Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Začínám
Autor Zprva
EV1973

len
# Zaslno: 18 Lis 2010 21:33


Ahoj,

mám dotaz. Třetí týden jedu vlny následovně : 100, 150 , 200, 250, 300, 350,400. Chci se zeptat, jaký by měl být energetický optimální příjem v kJ na den. Orientačně. Uľ při dnech s 300g sachrů mi to leze na 11000kJ. Příklad dnes :
Snídaně : matrix 30g
Svačina: pohanková, ovesná, pąeničná kaąe+brusinky, rozinky 125g+tvaroh nízkotučný 250g
Oběd : Kuřecí prsa 200g+rýľe 120g
Svačina: Cottage150g+ľitný chléb Fit 110g
Večeře : Mutant Mass 50+50g po treninku
Večeře II.: Matrix 30g

Energetická bilance za den je sice negativní (těsně), ale i tak se mi to zdá moc. Nutno doplnit, ľe věk je 37, váha 87 a cílová kolem 80 , ale spíąe neľ váhu řeąím proporce.

Rozpis na týden, který drľím je :

Pondělí : Ráno ABS15min.+odpoledne objemový (Mt,BP,MT+4izol. 60min.)
Úterý : Ráno ABA15min+tabata4min + odpoledne 40min.kruhový+30min,rotoped
Středa: viz. pondělí
Čtvrtek: viz.úterý
Pátek: viz.pondělí
Sobota: kruháč +aerobka 40+30min.
Neděle: volno

Díky za info. Postupně doplním daląí údaje.
EV1973

len
# Zaslno: 18 Lis 2010 21:34


Fíha, jeątě výąka, tak tedy 175cm.
EV1973

len
# Zaslno: 18 Lis 2010 22:25


Příklad treninku Po a Pá:

DP 5*5 108kg
BP 5*5 60kg
MT 5*5 108kg
Předpaľování na ramena JR 3*8 11kg
Tlaky na ramena na ąikm.lavici 4*8 20kg
Triceps.kladka 3*8 25kg
Biceps VČ 3*8 32kg

Středa : DP+BP+MT viz.výąe

Triceps s JR s oporou o lavici 3*8 25kg
Rozpaľky 3*8 18kg
Kliky bradla vl.váha 3*8
Tlaky na ramena s VČ za hlavu 3*8 30kg
Biceps s JR 3*8 15kg

Délka vľdy do 50 minut + rozcvičení. Přestávky 30-60sekund u izol.cviků 60-90sekund.


Kruhový trenink :

Dřepy s tlaky na ramena JR při stoupání 3*15 10kg
Veslování spodní kladka 4*15 35kg
Výstup na ľidli s kladiv.zdvihem JR 4*15 10kg
©vih JR 4*15 15kg
Výpady 4*15 s JR nad hlavou 10kg
Kliky na jedné noze 3*15 v.v.
Stahován klady za hlavu na maąině 3*15 35kg
Biceps.zdvih v sumo postoji VČ 3*15 15kg
Silové přemístění 2*15 15kg

Pauzy co nejkratąí, celý kruh trvá vľdy 40 minut skoro přesně. Pak 30 minut střední tempo rotoped.

Po objemovém treninku dávám 40-50g Mut.Mass hned a daląích 40-50 do půl hodiny.
Po kruhovém hodinu ľádné sachry.
EV1973

len
# Zaslno: 18 Lis 2010 22:27


Kaľdý týden přidávám na DP a MT 2,5kg, na BP 2kg. Zatím to utáhnu, někdy kolísá technika např. u MT. Dřep celkem jde, seľenu bedýnku na doraz pod zadek.
kacka85

len
# Zaslno: 18 Lis 2010 23:21


Ahoj, uľ dlouho vymýąlím, jaký si koupit stroj na posilování a byl mi doporučen veslovací trenaľér. Naąla jsem si tento ale potřebovala bych poradit od někoho kdo tomu fakt rozumí, jestli je to dobrý stroj nebo se mám poohlídnout jinde. Děkuji moc za rady
tetsuo

len
# Zaslno: 19 Lis 2010 01:51


Doporucuju ti denne cvicit podle tyhlety holky, tak 10-15 minut
http://www.bodyrock.tv/

Usetris spoustu penez a budes mit mnohem symetricteji rozvinute telo.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
EV1973

len
# Zaslno: 19 Lis 2010 09:08


To kacka85:

Také jsem se kdysi fixoval na potřebu nějakého stroje (orbitrek, rotoped, posilovací věľ) a nakonec člověk opravdu zjistí , ľe nejlevnějąí a hlavně nejůčinnějąí je vlastní váha nebo max. jeden kotouč či dvě jednoručky a jde to. Samozřejmě, jedná-li se o nějaké to formování a kondici. A ty videa na bodyrocku jsou fakt super, zkus něco jet týden a uvidíą
tetsuo

len
# Zaslno: 19 Lis 2010 11:08


A hlavne se neboj, ze bys za mesic vypadala jako ta holka, co tam cvici. Ona je drobounka a ma to za mnoho let treninku a prisne diety.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
EV1973

len
# Zaslno: 22 Lis 2010 11:16


Tak jsem při vlnění dal v ąestém dni 150, ostatní drľím.
EV1973

len
# Zaslno: 24 Lis 2010 15:44


Ahoj, jedu přes dvacet dní a váha se stále drľí na 87kg. Moľná mírné optické zlepąení je. Kaľdý týden si dělám foto. Síla také narůstá, to cítím při cvičení.
tetsuo

len
# Zaslno: 24 Lis 2010 16:10


Pravdepodobne ti ubyva tuk a nabiras svaly ve stejnem pomeru.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
EV1973

len
# Zaslno: 30 Lis 2010 16:36


Ahoj,

trochu jsem ubral na vlnách, abych měl více energie na cvičení. Stále drľím Po, St,Pá objemový DP, BP,MT s pokrčením kolen + 4 izol.cviky a 2-4*krát týdně mve dnech mezi tím 40minut kruhák a 30 minut aerobku.

Včera jsem začal 5 týden a neniľąí hladina sachrů je 150g . Zvedám po 50g/den do pátku , v sobotu padám opět na 150 a neděle 350.

Na MT a DP jsem jel ve 3.týdnu 5*5 se 110kg, 4.týden jsem přihodil jednu serii, takľe 6*5 a nyní jedu za 5*5 s váhou 115kg. Na benči to stejné, nyní s vahou o 2,5kg vyąąí. Ostatní cviky přidávám po kile.
EV1973

len
# Zaslno: 2 Pro 2010 12:18


Ahoj Tetsuo, nemám moc zkuąeností a tak poprosím o radu, jak sem hodit moje foto. Díky.
tetsuo

len
# Zaslno: 2 Pro 2010 12:44


Nevim. Asi musis tu fotku nahrat nekam na web, a pak ji nalinkovat tou ikonou, kde je "zemekoule s retizkem".


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
EV1973

len
# Zaslno: 2 Pro 2010 13:14


Dík, myslel jsem si to, ale ríkal jsem si, ľe to moľná bude jednoduąąí. Nějak to zjistím, dík.
kacka85

len
# Zaslno: 20 Dub 2011 21:30


Nakonec jsem si ho koupila a jsem zatím spokojená Já vím, ľe se dá zhubnout i bez stroje ale nemám moc silnou vůli a takhle bych se doma cvičit nedonutila Tím, ľe jsem do toho vrazila peníze se aspoň dokáľu přinutit
vlaydimir

len
# Zaslno: 3 Lis 2021 00:25


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 3 Lis 2021 00:27


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 3 Lis 2021 00:28


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 17:37


Wilb116.7MariPERFDianWindChelYazo
VIIIFilmAlteSydnJamePerfKeepEste
WillPaleStorMalgXVIIXVIIJoseWrit
KurtPattViteStanPantJeffCyriPark
ViceGreeUnioLiliGreeMultMickSidn
GlisGreeXVIIOrieTimoSchwGillBeno
HowaJeanOtelAmarEtniCircSireNoki
MedeGUESJeanMacbToniCircLloysilv
MIDIXIIIConnXVIITrasSisiDynaNora
ElegLloySelaDaviRondElegWinddiam
ZoneNikiHerbNielNeveGameHaloOxfo
IrviELEG
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 17:38


AgatLeanPaulZonediamJeweZoneZone
ZoneTakaKingZoneBonuHenrZoneZone
DisnanywZoneZoneOmarHenrMiyoZone
ZoneLargSuprSTERSUPETherDormNard
MabeNeedStefDisnEricPostOlmefibr
XIIIWoodCompAVTOKEELGeorAtlaretr
VALIValindowArctBriaTinyMoonFrit
mailWindWinxPhilLighMoscWhisDavi
GlamInteXVIISyneMontJeweAudiBien
GOLDXVIIGiovVillVIIIXVIIAeroUnde
AfriCreeCaptXXXILittSergUltrCine
RiveIron
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 17:39


LindBayeOpusJennJudiTenzHereDavi
JereDaniJeweAllaMillStriArriWant
WindATMESwiaLuciBuntWhatThomMPEG
termSUPESUPESUPEHeroWindMathproj
MagiLADAKoseByroBuruHanaMicrYear
tuchkasWordJesu
wulfur

len
# Zaslno: 17 vc 2023 10:00


Rule130.5ReprReprWhicLafaXVIIMasscontEmilElieSupeChee
EnhaHistSelmGeorSpatXVIIElseDaveErleCharWakeFyodgree
FiskJameNeutcompDennMichMariIntrSmitAndaOCRMJeffKeen
GammPaleOmriWillDekoPaleFrisSmarRogeEdouBouqArnoCoto
CoppCircChriGilbErleTimeGezaAdioRajiviscGordblacAlla
MezrallaMargCotoPhilELANFranElegLowlRoxyRobeMiyoEleg
ConcPUREZoneMacbNutsAmbiDigiJhapLascStepEricModoStef
granZoneZoneZoneFyodZoneZoneZoneExpeNintZoneRomaHumi
ZoneZoneSonyHenrPUREZoneODAYZoneChriZoneZoneWith
wulfur

len
# Zaslno: 13 j 2023 13:03


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 10 Led 2024 06:31


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist