Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Spede začátek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 41 . 42 . >>
Autor Zprva
RobinB

len
# Zaslno: 9 Kv 2013 20:47


Hele Spede, máą krásnej věk, krásnou hmotnost, dobrou výąku, rozhodně ne ąpatné tělo. Nemůľeą chtit vąechno hned, já bych taky chtěl vypadat jako Kai Green (chybí mi asi uľ jen 30 kg :tease. Kdyľ budeą posilovat déle, vąechno budeą cítit jinak. Nemůľeą odcvičit 15 sérií na prsa (přidávat a přidávat cviky), stačí méně a dát do toho vąechno. I to jídlo vypilujeą, buď vklidu a nevzdávej to.
Spede

len
# Zaslno: 9 Kv 2013 20:54


Robine Děkuji

Co ten Gainer, já jsem z toho PAF, ľe toho je tolik a zase nechci nic přehánět. Před chvíli jsem docvičil prsa a jedny tlaky jsem ubral, radąi jsem si přidal o kotóček navíc a více jsem to procítil.
RobinB

len
# Zaslno: 9 Kv 2013 21:04


Gainer dávkuj raději méně neľ více. 1 g na 1 kg je orientačně. Pokud se ti to zdá moc, dej méně. To, co nezpracujeą, ti půjde do pneumatik
Já cvičím prsa jak jsem psal ve splitu. 3 série vícekloubové na rozehřátí, pak 5-6 ostrejch a pak něco na uklidnění 4 série (kladku, peck, nebo pullover). Kdyľ jsem před necelým rokem přiąel do posilky, měl jsem problém dát 40 kg, dnes dám 120 a více opakování cvičím běľně přes 100 kg. 2 cviky 10 sérií bez rozehřátí a stačilo to. Musíą se ale soustředit i na triceps a ramena. Není to o kvantitě, je to v hlavě.
Spede

len
# Zaslno: 9 Kv 2013 21:30


Tak to si radąi budu dávat 50 g a bude mi to stačit. Snad někoho nebudu pohorąovat Beru to tedy pouze, teď po cvičení.

Já vím, ľe to nějak půjde a je to běh na dlouho tra», tak s tím počítám, ale kamarád mě dostal, přijde za mnou a samá buchta, to chodil necelých půl roku. Je pravda, ľe je o hlavu menąí a o 10kg lehčí.

Pojedu co mi napsal Pavel, nemám problém s tím, ľe bych něco musel změnit. Mě ľádné cviky neomrzí kromě (výpadů a rozpaľek ). Tak spíą potřebuji napsat jak dlouho to jet a změnit, jaké váhy zvedat apod.
RobinB

len
# Zaslno: 10 Kv 2013 08:08


Nezapomeň, ľe tělo si na trénink zvykne a kaľdý i ten sebelepąí plán je třeba jednou změnit Pokud pojedeą furt ten samý trénink, ty samé cviky, ty samé váhy a ten samý počet opakování .... budeą furt vypadat tak samo Pokud není progres a zdá se ti, ľe stagnujeą, budeą muset trénink změnit.
Spede

len
# Zaslno: 10 Kv 2013 22:27


Tak budu muset vynechat dva týdny, po zákroku musím udrľovat tělo v klidu

Tak, ľe říkáą (dám příklad)
4x8 biceps s váhou 15kg

by mělo být něco jiného neľ
4x8 biceps s váhou 20kg

Nebo na to nezáleľí?
RobinB

len
# Zaslno: 12 Kv 2013 08:27


Měl by jsi dát maximální váhu, ale tak, aby jsi se při tom nehoupal nebo jinak nepomáhal a bylo to technicky provedené správně. Musíą mít pocit, ľe při tom 8-mém opakování, uľ daląí neuděláą, ani kdyby jsi se po ...
Pak máą správnou váhu Čím vyąąí váha, tím lepąí výsledek.
Pozor, někteří lidi se přecení a pak se u toho kroutí jak had, pomáhají si houpáním, křivením, vykonáním jen do půlky atd., to je ąpatně.
Nezapomínej na zahřívací sérii. I kdyľ jsi rozehřátý, první série by měla být lehčí, a» se nezraníą.
Spede

len
# Zaslno: 12 Kv 2013 12:52


Tak to je přesný, kdyľ dělám upaľování při posledním opakování se kroutím jak had a dělám poloviční zdvih, abych dokončil sérii. Tak, ľe moc velká váha :D Ale tělo si musí zvyknout nemohu zvedat pořád malé váhy
RobinB

len
# Zaslno: 13 Kv 2013 17:17


Při nesprávně technice si můľeą něco natáhnout, vykloubit atd. zvláą» jedeą-li na větąí váhy. Abys se na ně dostal, nemůľeą dělat rozpaľky atd., na zvýąení síly a objemu jsou účinějąí vícekloubové cviky: benchpress, mrtvý tah, dřep, tricepsový "benchpress" s úzkým úchopem atd. Tam si můľeą nandat váhu a udrľíą jeątě techniku. Pak kdyľ se vrátíą k jednoručkám a kladkám, tak zjistíą, ľe můľeą přidat.
Spede

len
# Zaslno: 20 Kv 2013 22:55


Asi máą pravdu, ale zatím jsem si nic nenatáhl Dneska jsem jel zase prsa, záda a ramena. Bez cvičení nemohu vydrľet :D
Spede

len
# Zaslno: 22 Kv 2013 14:42


Dneska jsem jel nohy, paľe a trapéz.
Naąel jsem za postelí závaľí, na které jsem zapoměl Byly tam dva 10kg kotouče. Tak jsem je hned testnul a je to na těle znát
Spede

len
# Zaslno: 26 Kv 2013 19:36


Stále vytrvávám, dnes nohy,paľe, trapézy celková doba tréninku 1h20m. Pro některé na zasmání, abych na sebe něco prásknul (pro ostatní, aby se nestyděli). Zvedám hrozně moc lehké váhy, protoľe nevím jestli, kdyľ zvednu váhu, tak mám měnit počet. Např. zvedal jsem 12kg na kladivový bicepsový zdvih 4x8 a dnes jsem zkusil 15kg 4x8 a zjistil jsem, ľe to taky jde bez problémů. Tak, ľe mám zvedat dokud budu moci dodrľet 4x8?
Legi

Modertor
# Zaslno: 27 Kv 2013 19:12


Ano, ale můľeą při určitých cvicích přidat o dost víc a sníľit počet opakování. Mě třeba dneska ruplo v kouli a s 40kg jednoručkou se kterou kufruju, jsem dělal bicepsový zdvih o koleno. 4 série po 3 opakováních. Potom mě ruplo jeątě troąku víc, vzal jsem 60kg činku a dělal negativní opakování bicepsového zdvihu. A přeľil!

Prosím, nenásledovat!


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 27 Kv 2013 20:04


Legi, tak myslíą, kdyľ bych zvládl 20kg tak mohu dělat 4x5 nebo kolik? :D Abych věděl kolik si mám nastavit
Legi

Modertor
# Zaslno: 27 Kv 2013 20:32


Měl jsem na mysli spíąe vícekloubové cviky, ale někdy to není na ąkodu ani u vybraných izolovaných. Standartně dělej u kladivounů 8-12 opakování.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 29 Kv 2013 10:30


Tak jsem u vąeho zvedl o pár kilo váhu a světe div se, taky to ąlo :D Dívám se, ľe se hodně ąetřím. I kdyľ vąude na netu čtu nedávat těľké váhy, pouze více procítit cvik. U některých cviků se bojím, abych si nezničil zdraví. Zase pro zasmání napíąu kolik zvedám snad se mi nebude smát moc lidí, ale chci to mít zapsané, abych věděl. Nebo by mě spíą zajímalo kolik bych měl zvedat na můj věk, postavu apod. Vím, ľe asi o moc, ale pro zajímavost.

Mrtvý tah 20kg
Přítahy jednoruček v předklonu 12kg
Bench Press 35kg
Tlaky jednoruček 15kg
Rozpaľování 15kg
Tlaky s velkou činkou nad hlavu 20kg
Upaľování + zapaľování 12kg

Výpady s jednoručkami v rukách 2x10kg
Francouzský tlak 15kg
Bicepsový zdvih s velkou činkou 20kg
Krčení ramen s jenoručkami v rukách 2x15kg
Kick Back 10kg
Kladivový zdvih 15kg
Legi

Modertor
# Zaslno: 29 Kv 2013 12:54


No, tak to máą před sebou dlouhou cestu. Hlavně ten výkon v MT je bída, to bys měl zvedat z fleku 50kg bez problémů.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 29 Kv 2013 15:50


Tak vąechno je dlouhá cesta. Pokud by byla krátká, tak by to dělali vąichni. Já se moľná ąetřím zbytečně, protoľe se dost obávám, abych ąpatným provedením si neudělal zdrav. problém
Spede

len
# Zaslno: 30 Kv 2013 20:07


Tak dnes jsem se hecl a zvedl jsem trochu váhu

Francouzský tlak 15kg -> 17,5kg
Bicepsový zdvih s velkou činkou 20kg -> 25kg
Kladivový zdvih 15kg -> 17,5kg
Krčení ramen s jenoručkami v rukách 2x15kg -> 2x17,5kg

Jediný problém s velkou činkou, kdyľ jsem jel poslední cvik 4x8, tak to jsem, uľ si pomáhal záda, ľe jsem nestál rovně, ale naklápěl dozadu, abych dokončil serii. To je asi ąpatně?
Jinak jsem na sebe pyąný a bicepsy jsem měl v jednom ohni a myslel jsem, ľe mi snad explodují
Spede

len
# Zaslno: 1 vn 2013 21:43


Daląí čárka v týdnu a zvýąení váhy

Mrtvý tah 20kg -> 30kg
Přítahy jednoruček v předklonu 12kg -> 15kg
Bench Press 35kg -> 40kg
Tlaky jednoruček 15kg -> 17,5kg
Rozpaľování 15kg -> 17,5kg
Tlaky s velkou činkou nad hlavu 20kg
Upaľování + zapaľování 12kg
Spede

len
# Zaslno: 3 vn 2013 19:12


Daląí zářez i kdyľ při Kladivovém zdvihu jsem myslel, ľe mi kost vřetení vyskočí. Nevím jak mám zafixovat lokty při bicepsovém zdvihu, aby se mi nerozjíľděly do boku a aby byly stále u těla. Vím, ľe kdyľ se mi rozjedou, tak si pomáhám tím to pohybem. nebo je to normální?
Legi

Modertor
# Zaslno: 3 vn 2013 20:07


Pro Tebe nemá momentálně význam cvičit izolované cviky, takľe bych to neřeąil. Nech si poradit, omez to na vícekloubové cviky. Rok posiluj alá strongman, abys celkově zesílil. ©mrdláním bicepsu ztrácíą čas a energii.


48let @ 195cm @ 135kg
dobespavel

len
# Zaslno: 4 vn 2013 11:31


Na ten mrtvý tah se neboj si přidat aspoň na 50kg
Myslím, ľe bys to měl v pohodě zvládnout


22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Spede

len
# Zaslno: 4 vn 2013 20:34


Vícekloubové cviky, no mě se tento trénink líbí co dělal Pavel nebo zase změna?
Spede

len
# Zaslno: 10 vn 2013 21:32


Mno nic, jedu pořád to stejné. Dnes docvičeno celá sestava 1,5h
Spede

len
# Zaslno: 12 vn 2013 09:55


Dnes trochu dříve odcvičeno délka opět 1,5h.

Snaľil jsem najít vícekloubové cviky, ale větąinou jsem naąel to co cvičím...
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 vn 2013 10:38


A co vąechno cvičíą?


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 12 vn 2013 14:47


No cvičím to co mi napsal Pavel
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 vn 2013 21:43


Aha, co takhle přemístění, kufrování, nebo trh jednoručky ze země. Troąku strongmanský disciplíny.


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 17 vn 2013 19:29


Je problém, kdyľ cvičím 4x do týdne a změním to na 3x do týdne?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 41 . 42 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist