Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Před I,Bodybuilder log
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
kernel

Člen
# Zasláno: 5 Čvc 2010 12:51

Snídaně: 5vajíček vařených ve skořápce + velkej krajíc chleba + mrkev
: 5vajíček vařených ve skořápce + velkej krajíc chleba + mrkev

Myslíš že se obalíš masem přes noc a nepřibereš gram tuku? Naopak. Máš snídani jako Jay Cutler(ok snídá 12 vajec).
Tvoje snídaně s vejci B44,1 S35,2 T42,4 3000kJ.

Najdi si ten jídelníček co tady kopíruje Tetsuo a NAPASUJ HO NA SEBE.
http://uloz.to/3780040/energeticke-tabulky.zip

Vůle odejde dřív než tělo.
Claws

Člen
# Zasláno: 5 Čvc 2010 12:56 - Změnil/a: Claws

Nechci se vyrovnat Jay Cutlerovi, a nejsem tak naivní že si myslím že když to přeženu, tak budu o něco vepředu... Dělám to co mi říká tělo, 5vajíček je OKAY.
----
re: Dělám to tak už delší dobu a je to v pohodě.
----
Kdyžtak se k tomu vyjádři Ty, Tetsuo.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 5 Čvc 2010 19:21

Jak jsem pochopil, Claws ma dost unikatni metabolismus. I kdyz i tak si myslim, ze ji moc.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Claws

Člen
# Zasláno: 5 Čvc 2010 19:44 - Změnil/a: Claws

Dnes perfektní trénink, myslím, že je to vymyslený fakt dobře. Minulej týden jsem se držels váhama hodně dole, jelikož po 3 týdnech jsem byl ochablej celkem. Maximálky který jsem dával před 3 týdnama jsou dnes i něco větší + nejsem na kreatinu + ještě jsem měl rezervu.. Co se týče síly je to asi hodně účinný, ikdyž to není ještě samotnej ''I, Bodybuilder'' -- každopádně snad to tak pěkně pujde i do objemu

--------
Rozpis
--------
Pondělí
Dřep s dosedem na židličku – Force SPectrum Ramping (cca 6x3 od 60 do 90 % + 1x max s cca 70 %)
Mrtvý tah s mírně pokrčenýma nohama (sumo) – Capacity Ramping (6x 3, 4, 5, 5, 5 se 75 %)
Přítahy v předklonu s velkou činkou (pokládat na zem mezi jednotlivými opakováními) – FSR
Benchpress širokým úchopem – FSR
Trh s velkou činkou od kolen – FSR (bez max rep série)
Kliky na bradlech – 1 x max

--------
Váhy
--------
Dřep s dosedem na židličku -- warmup -- 1ser. 40kg -- 1ser. 45, 2ser. 51, 3ser. 57, 4ser. 63, 5ser. 70, 6ser. 76 (7ser. 45kg na 15 opak.)
Mrtvý tah s mírně pokrčenýma nohama (sumo) -- warmup -- 1ser. 40kg -- 1,2,3,4,5 = 54,5kg
Přítahy v předklonu s velkou činkou -- warmup -- 1ser. 17 -- 1ser. 23, 2ser. 25,5, 3ser. 29, 4ser. 35, 5ser. 40, 6ser. 46 (7ser. 25,5kg 18opak)
Benchpress širokým úchopem -- warmup -- 1x 25,5 -- 1ser. 40, 2ser. 46, 3ser. 52, 4ser. 58, 5ser. 64, 6ser. 70 (7ser. 10opak)
Trh s velkou činkou od kolen -- stejné jako u přítahů v předklonu

--------
Dotazy
--------
Jen otázka, jak dlouho tenhle trénink doporučuješ jet Tetsy ?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 5 Čvc 2010 19:53

3-4 tydny, minimalne 4x, idealne 5x tydne.

Pak jet bud kompletni I, Bodybuilder program, nebo jeste nejaky mezistupen
idealne krome FSR a CR pouzivat metodu preaktivace nebo clusteru.

Claws

Člen
# Zasláno: 5 Čvc 2010 19:57 - Změnil/a: Claws

Okay, o těchto dvou metodách si ještě popovídáme.. Ale ještě to nespěchá.. Jinak, mohl bys mi pak prosím poradit se samotným ''I,Bodybuilder'', vyměnit veškěré cviky na strojích za činkoví.. Budu cvičit doma.. Mám doma jen BP lavičku (s upravením na dřepovací stojan), velkou činkou, jednoručky a závaží do 90kg (zatím stačí), hrazdu -- do budoucna EZ činku, jelikož v sobotu cvičení bicepsů nadhmatem mě ku*vilo hodně zápěstní klouby..
kernel

Člen
# Zasláno: 6 Čvc 2010 12:34

S EZ činkou, lavičkou a gumovým expanderem dokážeš dát dohromady dost variací.
EZ( přítahy, bicepspumpovačka, MT, Rumunský MT, přítahy v předklonu, Military press, Push Press..)
Expander nezabere moc místa, ale je super třeba na MT a cítím odporo jako při 90-100kg.
Sousedi z tebe budou mít radost

Vůle odejde dřív než tělo.
Claws

Člen
# Zasláno: 10 Čvc 2010 10:27 - Změnil/a: Claws

--------
Rozpis
--------
Necvičím, cítím třes rukou, neptarný ale je tam.. Netušil jsem, že to mužu tak přetížit, dřív jak jsem jel například 5x5 s 80% v kuse, tak jsem to necítil, nebo jsem si toho nevšiml.. Dám pauzu dnes, a v pondělí zase začnu,..
--------
--------
Dotaz
--------
Objednám ten Animal Flex, říkal si, že si to lidi chválí.. Myslíš, že poznám učinky do 14dnů dávkování ?

Díky za reakce..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 10 Čvc 2010 11:35

2-4 tydny, zhruba. Kloubni tkan se obnovuje pomalu.

Claws

Člen
# Zasláno: 10 Čvc 2010 19:13 - Změnil/a: Claws

Udělám si teď nepatrné změny v programu, co se týče push-pressu, chtěl bych přehodit za millitary press za hlavou, slyšel jsem že to nějak sere úpony, a celkově je to nepřirozený, co myslíš Tetsy ? Dál, v sobotu biceps. zvih nadhmat nebudu dělat, bez EZ činky se to nedá, to bych si velmi rychle dosral zápěstní klouby, stačilo jednou (nějakej jinej cvik za to, ale ne jednoručky).. V pátek millitary press budu dělat v stoje (klasicky).. Vím, že se to bez toho neobejde, ale chtěl bych vysekat ztama dřepy (co se týče s váhou -- pistols squats, bulharské dřepy, to tak nějak zvládám.. (vypony v pořádku, ale dřepy DĚLAT S VÁHOU DOKUD SE MI TY KOLENA VÍC NEZREGENERUJÍ dělat nebudu, tahy ty sou celkem v pohodě..)
---
jinak, jak je to s lýtkama vypouští taky nějak chválitebně hormon?? Ty bych potřeboval co nejvíc drtit, nešlo by tam místo těch dřepů dát vypony ? (+ktomu dát pistols, bulhary, výstupy na lavičku atp..)

Kdyžtak mi ten program pozměň, tak jak bys to viděl Ty...
----
Pondělí
Dřep s dosedem na židličku – Force SPectrum Ramping (cca 6x3 od 60 do 90 % + 1x max s cca 70 %)
Mrtvý tah (sumo) s mírně pokrčenýma nohama – Capacity Ramping (6x 3, 4, 5, 5, 5 se 75 %)
Přítahy v předklonu s velkou činkou (pokládat na zem mezi jednotlivými opakováními) – FSR

Úterý
Klasický mrtvý tah (sumo) – FSR
Bulharský dřep na jedné noze (popřípadě s jednoručkama) – CR
Push press – FSR
Shyby podhmatem – FSR
Silové přemístění s velkou činkou z visu pod koleny – FSR (bez max rep série)
Obrácené přítahy na hrazdě– 1x max rep

Středa
HIIT – Tabata – 4-5 minut (burpees)

Čtvrtek
Čelní dřep s dosedem na židličku – FSR
Good mornings – CR
Benchpress širokým úchopem ke krku – FSR
Přítahy velké činky v předklonu – FSR
Trh s velkou činkou – FSR (bez max rep série)
Kliky na bradlech – 1x max rep

Pátek
Sumo mrtvý tah - FSR
Pistol squat (popřípadě s jednoručkama) – CR
Military press v sedě – FSR
Shyby nadhmatem – FSR
Bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem – FSR
Obrácené přítahy – 1x max rep série

Sobota
Bicepsový zdvih s velkou činkou nadhmatem – FSR
Tricepsové tlaky – FSR
Upažování jednoruč do boku – FSR
Výpony ve stoje s velkou činkou za krkem– FSR
1x rolování činky, 1x zvedání nohou ve visu, 1x zkracovačky, 1x natahování nohou ve visu (na tohle nevím přesný název), woodchop s kotoučem, twistsister – klasicky 10-12 opak

Neděle
Long-steady cardio – dlouhá procházka, plavání v bazénu, výlet na kole apod.
---
Dííky za reakce..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Čvc 2010 15:55

co se týče push-pressu, chtěl bych přehodit za millitary press za hlavou, slyšel jsem že to nějak sere úpony, a celkově je to nepřirozený
Tomu se rika "behind the neck press", ne military press - pokud je to delano ze staticke polohy.
Pokud je tlak dynamicky zpoza hlavy se zhoupnutim v kolenou (resp. poklesem dolu se soubeznym vyrazem cinky), rika se tomu "jerk".
Tady to mas velmi presne ukazany:
http://www.youtube.com/watch?v=xLcntfkyXbM

v sobotu biceps. zvih nadhmat nebudu dělat, bez EZ činky se to nedá, to bych si velmi rychle dosral zápěstní klouby
No tak pouzivej vahu, ktera je v pohode. Uvedom si, ze perfect rep je zalozeny na tom, ze zvedas to, co zvladas zvedat v pohode.

nějakej jinej cvik za to, ale ne jednoručky
Proc ne jednorucky

chtěl bych vysekat ztama dřepy (co se týče s váhou -- pistols squats, bulharské dřepy, to tak nějak zvládám..
Neni problem. Delej ruzne verze mrtveho tahu nebo drepu na siroko.

o se týče s váhou -- pistols squats, bulharské dřepy, to tak nějak zvládám..
To mi prijde, ze jsou tezsi cviky na kolena nez klasicky drep

jinak, jak je to s lýtkama vypouští taky nějak chválitebně hormon
Pokud delas vypony ve stoje na storji nebo s cinkou n zadech, tak jo

Claws

Člen
# Zasláno: 11 Čvc 2010 16:03

Pondělí
Mrtvý tah (sumo) s mírně pokrčenýma nohama – – Force Spectrum Ramping (cca 6x3 od 60 do 90 % + 1x max s cca 70 %)
Výpony na lýtka – CR– Capacity Ramping (6x 3, 4, 5, 5, 5 se 75 %)

Čtvrtek
Výpony na lýtka s činkou vzadu – FSR
Good mornings – CR

Mohlo by být ?
-------
Millitary press nechám klasiku ve stoje, biceps tam se pokusim jen nějak naoptimalizovat ty váhy..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Čvc 2010 16:05

Jo, dobry

Claws

Člen
# Zasláno: 12 Čvc 2010 14:04 - Změnil/a: Claws

Ještě bych měl dotaz k pauzám, je nutné mezi sériemi přesně dodržovat nějakých 120vteřin nebo tak podobně ? Dělám- 1série, zapsání vah+přihození kotoučů+srknutí vody... Nevím ale myslím že je to tak do 45vteřin ?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 12 Čvc 2010 14:23

Cetls ty clanky od Thibaudeaua? Je to intuitivni a individualni. Proste odpocivej tak douho, dokud mas pocit, ze zvladnes zvedat v dalsi serii na maximum.
Zezacatku to budou velmi kratke prestavky, pak se prodlouzi. Nejsou v tom ale zadna presna cisla. Jen by ti mel trochu klesnout tep a znovu nabehnout sila.

Claws

Člen
# Zasláno: 13 Čvc 2010 11:26

--------
Rozpis
--------
Pondělí
----------------
protažení,3,5min. kolo, 1x 3 shyby nad, zkracovačky 1x10, 1x10 hyperextenze
-----------------
Mrtvý tah (sumo) s mírně pokrčenýma nohama – – Force Spectrum Ramping (cca 6x3 od 60 do 90 % + 1x max s cca 70 %)
Výpony na lýtka na jedné noze s jednoručkou– CR– Capacity Ramping (6x 3, 4, 5, 5, 5 se 75 %)

--------
Váhy
--------
Mrtvola sumo -- warmup -- 1x40 -- 1ser. 46, 2ser. 52, 3ser. 58, 4ser. 64, 5ser. 70, 6ser. 76, 7ser.46 11opak.
Výpony na lýtka na jedné noze s jednoručkou -- na všechny série 20kg jč.
Přítahy v předklonu- warmup - 1ser. 17 -- 1ser. 23, 2ser. 29, 3ser. 35, 4ser. 40, 5ser. 45, 6ser. 50, 7ser. 29 13opak. (hodně mě to překvapilo, u tohodle cviku jsem takoví nárust sily ještě nezažil a to za týden a půl
Trh s velkou činkou od kolen - to samé jak u přítahů, ale poslední série jsem dělal něco jako silové přemístění :D nešlo to (jinak u toho trhu je vždy nejširší uchop že ?)
Kliky na bradlech- 12opak

--------
Strava
--------
BCAA + 403g banánu (banány rozdělené na pulku hned a další pulku za pul hodiny, nebo tak jak mi to dovolil žaludek).. Pak jsem jako večeři dal více jak 100g těstovin a ktomu rajčatovej salát, ikdyž si nemyslím že je to to nejvhodnější měl jsem na to chuť
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Čvc 2010 11:33 - Změnil/a: tetsuo

protažení,3,5min. kolo, 1x 3 shyby nad, zkracovačky 1x10, 1x10 hyperextenze
Rozcvicuj se spis font plankem a side plankem nez zkracovackami

u toho trhu je vždy nejširší uchop že
Standardne ano, pochazi odsud pojem "snatch grip", ktery se pouziva napr. i u supernarocne formy mrtvych tahu.
Ale dusledne vzato - i trh muze byt provaden s relativne uzkym uchopem

403g banánu (banány rozdělené na pulku hned a další pulku za pul hodiny, nebo tak jak mi to dovolil žaludek).. Pak jsem jako večeři dal více jak 100g těstovin a ktomu rajčatovej salát, ikdyž si nemyslím že je to to nejvhodnější měl jsem na to chuť
A kde mas nejake bilkoviny?

Claws

Člen
# Zasláno: 13 Čvc 2010 11:34 - Změnil/a: Claws

ve 100g těstovin je kolem 10g bílkovin, a celkově za den jsem přijmal hodně bilkovin..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Čvc 2010 11:37

a) neni to moc, v gaineru bezne prijmes 20-30 g bilkovin
b) psenicka bilkovina nema velkou vyuzitelnost

Claws

Člen
# Zasláno: 14 Čvc 2010 08:06 - Změnil/a: Claws

--------
Rozpis
--------
Úterý
Klasický mrtvý tah (sumo) – FSR
Bulharský dřep na jedné noze (popřípadě s jednoručkama) – CR
Push press – FSR
Shyby podhmatem – FSR
Silové přemístění s velkou činkou z visu pod koleny – FSR (bez max rep série)
Obrácené přítahy na hrazdě– 1x max rep

--------
Váhy
--------
Mrtvý tah sumo -- warm up -- 1ser. 40 -- 1ser. 46, 2ser. 52, 3ser. 58, 4ser. 64, 5ser. 70, 6ser. 77,5, 7ser. 46kg a 8opak.
Push press -- warm up -- 1ser. 17 -- 1ser. 23, 2ser. 29, 3ser. 35, 4ser. 40, 5ser. 45, 6ser. 47,5, 7ser. 29kg 13opak.
Shyby podhmatem - na opasek, první série bez váh, pak jsem přídával po 3kg (až jsem došel k 18kg), pak super mě překvapilo poslední série bez vah 18opak, možná bych na tu první dal i PLANCH (To je jakdyby přemíštění nad hrazdu, jak dělají černoši)
Přemístění -- podobný váhy jako u push upu, ale poslední série místo 47,5 jsem dal 50
Dále, bulharské dřepy bez váhy, ale když se pěkně procítí, tak je to i tak pěkná dřina..

--------
Strava
--------
BCAA + 485g banánů (hned pak za pulhodiny pulku)
Za hodinu a pul po tréninku jsem dal špagety a tvaružky 100g

--------
Dotazy
--------
Chci se zeptat, muj sparing, který semnou chodí tohle cvičit.
Jeho velkej problém, že je tak trochu ''shnilej'' si nachystat jídlo, a tak moc nejí. Za den má tak max 4jídla, den co den mu říkám, at to do sebe pere, ale on si nedá říct. Pak se bojím, že si něco při tom tréninku udělá, a jeho rodina to svede na mě, že jsem ho naváděl zvedat těžký váhy atp..

Díky za reakce..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 14 Čvc 2010 09:13

Push up -- warm up -- 1ser. 17 -- 1ser. 23, 2ser. 29, 3ser. 35, 4ser. 40, 5ser. 45, 6ser. 47,5, 7ser. 29kg 13opak.
Push-up jsou anglicky kliky. Tys asi delal push-press

A sparringovi normalne rekni, ze s nim prestanes cvicit, pokud se neporidi aspon gainer a nebude ho pit 2x denne.

Claws

Člen
# Zasláno: 14 Čvc 2010 09:22

jj pardon, push press trochu jsem to popletl..
Claws

Člen
# Zasláno: 14 Čvc 2010 09:32

Jen pro informaci, abych ho trochu postrašil, jaký zdravotní problémy si tím co dělá způsobit ?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 14 Čvc 2010 13:51

Spatny vyvoj kostry a poskozeni patere a kloubu, snizeni imunity, zhorsena soustredenost a zhorsena schopnost se ucit. Tohle minimalne.

Claws

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2010 08:29

--------
Rozpis
--------
Čtvrtek
Výpony na lýtka s činkou vzadu – FSR
Good mornings – CR

--------
Váhy
--------
Výpony na lýtka s velkou činkou vzadu -- warm up -- 1ser. 40 -- 1ser. 46, 2ser. 52, 3ser. 58, 4ser. 64, 5ser. 70, 6ser. 79,5, 7ser. 52kg a 15opak.
GoodMornings -- warm up -- 1ser. 27 (5opak) -- pak se 40...
Bench ke krku -- warm up -- 1ser. 40 -- 1ser. 46, 2ser. 52, 3ser. 58, 4ser. 60,5, 5ser. 60,5, 6ser. 64 (7ser. 52 8opak)
Přítahy v předklonu podhmatem -- warmup - 1ser. 17 -- 1ser. 23, 2ser. 29, 3ser. 35, 4ser. 41, 5ser. 48, 6ser. 54 (7ser. 29kg 12opak)
Trh -- warmup -- warmup - 1ser. 17 -- 1ser. 23, 2ser. 29, 3ser. 35, 4ser. 40, 5ser. 42,5, 6ser. 46

--------
Pocit
--------
Jelikož ten GoodMorning moc necvičím tak včera spodní záda dostali úplně neskutečnou sadu, u přítahů v předklonu to šlo těžko, jinak u Benchce jsem se ty poslední série bal nahazvoat, neměl jsem spáringa, ta 6ser. byla asi tak napůl, nedotkl jsem se při opakování krku jelikož jsem se bál že to nedotáhnu.

--------
Strava
--------
BCAA + 475g banánů (hned a za pul hodiny pulku)
Nějak za hodinu po tréninku Rýže + tvarůžky 100g
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2010 08:45 - Změnil/a: tetsuo

Benchce jsem se ty poslední série bal nahazvoat, neměl jsem spáringa, ta 6ser. byla asi tak napůl, nedotkl jsem se při opakování krku jelikož jsem se bál že to nedotáhnu.
Znovu a znovu. Perfect rep a cely system HTH je zalozeny na tom, ze pouzivas jen vahy, nad kterymi jasne dominujes. Pokud to nejde, delas to spatne.
Prihazuj si vahu jen do faze, kdy jasne vis, ze ji zvladnes zvedat rychle a plynule.

Claws

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2010 08:55 - Změnil/a: Claws

Pak s přihazováním přestat a dokončit (třeba 2série se stejnou váhou) chápu to dobře ?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2010 09:08

Muzes klidne delat na konci jen 2 opakovani, muzes udelat jeste jednu serii se stejnou vahou a zkusit, jestli ti pujde lip (zda se adaptuje CNS). Ale rozhodne nejde o vysokoobjemovy trenink, snahu delat mnoho serii s tezkou vahou.

HTH neni system 6x3.
6x3 je jenom konvencni a statisticky nejcastejsi podoba rampy, kdy dosahnes sve maximalni vahy pro dany den. Muze to byt klidne 4x4 nebo 10x2. Nebo 1x5, 1x4, 1x3, 1x3, 1x3, 1x2. Pocet opakovani NENI dulezity, dulezity je ZPUSOB zvedani.

Claws

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2010 08:26 - Změnil/a: Claws

--------
Rozpis
--------
Pátek
Sumo mrtvý tah - FSR
Pistol squat (popřípadě s jednoručkama) – CR
Military press ve stoje – FSR
Shyby nadhmatem – FSR
Bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem – FSR
Obrácené přítahy – 1x max rep série

--------
Váhy
--------
Sumo Mrtvý tah -- warm up -- 1ser. 40 -- 1ser. 46, 2ser. 52, 3ser. 58, 4ser. 64, 5ser. 70, 6ser. 79,5, 7ser. 83kg 3 opak + 8ser. 52 (7opak.)
Military press ve stoje -- warmup - 1ser. 17 -- 1ser. 23, 2ser. 29, 3ser. 35, 4ser. 40, 5ser. 40, 6ser. 42,5 (7ser. 29kg 12opak)
Biceps zdvih podhmat -- bez warm upu -- 1ser. 12, 2ser. 17, 3ser. 23, 4ser. 25,5, 5ser.29, 6ser. 29 (7ser. 17kg a 15 opak)

--------
Pocit
--------
Dobrej trénink, mrtvola super. Zlepšení v silových cvicích je myslím kolem 6-8kg za 3 týdny to jde Těším se jak si po 4týdnu stoupnu na váhu, snad mě to překvapí, tak jako ty silový pokroky.

--------
Strava
--------
BCAA + 585g banánů
Pak za hodinu po tréninku, přes 100g špaget a velkýho plátu masa (asi vepřová plec, bylo to fakt dobrý..)
--------
Dotazy
--------
Měl bych dotaz ohledně přijmu cukrů po tréninku, jak mužeš výše vidět jdu na nějakých +- 133g sachrů (rozděluju to na dvě dávky, co se týče těla, tak to ani moc nepoznám že je to tolik, prostě první pulku snim hned po trenálu a další jak mi to dovolí žaludek) Ovšem jestli to nemá ale nějaké špatné účinky, s tou vodou jak jsem nepil, jsem taky nic necítil až mi na testech řekli že mám zvýšený cukry.. Dále jaká má vláknina v objemu roli.. nehodí se spíše do diety, aby nebyl hlad ?

Díky za reakce..
Claws

Člen
# Zasláno: 17 Čvc 2010 11:16

+ vadí Cola bez kofeinu nějak rustu svalů ? (když to není bez prostředně po tréninku nebo před) (cca 1hodinu po něm?)
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0