Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Stounuv chat
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . 21 . >>
Autor Zpráva
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 12:29


Bob je 160ti kilovy hovado, bejvalej hrac americkyho fotbalu.. Nevim jak stylu co on dela rikat.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 12:32


Ja vim jak vypada bob, zeru jeho fighty Udajne da na benc i 300, coz je ale podle me blbost a asi to budou libry (135kg) bych veril vic.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 12:36


Jeho fighty v K-1 stojej za hovno, mozna kdyz jeste delal mma tak se na nej dalo divat. Je moc velkej, tezkej, malo pohyblivej,..


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 13:09


Je moc velkej, tezkej

Prave, to ze nohu pri kopu nezvedne vejs jak souperi nad koleno a ty zapasy nejsou tak zazivny (ale to u nikoho kdo je vysokej tezkej, treba Akebono to je vylozene komedie:giggle ale postavu ma Sapp takovou jakou bych chtel (ne tlustej, ne ryslej).


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 15:49


V


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 16:01


Jasny, treba takovej Akebono je tam podle me taky jen pro pobaveni


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2007 09:36


Vzdycky mi byla sympatictejsi postava liftera nebo strongmana nez kulturisty, to asi vsichni vite . O kulturistickych zavodech jsem nikdy neuvazoval, lift jsem zkusit chtel (asi rok zpatky jsem to tu resil z bestiem) ale zase sem k****a slabej. Prednost pro me byla postava spis nez sila, proto jsem cvicil jakoby kulturisticky. Ja chtel bejt vlastne postavou lifter/strongman kterymu nejde o silu. Ale proste nic takovyho neexistuje. Proc bych mel cvicit kulturisticky, kdyz jako kulturista nechci vypadat? Uvazuju o tom uz dlouho...

Po roce cviceni, seznamovani s cinkama, cviceni na postavu (ne kulturistickou, ale hovadskou) si vybiram rozhrani-lift. Jde i o novou motivaci, takle cvicit proste do nikam me posledni dobou uz moc nebavilo, sem sice smazka, ale treba se za rok dva zlepsim a zkusim i nejakou tu soutezicku, uvidime. Jak dlouho mi to vydrzi


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Charless99

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2007 09:42


The Stone
Ty fakt pujde


Ohne dich...
The Stone

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2007 10:02


Tragickej, ale vsechno je od toho aby se to zlepsovalo, a rozhodne nemam momentalne ambice soutezit, a to pozdeji, a urcite ne na republice, maximalne nekde na kraji.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2007 10:09


Mimo jine se mi sila uplatni daleko vic v bojovych sportech, s kteryma chci tento rok uz konecne zacit- asi box, prej je tady u nas jeden dobrej trener vyhlasenej, akorat to je docela drahy, tak zamakam a pudu.

Nehlede na to, ze udajne ty rusky silovky jsou i vyborny na objem, takze tim nic neztratim. A o Kortem jsem slysel ze je dokonce na objem pecka.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2007 16:00


Lifter a boxer jsou dv


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 18:25


Tak sem na tu doktorku fakt uz nasranej. Minule mi dala antibiotika, po tejdnu se to nezlepsilo, tak sem sel k jiny a ta rekla ze ty atb byly na hovno a dala mi naky kremy na krk. Tak sem k ni tedka s tou nemoci sel na tamtu sem sral, a vona mi dala naky atb ze tentokrat to angina je, no a po 4 dnech mi je este hur nez predtim, teploty stejny a ucpal se mi nos.

Takze k ni zejtra du at mi to dovoci vysvetli jesi si ze me dela prdel, jesi mi da naky prasky tak letej do kose a pod ibalginama a paralenama hodlam normalne fungovat, bud se z toho casem dostanu anebo si nejak zvyknu, ja nebudu cely praniny lezet, pak mam ve skole neco umet, a nebudu celej zivot kurva lezet.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 19:14


Matka se divi, ze ji rikam ze praskum neverim ze sou na hovno. Nikdy sem nepil caje, nedelal nic abych urychloval lecbu krome lezeni hodne piti a brani prasku. Po minuly dvojnemoci me konecne premluvila (polovina cervence). Kazdej den sem zral jeji rajcata, fazole, bral vitaminy mineraly v tabletach, hodne sem pil (to i driv) bral sem prasky a spreje proti alergii poctive vsechno. A v nedeli sem zase neco chyt. Rek sem ji ze proste temhle ptakovinam neverim a ze tady mas dukaz ze to je nahovno. Vona ze onemocnet muzu ale ze to bude mit lehci prubeh. V nedeli sem mel sem 37,7. Nasranej sem to ale nevzdal, od pondeli sem bral atb, hodne pil, i caje s citronem, bral vitaminy mineraly zral zeleninu...vysledek takovej ze momentalne mi horecka vylitla na 38,3!! Takze tejden v hajzlu, caje sem vylil, atb letej do kose a zejtra si du k doktorce pro vysvetleni.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 19:38


The Stone
hele tohle u
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 20:34


Me je to u prdele, vyter mi delala a prej bude v pondeli, jesi jim i tohle trva tejden at si delaj co chtej kokoti me je to nekde ja proste se naucim zit nemocnej a hotovo bud to prejde nebo ne nekdo taky chodi s bolavym kolenem ja se nepodelam


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 20:41


Takze vazim 87kg, coz je o 10 min nez pred prazkama a to sem chtel nabrat pac ve skolnim roce zas budu unavenej a bude me secko srat. Takze zejtra teplota neteplota du do posilky a dyz to nepude tak na to seru protoze me nebavi ztracet cas necim co je k nicemu.
Uz sem takle ztratil 7 let basketem keryho sem kuli tomu musel nechat (sel sem do nejlepsiho tymu republiky, za pul roku 2 vyrony kotniku 3 chripky natrhlej sval angina strptokok 2x zlatej stafylokok) a je mi to k nicemu. Stejne jako tohle, 87kg sem vazil loni na podzim tusim, takze celej temer rok byl k nicemu.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 21:08


je to otazka priorit. Najdi si dalsi konicek, zacni treba odebirat ABC a lepit hrady. Pro me byl taky rekneme posledni rok co se tyce posilovani na hovno, taky jsem byl v zime trikrat nemocnej. A ted, taky, hubnu a hubnu, za posledni snad 2 mesice 4kg dolu a lepsi to nebude. A taky se z toho neposeru a nebrecim. A neblbni a do te posilky nelez, jenom te to jeste vic odradi...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 21:15


Ja nebrecim, jen me sere ten ztracenej cas. Zejtra pudu do posilky, antibiotika uz sem vyhodil pudu dat min. 85 na bench, dyz to nedam koncim, permentka mi dobiha 24.

Kuli tomu propadam taky ve skole, ze mam jasne nejvic zameskanych hodin ze skoly (kolem 200) a nikdo se mnou nedokazal nic udelat, takze proste proti tomu pudu sam na vlastni pest a lecit se nebudu abych za 2 tejdny chytil zas neco jinyho


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 21:42


The Stone
hlavn
blaster18

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 23:26


The Stone
S t


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 13:41


Tak prej podezreni na mononukleozu. Pres cely mesto na odber krve. Mononukleoza negativni. Vyter krku-negativni. Takze ja sem vlastne zdravej. Az na to ze mam uz patej den horecky pres 38, ucpanej nos totalne, kasel a boli me v krku a hlava. V lekarsky zprave napsano: Angina, zanet dutin s otaznikem. Prej: Zkusime jiny antibiotika, dyz to nezabere prihlas se ve stredu. A ja mam z praznin houbec. Zavrit by je meli.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 13:47 - Změnil/a: Jimi bOi


The Stone

boli te hlava jakoze tlak na cele, nebo na lisich a nadocnicovych obloucich? jestli jo, tak to je asi ten zanet dutin.
A nebyls nahodou na te alergologii? Jestli jo, delali ti tam odber? Taky me vloni prakticka doktorka nemohla prijit co mi je, furt sem kaslal, posilala me na rentgen plic a furt nic. Tak sem sel na alergologii, tam mi udelali odber a zjistili, ze to je cernej kasel...
EDIT: s novou ikonkou je ze me mistr na diagnozu, za tenhle tyden mam zkouklou celou prvni serii, takze me muzes brat jako odbornika


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
coolturista

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 14:02 - Změnil/a: coolturista


The Stone
ja byl taky dneska na odberu krve, jaterni testy.. vysledky bodou v pond
coolturista

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 14:05


The Stone
ja sem nasadil antibiotika predevcirem, jestli ti antibiotika nereaguj
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 14:10 - Změnil/a: The Stone


Nemam. Ale uz mam lepsi naladu o neco vcera sem teda byl nasranej nehorazne a vecer mi preskocilo.
Hlava me boli jakoze mi tresti, ale myslim ze to je tim ucpanym nosem

A dalsi vec, kdyz je vyter negativni tak se snad nenasazujou antibiotika ne?

Omlouvam se za vcerejsi vylevy, preskocilo mi.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 14:19


V pohod


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 14:22


No ted koukam na lekarskou zpravu a ten pristup me skutecne vytrhava ze zidle:

Zaver: tonsillitis ac.
Sinusitida ??

Dop.: Inf. mononukleosa SE NEZD


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 14:33


Asi nejsi standardn


__________________________________
If there is a will, there is a way!
nEcro

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 14:35 - Změnil/a: nEcro


ty mas sakra smulu na doktory a nemoci

zkus treba se sachama ,a to muzes hrat i kdyz si nachcipany


--------------------------------------------------------------------------------------------
Je dule
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 16:11


Sachy sem dokonce hral a skoncil sem patej na mistrovstvi republiky kde byli i o 3 roky starsi kluci

Jo ja stastlivec zrovna nejsem, nekdy na prvnim stupni zakladky sem mel nakej zanet kycle a prej: Vyber si, bud pudes tedka hned na operaci, anebo budes mesic lezet nechodit a ono se to vyleci. Operace sem se jako malej bal tak sem poctive mesic lezel. Po mesici lezeni doma a malem zblbnuti mi oznamili ze na tu operaci stejne musim a krom toho sem este 14dni lezel v nemocnici


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . 21 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist