Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / another log
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
wial

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2010 22:12


TakÄľe prvnĂ­ den tohodle logu

15.2.2010
5x5 W1D1
Na váze ve fitku 95,5 v pase mam furt min ale na vaze vic, divny, pribiram nejak zajimave.
Takze hyperextenze byly obsazeny tak sem se rozhod ze zacnu lehkejma GM
3x8 40kg

bench
a1)5x50kg,5x55kg,2x5x60kg,7x60kg
shyby
a2)5xbw-40kg,4x5xbw-35kg
asi to mohlo bejt tvrdsi, ale furt takovy seznamovani s superseriema.

drepy
5x5x70kg pri prvni serii sem furt citil zraneni ze snb, pak dobry, vaha mala
tric. extenze ve stoje
3x8x24kg
vypony lytka
3x15x100kg
zkracovacky 2xdo mrtva
front plank do mrtva

Skoda ze me pichlo v tej noze pri tej prvni serii drepu, mel sem pak strach pridavat.
Bench sem mel pocit ze bych dal dycky vic.



www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Úno 2010 14:34


v pase mam furt min ale na vaze vic, divny, pribiram nejak zajimave.
Normalka. Spalujes tuk a nabiras svaly, ktere jsou tezsi nez tuk, takze se vaha nehybe.

a2)5xbw-40kg,4x5xbw-35kg
To delas na stroji?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wial

Člen
# Zasláno: 16 Úno 2010 19:27


jj na stroji :/


www.last.fm/user/WIAL
wial

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2010 13:15 - Změnil/a: wial


Ja nevim, me ty shyby moc nejdou, taky mam slaby bicepsy, kladku na hrudnik dam 5x5x70kg uchop sirsi nez ramena az na hrudnik a bez nejakyho trhani, myslim ze kvalitne, ale ty shyby ... nevim,nedokazu pri nich ty zada procitit driv odchazi biceps,mozna i problem v technice, nevim treba sou ty zada slabi proste jenom.

16.2.2010
obÄŤas si postnu jidelniÄŤek
7:00 2vejce,1bilek,2celoz. rohliky, jogurt125g, jablko
9:30 jogurt 125g, půlka salátovky
11:45 čína(směs-ľampiony,cibule,zelí,mrkev,kuřecí maso)+100g rýľe
14:30 200g vepřová panenka+125g rýľe
17:00 bageta,ąunka,salát
19:30 trenink
22:30 250g tvaroh

5x5 W1D2
hyperextenze
3x15
military press
a1)5x35kg,4x5x40kg docela tezky
pritahy velke cinky v predklonu
a2)5x50kg,5x60kg,2x5x65kg,5x60kg

mrtvy tahy
5x70kg,5x80kg,3x5x90kg

biceps s velkou cinkou
3x6x30kg

woodchop
3x5x15kg na obe strany 5

na vĂ­c toho nezbyl cas, woodchop je super cvik!,mrtvoly trhaj mozoly


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2010 14:12


Ja nevim, me ty shyby moc nejdou, taky mam slaby bicepsy, kladku na hrudnik dam 5x5x70kg uchop sirsi nez ramena az na hrudnik a bez nejakyho trhani, myslim ze kvalitne, ale ty shyby ... nevim,nedokazu pri nich ty zada procitit driv odchazi biceps,mozna i problem v technice, nevim treba sou ty zada slabi proste jenom.

Stroj je jedna z moznosti, v pohode.
Zcela zasadni vyukove video, jak se naucit delat shyby:
http://www.youtube.com/watch?v=wlNkbeAq7yA

obÄŤas si postnu jidelniÄŤek
7:00 2vejce,1bilek,2celoz. rohliky, jogurt125g, jablko
9:30 jogurt 125g, půlka salátovky
11:45 čína(směs-ľampiony,cibule,zelí,mrkev,kuřecí maso)+100g rýľe
14:30 200g vepřová panenka+125g rýľe
17:00 bageta,ąunka,salát
19:30 trenink
22:30 250g tvaroh


Celou dobu dobry, velmi dobry, a pak si to poseres tim tvarohem po treninku.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Newman

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2010 22:53


A co by jsi mu mĂ­sto toho hodil ? DĂ­k.
wial

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2010 22:55 - Změnil/a: wial


ChybĂ­ tam jeÄ…tÄ› gainer jako potreninkovÄ›, snaÄľim se ten tvaroh jist aÄľ 2+ hodin po treninku, ja prave kdyz du takle pozde nejsem schopnej jist bilkoviny v tom rozmezi 2-6 tak sem myslel to vyresit takhle, je lepsi si dat jen ryze+maso ? Pote si dam jeste cca 45minut nez jdu spat na naky "straveni" i kdyz je to malo samozrejme.
PS: Nakonec sem tedko sezral pangase hh a dese natravit a spat.


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2010 23:31


Samotny tvaroh zhorsuje regenerace svalu az o 30 % oproti dobre poskladanemu gaineru.

V gaineru jsou sacharidy (ktere potrebujes po treninku nejvic), bilkoviny i tuky.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wial

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2010 12:22


Tak já piju ten AMG gainer 90g potreninkově, ted sem měl zase na váze ve fitku o půl kila víc. Jasný půl kila nic neznamená, ale já uľ ten růst pocituju a v pase jak rikam je to furt stejny - furt stem stejne vobtloustlej XD ale na diety casu dost
____________________
Cetl sem tvůj log na IF, chtěl bych ocenit, ľe je super vidět, ľe se tvoje názory vyvíjí,

1)Jak si vlastne suplementoval AMG produkty dříve? Respektive, k jakejm výsledkům/názorům si doąel? Čekám, ľe k pozitivním, ale v jakej míře, resp. zajímá mě poměr cena výkon, jestli mam zkusit vąechno nebo zustat je u toho gaineru.

2)Mozoly, ja kdyz taham tu mrtvolu tak pak mam takovy mozoly, ze bych se z toho ... je to tim ze velka cinka u nas je vostra protoze to nikdo nepouziva (za mesic a neco sem videl jednou drepovat a par lidi ject bicaky)

3)Good mornings - vídam několik technik, narovnaný nohy a předklon kde zadek de dozadu spíą jen stabilizačně aby se clovek neprevazil a spis opisovani urcityho oblouku, a nebo zadek dozadu aby pohyb osy zustal co nejvic svisle, takze jak ?

V soucasnej dobe suplementuju normalni spektrum vitaminu - pangamin,C pak Zinek, Lecithin, BCAA PreTR a PTR, AMG Gainer PTR, Selen a dnes si jdu na poątu pro MSM,Inosin a zapoměl sme si objednat vápník takľe navątívím lékárnu


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2010 13:21


Cetl sem tvůj log na IF, chtěl bych ocenit, ľe je super vidět, ľe se tvoje názory vyvíjí
To si pis. Kazdych par mesicu objevim neco noveho. Ne, ze bych uplne zmenil kurz a nazory, ale hlavne ty vedomosti prohlubuju a propojuju. (Napr. jsem podstatne min proti specializacnim splitum a vhodne zapojovanym izolovanym cvikum.) Je to neusveritelne komplexni. Sam ted vim, ze chapu nektery veci jen castecne. Momentalne se snazim studovat, jak funguje CNS, a porad nemam jasno u nekterych zalezitosti tykajicich se sacharidu. Nedavno jsem i prakticky objevil, jak uzasny vliv ma pouzivani foam rolleru pri rozcvicovani atd.

1)Jak si vlastne suplementoval AMG produkty dříve? Respektive, k jakejm výsledkům/názorům si doąel? Čekám, ľe k pozitivním, ale v jakej míře, resp. zajímá mě poměr cena výkon, jestli mam zkusit vąechno nebo zustat je u toho gaineru.

Bral jsem AMG Tonic na trenink a AMG Gainer po treninku. Z nejakych 107-8 kil jsem se dostal na 113-4 kilo, cirka. Pak jsem mel ten svuj uraz (fascie v rameni a bicepsu) a musel shodit. AMG gainer ted pouzivam jen po treninku, co delam doma.
Kazdopadne ma to ohromny vliv na vykonnost, v postate jsem jel vzdy o 1-2 serie vic, nez bylo predepsane, a druhy den me svaly skoro vubec nebolely.

Pochopil jsem ale, ze idealni davkovani AMG vyrobku je 4-5x denne, v malych davkach, cca 5-10 g aminokyselin narazove (celkem asi 30-50g denne). K tomu nejlip slouzi forma AMG Max - ktere se ji normalne polevkovou lzici, vzdy 15-20 minut pred jidlem (odsud to davkovani: Mas 6 jidel denne, z toho jeden komplexni gainer).
Vyhoda: je to levnejsi a ucinnejsi
Nevyhoda: Je to kurevsky hnusne a musis se to naucit spravne polykat a rychle a hodne zapijet. Chutna to jak blitky. (Zkousel jsem to jen v jedne fazi treninku)

2)Mozoly, ja kdyz taham tu mrtvolu tak pak mam takovy mozoly, ze bych se z toho ... je to tim ze velka cinka u nas je vostra protoze to nikdo nepouziva (za mesic a neco sem videl jednou drepovat a par lidi ject bicaky)
Ono se da ucit sprvny uchop (trochu testovat spravne sevreni). Pomaha i magnezium na osu, pripadne obcas molitany v rukou.

3)Good mornings - vídam několik technik, narovnaný nohy a předklon kde zadek de dozadu spíą jen stabilizačně aby se clovek neprevazil a spis opisovani urcityho oblouku, a nebo zadek dozadu aby pohyb osy zustal co nejvic svisle, takze jak ?
Stejne jako se dela mrtvy tah s narovnanyma nohama a klasicky mrtvy tah, tak se da delat i good mornings. S pokrcenyma nohama se zvedaji tezsi vahy, zhruba dve tretiny zateze co na drepy.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wial

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2010 14:46


Je prave super, ze svym pristupem tady nabizis hodne lidem velikej pokrok - pulka tech kluku tady, zvlaste mladsich 13-17 si myslim, ze po typickej odpovedi na IF s odkazem 4 clanku zacatecnicky rady si toho moc nevezme, respektive ty rady hodi za hlavu.
Ja mam napriklad motivaci, posilovani me bavi a vim, ze dlouho bude, ale kdybych napriklad se zameril na IF tak bych asi nikdy neobjevil AMG, Novákovo články apod.
Forum na ronniem zavrhuju, tam je par lidi od kterejch ctu prispevky, ale jinak...
Ztim se snazim vstrebavat toho Novaka, je toho hodne ale to je vlastne dobre

Ja zatim pouzivam jen ten gainer, ale kdyz si vzpomenu na svoje splitovy treningy se sparingem, na dopomoci, na bolest uponu tyden... Ted kdyz si dam pred a po BCAA a gainera, jedu fullbody citim rust a regenerace je maximalni, druhy den citim minimalni unavu, spis citim progress a vzhledem k tomu co mi ukazuje vaha, je pro me AMG jasna volba do budoucna. Na to jak to chutna kaslu, hlavne ze to funguje :D


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2010 14:53


Tak to jsem rad, ze to ma na tebe takovy efekt.

Hlavni je fakt, aby ty treninky byly efektivni, ale nebyls po nich priserne vyflusany a rozbolavely.

Btw, Novakovy clanky se zdaji byt hrozne jednoduche, ale vetsinou je v nich ukryty nejaky figl, ktereho si napoprve vubec nevsimnes. Chce je cist vicekrat. Zjistil jsem, ze spousta lidi ma problemy je cist a odnaset si z nich to uzitecne, byt bys pak treba nepouzival zrovna suplmenety od Nutri-Exact.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wial

Člen
# Zasláno: 21 Úno 2010 20:55 - Změnil/a: wial


18.2.2010
V práci dlouho
19.2.2010
dneska sem taky cvicit nesel protoze sem musel tancovat na jednom plese jako ucinkujici, a chtelo to nakou pripravu predem... hm
20.2.2010
kocovina + lenost
21.2.2010
Dneska sem sel s kamose co jezdi splity, odjizdi na pul roku do prahy, tak sme kecali, cvicil sem co sem nemel, ale lepsi spatnej trenink nez zadnej, takze od pristiho tydne poradne 5x5 a zadny vymluvy.
W1D3 5x5
bench
4x5x65,7x65
tlaky JÄŚ sikma nahoru
5x6x24 ... uz si vyslycha muj nazor na takovyhle cviceni, ani se mi to cvicit nechce kdyz vim ze uz na to neni sila ... chudaci prsa

kamarad de na rozpazky,poradne se vybombit asi, ja si dam cinku v predklonu
5x5x65

franc. tlaky
4x8x23
triceps extenze ve stoje, napumpovani maximalni asi se mi ten triceps utrhne
4x6x24 +/- uz me to nebavi ani pocitat

pak nasledovalo predstaveni cviku woodchop :D byla legrace
2x8 na obe strany 15kg
2xzkracovacky do smrti

trenink na hovno, zitra mi upadnou ruce ...


www.last.fm/user/WIAL
wial

Člen
# Zasláno: 23 Úno 2010 22:37


22.2.2010
bazén 20 minut sem makal jako kun, pak me zacli bolet nohy tak sem si sel lehnout do vyrivky
23.2.2010
W2D1 5x5

bolí mě v krku, rozeplá bundička z bazenu no ..

dalÄ…i Ä…ok je kdyÄľ stroj na shyby nefunguje - neco z lankem ... boze

a1)bench
4x50kg,5x5x65kg
a2)kladka na prsa
5x50kg,5x5x65kg
boleli me silene tricaky z toho posranej split v nedeli

drep
5x50kg,5x5x75kg - dal bych si vĂ­c ale mam strach furt z ty nohy ze mi to bude bolet

vypony lytka
3x15x100kg
bic.kladiva JÄŚ
3x8x16
ÄŤinka k brade uzko
2x8x30kg
woodchop
2x8x15kg obe strany..
sem nakej rozbolavelej, spocenej jak myÄ…, asi naky nachlazeni, nic moc


www.last.fm/user/WIAL
wial

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2010 21:48


24.2.2010
vylehávám z nachlazení, bolí v krku,sračka
25.2.2010
W2D2 5x5
hyperextenze
3x12xbw+10kg
tlaky JÄŚ hlavou nahoru
a1)5x24kg,4x5x26kg
přítahy v předklonu
a2)5x50kg,4x5x65kg
mrtvĂ˝ tah
5x70kg,5x90kg,3x5x95kg hm nějaký lehký .. pěkně sem po tom cítil nohy

bic. zdvih velka osa
b1)3x6x32,5kg ty opakovani neco mezi 6-8
triceps extenze ve stoje
b2)3x6x26kg tyhle dva cviky zrovna nejsou nejlepsi do superserie, priste dam kladku na triceps kdyz uz

2x10 predkopavani


www.last.fm/user/WIAL
wial

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2010 11:26


26.2.2010
lenoÄ…enĂ­ÄŤko
27.2.2010
W2D3 5x5
military press
a1)5x5x40kg
cinka v predklonu
a2)5x5x67,5kg

dřepy
5x70kg,4x5x80kg - paráda, noha uľ nebolí. furt lehký ale tak hlavně ľe noha nebolí!

výpony stroj
3x15x105kg
bic. velká činka
3x6x35kg
tric. kladka
3x8x40kg


www.last.fm/user/WIAL
wial

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2010 18:40 - Změnil/a: wial


1.3.2010
dneska po práci sem si měřil míry(jen to co de měřit objektivně, pas a hrudník apod nemá vzhledek k proměnlivej míře tuku a vody cenu):
biceps 37cm,lýtko 45cm,stehno 64cm(měřeno skoro uplně nahoře)
Ä…pekmetr / boky - 98hnus
W3D1 5x5
bench
a1)5x60kg,5x5x67,5
shyby
a2)5xbw-35,4x5xbw-40 .. těľký, odteď se budu zaměřovat na záda a cíl je vylepąit shyby, protoľe tohle je ostudný

mrtvĂ˝ tah
5x90,5x100,4x5x105 to je ľrádlo, aľ na tu poslední serii, to sem odpočival min, asi sem to chtěl mít za sebou a pěkně sem to posral, byl sem rozstřesenej jako osika, na sračku, techniku sem pak sral ... předtim na protaľení hyperextenze, superman a předsazování pánve ... konečně sem z toho citil pěkně i nohy a zadek ne jen záda

b1)bic. velka ÄŤinka 3x8x37,5
b2)tric. extenze ve stoje 3x8x28
c1)výpony na lytka 3x20x130 hm docela těľký ale furt takový oničem
c2)front plank, side plank


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2010 15:56


výpony na lytka 3x20x130 hm docela těľký ale furt takový oničem
Zkus co nejvic propnout lytka v dolni poloze, nahoru jit co nejrychleji a vydrzet tam 2 vteriny.
A pokud mate v posilovne blby stroj na vypony (coz je dost caste), delej vypony na legpressu, hackendrepu nebo na jedne noze, tam bud protazeni citelnejsi.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wial

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2010 19:02


Pri tech vyponech se samozrejme snazim o co nejrychlejsi stazeni, propinam dolu co mi nart dovoli, nahore se snazim drzet ale 2 sekundy to teda nejsou vyzkousim. Vyzkousim predevsim jiny varianty jak navrhujes, mam rad zmeny


www.last.fm/user/WIAL
wial

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2010 12:31 - Změnil/a: wial


2.3.2010
nic
3.3.2010
:D ve fitku bylo z technickych duvodu zavreno :D nikam jinam se mi jit nechtelo, poděl
4.3.2010
W3D2 5x5
military press
a1)5x40kg,4x5x42,5kg
pritahy v predklonu
a2)5x65kg,4x5x70kg - no tezky, dycky pred patym opakovanim trosku pauzicka
drepy
5x60kg, pri dalsi serii 80kg mi pichlo v levym koleni ... ale velice neprijemny pichnuti, pri prechodu pod paralelu, citim to dycky kdyz udelam drep ted, rozcviceni sem nepodcenil, mozna techniku, necitil sem se dobre celkove... sracka, tak sem si dal predkopavani aspon. jeste jeden trenink v sobotu a pristi tyden si dam jen nejakou rehabilitaci at mi obe ty nohy(i kdyz ta prava uz je da se rict ok) prestanou bolet.

biceps triceps kladka..nedokazal sem se soustredit po tom kolenu ...
lytka 3x8x80kg - nejdriv leva pak prava noha, bricho.

otázka pro tetsua:
zjevne sem nezvladl techniku drepu, natocim video priste a necham ti na posouzeni. co doporucujes na rehabilitaci kolena? dalsi problem mam ze kdyz pri drepu drzim rukama cinku, pri tom vytoceni dozadu me boli ramena, nebo spis upon ramene k bicepsu - ke kosti, nevim jak to popsat...snazim se cinku drzet ne na trapezach ale spis niz, a ruce mam dane dost dozadu a pri tom vytoceni to boli proste, dost mi to upaluje ramena a ta bolest neni svalova, pretrvava chronicky 2-3 dni pri tom pohybu. klidne pudu k lekari ale me spis napada neco co se cviku a techniky tyce ze bude spatne. pro priste urcite nebudu cvicit furt jen klasicky drepy, ale zkusim na jednej noze apod. nechci se dokurvit hned na zacatku a drepu se vzdat nechci to je blbost. tak diky za jakkoukoliv reakci


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2010 12:54 - Změnil/a: tetsuo


Mne v pocatku taky jednou dost pichlo v koleni, bolelo to a neslo mi drepovat nizko.

Tak jsem drepoval nasiroko do sedu na lavicku, nebo na uzko ze zarazek a jel jen horni polovinu pohybu.

Samozrejme je dobry znasobit kloubni vyzivu, hlavne piti kolagenovych napoju.

na rehabilitaci nohou pomaha hlavne posilit hamstringy, toje vecna slabina + zadek.
Cili hip thrust, x-band walk, pull through, mrtvy tah na jedne noze s podrepem, good mornings, kneeling squat ad. cviky

Doporucuju najit si neco od Nicka Tumminella a Erica Cresseyho a Mika Robertsona
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_ body_training_performance_repair/18_tips_for_bulle tproof_knees
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_ body_training_performance_repair/jointfriendly_tra ining&cr=
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_ body_training_performance/three_workarounds_for_ph ysique&cr=
____________________________________________

Otazka postaveni ramen u drepu a otazka vysky posazeni cinky na zadech je dost slozita.

V zasade - mel by sis zlepsit mobilitu ramennich kloubu
"shoulder joint mobility", googluj "shoulder dislocation" a "indian clubs".

Druha vec je, ze muzes delat vic celnich drepu, zercher drepu nebo squat belt drepu.

Nejlepsi clanek o drepu zde:
http://power-sport.sk/cviky-technika/32-10-zarucen ych-rad-k-velkemu-drepu-dave-tate

___

rekl bych tak na 2-3 hodinky studia

(jinak se mi sem nechce prepisovat 80 strankovou kapitolu o drepech ze Starting Strenght od Marka Rippetoea)


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wial

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2010 16:56


(jinak se mi sem nechce prepisovat 80 strankovou kapitolu o drepech ze Starting Strenght od Marka Rippetoea)
To bych ani nechtel, i tak je tohle super pomoc a moc si toho vazim. Diky


www.last.fm/user/WIAL
wial

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 16:45


7.3.2010
W3D3 5x5

tlaky JÄŚ sikmo nahoru
a1)5x22kg,4x5x28kg
kladka na hrudnĂ­k
a2)5x60kg,4x5x70kg

mrtvy tah s narovnanyma nohama( jen sem se zaklanel zadkem dozadu jako pri good mornings)
sirsi postoj
5x80kg,4x5x90kg
cvicil sem to s vetsi vahou poprvy, tak sem neriskoval, i tak hodne tezky, krasne procitena prdel pri srovnavani se nahoru :D

a1)biceps velka cinka
a2)franc tlaky 3x8x30kg

b1)lytka vypony 3x8x80kg po jednej noze
b2)side plank,predkopavani


www.last.fm/user/WIAL
wial

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 13:59 - Změnil/a: wial


8.3.2010
hybaci trenink
lehke vahy jen
bench,shyby,mrtvola,biceps,woodchop
pred tim sem se rozehral a zkousel ty cviky na kolena z clanku + neco na ramena neco velice zajimavy, pojedu to jeste v ctvrtek takle, budu se snazit ty rehabilitacni cviky zaradit vzdy pri aerobkach apod. v sobotu zkusim maxima a od pondeli chci bear routine, rozpis na tri dni co sem si vymyslel postnu nize
9.3.2010
nic
10.3.2010
dnes zajdu na bazen


Bear routine rozpis 3xtydne:
(sestavoval sem to sám, tak prosím komentář tetsuo)

A)
bench 2x5 80%1RM,10x5 70%
shyby 2x5,10x5
dřepy 4x5 70%
+lýtka,bricho
B)
mrtvola 2x5x85%,10x5x65%
military press 2x5 75%,6x5 60%(military press asi neni diky ramenum nejlepsi na "bear" styl co ?)
+biceps,triceps
C)
tlaky jÄŤ Ä…ikma nahoru 2x5x80%,10x5x65%
pritahy v predklonu 2x5x80%,10x5x65%
dřepy 4x5 70%
+neco na hamstringy,bricho

hh kdyz sem dneska o tom par clanku cetl a premyslel nad tim, ten rozpis je vlastne dost volny, ale taky me napadlo jestli bych nemel ject uplne jinej trenink, s pribiranim nemam zatim problem - za prve necvicim tak dlouho a za druhe je to vazne v pohode zatim a ja kdyz vidim ten objem de z toho trochu strach, ale zase na druhou stranu proc ne vypada to super
za kazdy komentar budu vdecny tetsuo


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 18:11


Dej si nejaky trenink od Chada Waterburyho nebo Alwyna Cosgrowa, zkus neco od Erica Cresseyho nebo Joe DeFranca apod.
Bear routine si nech na pozdeji.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wial

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2010 12:27


hm koukal sem na to, zajimavy sou veci od cresseye, ale nemuzu najit nejak komplexneji sestavenej plan a podle tech poucek co jsem nasel si netroufnu sam nic vymyslet. muzes plz zkusit treba nadhodit jmena treninku? od waterburyho bych sel do vic veci, ale ty jeho rozpisy sou vetsinou 4 denni a ja sem schopnej tomu obetovat tri dni tydne.


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2010 13:09 - Změnil/a: tetsuo


To je trochu problem.
Cressey to ma vetsinou vymysleny na 4 dny v tydnu.

Jeho zak, Tony Gentilcore ma treba tohle:

Day #1
A1. Deadlift variation (trap bar, conventional, sumo, rack pull) 5x5
A2. Extra T-spine extension on foam roller

B1. Band resisted push-ups 3x8
B2. Seated cable row, neutral grip 6x6

Filler: Squat-to-stand/seated 90-90 stretch 6x5 per set / 15 sec per side

C1. Dumbbell step-ups 3x8 per leg
C2. Face pulls with external rotation 3x12

Filler: Cross-body lat mobilization 3x8 per side

D. Single leg prone planks 3x20 sec per side


Day #2
A1. Dumbbell floor press 4x6
A2. Chest supported row 4x10

Filler: Warrior lunge 4x5 per side

B1. Glute ham raise 3x8-10
B2. Chin-Ups 4x5

Filler: Scapular push-ups/kneeling hip flexor stretch 12 per set / 20 sec per side

C1. One-legged Romanian deadlift 3x10 per leg
C2. Prone trap raise 3x12
D. Pallof press 3x10 per


Day #3
A1. Squat variation (front, giant cambered bar, safety squat bar) 6x4
A2. Crocodile breathing 1 minute per set

B1. 2-3 Board press 3x5
B2. Dumbbell reverse lunge 3x8 per side

Filler: Behind-the-neck pull aparts/levator stretch 10 / 15 sec per
side

C1. Standing cable Row 4x8
C2. EZ bar triceps extensions 3x10

Filler: Quadruped extension-rotation 20 sec/side

D. Reverse crunches 3x12


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2010 13:15


Chad Waterbury: kombinované tréninky
Total Body Training - http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=362
Hybrid Hypertrophy - http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=655
Triple Total Training - http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=644


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wial

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2010 13:17


nastuduju cviky, u toho co neznam vyzkousim dneska nebo zitra a dam vedet, ale vypada to velice zajimave ty cviky


www.last.fm/user/WIAL
wial

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2010 14:08 - Změnil/a: wial


na ty waterburyho treninky sem se dival, sou takovy spis jeho zasady podle me na kterych je ze spravnych cviku sestaven trenink, urcite funkcni ale rozhodl jsem se pro ten trenink co si postnul Tony Gentilcore. Nektery cviky teda neznam, az budu doma podivam se na youtube a zeptam se.
Jinak napr. vcem je lepsi/jinej floor press nez normalni tlaky?


www.last.fm/user/WIAL
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Vaąe odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtrľené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Daląí smajlíci Zakázat smajlíky
» Uľivatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uľivatelé. Zadejte své přihlaąovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uľivatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist