Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Spede začátek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 41 . 42 . >>
Autor Zpráva
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Zář 2013 14:54

Mária Puclíku, co to třeba přimíchat do gaineru, nebo proteinu?

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2013 15:07

No protein nepoužívám, protože jsem začátečník a mám většinu článků co jsi psal načtené nebo spíše si je čtu pořád dokola Tak, že suplementační přísady zatím nechci používat. Mám prej počkat 1 až 2 roky než začnu něco takového brát, protože ze začátku moje tělo prochází velkými změnami.
Asi si ten Kolagen budu dávat do čaje (jinak taky smrdí pěkně) ale přemýšlím jestli to mám brát pouze jednou (velká polévková lžíce 13g) nebo 2x každý den
Spede

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2013 15:09

Jinak ve http://www.4fitness.cz jsem čekal než otevřeli, protože slečna se asi někde zapoměla. Když jsem si řekl o kolagen, tak se taky na mě dívala jak z jara. Myslel jsem si, že to bude prodávat nějaký namakanec, ale bohužel. Tak jsem si nemohl povykládat
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Zář 2013 15:25

Bych si teda radší povídal se slečnou, než s namakancem. Začínáš být nějakej podezřelej!

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2013 15:27

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2013 15:36

Legi to nebylo vtipný!
Spede

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2013 19:13

Tak jsem si zase udělal pudink, tak se nadlábnu...
Spede

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2013 07:18

Pudink jsem včera večer do sebe narval, i když jsem si říkal, že jsem asi prase, protože na obalu psaly, že to jsou 4 porce a já to s ním na posezení. Koupil jsem Dr.Oekter za 8,- a moc mi nechutnal, a to kupuji levnější pudinky, které mě chutnají. I když jsem srovnával informace na obalu, tak na celé čáře vyhrál Dr.Oekter
Spede

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2013 07:45

Nemáte někdo recept na ten Kolagen, teď jsem si to dal do vody s hodně šťávy a stejnak jsem to nepřerazil tu pachuť. Je to hnus velebnosti
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Zář 2013 18:14

Rozmíchej to v džusu, nebo v kakau.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 29 Zář 2013 20:00

Legi díky, tak to zkusím.... No dnes jsem necvičil byl jsem kontrolován jestli necvičím.. Musím počkat na zítra, až budou všichni v práci. Bože, doufám, že to klapne a že se za měsíc stěhuju....
tadeafc

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 10:56

A kdo tě kontroluje či o co tam jde ? :D
Spede

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 11:35

Tak dnes 1:30

Zase mě zlobí ramena, je možné si vyčerpat při cvičení svalový glykogen z ramen?
Spede

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 11:37

tade mno kontroluje mě rodina, protože jí to přijde nesmysl, že se hýbu a jím jinak než si představují.. Máš vidět některé naše rodiné sešlosti při kterých se naráží na moje cvičení, stravu apod...
tadeafc

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 11:53

Jejda.Seš dost starý na to,aby si řekl svůj názor ne?
Mě teda přímo doma obdivují,že pro sebe něco dělám.Prarodiče jen sepínají teda ruky,esi se mi něco nestalo,ale jinak když se mě někdo zeptá v rodině proč to dělám,tak řeknu ve smyslu abych vypadal dobře,cítil se dobře,nebyl vyžranej a dál se neptají

Pár kamošů,se kterýma se už nestýkám moc do mě rýpali proč nepiju,a proč to dělám....tak sem řekl,esi se chce se mnou o tom bavit?Už neodpověděl..

No a nejlepší je ten pocit,kdy během doby,kdy cvičíš třeba tak se tě lidi ptají proč to děláš....když sou vidět výsledky,tak se už ptají jak si to udělal a závidějí jen
Spede

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 12:11

Tak víš v očích rodiny budu pořád ten malej co si hrál na písku.

No u nás jsem spíše blázen než normální člověk co se snaží hýbat a něco dělat pro sebe.

No u mě žádné výsledky nejsou, kromě toho, že jsem zmohutněl..
tadeafc

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 12:21

Tak každej má jiný cíl,záleží co chceš a čeho si vůbec schopný dosáhnout.

Mě to sice ještě chvilku potrvá,ale přemluvím i tatu.Už sem to parkrát zkoušel,a zůstal ležet u tv,ale za chvilku se do toho dostane

A taky pomáhám kamošovi,kterej má přes 130kg.Tak se mu snažím pomoct,aby dosáhl čeho chce.
Spede

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 12:40

No chci se cítit dobře, vědět že něco dělám něco pro sebe, zvýšit sílu a jako pozlátko je dobrá postava.

Máš to dobré, když to děláš s někým. Já to dělám pouze sám se sebou..
tadeafc

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 12:47

No tak ono to jde ruku v ruce,většinou se postava dobrá dostaví časem.Skvělá postava už je odříkání atd...

No,hleda zde dvojsmysly nebudu :D
Ale je pravda,že samotnému,obzvláště doma třeba se cvičí velice těžko.Ale tak nějak sem se to naučil,pustím hudbu a cvičím.Naštěstí,jak sem se zmínil,začal i kamoš cvičit..
Spede

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 12:59

Přesně tak, pokud s tebou někdo cvičí nebo bavíš se o tom, tak je to super. Bohužel jsem na to pouze sám..
Legi

Moderátor
# Zasláno: 30 Zář 2013 14:00

Ty kecálisto....a co já? Teď jsem se urazil a nikam ve středu nejdu!

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 14:49

Legi, ale no tak Jednou týdně je nic moc.. obden by bylo super
Legi

Moderátor
# Zasláno: 30 Zář 2013 18:19

Ty jsi šprýmař!

Ramena bolí často, to nemá až tak s glykogenem co do činění. Věšel jsi někdy záclony v celým baráku?

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 30 Zář 2013 21:41

Tak ramena mě bolí dost často...
Spede

Člen
# Zasláno: 2 Říj 2013 09:52

Dneska jsem dost kopl do vrtule 1:20 h
Spede

Člen
# Zasláno: 2 Říj 2013 20:21

Dnešní den byl jeden velký hřích Dal jsem si u meka 3 Cheeseburger a tak jsem si říkal, to jsem lotr
liliana

Člen
# Zasláno: 2 Říj 2013 21:55

s Legim?

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
zeberdee

Člen
# Zasláno: 2 Říj 2013 22:58

Dneska bych na posezení přišel ale dnešní dřepy mě odrovnaly jsem přišel dom najedl se a šel spat najedl a spat
Spede

Člen
# Zasláno: 3 Říj 2013 06:45

lili nene jenom já jsem hřešil

zabe škoda, že jsi nepřišel...
tadeafc

Člen
# Zasláno: 3 Říj 2013 07:37

Spede,mrkni na Super Size Me a už si to nedáš do huby :P
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 41 . 42 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0