Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Slayer - 100 dní pro nový začátek
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
Slayer

len
# Zaslno: 7 j 2009 08:17


Přeji vąem hezký den.

Po té, co jsem troąku opatrně nakukoval na tyto stránky a posléze čerpal uľitečné informace a rady (zejména od nicku Tetsuo), rozhodl jsem se, ľe si povedu svůj deník právě tady. Jednak budu mít určitou míru motivace a druhak také moľná kontrolu a připomínky od vás.

Tak tedy něco o mně :

Muľ, 36 roků, výąka 175cm, váha 87 kg. Podnikám, hodně sedím, hodně jezdím, hodně jím (méně často a větąí dávky a hlavně opravdu chutné a opravdu nezdravé věci ).

Asi před třemi čtyřmi roky jsem měl takové období, kdy jsem na sobě makal. Od tehdy mám hodně teoretických zkuąeností a jednu praktickou, a to zejména s hubnutím doprovázeným mírnou ztrátou svalové hmoty a hlavně jo-jo efektem. Z dneąního pohledu vím, kde se stala chyba. daląí co jsem pochytil je skutečnost odpovídající tomuto rčení : "Čím víc vím, tím víc vím, ľe nic nevím". Naráľím tak na zaručené informace, které jeątě před časem měly platnost a nyní jsou vyvráceny. Oblasti výľivy se to týká obzvláątě. Ale věda postupuje, doba se mění a s ní i zkuąenosti. Tak tedy --- Do toho !!!
Slayer

len
# Zaslno: 7 j 2009 08:30


Krok 1.

Spočívá, a to je v mém případě zásadní, v úpravě denního reľimu. Při svém zaměstnání se mi celý den slíval v jedno období, kdy práce, rodina a vąe ostatní bylo řeąeno průběľne a chaoticky. Rozdělil jsem sikaľdý den podle určitého plánu tak, abych měl stabilní pracovní dobu Po-Pá 7.00 aľ 15.30 a v době volna tak pokryl rodinu a sebe. Protoľe jsem uľ taková povaha, která potřebuje spíąe vojenský přístup, musím mít vąe nalajnováno a drľet se toho. jak v něčem málo couvnu, tak se vezu. A tím se dostávám k daląímu bodu :

Krok 2.

Strava. Jídelníček dodám později. Mám program na evidenci stravy a aktivit FitLinie a z něj vycházím a do něj vkládám data. Jídlo 6-7 krát denně, sledování B S T, dělení na dny tréninkové a volné, vlnění S a pod. Na redukční dietu mám ode dneąka přesně 100 dnů a tak tedy 16.ledna 2010 budu předkládat výsledek svého snaľení, které se neobejde bez :

Krok 3.

Cvičení. Více méně stručně.

Po St Pá ranní aerobka rotoped či orbitrek 40 min
Út Čt ranní plavání prsa 40 min coľ odpovídá 1-1,25 km

Po St Pá posilovna (začnu Dřepy, MT, BP + 1 aľ 2 doplňkové)
So a Ne jiné aktivity - kolo, in-line, squsah, běh. Podle moľností
Slayer

len
# Zaslno: 7 j 2009 08:36


Tak, nyní si jdu sestavit svůj jídelníček na zítřejąí den a dále. Dneąek mám o zeleném čaji, vodě a ovoci na pročiątění. Výbornou zkuąenost mám s vlákninou Psyllium. Také jsem se na těch 100dnů rozhodl bez výjimky nepít alkohol a to bude v mém případě také boj !!! Nejsem závislý, ale pivko s partou, vínko doma .......... no, bude to těľké.

Budu velmi rád za vaąe připomínky a rady.

Také musím vyątrachat zbytek proteiňáku z dob minulých a suplementy, co jsem nedobral. Zjistit jejich expiraci a případně se zamyslet co dokoupit.
Slayer

len
# Zaslno: 7 j 2009 13:48


Tak, udělal jsem větąí nákup u nás v Kaufu, potraviny jsem si zapsal včetně jejich kalorických výľivových hodnot do programu a pomalu skládám na zítřejąí jídelníček. Čtvrtek je necvičící den, takľe pokud jsem dával pozor, tak méně B a více S. Budu se řídit předepsanou gramáľí na kg tělesné váhy a pak se podívám na mnoľství S třeba na sedm dní dopředu a zkusím to troąku zvlnit.
Pořídil jsem si pohanku a jáhly a pár receptů z netu na jejich úpravu. Ráno jsem byl zvyklý na ovesnou kaąi a nebo, coľ je pohodlnějąí, instantní ovesnou kaąi s ovocem, ale úplně idální to není. udu to tedy prokládat a střídat i s vejci a nějakým vhodným pečivem.

Asi udělám nákup v makru, abych se předzásobil masem, hlavně nějaké filé z treskovitých a kuřecí či krůtí. Hovězí asi budu pořizovat po menąích plátcích v týdnu dle chuti.
tetsuo

len
# Zaslno: 7 j 2009 20:59 - Zmnil/a: tetsuo


Kazdopadne obdivuhodny zapal.
Otazka, jake chces presne pokyny a rady. Zatim me napadaji jen drobnosti.

Dneąek mám o zeleném čaji, vodě a ovoci na pročiątění.
Ja na tyhle procistovaci kury neverim. Je proste otazka, co vubec maji prinest. Vyraz detoxikace, ktery se u nich pouziva, je dost nesmyslny, telo ma vlastni detoxikacni system a rozhodne mu v tom nepomuze pust.
Jakykoli den, kdy nejis bilkoviny, telo stravi kolem ctvrt kila svalu. Na zlepseni metabolismu obvykle staci prestat jist veci s bilym cukrem a ruznymi prepalovanymi a ztuzenymi tuky. A vic pit, samozrejme.

aké jsem se na těch 100dnů rozhodl bez výjimky nepít alkohol a to bude v mém případě také boj !!! Nejsem závislý, ale pivko s partou, vínko doma .......... no, bude to těľké.
Pokud te ta celkova abstinence posili psychicky, tak ok, ale jedno pivo nebo 2 deci vina neuskodi ani v diete, treba 1x tydne.


Po St Pá posilovna (začnu Dřepy, MT, BP + 1 aľ 2 doplňkové)
Ony ty zakladni cviky jsou super, protoze zpevni hodne svalu a spali hodne kalorii. Ale jen pozor na techniku. Vyplaci se rozcvicovat a delat take cviky s vlastni vahou nebo ruzne doplnky na stred tela, aby mel clovek spravnou stabilitu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Slayer

len
# Zaslno: 8 j 2009 07:27


Ahoj a děkuji za radu.

Detoxikaci neprovozuji, ale je pravda, ľe jsem jeden den chtěl vypustit a troąku a pročistit trávící systém tekutinami, vlákninou a zeleninou.

Alkohol fakt musím úplně odstavit, protoľe jak k tomu "čuchnu" budu po něm nejen hodně jíst, ale nemusí zůstat u jednoho deci. A radost z úplné abstinence mám, i kdyľ nejsem závislák. Je to boj jako s obľerstvím.

Na techniky dám bacha a začnu s menąími vahami vľdy na začátku, abych techniku pohlídal a pak pojedu s vyąąími. Před asi čtyřmi roky jsem měl na měsíc v posilce v Brně trenéra, tak základy mám. Jen to osvěľit. Rozvičení bude na rotopedu 5 min a pak pár protahovacích cviků.

Díky za rady a mám jeden dotaz. Pro hubnutí je důleľitý energetický deficit. Sleduji jej zejména na počtu (orientačním) přijatých a vydaných kJ. Ale ne vľdy potom dodrľím optimum pro B S T. Je lepąí mít pevné hodnoty B S T ( v případě vlnění hýbat s S) a pak se juknout kolik to hodí kJ a podle toho přidat třeba aerobku? Nebo postupovat jinak? Zatím si nech odpověď na později. Dnes sem dám jídelníček na dneąek a zítřek (cvičící a necvičící den) a můľeą to pak okomentovat.

Díky a vąem ostatním drľím palce.

Slayer
tetsuo

len
# Zaslno: 8 j 2009 10:39


Rozvičení bude na rotopedu 5 min a pak pár protahovacích cviků.

Takhle si vetsina lidi predstavuje spravne rozcviceni, ale neni to moc vyhovujici.

Sledovani celkoveho kalorickeho prijmu a vydeje NENI moc vhodne, pokud jsi fyzicky aktivni. To je dobre pro lidi, co nedelaji pres den nic intenzivniho.

Neni proste kalorie jako kalorie, telo s kazdou zivinou naklada jinak, v jinem poradi a za jinych podminek spaluje cukr, bilkoviny a tuky.

Cili idealni pro trenujiciho cloveka je drzet bilkoviny vysoko, tuky nizko (ale ne prilis) a manipulovat se sacharidy nahoru a dolu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Slayer

len
# Zaslno: 8 j 2009 12:01


K tomu rozcičení nevím co dál. Postačí krátká rada o vhodné alternativě k rotopedu nebo strečinku, za kterou předem děkuji.

Dneąní jídelníček a dneąní aktivity výąka 175cm váha 87kg

Aktivity:

6.00 - 6.40 plavání prsa 1100metrů
17.00-18.30 tenis rekreačně

Jídelníček

5.30 Pohankové vločky s medem 50g+10g T 1 S 48 B 4,5

8.00 Kefírové mléko ochucené 500g T 5 S 62 B 15

11.30 Fazole v rajském nálevu, tuňák drcený, celozrnné plátky 250+185+40g T 8 S 104 B 78

14.00 Hroznové víno 300g T 2 S 51 B 2

16.30 Cottage+celozrnné plátky 150+20g T 10 S 16 B 22

19.00 Tvaroh nízkotučný vian 250g T 1 S 10 B 32

Za den dvě dávky psyllium - vláknina

Souhrn příjmu za den : 8.348 kJ T 25 S 290 B 153

V den bez posilování bych měl asi přidat Sacharidy a místo toho hroznového vína a ovoce dát moľná nějaký doplněk (gainer?) nebo to spíą otočit a dát jej po nějaké té aktivitě......
Slayer

len
# Zaslno: 8 j 2009 12:08


Zítřejąí den s posilováním uľ v jídle více zmáknu. Tuňák mi nedělá problém a můľu ho denně, stejně jako kuřecí prsa 100g s rýľí 60g, jimiľ bude zítřejąí a daląí dny bohatějąí, neľ ten dneąek.

Také mám doma z minula balení proteinu, zjistím hodnoty a zahrnu třeba do večerní hodně pozdní baąty.

To vlnění S mám nechat třeba na pátek a sobotu, kdy půjdu hodně dolů? Posilovna je Po St Pá a Po bude vľdy s těľąími vahami. V pátek bych sachry shodil na 150g a v sobotu na 100 a v neděli, před teľkým dnem je opět vyąvihl na 300.

Potřebuji určitou příjmovou ąablonu na celý týden, abych to nemusel pořád řeąit nanovu. Jídelák na týden budu stále opakovat s výjimkou třeba So a Ne, kdy udělám nějaké lepąí jídlo náročnějąí na čas. Například cereálie s duąenou zeleninou ( v době vlnění max. 100g) a v neděli hovězí či vepřové s přílohou, kde zasu mohu na 300g S.

Zkuste se mi na to mrknout a případně říct, kde to vořu. Díky pánové.

Slayer.
Slayer

len
# Zaslno: 8 j 2009 12:10


P.S.: Snídaně před ranním plaváním měla velkou výhodu oproti dávným zkuąenostem na lačno. Těch 44 bazénů prsa jsem udělal bez pauzy a s radostí a kdyby mě netlačil čas, jeątě bych vydrľel. Pravda, ke snídani byl i poctivý turek.
tetsuo

len
# Zaslno: 8 j 2009 21:37


Nejdriv zahrati - rotoped, behaci pas, svihadlo, veslovaci trenazer, stepper skakani panaku (jumping jacks)

Dynamicky strecink - ruzne kmitani a krouzeni pazemi a nohama

Pak staticky strecink - http://www.netfit.co.uk/stretching.htm

Pak nekolik cviku s vlastni vahou - drepy, kliky, lehke cinky a ruzna upazovani na ramena, zadni, bocni a celni most - dynamicke, nebo staticke

teprve pak posilovani s cinkami


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 8 j 2009 21:44


Jídelníček

5.30 Pohankové vločky s medem 50g+10g T 1 S 48 B 4,5
8.00 Kefírové mléko ochucené 500g T 5 S 62 B 15
11.30 Fazole v rajském nálevu, tuňák drcený, celozrnné plátky 250+185+40g T 8 S 104 B 78
14.00 Hroznové víno 300g T 2 S 51 B 2
16.30 Cottage+celozrnné plátky 150+20g T 10 S 16 B 22
19.00 Tvaroh nízkotučný vian 250g T 1 S 10 B 32
Za den dvě dávky psyllium - vláknina
Souhrn příjmu za den : 8.348 kJ T 25 S 290 B 153


Rano nemas zadne zivocisne bilkoviny a obecne rano zaludek nejlip travi bilkoviny. Hodne se tim okradas o vstrebavani zivin.

Fazola, tunak a celozrnne plky - 78 g bilkovin. Pro 120 kiloveho kulturistu na steroidech mozna ok, pro normalniho cloveka naprosto zbytecne. I pri tavicich vrcholech - snidane, obed, vecere, telo nezvladne vic nez cca 50 gramu. Jsou kolem toho ruzne debaty, ale v zasade, cokoli navic je proste navic. Za par hodin to akorat vycuras nebo vyprdis.

Hroznove vino a nic k tomu - dost nerozum. Cukr potrebuje na zpraovani inzulin, ten nejlepe ovladas pomoci zivocisnych bilkovin (a BCAA aminokyselin z nich). Nikdy nejez jen ciste zdroje sacharidu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Slayer

len
# Zaslno: 8 j 2009 21:57


Ty bílkvoiny na ráno upravím dopoledním tuňákem nebo něčím podobným.

Jo, ty fazole s tuňákem, to je dávka. Prostě mi to tak chutná, ale rozhodím to od sebe.

Hroznové víno - jen mimořádně, jinak ovoce moc nebudu. Někde jsem četl, ľe by se nemělo ovoce s masem. Prý dochází ke kvaąení. Lepąí je dát ovoce singl a pak třeba do hodiny maso. Myslím, ľe to psal Fořt. Ale jednou jsem pro rady zde, tak jedu podle nich.

Zétřejąí jídelníček dám tak, abych měl dobré hodnoty B S T a uvidím, kolik to hodí na kJ- jen tak ......

A taky bych ptřeboval zjistit, zda ty vlny přes týden Pá a So budou O.K. a zda jít na minimum 100g S.

Díky za informace.

Slayer
tetsuo

len
# Zaslno: 8 j 2009 22:16


Ty bílkvoiny na ráno upravím dopoledním tuňákem nebo něčím podobným.
Tomu nerozumim

Jo, ty fazole s tuňákem, to je dávka. Prostě mi to tak chutná, ale rozhodím to od sebe.
Muzes to jist spolecne, dokonce je to dobra kombinace. Ale ne tak velkou davku obojiho.

Někde jsem četl, ľe by se nemělo ovoce s masem. Prý dochází ke kvaąení. Lepąí je dát ovoce singl a pak třeba do hodiny maso.
Muze to byt. Zaroven nektere travici enzymy v ovoci (treba ananasu) maso dobre rozlozi. Obecne staci nejist ovoce hodne.

Temi zivocisnymi bilkovinami k ovoci jsem ale myslel hlavne kysane mlecne vyrobky.

zda ty vlny přes týden Pá a So budou O.K. a zda jít na minimum 100g S
Pokud ti vyhovuje psychicky i prakticky drzet sacharidy nizko o vikendu, proc ne. Uvidis sam, kolik sneses.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Slayer

len
# Zaslno: 9 j 2009 07:49


Ahoj,

Ty bílkvoiny na ráno upravím dopoledním tuňákem nebo něčím podobným.
Tomu nerozumim

-.ľe dám dopoledne něco s B

Jinak dnes ráno aerobka na orbitreku, 35 minut , od pul ąeste, venku na zahradě ....... bylo fajn. Mp3 do uąí a čerstvý vzduch nemá chybu .

Jídelák na dneąek poąlu později. Večer jsem si nadělal kuřecí prsa v páře na tři dny, k tomu vľdy 60g rýľe a 110g mraľené zeleniny, takľe hlavní jídlo mám zajiątěné a zbytek proloľím něčím vybraným, co mně nezabere moc času.

Toho tuňáka s fazolemi si rozdělím na dvě dávky. Chutná mi to tak a je pravda, ľe toho bylo moc. Jak jsi psal. ideální je cca 30g B v jídle.

Opět díky.
kernel

len
# Zaslno: 9 j 2009 09:19


Z osobní zkuąenosti vím, ľe tuk se nejlépe spálí kvalitním jídlem třeba 6-7x denně(5:20-23:55), to co se tu kopíruje za jídelníček je maximálně efektivní.
Pokud chceą ztratit tuk, musíą jíst zdravý tuk, atd.

P.S. Art of velkovýrkm 1,2
http://new.biomag.sk/show_article.php?id=95
http://new.biomag.sk/show_article.php?id=171


Vůle odejde dřív neľ tělo.
Slayer

len
# Zaslno: 9 j 2009 12:59


Ahoj,
dneąní jídelák, který by měl být s menąími obměnami snad ideální. Snad ?!

6.30. jáhly + med 50+15g
9.00 tvarohový dezert 250g
11.30 k.prsa+rýľe+zelenina 200+60+110g
14.00 sardinky v r.oleji + celozr.chléb 125+20g
16.00 tofu uzené + celozr.chléb 80+20
17.00 cvičení 60min cca
19.00 nízkotučný tvaroh 250g
21.00 Protein 80% 30g

Celkem T 44g S 185g B 170g
Slayer

len
# Zaslno: 9 j 2009 13:06


Plán na dneąní trenink:

před kaľdým cvikem předcvičení s menąí vahou pro kontrolu techniky a pak :

Dřep 5*6
BP 5*6
MT 5*6
Přítahy jednuručky s oporou lavičky 4*10
Bicepsový zdvih ve stoje 3*8

Pondělí bude také s prvními třemi základními cviky, ale méně sérií s více opakováními, např. MT 3*7 + doplňkové cviky.

Středa dám hlavně shyby + daląí co napíąu.

Út a Čt jsou necvičící, ale ráno je plavání a odpoledne vľdy dám 20 minut na břicho.
tetsuo

len
# Zaslno: 9 j 2009 14:14


6.30. jáhly + med 50+15g
Chybi zivocisne bilkoviny

16.00 tofu uzené + celozr.chléb 80+20
17.00 cvičení 60min cca
19.00 nízkotučný tvaroh 250g

2x dost brutalni chyba. Soja se travi dlouho a navic se traveni zpomali vlakninou pred treninkem. Vlaknina by mela byt omezena v poslednim jidle pred a po treninku.
Tvaroh osahuje bilkoviny, ktere se vstrebavaji pomalu, po treninku to neni uplne vhodne. Navic ti po treninku chybi sacharidy.

Vazis 87 kilo a chces shodit nejakych 10 kilo a vic, takze cistou vahu pocitek tak 75 kg. Vic nez 150 g bilkovin denne bude zbytecne, muzes byt klidne i na 130 g.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Slayer

len
# Zaslno: 10 j 2009 14:59


Ahoj vąem.
Moc nestíhám, tak jen krátce.

Je podmínkou mít v jednom jídl nutně i bílkoviny. Vlastně se to týká snídaně a kdyľ je sladká, tak to vľd spasovat nejde. Nebo ano?

To tofu má větąí mnoľství vlákniny, nebo jsem to ąpatně pochopil?

Sacharidy po treninku jsem vypustil, abych uľ za celý den neměl nadlimit. Časem se to naučím lépe dávkovat.

Víkend sem nedávám, nemám moc času. Jen se drľím a snaľím se. Dneska jsem vařil zapékaný lilek s rajčaty a mozarelou a příloha jáhly s duąenou zeleninou. Víkend bude vľdy pestřejąí a zítra masíčko. Kus vepřové panenky. Jo, ty jáhly mám tak na týden, dětem to moc nelezlo

Ahoj, Slayer.
tetsuo

len
# Zaslno: 10 j 2009 17:12


e podmínkou mít v jednom jídl nutně i bílkoviny. Vlastně se to týká snídaně a kdyľ je sladká, tak to vľd spasovat nejde. Nebo ano?
Jogurt to vyresi. Obvykla "snidane sampionu" je obilna kase+varena vajicka a chleba.

To tofu má větąí mnoľství vlákniny, nebo jsem to ąpatně pochopil?
Tofu je ze soji, jejich bilkoviny se vstrebavaji pomalu. Vlaknina je v tom celozrnnem chlebu.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Slayer

len
# Zaslno: 12 j 2009 13:55


Ahoj,

tak jídelák drľím a vylepąuji. Řídím se radami odsud. Časem to vylepąím. V neděli sem dám celý týden v jídeláku a cvičení, coľ budu v daląích týdnech přesně kopírovat, vyjma jídla na víkend, kdy zkouąím vařit ové věci. Aľ do ledna pojedu podle toho zveřejněného týdne.. Dnes mám cvičící den, ráno orbitrek 35 min, prostě podle plánu.
Bez alkoholu to jde také, pravda o víkendu jsem dal s přítelkyní 3dcl vína - byla to výjimečná událost a měl jsem strach, ľe dostanu chu», ale pohoda. Víkend byl relax, trochu squashe a bazén.
Slayer

len
# Zaslno: 12 j 2009 14:14


Jen stručně ke dneąku:

Tuky 20g, cukry 196 a bílkoviny 160g.

Přijaté kJ 6700
Vydané cvičením 4900 a bazálním met. 8500
Minus 6700

Nepodstané info ale jen pro obrázek pro Tatsua. Myslím, ľe BST mám dobré, moľná přidám dnes na tucích nějakým oříąkem nebo olejem či rybím tukem na 30g.

Zítřek bude o sacharidech na 300gramech, coľ budu mít za max. v den před cvičením a ve dnech při cvičení 200-250g, pátek
cvičící den) a volný den sobota budu stahovat 100 a 150g a od neděle 200g a pak ąup na pravidelný cyklus v prac dny.
Slayer

len
# Zaslno: 22 j 2009 16:58


Neflákám se , stravu drľím. jen není čas psát. Konečně se zase rozjela práce, ale jen do chvíle, neľ napadne sníh. Ranní aerobka dle plánu střídaná s plaváním. Posilování začne opět o víkendu. Zbudovali jsme novou posilovnu a nářadí jsem tam přemístil od sebe z domu. Jinak jsem zkusil v týdnu 2dcl vína a drľím se, tělo uľ nechtělo víc Jak bude time, napíąu. Teď vlním cukry 350-300-250-200-150-350 jak začne posilování, upravím to. Hodně zdaru ostatním.

PS : V obvodu pasu uľ to pomaličku ukrajuje ...
Slayer

len
# Zaslno: 5 Lis 2009 15:30


Ne, nevzdal jsem to. jen jsem měl do včera dost blbý odbobí. Rozvádím se, doma je to nic moc a právě včera jsme uzavřeli dohodu o stříavé péči dětí, čímľ mi konečn spadl velký kámen ze srdce a mohu si plánovat více svůj čas. Teď chodím nově Út a Čt na thai box a zatím je to O.K. Posilovna zahálela, ale od zítřka zase jedu podle plánu. Jídelníček drľím, jedn jednou do týdne si dám něco podle chuti. zrovna zítra jdu na oslavu, tak to bude prasečí den. Ne, zas přehánět to nechci.
Slayer

len
# Zaslno: 5 Lis 2009 15:35


Upravil jsem si tedy plán na posilovnu Po St Pá večer. Út a Čt muai thai, So a Ne odpočinek nebo sport dle chuti. Ranní aerobka Po, Út, Čt, Pá, plavání St. A uvidím.

Stravu drľím, cukry hejbu, bílkoviny 140-160g. Zatím bez suplementů. Občas protein, kdyľ nestíhám jídlo.

No a zítra sem dám uľ dlouho slibovaný rozpis na posilku a taky vzor denního příjmu pro kritiku.

Zatím čau.
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Lis 2009 15:59





Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
MuaythaiBRno

len
# Zaslno: 5 Lis 2009 19:29


Drľ se tohodle sportu..Ujistuji te ľe nejaký fitko je oproti thaiboxu relax.. I kdyľ by jsi měl dát Např. po tréningu 45min jaykokliv opakovacích seríí... Je to celkem fajn hobby a nemusís se u toho tolik trápit..jde to samo..
Slayer

len
# Zaslno: 6 Lis 2009 15:15


Tak to jsem včera na druhém trenále poznal. Myslel jsem, ľe vypustím duąi, ale krize za chvíli přeąla a bylo to v pohodě a ten pocit na konec je vľdy skqělej. Tak, teď jsem dojedl tresku s rýľí a zeleninou, zapsal hodnoty a jedu domů. Večer je oslava, tak bude nějaké to vínko s vodou, ochutnávka hruąkovice, co jsem pálil a před tím se pustím do rozpisu na daląí dny a do jídeláku, abych vąe zítra nakoupil a navařil zase na deset dní dopředu.

Hezký víkend vąem.
Slayer

len
# Zaslno: 9 Lis 2009 09:01


Ahoj,

vzor jídelníčku pro den posilovací. Dneąek :

1. 5.30 hod ráno před aerobkou: 100g jablečný moąt s vodou 1:1 186 kJ T0,2 S10,5 B0,1

2. 6.30 hodsnídaně, moje směs ovesných a pohankových vloček 1:1 se suąenými meruňkami, rozinkami, suą.banány, lněným semínkem. Tedy 100g zalité horkou vodou a přidaných 70g jogurtu selského s příchutí 1670 kJ T5 s78 B11

3. 9.30 hod svačina Revital zakys nápoj s příchutí 500ml 1345kJ T4 S64 B14

4. oběd 12.00 rýľe 60g, zelenina mraľená směs 150g, pangas 125g 1580 kJ T 1 S 57 B25


5. svačina 15.00 hod tvarůľky 125g a křehký chléb 30g 1060 kJ T1 S20 B40

6. večeře 18.00 hod tuňák ve vl.ą»- 185g + fazole v nálevu 200g 1330kJ T2 S23 B52

Posilování 19.00 - 20.00 hod

7. Protein 80% 30g polovina po cvičení a polovina za 0,5 hod.

Celkem příjem za den : 7.286 kJ T15 S260 B168
Celkem vydané ze den : sport 4 590kJ + bazálně 8 500kJ = deficit cca 5 800kJ.

Bílkoviny tedy drľím na cca 2g/ kg při mých 80 cílových kilech. Sacharidy v den cvičení jsou asi moc vysoko. Musím redukovat tu snídani tak na 70% a v den volna nechám 100%, tedy dneąní hodnoty, coľ dělá 3,25g/kg. Nebo to mám nechat?
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist