Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / BESTiak v autoskole
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Kolci

Člen
# Zasláno: 18 Říj 2007 20:34


j


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
BESTie

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2007 09:07


Kolci

Hehe jaktoze jen 600m? Zav.j. ma trvat snad 20-30minut ne?


Jeste k ty nasi autoskole: nejezdi se tam jen oktavkama (videl sem tam vlastne jen jednu a to je ta kterou jezdim ja), jezdi se i peugeotama, fabiema, feliciema,...proste ruzne.
Neberu to jako vyhodu spis jako nevyhodu, pac si myslim, ze je lepsi jit pak z horsiho auta do podobnyho, nez z lepsiho do horsiho. A co ja pak budu kupovat? Nejlip tak feldu nakou...
Deda ma feldu a je to polda veteran a ma snad naky zvlastni pravomoci, tak se s nim zkusim dohodnout, jestli by me nevzal nekam kde neni moc velkej provoz, kde bych musel radit nahoru, dolu, poradne tocit volantem, rozjizdet se do kopce, zaparkovat,apod. Jezdim s instruktorem normalne provoz, ale tam se radit moc nemusi, zatacky jen mirny,...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Samorost

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2007 11:11


BESTie
Tak pokud byl v z
Kolci

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2007 11:22 - Změnil/a: Kolci


BESTie
to nev


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
Samorost

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2007 11:33


Kolci
Tak tos asi
NUT

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2007 20:08


Jo ja kdyz delal ted zaverecky to byl slejvak tak to vzal komisar fofrem kazdej jel 4-6min a konec ja ujel asi 3 km-5km a konec papiry hotovy.a s instruktorem ksem malem vlitnul pod lijazku:D
BESTie

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 10:31


vcera tri hodinovka
jezdil sem ve felde benzinovy, pac oktavku ma instruktor rozbitou (slusnej rozdil mezi felicii a oktavkou fakt velkej)
Dovolil sem si takovy frajerinky jako brousit o obrubnik, kdyz sem se staral jen o to, abych zpomalil pred kocarkem kterej prechazel...na Vaclavaku sem se nekolikrat nedokazal rozjet, malem sem vjel do protismeru (bylo tam naky opravovani silnice a ja to nepochopil)...na krizovatce sem nedal prednost tramvaji, pac sem si myslel ja idiot nevim uz proc, ze bude mit cervenou, proste misto abych pockal pred kolejema sem vjel na ne...misto blinku sem si jednou pustil sterace...auto se mi nekdy klepalo jak ty pipce v "prasojizde z Polska"...to uz je snad vsechno
Oproti oktavce felda tezsi volant, hur se rozjizdi,atd. ale byl sem za to rad a chtel bych jezdit ve felde dal, pac stejne si pak budu kupovat auto na tyhle urovni a jak uz sem psal, lip se jde podle me z horsiho auta do podobnyho, nez z lepsiho do horsiho.
Nebylo to uplne nejhorsi, cejtil sem se ve felde lip nez v oktavce. Jizda nebyla tak spatna, az na tech par picovinek co sem za ty tri hodiny stih, ale potreboval bych se znova naucit rozjizdet na ty felicii, pac je to fakt rozdil oproti ty oktavce ktera jezdi sama skoro. Sem si pral zacpu vcera, ale bohuzel nebyla. Doufam ze oktavka bude jeste v riti a aby na me zbyla felda.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Ljuk

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 10:40


Moje z


---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
Samorost

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 15:45


BESTie
No kdyby byla z
blaster18

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 16:23


BESTie
Ten rozd


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Tibor

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 16:28


blaster18

1.3 nebo 1.6
BESTie

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 18:08


10.hodina (z 28)
opet felda
S tou se mi jezdi fakt lip, lip se v ni cejtim.. Docela spokojenost s jizdou az do chvile kdy zacnu probirat blonky prasojizdu z Polska a s usmevem na rtu povidam "se ji dokonce podarilo vjet do protismeru nekolikrat". Asi o pet minut pozdeji se mi to malem taky podarilo, ale jen v takovy ulicce..nastesti nejelo auto zadny kde byly dva pruhy, mel sem odbocit doleva a ja vul si malem prejel do protismeru a odtamtud sem chtel vyjizdet na hlavni. Dalsi sracka se mi stala, kdyz sem se mel rozjet do kopce a povedlo se mi to snad az na patej pokus.
Stvou me chodci, pac se po mne chce abych je poustel. Kdyz vidim ze se instruktor nediva tak na ne seru a radsi treba i trosku pridam, nekdy mi do toho ovsem dupne.

Samorost
No kdyby byla zacpa do kopce, to bych se asi dosti zapotil. Jinak s rozjizdenim ani tak problemy nemam...
Jinak nejezdim nejhur (to ja sem na sebe trosku tvrdsi jak tu pisu...), ale proste rozjizdeni do kopce.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 18:12


Sorry za priblblej dotaz - prednost z prava plati pro me, znamena ze ja davam prednost vozidlum prijizdejicim z prava?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Kolci

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 18:13


BESTie
p


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 18:15


BESTie
jiste, kurva chlape, jestli si nejses jistej v tomhle jak chces uspet?


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
BESTie

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2007 18:16


To bylo pouze aktualni zatmeni..


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 26 Říj 2007 17:43


11.hodina
felicie opet
S jizdou sem docela spokojenej (bez klepani auticka, bez nakejch problemu fakt,...), ALE rozjezdy me serou neskutecne. Mam v hlave blok nakej asi. Proste tu spojku poustim moc rychle a splynem du bud moc nebo naopak malo. Fakt nechapu uz....moc o tom asi v tu chvili premejslim, mel bych mit v hlave jen "ted se rozjedu" a nepremejslet moc o tom kolik dam plynu a jak rychle pustim spojku.......


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
triceps

Člen
# Zasláno: 26 Říj 2007 17:56


s rozjezdama m
BESTie

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2007 08:59


12.hodina (vcera)
Felda (1.3)
Jizda zase celkem v poho, ALE zapominam koukat na znacky. Jo a vcera mi doslo, ze to jak vetsina ridicu moc neresi plny cary u semaforu,apod. tak ja bych je sakra resit mel.
Ne tak jakoby sem ted chvilku porad jeste spolihal na to, ze mi instruktor rekne dystak. Jenze uz to samozrejme musi bejt co nejvic na mne. Ode dneska se budu snazit jezdit fakt ukazkove, at me pak kvuli naky picovine u zkouset nevyhodej...
Takze chodce poustet, bacha na plny cary (treba i jen tam kde je namalovany parkoviste a kolem musim zatocit ), znacky,..uz bez pomoci.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2007 09:16


13+14.hodina
octavia

Kuciiii to je rozdil! To jezdi samo ta oktavka fakt ze jo. To se rozjede samo, volant lehouckej,... jizda v celku dobra, jen bych se mel zacit vic ucit pravidla,apod.
Jelikoz mam uz 14 hodin z 28hodin, dohodli sme se a pristi tejden vypoustim a zbrzdim to. 18 mi bude az v lednu...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2007 19:30


13 a 14 byly vcera tedy ctvrtek 1.11.

dnes patek 2.11. 15+16.hodina
octavka a s tou to uz nejspis dojezdim, takze uz nebudu psat
Vcera mi prisla uzasna a dobre se mi jezdilo, dneska uz tolik ne hehe. Na me je ta oktavka moc velka a moc dobry auto pro zacatek. Ze vsech skodovek kdybych si mel vybrat tak Fabii.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2007 20:58


kdybych si mel vybrat tak Fabii.

jj, na fabii se dobre naucis radit, pac ma kratkou radici paku. Asi prekecam ted o vikendu otca a pujdu si nacvicovat rozjezdy prave na fabce...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
BESTie

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2007 21:03


Mne se na ni libi ze neni tak velka jako oktavka nejen zvenci, ale i zevnitr coz mi vyhovuje vic. Jinak treba s tou oktavkou co jezdim, tam problemy s rozjezdama nemam vubec, to auto jezdi fakt skoro samo...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2007 21:11


to uz se rozjede jen na spojku, ne?


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
BESTie

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2007 09:40


jj, trosku si to prida samo
Snad si ani nevzpominam, ze od zacatku by mi s oktavkou ty rozjezdy nekdy nesly, hned to bylo v poho (teda poustel sem nekdy rychle spojku, ale rozjel sem se vzdycky).......S feldou pravej opak no, parkrat se mi stalo, ze sem se rozjel treba az na ctvrtej pokus.
Dobry ze matka tu fabku ma, je to sice jen 1.2, ale pro zacatek to na puceni staci, nez nasetrim na svoji super karu do 30K.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Kolci

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2007 09:48


BESTie
uľ sis vlastně vybral co si koupíą?


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
BESTie

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2007 10:46


Mluvil sem o tom s par lidma a asi pudu jak sem puvodne chtel do favorita. Ale jeste se to muze zmenit, kupovat budu tak na jare spis az v lete...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Kolci

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2007 11:21


BESTie
tak to jo, to máą jeątě dost času... Taky budu příątí rok něco kupovat, mám slíbeno, ľe za maturitu dostanu nějaký ten peníz, tak si taky vyberu povoz... A moľná s tím budu i jezdit, jestli v té době nebude benzín za 100Kč/litr...


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
BESTie

Člen
# Zasláno: 3 Lis 2007 18:35


A moľná s tím budu i jezdit, jestli v té době nebude benzín za 100Kč/litr...

hehe


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 18 Lis 2007 12:59


Váą test trval 14 minut a 34 sekund. Dosáhl jste 43 bodů z 50ti moľných, Vaąe úspěąnost je tedy 86%. Pro splnění testu, je třeba minimálně 85%. Gratuluji, uspěl jste.

Poprve hehe, ale zase ja ted psal dva testy po dlouhy dobe a jinak se vubec neucim.
BTW Kuriozitka - mel sem ctyri chyby a z toho tri byly v poslednich trech otazkach.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist