Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Spede začátek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 41 . 42 . >>
Autor Zprva
Legi

Modertor
# Zaslno: 17 vn 2013 20:14


Ne, kdyľ to bude fullbody, nebo alespoň spodek-vrąek-fullbody.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 18 vn 2013 07:42


Tak stále jedu podle Pavla, tak ľe je to spodek-vrąek-fullbody.
Spede

len
# Zaslno: 27 vn 2013 16:18


Bude začínat daląí měsíc, tak jsem zase zvedl o troąku váhy. Někde to prostě neąlo zvednout, tak se musím snaľit dál.

Mrtvý tah 35kg
Přítahy jednoruček v předklonu 20kg
Bench Press 45kg
Tlaky jednoruček 18,5kg
Rozpaľování 17,5kg
Tlaky s velkou činkou nad hlavu 25kg
Upaľování + zapaľování 17,5kg
Legi

Modertor
# Zaslno: 28 vn 2013 21:41


A co jedeą na nohy? Kde máą dřepy!?


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 29 vn 2013 08:55


Legi ty pojedu dneska, tak to napíąu později :D
Spede

len
# Zaslno: 1 vc 2013 09:05 - Zmnil/a: Spede


Pár dní jsem proflákal , a tak jsem se ke cvičení dostal, aľ dnes

Dřepy s velkou činkou na zádech 35kg
Výpady s jednoručkami v rukách 10kg
Francouzský tlak 22,5kg
Bicepsový zdvih s velkou činkou 27,5kg
Krčení ramen s jenoručkami v rukách 18kg
Kick Back 12kg
Kladivový zdvih 18kg
Legi

Modertor
# Zaslno: 1 vc 2013 19:23


Ten trénink bohuľel nemá hlavu ani patu. Děláą dva cviky na biceps a cvik na trapézy, zhola zbytečně. Dřepujeą s 35kg a bicepsový zdvih děláą s 27,5kg. To je ąílenej nepoměr. O MT radąi ani nemluvím. Ber to jako radu někoho, kdo Ti chce pomoct. S tímto stylem tréninku to nebude fungovat.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 2 vc 2013 07:44


Legi Tak ze začátku to byl dobrý trénink co Pavel napsal a teď zase nemá hlavu ani patu?
Legi

Modertor
# Zaslno: 3 vc 2013 05:34 - Zmnil/a: Legi


Já jsem nikde nepsal, ľe tento trénink je ok. Naopak, radil jsem Ti trénink upravit, vyházet izolované cviky a nahradit je základníma silovýma cvikama. Omez to na dřepy, MT, benchpress, shyby, kufrování, přemístění a military press a uvidíą jak to vąechno poletí nahoru. Jak jsem jiľ psal, ąmrdláním paľí ztrácíą čas. Paľe dostávají zabrat daleko víc u tohoto tréninku.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 6 vc 2013 19:46


Jak je to vůbec se sladkým jako je med? Je moľné ho konzumovat ve větąí míře?
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 vc 2013 20:10


Ve větąí míře jak kdo. Med má vysoký GI, takľe ektomorfové ano, endomorfové ne.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 10 vc 2013 15:59


Tak já zase s medem to beru tak, ľe obsahuje dost vitamínů a minerálů, které jsou velmi důleľité pro tělo.
Legi

Modertor
# Zaslno: 11 vc 2013 11:05


Jistě, to ne znamenalo spíą s rozumem a platilo jen pro kulturisty, nikoli pro powerliftery.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 16 vc 2013 14:28


Dnes jsem sloľil 2 tuny materiálu. Jeden pytel 50kg, tak jsem jel MT a přemístění a vąechno v pořádku. Dnes asi cvičení vypustím.
Spede

len
# Zaslno: 6 Srp 2013 17:01


Tak jsem pouze zvedal tyto cviky, ostatní jsem nechal při starém. Jediné co jsem změnil úplně, ľe jsem vyhodil jeden dvik na ramena, který mě příąerně vadil.

Mrtvý tah 35kg 40kg
Bench Press 45kg 47,5kg
Dřepy s velkou činkou na zádech 35kg 40kg


Jinak Legi hrozně moc Tě chápu jak myslíą, abych cvičil vąe ála strongmen a také vím, ľe podle některých starých pardálů cviky či váhy stojí za starou belu, ale jsem rád ľe stále cvičím a ľe mám vľdy po cvičení dobrý pocit, ľe jsem něco dělal. I kdyľ výsledky jsou nějaké, ale né takové, aby mě ohromily, ale stále si říkám, ľe Řím také nepostavili za den. Co začínám spíąe řeąit, ľe pořád a pořád hubnu Můj jídelníček není ľádná sláva a proto asi začínám hubnout a obávám se, ľe spíąe hubnu svaly neľ tuk, protoľe svaly jsou myslím, ľe těľąí neľ podkoľní tuk, tak bych měl snad spalovat tuky a měnit na svalovou hmotu nebo zase mystifikace? Moľná je to také tím, ľe jsem sladkosti vyloučil na minimum, piji pouze vodu, jím více zeleniny, ovoce a ryby a do toho jeątě piju gainer
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Srp 2013 18:59


Jsi asi ektomorf, takľe se nemusíą extra hlídat, nicméně energii musíą čerpat převáľně ze sacharidů, jako jsou vločky, těstoviny, brambory a rýľe. Jedeą 6g sachrů na kilo váhy?


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 7 Srp 2013 07:17


Legi vąechno co píąeą, tak já jím :D Ale asi málo, kdyľ hubnu, ale zase se nechci přejídat. Spíąe se bojím, abych nehubl svaly neľ tuk.
Spede

len
# Zaslno: 15 Srp 2013 15:35


Někdy mě, tak napadá jestli se neplácám zbytečně, pokud nebudu dodrľovat ľivotosprávu pro správný růst svalů, tak budu hubnout a vypadat pořád stejně
Spede

len
# Zaslno: 17 Srp 2013 19:00 - Zmnil/a: Spede


OMG tak jsem za 6 dní shubl 2kg. Jenom jsem cvičil a měl jsem daląí energetické výdaje při daląím koníčku. Celkový pohled na mě je 50/50, protoľe jednak chci shubnout, ale také nabrat svalovou hmotu. Jak se, tak dívám, tak si plním první přání, ale zase mě příąerně ątve, ľe druhá přání se rozplývá v nedohlednu. Moje strava v tuto chvíli vypadá pro některé jak pro anorektika, ale mě to stačí. Nechci se jak před měsící přecpávat, ľe jsem celou čokoládu naposezení snědl a zapíjel pěkně sladkou vodou.

Jídelníček

Ráno:
100g ovesných vloček + bílý jogurt
100g kuk. lupínků + 0,5l mléka

Svačina:
Ovoce, zelenina : jablka, rajčata, okurky...

Oběd:
Co mi dá menza na výběr, ale převáľně si dávám maso s brambory, rýľí apod.

Svačina: celozrné pečivo, tmavý chleba, či bílé pečivo se sýry a salámy

Večeře: Saláty, či ryby

Piji buď vodu nebo lehce sladím ą»ávou
Spede

len
# Zaslno: 20 Srp 2013 17:02 - Zmnil/a: Spede


Jeątě, ľe si tady vykládám sám pro sebe

Tak dneąní cvičení:

Mrtvý tah 40kg 45kg
Přítahy jednoruček v předklonu 20kg 21,25kg
Bench Press 47,5kg
Tlaky jednoruček 18,5kg
Rozpaľování 17,5kg 18,5kg
Tlaky s velkou činkou nad hlavu 25kg 27,5kg
Upaľování 17,5kg 18,5kg
Legi

Modertor
# Zaslno: 20 Srp 2013 18:20


Ten jídelníček je poloviční katastrofa! Takhle se nabrat nedá!
Přidej ke snídani vejce.
Na první svačinu dej jeątě třeba jogurt, nebo proteinovou tyčinku.
Salám nemá ve sportovní výľivě co dělat!
Musíą si hlídat ľiviny! Kde máą nějaký zdravý tuky?


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 20 Srp 2013 20:42


Legi, taky jsem přemýąlel, ľe bych si zapsal co jsem vąechno snědl, ale to nechci dělat, protoľe se hrozně bojím, ľe mě to dost rozhodí co jím či nejím...

Jinak jsem pozoroval, ľe kdyľ dělám dřepy, tak bych určitě zvádl mnohem větąí váhu, ale nezvládám to z ramena. Kdyľ si činku vezmu a silou nadzvednu nad hlavu a řízeně spustím za krk a znova zvednout z krku a přetáhnout přes hlavu a následně poloľit. Tak jedině co při dřepování cítím, tak jsou to jenom ramena. Kdybych měl zvedat třeba 90 kg přes hlavu, tak bych asi jenom usmrtil ramena
Legi

Modertor
# Zaslno: 20 Srp 2013 20:58


Legi, taky jsem přemýąlel, ľe bych si zapsal co jsem vąechno snědl, ale to nechci dělat, protoľe se hrozně bojím, ľe mě to dost rozhodí co jím či nejím...
Tak to je perla do archívu. Tak to radąi neřeą, duąevní zdraví je přednějąí.

S těma dřepama, doma to dělám jakbysmet. Přetahuju přes hlavu 85kg činku a ramena ok. Pokuď dřepneą víc, neboj se dělat série o 15 opakování, nebo třeba 10 sérií o 10 opak. Nohy na toto zabírají stejně nejlíp.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 20 Srp 2013 21:04


Tak klidně mohu z 5x5 udělat 5x10 nebo 4x10, abych to nemusel tolikrát přetahovat přes záda. Asi mám slabé ramena, protoľe mě fakt dá nejvíce zabrat. Je to je něco ve stylu alá strongmen jak jsi psal. Tak jsem rád, ľe si dávám i při dřepech záběr i jiné partie.

I kdyľ cvičím půl roku a to mě úplně dostalo, ľe tak dlouho. Tak nevidím nějaký masivní progres. I kdyľ s těma váhama a stravováním se asi nedá divit. Ale nechci samozřejmě nějak končit, kdyľ nic nevidím. Snad tělo si to uvědomuje, ľe se mu snaľím pomoct. Ale pořád nevypadám, tak jak bych chtěl
Legi

Modertor
# Zaslno: 20 Srp 2013 21:19


Za dva roky si povíme. Nebreč pořád.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 20 Srp 2013 22:15


Aspoň, ľe brečím, ľe jsem pořád nespokojený Horąí by bylo kdybych se smířil s tím jak vypadám. Říkal jsem si, ľe bych zařadil v necvíčící dny (pokud bude čas a chu») tak angličáky a běh.
Spede

len
# Zaslno: 21 Srp 2013 15:56


Tak jsem si naąel chvilku času a ąel jsem na to

angličáky 8x10
běh

Spíą pes vytáhl mě. Po krátkém běhu jsem se chtěl kousek vydýchat a ta mrcha táhl, ľe chce dál běľet , tak jsem musel poslechnout.
Spede

len
# Zaslno: 23 Srp 2013 20:35


Včera jsem jel nohy, paľe a ruce... Dřepy místo 5x5 jsem si dal 5x10 a bylo to cítit...

Jinak dnes dělal jen angličáky 8x10 a taky docela nářez
Spede

len
# Zaslno: 28 Srp 2013 21:05 - Zmnil/a: Spede


Tak jsem skončil s tréninkem, jestli se to podle některých dá říct tréninkem Nasazené antibiotika a nařízen klid. A kdyľ jsem se zeptal jestli mohu posilovat nebo jít si zaběhat, tak se doktor na mě díval jak na ETeho
Legi

Modertor
# Zaslno: 29 Srp 2013 06:33


Jestli Ty náhodou nebudeą ten E.T.!


48let @ 195cm @ 135kg
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 41 . 42 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist