Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Stounuv chat
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Autor Zpráva
The Stone

Člen
# Zasláno: 9 Srp 2007 22:26 - Změnil/a: The Stone


Tak, dneska sem vyholenej poprve se svym novym trikem lonsdale sel s kamosem po namku. Potkali sme partu 4 cikanu, jak me zpatrili tak sem na ne kouk, a voni koukli na me a pak v 1 chvili vsichni 4 do setinky najednou koukli presne na muj napis trochu sem mel bobky, tak sem se nafouk, ten kamos taky neni zadna sracka, ale dali pokoj...sli sme a von jenom na me: ty voe, videls jak ti hnedka vsichni koukli na triko?? a ja rikam: no, sak sem taky mel slusny bobky.

Dalsi prihoda je z koupaku kde jsem dneska byl, moh sem udelat hodne slusnej trapas za kterej bych se fakt stydel. Sme si lezeli, a ja sem furt slysel porvavat nakyho cikana na nekoho. Tak si rikam no ze ho to snad prejde, a von asi pul hodiny furt na nekoho porvaval,neslysel sem co, videl sem zezadu akorat hlavu, tak sem se zved ze mu domluvim nebo vypalim pac uz me to fakt sralo a lidi asi taky, a chlapi ja k nemu prisel, a von nohy vochrnuty, ruce uplne zkriveny, a nez sem se nadech ho zprcat tak sem zistil ze byl chudak postizenej. Srovnat postizenyho cikana, za to bych se fakt stydel...ale to nic nemeni na tom ze to jeho rvani moc prijemny nebylo


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 12 Srp 2007 22:18 - Změnil/a: The Stone


Tak jsem se rozhod napodobit Bestieho


Prv


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 12 Srp 2007 23:30


fotka
The Stone

Člen
# Zasláno: 12 Srp 2007 23:31 - Změnil/a: The Stone


to mam v puse chleba

a to ze to takle mam dobry mi rika dost lidi ale je to samponsky a ja tak touzil po plesce


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 00:00


ale zadnej sampon.. S tou holou hlavou clovek vypada rozhodne starsi, u lidi to budi respekt ale ne zrovna moc sympatie.. ale chapu ze je to zmena
Kolci

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 00:20


coolturista
m


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 00:56 - Změnil/a: The Stone


Presne me taky

coolturista

Je to vec nazoru, kazdej sme jiny, ty bys vubec nesnes moji


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 10:10


The Stone
jasn
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 10:12


Este abych 10 let vypadal stejne


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 14:18


Jo jinak Stone, co ti d


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 14:35 - Změnil/a: The Stone


Ja to tedka udrzuju, mazu, a cekam co to udela. S tim hubnutim bacha, strie muzou prej vzniknout i rychlym zhubnutim. Ze bych na ne kaslal se rict neda, vadej mi, ale co mam delat? Ale jak rikam, kdyz je parkrat pretru samoopalovakem a nakonec make-upem, nejsou vubec videt, a protoze mam predlokti opaleny vic nez nadlokti, tak ani neni videt ze to je namazany.

Jako me nenapada co s tim delat? Uz akorat nepribiram jak prase, jednak kuli striim a jednak toho tuku uz mam dost. Akorat ted jak je ta soutez co vyhlasil hruda, tak tm me to asi zase ceka.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 14:57


J


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 15:48


Ale ja porad nechapu proc nezmizej, vzdyt to je potrhana kuze, prece kdyz se riznes tak to taky po case zmizi, tak proc by strie nemely zmizet po nejaky dobe prestavky treba?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Samorost

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 16:13


The Stone
Pa
blaster18

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 16:29


Jizva nen


__________________________________
If there is a will, there is a way!
munch

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 16:45


blaster18: p
Tibor

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 17:22 - Změnil/a: Tibor


The Stone

tys byl takov
coolturista

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 17:37


blaster18
ja bych zkusil n
blaster18

Člen
# Zasláno: 13 Srp 2007 19:29


coolturista
D


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Srp 2007 09:55


Tak takhle bych chtel vypadat: Ideal krasy)) Hovado! A zadna naolejovana prdelka, tohle je chlap!
Gene Rychlak vs. Ronnie Coleman:
undefined


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 14 Srp 2007 12:41


Myslis to tlusty prase Rychlak? To myslis vazne, ze bys chtel takhle vypadat? Bych ho chtel videt jak je zadejchanej kdyz vyjde par schodu a jestli si vubec dokaze sam zavazat tkanicky u bot,...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
blaster18

Člen
# Zasláno: 14 Srp 2007 12:49


Taky mi na t


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 20 Srp 2007 12:03


Tak jsem zase nemocnej Chytil jsem anginu. Byl sem rano hooodne nasranej, i proto ze sem neska mel jet na dovcu, ale ted to nejak prechazim s usmevem proste bych musel bejt takle nasranej celej zivot, protoze naposled angnu sem mel v cervenci, kdyz nemocitam este aftozni neco mezi tim Takze svaly sly vsechny asi do kytek, v dubnu sem mel 92, ted pred nemoci 90, po nemoci to bude este min takze pocitam ze az zacnu cvicit tak budu tam kde sem byl nekdy v unoru. Driv jsem se moh zblaznit, ale uz jsem se s tim tak nejak smiril a beru to ze proste na to nejsem stavenej .Ale uz to beru tak ze svaly nejsou skoro nic, budu cvicit pro radost, protoze hnat se nekam nema vubec cenu v mym pripade.

Zacnu zrat vitaminy, zeleninu, Cecko, zacnu brat naky prasky na alergii, a kdyz neco do mesice chytnu tak to leti do kose, dyz budu pul roka zdravej budu uvazovat o tom ze zacnu brat cviceni zase vazne


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 20 Srp 2007 14:10


The Stone
hmmm ty m
The Stone

Člen
# Zasláno: 20 Srp 2007 14:50


Mi povidej, uz ve skolce sem treba tejden lezel s chripkou, pak sel k doktorce, ta rekla ze sem zdravej jak buk, tak sem sel do skolky a po 2 hodinach ucitelka tam volala mame ze mi je blbe a asi mam teplotu. Aspon takle mi to mama rikala A nevim proc s tim nikdy nikdo nic nedelal. Mama rika ze to nechape ze to je hrozny, vobjednala me na alergilogii a tak, my obvodni doktorce to je asi jak se zda uprdele, ta alergolozka mi dala nakej sprej a prasky na alergii no je to na houby jak je videt, pac i v zime sem byl nemocnej kazdou chvili, takze to budu muset vzit na vlastni pest a neco vo tom zistit dyz doktorum je to u riti.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 20 Srp 2007 22:01


Musim rict, ze mi posledni dobou ucaroval lift a strongmani. Teda, rekneme si to na rovinu, nikdy jsem neobdivoval kulturisty a kulturistiku, a radsi bych i vypadal a choval se jako strongman (naky olejovani a promenadovani-tss). Ale spis mi slo o postavu, o velky svaly, coz je blizsi kulturistice. Nicmene zjistuju ze lifteri a strongici na tom svalove a objemove nejsou o nic hur nez kulturisti, a navic nad silovyma vykonama mi vic zustava rozum stat, takze se pres sve tragikomicke vykony po uzdraveni pokusim zacit liftovat a najet na naky silovky.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Kolci

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 00:07


The Stone
lift se mi taky l


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 09:21


Presne tak, ten Rychlak to uz sem trosku prehnal, takovy prase bych nechtel bejt, ale vyrysovany svaly se mi taky nelibej, a uz vubec ne ten princip ze se naolejovanej promenadujes v plavkach dyk to je :ten smajlik co se tluce kladivem do hlavy: .Ale proste dyz vidim kulturistu tak mi to nic moc nerekne, ale dyz vidim liftera nebo strongmana tak si rikam ty voe to je hovado. Dobrou postavu jakou bych tak nejak chtel ma Pudzianowski nebo thaiboxer Sapp.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 10:17


thaiboxer Sapp

Sorry ale tohle me fakt rozesmalo.

BTW On ma snad napsano v kolonce co dela za bojovej sport NFL..


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2007 10:41


Tak co to je za sport?Ja mysel ze to je thai


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist