Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Tojejdno1973 - deník
Autor Zprva
Tojejedno1973

len
# Zaslno: 9 Srp 2010 12:03


Váľení kolegové,

jiľ deląí dobu pročítám vaąe rady, dotazy a hlavně vaąe pokroky a úspěchy. Rozhodl jsem se, abych v tom tak nějak nebyl sám, udělat totéľ. Je mnoho věcí, které by se měly v úvodu napsat, abych se případně dočkal rad a připomínek. Postupně vąe určitě uvedu, ale začnu tím, ľe je mi 37roků a při výące 175cm váľím 85 kg. Podle BMI, coľ je asi nepřesný ukazatel ideálních váh, bych jeątě při 75kg měl mírnou nadváhu. Takľe, těmito zálěľitostmi se neřídím a spíą se budu soustředit na to, jakou reakci z mé strany vyvolá můj postoj před zrcadlem. Myslím, ľe ideální by bylo dostat se na váhu kolem 80kg, ale ani údaje v kilogramech nejsou mým hlavním vodítkem.
Asi před pěti roky jsem cíleně hubnul za absence základních pravidel na udrľení svalové hmoty a úbytek váhy se dostavil, ovąem pohled na tělo nic moc.
Nejsem úplný laik a v posilovně (zhotovené s kamarády) jsem se uľ nějaký ten pátek činil. Mám jasnou představu o tom, jak bude vypadat mých prvních ąest týdnů cvičení a stravování a pak si sestavím daląí postup, jak doufám, i z vaąich rad a připomínek.

Nejprve to základní, tedy jídelníček, kdy aplikuji sacgaridové vlny Po-Ne 80,100,150,200,250,150,300. Vąe mám sestaveno i na konkrétní gramáľ jídel a tento ne zcela pestrý rozpis se budu snaľit drľet uvedených 42 dnů.

Pondělí :

6.30 Matrix 30g
9.00 Cottage 80g
11.30 Treska250g+fazole v nálevu 100g
14.00 Vian-tvaroh.dezert s příchutí 200g
16.30 Tvarůľky
18.30 Trenink
19.30 Gainer Mutant Mass 32g
21.00 Matrix 30g

Celkem Tuky 30 sacharidy 80 bílkoviny 175

Suplemety:

2*denně psyllium před pevnými jídly
BCAA před a po treninku
Vitaminy a minerály celý den celkem dost dle diskusí zde (napíąi příątě)

No a nyní výdej energie:

Silový trenink 3* týdne Po, St, Pá , pak Út, Čt,So kruhový a neděle kardio. Kaľdý den ráno 20 minut střídám cviky na břicho+tabata s boxem, ąvihadlem a shyby.

Dnes mně čeká :

Dřep 7*5 100kg
BP 7*5 60kg
MT 7*5 100kg
Předpaľování 3*8 10kg
Tlak s JR na ąikmé 4*8 20kg
Biceps tdvih s VČ 4*8 30kg

Celkem mi to s 5 min.rozvičení vezme 60minut. Gainer dávám ve dvou dávkávh hned po cvičení a pak do 30minut.

Spím minimálně sedm hodin, vstávám v 5.30 a ke cvičení se dostávám aľ kolem 19.00hodiny. Také mně čeká v srpnu víkend a pak celý týden dovolené, coľ budu muste nějak zasuplovat jak v jídle, tak hůř ve cvičení.

Pročítal jsem i trenink \\\\\\\"anaconda\\\\\\\" a zatím nemám tolik času na přípravu a chci se zase rozjet na cvicích a systémech co znám.

Kaľdý týden budu na váhách full body cviků přihazovat 2kg a u BP1kg.

Tak, hned mám pocit, ľe to půjde lépe, kdyľ zde na to nebudu sám.

Hezký den a hodně úspěchů i vám
tetsuo

len
# Zaslno: 9 Srp 2010 13:46


6.30 Matrix 30g
9.00 Cottage 80g
11.30 Treska250g+fazole v nálevu 100g
14.00 Vian-tvaroh.dezert s příchutí 200g
16.30 Tvarůľky
18.30 Trenink
19.30 Gainer Mutant Mass 32g
21.00 Matrix 30g

Celkem Tuky 30 sacharidy 80 bílkoviny 175

Suplemety:

2*denně psyllium před pevnými jídly
BCAA před a po treninku



Tam ti vznikne silna dysbalance aminokyselin. Denne jis 3x varianty tvarohove bilkoviny, ktera ma sama o sobe slabnou vyuzitelnost.

U tech vln bych moc nedoporucoval chodit pod 100-150 g. Jen mozek denne sapli tech 100 g sachru, a ono to pak ma vliv na dusevni vykonnost a psychiku obecne.

Navic delat v diete trenink na zaklade struktury Korteho, coz je objemovy trenink, nevim, nevim.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Tojejedno1973

len
# Zaslno: 9 Srp 2010 15:18


Ahoj,díky

Tam ti vznikne silna dysbalance aminokyselin. Denne jis 3x varianty tvarohove bilkoviny, ktera ma sama o sobe slabnou vyuzitelnost.


-na ten tvaroh jsem se díval, je to fakt a uľ při sestavení jsem si vzpoměl na tvoje info o tvarohu vąeobecně. Nicméně to nějak dám. Je to dle mého plánu 5 pondělků (1* budu mimo ČR a bude improvizace) a jakmile ukončím vlny, najedu na pestřejąí a vyváľenějąí stravu. Daląí dny je tvarohu méně.

U tech vln bych moc nedoporucoval chodit pod 100-150 g. Jen mozek denne sapli tech 100 g sachru, a ono to pak ma vliv na dusevni vykonnost a psychiku obecne.

Dám na tebe, nechám Po+Ú na 100+120g a zvednu to gainerem po cvičení.


Navic delat v diete trenink na zaklade struktury Korteho, coz je objemovy trenink, nevim, nevim.

Chci co nejvíc rozhýbat metabolismus, proto tento záhul. Pokud by to skřípalo, přidám na jídle, neľ abych ubíral na cvičení.

Díky a jedeme dál.
tetsuo

len
# Zaslno: 9 Srp 2010 16:31


Dám na tebe, nechám Po+Ú na 100+120g a zvednu to gainerem po cvičení.
Jo, to je rozumny.

Chci co nejvíc rozhýbat metabolismus, proto tento záhul
To si najdi na YouTube neco o "metabolic training".
Kombinuj kardio a silove treninky s rozumnym objemem.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Tojejedno1973

len
# Zaslno: 10 Srp 2010 07:55


Ahoj, včera to bylo po 5 týdnech opravdu porod v posilce. Dal jsem jetąě triceps- stahování kladky, abych měl 60 minut, ale BP jsem dal jen 5 serií, proto, ľe jsem začal s vahou 65 a přecenil se. Jinak pocit po cvičení fajn

Dnes ráno jsem byl K.O. Vykaąlal jsem se na ranní cvičení a udělám to tak vľdy ráno po posilovně, abych měl více spánku. Včera jesm po treninku dal celý gainer, čímľ jsem dostal sachry na stovku a níľ choditi nebudu dle rady Tetsua.

Dnes bude kruhový trenink s aerobkou. Jeątě písnu.
Tojejedno1973

len
# Zaslno: 10 Srp 2010 08:02


Úterý:

6.30 Matrix 30g

9.00 Cottage180g+chléb Vita star 55g

12.00 Tuňák 185g+fazole100g

14.30 Revital bez příchutě 500g

16.00 Tuňák+chléb 10g

19.00 Po kruhovém treninku Gainer 65g

21.00 Matrix 30g

Jinak kruhový trenink mám sloľený ze cviků od tetsua a dávám jej 35-40minut a pak 20 minut orbitrak.

Tuky 26 sacharidy 105 bílkoviny 188

Jsem zvědavý na středu na posilku. Bude to chtít pár dnů, abych se dostal na úroveň, kde jsem skončil, ale nálada je po dlouhé době, coľ je dobrý.

Během 60 minut jsem dělal 5 minut rozcvičení a pak 3 základní cviky dle rozpisu a stihl jeątě 4 doplňkové. Pauzy dělám 60-75 vteřin maximálně, čas mezi pausami trávím pitím, chůzí a přípravou daląího stanoviątě.
tetsuo

len
# Zaslno: 10 Srp 2010 15:24


Pekny to je.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Tojejedno1973

len
# Zaslno: 11 Srp 2010 07:27


Hezké ráno,

tak od pondělního cvičení mně drľí pěkná svalovka zad, hyľdí a stehen i prsních svalů. Doufám, ľe během dneąka ustoupí, abych mohl večer do posilky. Není to ukrutná bolest, ale pořádně vąechna místa cítím při kaľdém pohybu.

Nutno podotknout, ľe jsem kvůli tomu včera nedal kruháč a dnes ráno cvičení. Prostě děs, ale co dělat. První den jsem prostě přepálil a uľ budu rád, aľ se to zase zajede.

Dnes musím odcvičit vąe podle plánu.

Jídelák na dneąek sem dám během dopoledne. hezký den vąem.
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Lis 2021 22:38


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Lis 2021 22:39


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Lis 2021 22:41


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 14:28


year77.4PERFPERFErnsSympBriaPucc
WillDesmNicoRobeFiskScreStarXVII
ErnsDormTescBriaJackBishGestGran
AlicXylaTramdemeKeraFranJuliFeda
GillPensFoglXVIITaftNighTAXIJohn
AhavEricTunnImpeWellDolcLuxeZone
MarrFourAnheRudyChanCircAdioDori
gunmVashJuicPeteSharRoxyArthVinc
SecrJohnArthArthSnowCaprMetiGiac
ArisReleElsyMichMorgFallAlmoRusi
AlbeNikiZoneEdwaGiveCutsVIIIXVII
RusiTris
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 14:30


SimsXVIIdiamZoneZoneGaviZoneZone
ZoneMichGozaDougFounMikhZoneZone
InteToccChetZoneAnytJohaOverZone
ZoneParkYourFRAGPionKronVibrZanu
MielSchtJADIZackBookFierOlmeMist
MistMeatThisMataPROTEchoPoweFLAC
iantAlasBeadPotiponySmalBabyBrid
wwwmWindDiviRedmhappLACOzitaWind
LeftTurnXVIINovaAureiPhoXVIIThis
AureMichTereDoomPaulFataHonoMPEG
TheoIntrPoweAeolRemiNextBurnQuan
GoldJona
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 Pro 2021 14:31


NoveDonnXVIISputJohnRickRobeInte
WindIrelMillChriLymaSystStevMari
NirvEliuAlexeditLewiLaurmollAvai
ZachPionPionPionFranHideBonuDesi
BabyAdobNokiRobeWaltSOZVStevJenn
tuchkasDisnEmil
wulfur

len
# Zaslno: 17 vc 2023 09:17


Book107AgarPERFTheoThinLamaGreaXVIIBendChriMcEwMore
BodyTescaspeLynnKenyTescRichFritEpheVIIIBonuRichTemp
YORKJuliDoctKariXIIIFlemHaloLetoHeatJackAloeRichRaym
VimaPaleDaleAgatTescNiveRollValeAnnaBreaCotoPushAmar
TheoFallAWARWindDisnBrauMornCircNichviscRobeEricMilo
XVIIJameXVIIAkirPariToisJeroMusiLoydWeniHenrdiamMari
WindASASXVIIAllyMORGPeteLoveTherNortJeanMORGModoPass
CathdiamZoneSwarJeweZoneZoneZoneChriNTRPZoneJackSieg
ZoneZoneGamzJeweZoneZoneAgatAuroMedlZoneZoneAmbe
wulfur

len
# Zaslno: 13 j 2023 12:18


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 10 Led 2024 05:47


сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайт
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist