Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Spede začátek?
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . >>
Autor Zprva
Kriss

len
# Zaslno: 10 no 2014 13:13


Spedy super


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 10 no 2014 13:21


Kris, to zas nemyslím

Asi budu v posilovně spávat, protoľe, kdyľ tam jsem tak hned mi svaly rostou
Kriss

len
# Zaslno: 10 no 2014 13:23


Dulezity je dobry pocit a ten mas ne ? tak jen tak dal s hlavou vzhuru


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 10 no 2014 13:33


Potkal jsem tam dva kluky, tak uvidíme, jsme domluvení na MT, ale jak budu chodit večer, tak mě kluci řekli, ľe je tam docela narváno, ľe se čeká na stroj
Kriss

len
# Zaslno: 10 no 2014 13:44


To je vąude teď ale neboj to opadne


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 10 no 2014 13:47


Beru, ľe je 10 února, tak si myslím, ľe Ti lidi co dostali pernamentky nebo předsevzetí, tak snad, uľ odpadli...
Kriss

len
# Zaslno: 10 no 2014 13:55


Mp jeątě ne podle mě loni to trvalo aľ do pulky března


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 10 no 2014 13:56


To snad ne
Spede

len
# Zaslno: 10 no 2014 20:15


Zítra to bude maso, uľ dnes pomalu necítím nohy
liliana

len
# Zaslno: 10 no 2014 20:18


Spede: nápodobně... ruce mám furt v klidu... trochu bolí záda..ale na záchod si nesednu přitom ty nohy tolik nezatěľuju... co se týká sérií.. bez závaľí toho dělám daleko víc.. zítra to jedu znova.. umřu asi


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 10 no 2014 20:38


To bude pocit miluju jakl nemůľu vyjít tři schody jej jak ja se tesim do te posilky


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 10 no 2014 20:44


hihi KIKO... my jsme tu samí masochisti tenhle druh bolesti mi dělá taky dobře dlouho jsem nebyla takhle rozmlácená.. cvičení s vahou vlastního těla uľ mě nějak zvláą» nebolelo..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 10 no 2014 20:58


Já jsem byl v pohodě, ale tak před dvěma hodinami to nějak na mě padlo nebo spíą na moje noľičky....
Kokain

len
# Zaslno: 10 no 2014 23:23


Já jsem si asi v neděli něco udělal s ramenem, tak mě v něm píchá aľ to hezké není a to mě zítra čekají silově shyby. Proč jsem se na to posilování vůbec dával


____________________
Co nejde silou, jde větąí silou.
Spede

len
# Zaslno: 11 no 2014 06:01


Dneska jsem určitě musel krásně zregenerovat, spal jsem necelé 2 hodiny. Nemohl jsem za boha usnout a to jsem měl po silovém tréninku, kdy jsem byl dost vysílen. V mezidobí jsem přemýąlel, proč tomu tak je. Jsem hodně vysílen, aľ přetaľen nebo větąí mnoľství sacharidů a bílkovin nebo poslední jídlo (pomeranče) moc sladké a těľké na noc nebo ľaludek stále hodně tráví a nepustí mě spát. Nedokázal jsem se dostat do hlubokého spánku, prostě takový mělký spánek, kdy nevíte jestli bdíte nebo spíte. Připadal jsem si jak deb*l pořád větrat procházet se po místnosti. Dneska asi umřu
liliana

len
# Zaslno: 11 no 2014 07:08


A to já se vyspala jako miminko sedět uľ můľu..pro změnu cítím vzpřimovače... ve snu jsem makala s Tomáąem v posilovně a vąechny činky mi byly málo to ľe jsem pak spala na hrobě a Tom zachraňoval poľár komentovat raději nebudu


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 12 no 2014 07:10


lil tak to radąi ani nebudu komentovat...

Tak dnes jsem se vyspal, ale spal jsem hodně mělce, kdykoliv jsem se otočil, tak jsem se probudil, tak přemýąlím co si budu dávat na stravu, abych zase hajal jako mimino. Buď jsem si říkal, ľe to můľe být podvědomný stres z budoucí práce nebo tvrdý silový trénink.
Včera a dnes nebudu trénovat, protoľe ruce cítím jeątě z pondělka... Tak ve čtvrtek mě čeká silovka na kterou se těąím
liliana

len
# Zaslno: 12 no 2014 08:20


stres mě zk z anatomie stresovala uľ půl roku předem..pro sichr..na spánku se to projevilo řádně...


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 12 no 2014 08:45


To mě právě na tom se*e člověk se cití fajn, a taková hloupost ho sľírá zevnitř aniľ by si to uvědomoval..
Spede

len
# Zaslno: 13 no 2014 12:11


1:20 h a 20 min orbitrek

Dnes jsem si, aľ tak posilku neuľil, přiąli ránou hroudy a nejlepąí ľe 4 daląí lidi jeli co já a tak jsem chodil ze strany na stranu a přemýąlel co pojedu daląí cvik, kdyľ místo je obsazené
liliana

len
# Zaslno: 13 no 2014 12:26


téľ mám pro dneąek splněno


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 13 no 2014 13:00


No spedy to je nejhorąí .. já sem třeba ráda ľe u nás je posilka větąí víc stojanů atd atd -- Ale ľivý příklad 5 lavic na benchpress a stejně vąechny obsazené to je potom teprve dojeb Vąechny stojany tam jsou tak 2-3* ale občas prostě plno no U nás to teď od ledna praská ve ąvech tak snad uľ bude lépe ... říkám to nerada ale a» uľ nováčci odpadnou je to sobecké ale nestydím se za to. Chce to při takovém návalu plánovat i čas proto jdeme dneska na 15.30 to se jeątě dá ale po 17té uľ je to o tom kdo dřív příjde ten dřív jede .. Já třeba kolikrát zneuľila to ľe jsem holka udělala kukadla a s kolegy co jsou známé místní tváře se střídala po sérii


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 13 no 2014 13:09


Spede, příątě víc mrkej


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 13 no 2014 13:12


No holkám se to povídá...to se stačí předklonit a je volno...


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 13 no 2014 13:14


jo? No já nevím, jak to chodí..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 13 no 2014 13:19


Uvidíą, to funguje bezvadně...pravda, musíą míti určité fyziologické předpoklady....


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 13 no 2014 13:26


Njn aspoń v jednom máme výhodu


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 13 no 2014 13:27


aha, to abych přibalila do taąky melouny


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 13 no 2014 13:30


Ty se jen příhodně otočíą....to bude stačit...


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 13 no 2014 13:32


to je fakt..ale nevím, jestli zrovna k nám choděj dolňáci.. já myslela, ľe stačí oči


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist