Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Cvičební plán
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zprva
tetsuo

len
# Zaslno: 17 Be 2010 22:32


http://www.youtube.com/watch?v=wlNkbeAq7yA
Jak se postupne od obracenych pritahu naucit delat klasicke shyby...

Shyby je jinak idealni delat uchopem jen o trochu sirsim nez jsou ramena. Jinak to neni az tak produktivni cvik. Oblibeny mytus je: cim sirsi uchop, tim vice se buduje sirka zad. Fakt je ten, ze se jen vic jebou ramenni klouby a upony.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
hOOrNeT

len
# Zaslno: 19 Be 2010 07:27


Hodně dobré video. Včera sem s tím začal na multipressu, je to super kdyľ ve fitku není stroj s protizávaľím a člověk nemá na to, aby udělal několik plnohodnotných schybů, tak se tohle na Multipressu fakt hodí. Snad se časem dopracuju k těm klasickejm schybům.

Díky tetsuo
kernel

len
# Zaslno: 24 Be 2010 23:05


Jako MT 100 je sluąné číslo.
Uľ jsem se smířil s tím, ľe nabrat milion kilo masa a 0 sádla je skoro nemoľné. A přemýąlím zda běh či CKD.
Naposledy kdyľ jsem četl Art of velkovýkrm 1,2, jsem si málem potrhal břicho smíchem.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
tetsuo

len
# Zaslno: 24 Be 2010 23:52


Jak uz jsem psal, ber to hlavne jako humor. Vetsina Jurgenovch experimentu je dost nebezpecna.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
kernel

len
# Zaslno: 26 Be 2010 19:24


A co například? Výkrm 1,2? S braním steroidů nepočítám a hlavně....

kdysi jsem si počítal přesně kalorie, přesně počítal gramy bílkovin,
Presně zral na sekundu přesně. Četl vąechno co se dalo, studie o nevím čem..
byl jsem tak chytrý aľ se mi dělali bubliny na mozku.
Potom jsem se na to vysral a začat fungovat tak jako normálně.
ľeru vąechno. proteiny nepočítám. kalorie počítam jen tak zhruba..
a jaký je rozdíl? ®E PŘIBÍRÁM/HUBNU UPLNĚ V KLIDU A NIC MĚ NESERE!!!


Vůle odejde dřív neľ tělo.
tetsuo

len
# Zaslno: 26 Be 2010 19:38


No, Jurgen mel potom dost vysoky krevni tlak, problem s jatrama, myslim, ze i s imunitou a stopro regeneraci (v podstate mel problem odcvicit jakykoli trenink s trochu vetsim objemem serii). Dneska vlastne poradne necvici, protoze, ackoli byl jinak desne chytrej, tak tu vyzivu podcenil a rozhodne dnes nedava 270 kilo na drep.

Je jinak docela znama vec, ze prave CKD obecne zhorsuje regeneraci. Zvlast pokud se dela opakovane. Jako jestli si nekdo mysli, ze jezenim slaniny a tucnych syru a volskych ok smazenych na masle si nejak prospeje a neprestane se divat na telo jen jako stroj na kalorie (a pocitat jen kupeckym zpusobem sadlo/maso), tak se muze dost divit, ze najednou moc nefunguji ledviny, zlucnik, tluste strevo apod.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
hOOrNeT

len
# Zaslno: 26 Be 2010 19:59


CKD se mě zdá na tohle dost tvrdá - moc velká "pecka" pro organismus

zatím jedu objem, ale aľ přijde vysekávání, tak na to chci jít mírněji. Začnu 2x týdně intervalově běhat, snaľit se vlnit se sacharidama a konzumace lněného oleje bude samozřejmostí. No uvidíme. Zatím je na tohle čas. Jeątě tak 2 měsíce pojedu objem.
kernel

len
# Zaslno: 27 Be 2010 16:06


Ok, nebudu to tak hrotit. Nicméně se mi Art of velkovýkrm docela líbí, a relativně mi zachránil ľivot(bez CKD, Steroidů,ABCD...).

Právě kolem sebe vidím hodně neą»astných, prostorově výrazných lidí co ji zeleninové saláty místo oběda a jogurt místo večeře, počítají si venčení psa, a diví se mi, ľe "nepřibírám" po brutálních porcích jídla(obvykle suchá rýľe 175g +/- maso 150g)


Vůle odejde dřív neľ tělo.
wial

len
# Zaslno: 27 Be 2010 16:30


ja jsem takle jedl, a pribiral, jako prase co takle genetika ? ...


www.last.fm/user/WIAL
kernel

len
# Zaslno: 27 Be 2010 21:24


Nevěřím, jde to ale dost, dost blbě.
Oběd= Suchá rýľe, steak(ľralok, losos, kráva, prase, klokan, kuře, amur..), trochu zeleniny, rybí tuk, lněný olej a nebo lľíce oliv. oleje. Suchá rýľe je v ČR extrém, ale lepąí neľ UHO(univerzální hnědá omáčka).
Z toho je nemoľné se obalit sádlem...... pokud taháą Korte kolem 100kg.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
wial

len
# Zaslno: 28 Be 2010 10:21


z tohodle obědu ovąem ano


www.last.fm/user/WIAL
Hanss

len
# Zaslno: 1 Dub 2010 14:36


ahoj....já posiluju vľdycky pondělí středa pátek a v neděli jezdím na kole nebo hraju fotbal....a v pondělí dycky chodím ve ąkole ráno do posilky na na půll hodky a pak doma posiluju asi tak od půl 4 vľdycky tak hodinu a půl a dělám to tak ve středu i v pátek tak sem se chtěl zeptat jestli to ranní posilování v posilce nějak nemaľu tím posilováním odpoledním???jako chi tím říct jestli to třeba není zbytečné to ranní??....díky hans
jinak je mi 17, 181cm/72kg
Hanss

len
# Zaslno: 1 Dub 2010 14:37


ahoj....já posiluju vľdycky pondělí středa pátek a v neděli jezdím na kole nebo hraju fotbal....a v pondělí dycky chodím ve ąkole ráno do posilky na na půll hodky a pak doma posiluju asi tak od půl 4 vľdycky tak hodinu a půl a dělám to tak ve středu i v pátek tak sem se chtěl zeptat jestli to ranní posilování v posilce nějak nemaľu tím posilováním odpoledním???jako chi tím říct jestli to třeba není zbytečné to ranní??....díky hans
jinak je mi 17, 181cm/72kg
tetsuo

len
# Zaslno: 1 Dub 2010 15:37


Zaloz si vlastni topic.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
hOOrNeT

len
# Zaslno: 1 Dub 2010 21:46


Jsem hňup, včera jsem odflákl závěrečný strečink a dneska mám svalovku v bicepsu jaxviňa. Zbytek relativně OK. Ponaučení pro příątě...
hOOrNeT

len
# Zaslno: 5 Dub 2010 21:58


heh, tak mam zasebou 4 týdny TBT a super. Silové přírůstky i objemové. Naprostá spokojenost. Vyhovuje mi to. Zítra najíľdím 5. týden. Jen jsem si ho musel upravit.

rozpis:

Trénink 1
2x18

Trénink 2
2x8

Trénink 3
2x12

Mám ale nesmírnou chu» si tenhle týden dát klasickou "silovku". Takľe jedu

Trénink 1
4x5

Trénink 2
4x6

Trénink 3
3x8

6. týden pojedu zase dle rozpisu
hOOrNeT

len
# Zaslno: 6 Dub 2010 21:42 - Zmnil/a: hOOrNeT


A JE TO TU! Dnes MT 100kg 2x5 (poté jsem schodil 5 kilo dolu a jel jeątě jednou 2x5).

Dalo mi to dost zabrat, ale hlídal jsem si techniku. Poprvé jsem pocítil omezení úchopem. První sérii jsem jel jen nadhmat a při posledních dvou opakování to bylo peklo. Pak jsem si vzpomněl na střídavý úchop který jsem jiľ v minulosti zkouąel, ale nepřipadal mě nijak extra - to jsem tahal váhy okolo 70kg. No a bingo. 100kg činka v ruce drľela "jak přilepená". Naprosto bombastické.

v lednu jsem měl MT 50kg, na začátku dubna 100kg. Začátky byly hodně o učení techniky neľ o zvedání...

Tak a je čas na daląí předsevzetí... ľe by magické číslo 120kg?
kernel

len
# Zaslno: 7 Dub 2010 22:15


Někde jsem četl, ľe kdo nedá 300 není chlap.
24.4. se jdu podívat teda na ty chlapy na Mistrovství RAW Powerliftu na Prahu 4.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
hOOrNeT

len
# Zaslno: 7 Dub 2010 22:28


Někde jsem četl, ľe kdo nedá 300 není chlap.

Jehé, to jsem taky četl. No já si teďka se 100kg připadám jak king-kong. Je to o 30kg víc, neľ je má tělesná hmotnost. Jinak bude tahat frajer co má 110kg a někdo jako já. Kaľdopádně ten včerejąí metrák mě docela nakopnul k daląímu tahání...
tetsuo

len
# Zaslno: 8 Dub 2010 00:40


Vyborny vykon na mrtvy tah je 2,5 nasobek vlastni vahy. To uz se vseobecne povazuje za dukaz velke sily.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
hOOrNeT

len
# Zaslno: 8 Dub 2010 22:38


to by pro mě znamenalo 180kg - nepředstavitelné. 2,5 násobek vlastní váhy je oprávněně důkaz velké síly
tetsuo

len
# Zaslno: 11 Dub 2010 23:42


http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_ body_training_performance/the_dirty_dozen_12_tips_ for_heavier_pulls

Tady chlapici, co vazi kolem 80 kil tvrdi, ze "jakykoli zdravy muz do 50 let by mel zvednout na mrtvy tah minimalne 400 liber" (Tedy 182 kilo)

Lidske telo je na to dokonale stavene, neni na tom nic mimoradneho. Po dvou trech letech treninku by to mela byt samozrejmost. Sam si pamatuju, jak jsem dal na zacatku sotva 90 kilo a za rok tech 180.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
hOOrNeT

len
# Zaslno: 12 Dub 2010 15:52


Něco na tom asi je, ale já bych si na to rozhodně netroufl. Moje daląí ątafeta je nyní na číslu 120
hOOrNeT

len
# Zaslno: 27 Dub 2010 22:09 - Zmnil/a: hOOrNeT


Čágos,

no je tu pěkné počasí, daląí záliby a hlavně poslední dobou moc povinností. Na činkárnu teď nemám tolik času, jako to bývalo v zimě.

Můj silový trénink se stává dost nepravidelným. Do fitka se dostanu někdy 2x týdně, někdy bohuľel jen 1x týdně.

Cvičit nějaký propracovanějąí TBT teď nemá cenu. Rozhodl jsem si sestavit kondiční trénink. plán.

Napadají mě cviky:

Dřep
Sumo dřep
MT
sumo MT
Přítahy činky v předklonu
Přítahy T-osy
shyby ąiroké (o něco víc neľ je ąíře ramen)
tlaky na prsa
silové přemístění
výpony na jedné noze
přednoľování ve visu
přítahy podmat - úzký úchop (zaměření na biceps)
kliky na úzko (triceps)
kliky mezi lavičkami (triceps)

Poradíte, co z toho vybrat popřípadě jak to porovnat? Samozřejmě bych do toho rád začal trochu běhat, protoľe během té objemovky jsem také nastřádal nějakej ten tuk. Viděl bych to tak 2x týdně? Jak je to s těmi "zdravými oleji"? Např MCT a podobně?


Jestliľe nemám moľnost/čas dostat se do činkárny, zacvičím si alespoň krátce doma. Troąku zablbnu na hrazdě (přítahy ąiroký úchop, přítahy úzký úchop biceps) kliky na úzko - triceps, kliky hodně na ąiroko - prsa a něco s jednoručkama...

Děkuji
kernel

len
# Zaslno: 29 Dub 2010 08:40


Dřep, MT, Benchpress je moje volba
Pokud budu běhat tak budu vysekaný jako Petr Korda :D

Nevím jak pálíą, kolik a jak často jíą, ale mě se líbí dávat si do jídle různé druhy kvalitních rostlinných olejů. Měl bych mít příjem asi 95g, mám tak 110++ (sakra uľ se mi to nechce počítat). Třeba kapsle z drogerie DenkMit. Rybí, lněný olej a lecitin.
If you want lose fat, you must eat healthy fat- říkal někdo na jedné přednáące. V lahvičce či kapslích, na fóru tu máą dost tipů jaké oleje.

Omega 3-6-9 MedPahrma

Jejich správné dávkování je trochu ąamanismus.
Tuky – 0, 7-0, 8 g denně (max. pak 1 g/kg)

50 kliků ráno a 50 v průběhu dne obden mi celkem vyhovuje, na MT budu mít expander a na dřepy jsem si upravil EZ tyč se 45.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
wial

len
# Zaslno: 29 Dub 2010 11:32


no je tu pěkné počasí, daląí záliby a hlavně poslední dobou moc povinností. Na činkárnu teď nemám tolik času, jako to bývalo v zimě.
Mě to teď jak začlo léto baví víc, fitko je prázdnějąí a tak. Ale je to vąeobecně známo, ľe přez léto se tam lidi nehrnou ale nechápu proc


www.last.fm/user/WIAL
tetsuo

len
# Zaslno: 29 Dub 2010 15:48


Jestli muzes cvicit jen 2x tydne, tak si dej tohle:

Trénink 1
1) Čelní dřep - 4x5
2) Silové přemístění a výrazový tlak - 5x3
3a) Benchpress s jednoručkami - 4x5
3b) Shyby podhmatem - 4x maximum
4a) Bicepsový zdvih s lanovým drľákem (kladivový úchop) - 3x10
4b) Tricepsové stahování lanového drľáku - 3x10

Trénink 2
1) Mrtvý tah ąirokým úchopem (snatch grip deadlift) - 5x3
2) Výrazový tlak zpoza hlavy s výpadem (split jerk) - 5x3
3a) Kliky na bradlech - 4 x maximum opakování
3b) Shyby nadhmatem - 4 x maximum opakování
4a) Pullover s velkou činkou nebo jednoručkami - 3x10
4b) Tahy lanového drľáku k obličeji (face pulls) - 3x10

Rozcvičení (kaľdý den):
Poskoky (se ąvihadlem nebo bez): 1-2 minuty
Krouľení boky, koleny, lokty, rameny: 2 minuty
Statický a dynamický strečink (stehna, hrudník, záda, ramena) – 3-4 minuty
Podsazování pánve: 1x10-15
Hyperextenze: 1x10-15
Zvedání a spouątění nataľených nohou vleľe: 1x10-15
Upaľování s jednoručkami v předklonu nebo roztahování gumy/pruľin před hrudníkem: 1x10-15
Čelní most (front plank) – 1x30-60 vteřin
Rozpaľování s jednoručkami vleľe: 1x10
Boční most (side plank) - 1x30-60 vteřin (na kaľdou stranu)

____________________

S oleji je to tak, ze pokud kazdych par hodin (tedy i mezi jidly) dodas do tela malou davku nenasycenych tuku (napr. lzicku oleje), tak telo zacne zpod kuze uvolnovat tuk ke spalovani v krvi.
Nejlepe takhle funguje prave MCT olej, slusne funguje i repkovy olej.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
kernel

len
# Zaslno: 29 Dub 2010 17:25


Ale je to vąeobecně známo, ľe přez léto se tam lidi nehrnou ale nechápu proc
Viz:
Vy, kteří po nocích píąete jedovaté komentáře po vąemoľných fórech jenom proto, ľe nemáte holku, co byste mohli ąukat a nemáte co dělat (v létě)v pátek večer.
http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=1093


Vůle odejde dřív neľ tělo.
hOOrNeT

len
# Zaslno: 29 Dub 2010 21:37


Rostlinný stolní řepkový olej 2 litry za 80Kč, nebo musí bejt něco lepąího?

MCT dost chválej, dá se zakoupit například v lékárně? Nechce se mi to objednávat z eshopu.

při 0,7g/kg to u mě dělá nějakejch 50 gramů. Zezačátku to chce určitě dávkovat méně, neľ si na to zvyknu. Mám brát zřetel na tuky obsaľené ve stravě, tedy sníľit tohle číslo 50g, nebo ne?

------------------

tetsuo, děkuji Ti za návrh tréninku. Určitě s ním budu pracovat.
tetsuo

len
# Zaslno: 29 Dub 2010 22:05



Rostlinný stolní řepkový olej 2 litry za 80Kč, nebo musí bejt něco lepąího?

Ani nevim, covece, mam pocit, ze kupuju vetsinou litrovou flasku za 50 korun.


MCT dost chválej, dá se zakoupit například v lékárně? Nechce se mi to objednávat z eshopu.
V lekarne bude kurevsky drahej, am zaplatis i o 100-200% vic.

při 0,7g/kg to u mě dělá nějakejch 50 gramů. Zezačátku to chce určitě dávkovat méně, neľ si na to zvyknu. Mám brát zřetel na tuky obsaľené ve stravě, tedy sníľit tohle číslo 50g, nebo ne?
Pocitej vsechny tuky ve strave. Nerikam, ze pri snizeni sacharidu nelze jit s tukem vys.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist