Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Spede začátek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 41 . 42 . >>
Autor Zpráva
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Čvn 2013 20:14

Ne, když to bude fullbody, nebo alespoň spodek-vršek-fullbody.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 18 Čvn 2013 07:42

Tak stále jedu podle Pavla, tak že je to spodek-vršek-fullbody.
Spede

Člen
# Zasláno: 27 Čvn 2013 16:18

Bude začínat další měsíc, tak jsem zase zvedl o trošku váhy. Někde to prostě nešlo zvednout, tak se musím snažit dál.

Mrtvý tah 35kg
Přítahy jednoruček v předklonu 20kg
Bench Press 45kg
Tlaky jednoruček 18,5kg
Rozpažování 17,5kg
Tlaky s velkou činkou nad hlavu 25kg
Upažování + zapažování 17,5kg
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Čvn 2013 21:41

A co jedeš na nohy? Kde máš dřepy!?

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 29 Čvn 2013 08:55

Legi ty pojedu dneska, tak to napíšu později :D
Spede

Člen
# Zasláno: 1 Čvc 2013 09:05 - Změnil/a: Spede

Pár dní jsem proflákal , a tak jsem se ke cvičení dostal, až dnes

Dřepy s velkou činkou na zádech 35kg
Výpady s jednoručkami v rukách 10kg
Francouzský tlak 22,5kg
Bicepsový zdvih s velkou činkou 27,5kg
Krčení ramen s jenoručkami v rukách 18kg
Kick Back 12kg
Kladivový zdvih 18kg
Legi

Moderátor
# Zasláno: 1 Čvc 2013 19:23

Ten trénink bohužel nemá hlavu ani patu. Děláš dva cviky na biceps a cvik na trapézy, zhola zbytečně. Dřepuješ s 35kg a bicepsový zdvih děláš s 27,5kg. To je šílenej nepoměr. O MT radši ani nemluvím. Ber to jako radu někoho, kdo Ti chce pomoct. S tímto stylem tréninku to nebude fungovat.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 2 Čvc 2013 07:44

Legi Tak ze začátku to byl dobrý trénink co Pavel napsal a teď zase nemá hlavu ani patu?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Čvc 2013 05:34 - Změnil/a: Legi

Já jsem nikde nepsal, že tento trénink je ok. Naopak, radil jsem Ti trénink upravit, vyházet izolované cviky a nahradit je základníma silovýma cvikama. Omez to na dřepy, MT, benchpress, shyby, kufrování, přemístění a military press a uvidíš jak to všechno poletí nahoru. Jak jsem již psal, šmrdláním paží ztrácíš čas. Paže dostávají zabrat daleko víc u tohoto tréninku.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 6 Čvc 2013 19:46

Jak je to vůbec se sladkým jako je med? Je možné ho konzumovat ve větší míře?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Čvc 2013 20:10

Ve větší míře jak kdo. Med má vysoký GI, takže ektomorfové ano, endomorfové ne.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 10 Čvc 2013 15:59

Tak já zase s medem to beru tak, že obsahuje dost vitamínů a minerálů, které jsou velmi důležité pro tělo.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Čvc 2013 11:05

Jistě, to ne znamenalo spíš s rozumem a platilo jen pro kulturisty, nikoli pro powerliftery.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2013 14:28

Dnes jsem složil 2 tuny materiálu. Jeden pytel 50kg, tak jsem jel MT a přemístění a všechno v pořádku. Dnes asi cvičení vypustím.
Spede

Člen
# Zasláno: 6 Srp 2013 17:01

Tak jsem pouze zvedal tyto cviky, ostatní jsem nechal při starém. Jediné co jsem změnil úplně, že jsem vyhodil jeden dvik na ramena, který mě příšerně vadil.

Mrtvý tah 35kg 40kg
Bench Press 45kg 47,5kg
Dřepy s velkou činkou na zádech 35kg 40kg

Jinak Legi hrozně moc Tě chápu jak myslíš, abych cvičil vše ála strongmen a také vím, že podle některých starých pardálů cviky či váhy stojí za starou belu, ale jsem rád že stále cvičím a že mám vždy po cvičení dobrý pocit, že jsem něco dělal. I když výsledky jsou nějaké, ale né takové, aby mě ohromily, ale stále si říkám, že Řím také nepostavili za den. Co začínám spíše řešit, že pořád a pořád hubnu Můj jídelníček není žádná sláva a proto asi začínám hubnout a obávám se, že spíše hubnu svaly než tuk, protože svaly jsou myslím, že těžší než podkožní tuk, tak bych měl snad spalovat tuky a měnit na svalovou hmotu nebo zase mystifikace? Možná je to také tím, že jsem sladkosti vyloučil na minimum, piji pouze vodu, jím více zeleniny, ovoce a ryby a do toho ještě piju gainer
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Srp 2013 18:59

Jsi asi ektomorf, takže se nemusíš extra hlídat, nicméně energii musíš čerpat převážně ze sacharidů, jako jsou vločky, těstoviny, brambory a rýže. Jedeš 6g sachrů na kilo váhy?

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2013 07:17

Legi všechno co píšeš, tak já jím :D Ale asi málo, když hubnu, ale zase se nechci přejídat. Spíše se bojím, abych nehubl svaly než tuk.
Spede

Člen
# Zasláno: 15 Srp 2013 15:35

Někdy mě, tak napadá jestli se neplácám zbytečně, pokud nebudu dodržovat životosprávu pro správný růst svalů, tak budu hubnout a vypadat pořád stejně
Spede

Člen
# Zasláno: 17 Srp 2013 19:00 - Změnil/a: Spede

OMG tak jsem za 6 dní shubl 2kg. Jenom jsem cvičil a měl jsem další energetické výdaje při dalším koníčku. Celkový pohled na mě je 50/50, protože jednak chci shubnout, ale také nabrat svalovou hmotu. Jak se, tak dívám, tak si plním první přání, ale zase mě příšerně štve, že druhá přání se rozplývá v nedohlednu. Moje strava v tuto chvíli vypadá pro některé jak pro anorektika, ale mě to stačí. Nechci se jak před měsící přecpávat, že jsem celou čokoládu naposezení snědl a zapíjel pěkně sladkou vodou.

Jídelníček

Ráno:
100g ovesných vloček + bílý jogurt
100g kuk. lupínků + 0,5l mléka

Svačina:
Ovoce, zelenina : jablka, rajčata, okurky...

Oběd:
Co mi dá menza na výběr, ale převážně si dávám maso s brambory, rýží apod.

Svačina: celozrné pečivo, tmavý chleba, či bílé pečivo se sýry a salámy

Večeře: Saláty, či ryby

Piji buď vodu nebo lehce sladím šťávou
Spede

Člen
# Zasláno: 20 Srp 2013 17:02 - Změnil/a: Spede

Ještě, že si tady vykládám sám pro sebe

Tak dnešní cvičení:

Mrtvý tah 40kg 45kg
Přítahy jednoruček v předklonu 20kg 21,25kg
Bench Press 47,5kg
Tlaky jednoruček 18,5kg
Rozpažování 17,5kg 18,5kg
Tlaky s velkou činkou nad hlavu 25kg 27,5kg
Upažování 17,5kg 18,5kg
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Srp 2013 18:20

Ten jídelníček je poloviční katastrofa! Takhle se nabrat nedá!
Přidej ke snídani vejce.
Na první svačinu dej ještě třeba jogurt, nebo proteinovou tyčinku.
Salám nemá ve sportovní výživě co dělat!
Musíš si hlídat živiny! Kde máš nějaký zdravý tuky?

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 20 Srp 2013 20:42

Legi, taky jsem přemýšlel, že bych si zapsal co jsem všechno snědl, ale to nechci dělat, protože se hrozně bojím, že mě to dost rozhodí co jím či nejím...

Jinak jsem pozoroval, že když dělám dřepy, tak bych určitě zvádl mnohem větší váhu, ale nezvládám to z ramena. Když si činku vezmu a silou nadzvednu nad hlavu a řízeně spustím za krk a znova zvednout z krku a přetáhnout přes hlavu a následně položit. Tak jedině co při dřepování cítím, tak jsou to jenom ramena. Kdybych měl zvedat třeba 90 kg přes hlavu, tak bych asi jenom usmrtil ramena
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Srp 2013 20:58

Legi, taky jsem přemýšlel, že bych si zapsal co jsem všechno snědl, ale to nechci dělat, protože se hrozně bojím, že mě to dost rozhodí co jím či nejím...
Tak to je perla do archívu. Tak to radši neřeš, duševní zdraví je přednější.

S těma dřepama, doma to dělám jakbysmet. Přetahuju přes hlavu 85kg činku a ramena ok. Pokuď dřepneš víc, neboj se dělat série o 15 opakování, nebo třeba 10 sérií o 10 opak. Nohy na toto zabírají stejně nejlíp.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 20 Srp 2013 21:04

Tak klidně mohu z 5x5 udělat 5x10 nebo 4x10, abych to nemusel tolikrát přetahovat přes záda. Asi mám slabé ramena, protože mě fakt dá nejvíce zabrat. Je to je něco ve stylu alá strongmen jak jsi psal. Tak jsem rád, že si dávám i při dřepech záběr i jiné partie.

I když cvičím půl roku a to mě úplně dostalo, že tak dlouho. Tak nevidím nějaký masivní progres. I když s těma váhama a stravováním se asi nedá divit. Ale nechci samozřejmě nějak končit, když nic nevidím. Snad tělo si to uvědomuje, že se mu snažím pomoct. Ale pořád nevypadám, tak jak bych chtěl
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Srp 2013 21:19

Za dva roky si povíme. Nebreč pořád.

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 20 Srp 2013 22:15

Aspoň, že brečím, že jsem pořád nespokojený Horší by bylo kdybych se smířil s tím jak vypadám. Říkal jsem si, že bych zařadil v necvíčící dny (pokud bude čas a chuť) tak angličáky a běh.
Spede

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2013 15:56

Tak jsem si našel chvilku času a šel jsem na to

angličáky 8x10
běh

Spíš pes vytáhl mě. Po krátkém běhu jsem se chtěl kousek vydýchat a ta mrcha táhl, že chce dál běžet , tak jsem musel poslechnout.
Spede

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2013 20:35

Včera jsem jel nohy, paže a ruce... Dřepy místo 5x5 jsem si dal 5x10 a bylo to cítit...

Jinak dnes dělal jen angličáky 8x10 a taky docela nářez
Spede

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2013 21:05 - Změnil/a: Spede

Tak jsem skončil s tréninkem, jestli se to podle některých dá říct tréninkem Nasazené antibiotika a nařízen klid. A když jsem se zeptal jestli mohu posilovat nebo jít si zaběhat, tak se doktor na mě díval jak na ETeho
Legi

Moderátor
# Zasláno: 29 Srp 2013 06:33

Jestli Ty náhodou nebudeš ten E.T.!

42let @ 195cm @ 125kg
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 41 . 42 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0