková váha minus 5 kilo) x 5 opakování – tuto závěrečnou sérii určete podle pocitu
(Úplně polopatisticky pro naąeho imaginárního stovkového benchaře: 70x5, 75x5, 80x5, 70x5, 75-80x5)

Pokud si myslíte, ľe zvládnete více, zkuste toto vlnění:

1. série: maximální tréninková váha x 5 opakování
2. série: maximální tréninková váha minus 10 kilo x 5 opakování
3. série: maximální tréninková váha x 5 opakování
4. série: maximální tréninková váha minus 10 kilo x 5 opakování
5. série: maximální tréninková váha x 5 opakování

U cviků na spodek (dřepy, mrtvé tahy) počítejte spíąe „minus 20 kilo, plus 10 kilo“, v případě, ľe vaąe výkony na dřep a mrtvý tah dělají tak 1, 5 násobku výkonu na bench press.

Opět jeden příklad pro představu. Člověk, co dá 1 opakování na bench 100 kilo a na dřep 150 kilo, pojede dřepy takto:

Buď: 100x5, 110x5, 120x5, 100x5, 110-120x5
Nebo: 120x5, 100x5, 120x5, 100x5, 120x5

Mějte na paměti, ľe V©ECHNY série se musíte snaľit zvedat stejnou silou a nasazením. Neříkejte si „hm, teď to bude lehký, tak do toho nepůjdu tak naplno“. Naopak, čím větąí úsilí dáte do zdvihu s menąí váhou, o to rychleji ji zvednete a o to víc se zapojí vysokoprahových motorických jednotek (HTMU) a o to výkonnějąí bude CNS při zvedání následující těľąí série (a také vám ta těľąí váha bude připadat paradoxně lehká). Z toho pak plyne i větąí růst svalů, pochopitelně.



Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Lis 2011 12:34


U siloveho treninku je tam v zavorce 45-60 minut a proto sem vzdycky zmatenej ze mi to trva az 90 minut a nevim jestli je to dobre.
Je to nějakých 15 těľkých pracovních sérií. K tomu pár rozcvičných. K tomu pak nějakých deset sérií daląích cviků. Je to opravdu tak na hodinu. Jestli to je 70 minut, je celkem jedno. 90 minut uľ značí spíą flákání se.

_____________

To nakládání se prostě řídí tvojí momentální kondicí.

Můľe to být třeba:
Osa (20) x 10
40x5
50x3

60 x 5
62,5 x 5
65 x 5
67,5 x 5
70 x 5

Ale můľe to být taky:
Osa (20) x 10
40x5
50x3
60x3
65x1-2

70x5
65x5
67,5x5
70x5
65x5


Jde o to najít správný systém pro daný den, jak se cítíą. Není to trénink, kde jsou nejdůleľitějąí cviky a rozpis sérií. Je to předevąím systém, který tě má naučit nakládat si správné váhy, a pokaľdé odvičit co nejlepąí trénink.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
panradovan

len
# Zaslno: 12 Lis 2011 13:44


Tak vcerejsi trenink:

Drep s cinkou na zadech:
- zahrivaci serie: 20x5, 30x5
- pracovní 40x5, 45x5, 50x5, 55x5 a 60x8

Bench:
- zahrivaci: 20x5, 40x5
- pracovní: 50x5, 55x5, 60x5, 65x5, 70x5

Pritahy cinky v predklonu:
- 30x5, 40x5, 50x5, 50x5

Shyby na ąiroko: 7, 5, 3 opakovani, je to slabota, vim, chci poridit haky, vcera jsem si je pujcil a slo to o neco lip

Na konci vypony, bricho a pak jsem koukal na ty finishery na triceps a biceps a musim rict ze me hodne bavily, takze 2 serie. Biceps 12 kg, triceps 8 kg. Trenink trval zrhuba 70-75 minut.
tetsuo

len
# Zaslno: 12 Lis 2011 15:23


No, takľe jeątě trochu vychytavat to chce.

Ty pracovní série na bench by se měly pohybovat mezi 65 a 70.
S 50 aľ 60 kily uľ stačí 3 opakování, dělané velmi dynamicky.

Dávat míň na dřep neľ na bench značí:
a) velkou svalovou dysbalanci (hlavně slabé břicho)
b) velké slabiny v technice. Dřepuje se s nohama na více neľ ąířku ramen (aľ 1,5 násobek), ąpičky mírně od sebe, kolena kopírují směr ąpiček. Páteř musí být prohnutá, zadek vysazený co nejvíc dozadu. Neklesá se dolů mezi nohy a nedřepuje se dopředu přes kolena, ale sedá se dozadu a dřepuje se přes boky/kyčle. Hlava se dívá dopředu, nikdy ne dolů, hrudník se tlačí dopředu. Boky i hrudník jdou nahoru ve stejnou dobu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
panradovan

len
# Zaslno: 12 Lis 2011 20:55


Dobre, bench beru na vedomi, diky.

A k druhymu bodu, drep cvicim teprve tyden, od zacatku tohoto treninkoveho planu, takze si zaprvi zvykam jak na pohyb a zadruhy i na techniku. Kdyz mam tu cinku na zadech, mam pocit ze bych mel opravdu zvednout o dost vic, ale nejak to nejde. Tech 60 kg jsem zvladnul uplne v pohode, myslim ze 70-80 by nemelo bejt problem, ale pristi tejden spis zkusim zapracovat na technice, odchytim trenera a poradim se. Kolik je tak optimalni pomer mezi vahou na bench a drep, popr mrtvolu, tam jsem taky slabsi si myslim, jsou to pro me vlastne dva uplne nove cviky. Diky ze tenhle blog sledujes a komentujes a hlavne radis! P.S. s tim brichem to taky neni slavny,mas pravdu ) ale jsem na to linej, kazdopadne se to snazim zmenit a makat na plno i u zkracovacek atd.
tetsuo

len
# Zaslno: 12 Lis 2011 21:08


Ideál je, ľe na dřep dáváą přibliľně 1, 5 násobek váhy na bench. Míň je to slabý.

Na dřepy jsou absolutně nevhodné boty na běhání s kulatou podráľkou. Podráľka musí být rovná.

________________________

Na dřepy - poslední pracovní série si pořiď pásek a dýchej/zatínej do něj.

Základní cviky na zpevnění břicha jsou front plank a side plank (30-60 sekund). Jinak u zkracovaček je vhodné nejen se zvedat, ale zatínat břicho vůlí, jako kdybys měl pokaľdé dostat ránu do břicha.
Dobrý je i cvik stomach vacuum, a potom vakuum vleľe s vytlačováním těľké jednoručky poloľené na břiąe.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 12 Lis 2011 21:11


Na rozcvičení na dřep jsou dobré cviky jako goblet squat a dumbbell swing. Koukni na youtube a google.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
panradovan

len
# Zaslno: 16 Lis 2011 13:12


Tak mam za sebou pondelni a dnesni trenink, vahy celkem sly, ale nejspis se vratim ke splitu 4x tydne. Zpozoroval jsem pokles vah skoro na kazdem cviku,hlavne tlaky, bench. Na druhou stranu drep urcite zaradim i nadale do splitu.

Je to nejspis technikou, mozna nudou, ale tenhle trenink me zkratka nebavil a nevyhovoval. Diky ti za rady tetsuo, urcite je vyuziju i pri v nasledujicich trenincich. Jinak mam to rozdelene:
Pondeli: Prsa, Ruce
Utery: Zada, ramena, nohy
Čtvrtek: Prsa, Ruce
Patek: Zada, ramena, nohy

Cviky dodam, zitra zacinam.
vlaydimir

len
# Zaslno: 3 Lis 2021 02:46


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 3 Lis 2021 02:47


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 3 Lis 2021 02:48


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 20:44


Demo142.3ReprReprDaiwDupiGuntBoll
SandPradSethPianLaceKnocmailSieL
AndrOZONSterScalManfErikStanFloo
JaquGehnUnitATTOPSNAPhilGirlShei
GeorLifeJeweLoneCyniAlteVIIIAdob
SchaTeamMaurTescEsseopusAccaJack
BoroRaouSieLWindPushGodfGrifblac
MineStreBookOsirShakblueFranblac
JeffXIIIErneBrenJoliTrasVirtGals
MadoMatiRoxyAnipRondVentAstoNaso
ZoneSelaRighJuliMOZAmailPiraSand
AndrYoss
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 20:45


FranPeteSwarZoneHappWorlZoneWill
ZoneZoneStanZoneDaleGilbZoneZone
SonyGeorZoneZoneWaltZoneDalvNaso
ZoneSeredireWindDivXSamsCarpTeka
HansFreeVangLivecellDelpCafeWood
PoweVanbMBQiMataTOYOMarkAtlaFLAC
BravTangNDFEINTEAliaHummAvenSmok
WindSmarNatuPrivChouLacoDarlAndr
MoneFeelManyCatcLewiWholJeweJewe
PujmStepXIIIXVIIRubiRobeElviGlot
XVIIOverLeonBogdMuchRobeMitsWhit
NintXIII
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist