Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Stounuv chat
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Autor Zpráva
The Stone

Člen
# Zasláno: 12 Čvc 2007 18:30


Dneska po dlouhe dobe v posilovne. Jel jsem jenom lehce vsechno 4x8, benc jsem zkusil 70ku dal jsem ji 5x v pohode, dal uz sem nejel, mozna bych ji i 8x dal, takze sila snad moc nespadla. A to spadlo 5 kilo jednu dobu jsem po ranu mel i 89, ted to je lepsi, momentalne mam po ranu 92, ted mam 93 a chystam se nazrat...


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 15 Čvc 2007 21:46


Tak jsem byl od patka na dovoleny. Ale uz v patek me bolelo v krku, a neprestalo to, takze jsem z chaty dneska prijel, zejtra du rano k doktorce na vyter a jedu busem v 8 zpatky a pockam na vysledky


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 15 Čvc 2007 22:04


The Stone
hm a je to tady. nevyl
The Stone

Člen
# Zasláno: 15 Čvc 2007 22:08


snad ne...a este jedna vec me stve, opaloval jsem se kuli striim, spalil sem si ksicht, opalil ruce ale strie sou furt videt


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 15 Čvc 2007 22:13


The Stone
no tak to mus
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 15 Čvc 2007 22:37


The Stone

Easy man, prijde mi, ze potrebujes trochu zpomalit...co se tak na tejden na posilovani a vubec vsechno okolo toho normalne vybodnout? Myslim, ze by ti to prospelo...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Samorost

Člen
# Zasláno: 15 Čvc 2007 22:50


Jimi bOi
Zlat
The Stone

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2007 07:09


No ja jsem se na to vybod od doby kdy nasi odjeli na dovolenou tzn tusim 23. cervna, pak jsem nasledne jel na vejlet a od ty doby byl v posilovne 2x + tedka ve ctvrtek, takze od 23. cervna do 16. cervence jsem tam byl 3x, z toho jeden trenink byl protahovaci.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2007 09:38 - Změnil/a: The Stone


Tak jsem sel rano na pul osmou k doktorce, abych stih v 9 bus zpatky na hory. Sme tam se znamyma takze me to bavi. Tata odjel po vikendu domu, takze sem chtel aby me vzal ze dojdu k ty doktorceV pul osmy tam nebyla, tak jsem nervozne cekal 10 minut, ale opet to neslo otevrit. Pak jsem si na okne vsim cedule s napisem Dovolena bezte k doktorce a adresa. Ja vubec netusil kde to je, sel jsem domu a nasel si to. Prisel jsem, bylo mi jasny ze bus nestihnu, vzala me po dlouhym cekani, rek sem ji svuj problem s krkem, ze sem mel anginu antibiotika, vona koukla do krku a rika: no hosicku to se ti vubec nedivim ze te to boli, to totiz neni vubec zadna angina, to je aftovej stomatofitilisblabla nebo co, a divila se ze mi moje doktorka neudelala vyter. Pak me vydesila ze muzu bejt rad ze nemam ty teploty, ze u toho muzou bejt az 40. Coz jsem vlastne pres 39 mel. Tak mi predepsala uplne neco jinyho a doufam ze se konecne vylecim.

Takze jesi sem to dobre pochopil, tak ty antibiotika mi akorat zrusily teplotu, ale jinak me vubec nevylecily.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2007 15:35


Nepochopil, teplota je reakce organizmu na n


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 18 Čvc 2007 18:38


Tak jsem byl ted 5 dni na dovoleny, s tim ze jsem na chvili prijel domu jak jsem rikal. Byl jsem na horach, vedra jak prase, tak jsem se opaloval. Krasne jsem se opalil, sem cernej jak bejk, a rek bych ze vypadam vetsi Problem je, ze strie jsou videt porad stejne. Sem myslel ze budou min, ale jako o moc min videt nejsou. Sakra uz svine jedny. Dyby nebyly na bicakach, tak bych moh nosit trika bez rukavu, dyby byly treba na stehnech nebo tak nekde...


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 11:10


Tak, a ze Stona metalisty je stone ple


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 12:20


Hod fotku skine?!


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Guka

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 12:24


banik pico
Charless99

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 12:34


Guka
Smrt ban


Ohne dich...
Charless99

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 13:13


The Stone



Ohne dich...
The Stone

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 13:17 - Změnil/a: The Stone


P


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
munch

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 13:44


tyvole dobr
Kolci

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 14:17


The Stone
fakt to vypad


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
BESTie

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 15:50


Skinhead!!! Ty voe 190cm pleska co bude mit 130kg.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Marek

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 15:59


BESTie
ale pokud to bude s
The Stone

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 16:19 - Změnil/a: The Stone


Ty voe 190cm pleska co bude mit 130kg.

No, zatim sem 190cm pleska kera ma v 17ti skoro 100kg...to myslim prozatim staci akorat ta sila...

ale pokud to bude s


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
munch

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 17:33


The Stone: zkus Beara ja ho ted dojel a hodn
Tomy K

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 17:44


The Stone
Stone kdyz se vratim trochu zpet v teto diskuzi , tak tam nekde pises ze jsi mel na snidani chocapic s 0.5 l mlika a pises tam 100g , neni to trocha moc kdyz cela ta krabice ma 250g a nebo ses takovej hovadak ? prave si snazim nejak spocitat co sezeru za den , a s tim chocapikem jsme vcelku v pasti , davam si ho do 0.5L misky pulku chocapiku tam dam a pak to zaleju mlikem aby to vsecko plavalo , ale nevim kolik toho je , porad


__________________________
"Hey buddy , Light weight baby"
The Stone

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 17:45 - Změnil/a: The Stone


250? Ja kupuju krabici ve ktery je 2x500g + misti


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Tomy K

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 18:34


e e nemame , ale typuju ze to bude tak 50-80g normalni porce , ta pleska je hruba


__________________________
"Hey buddy , Light weight baby"
The Stone

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2007 18:41


Tomy K

Danke


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 9 Srp 2007 10:52 - Změnil/a: The Stone


Tak zacnu tim co je tady nejdulezitejsi: posilovna.

Po asi mesici jsem sel v nedeli do posilovny. Jel jsem krhovej trenink celyho tela, vahy hruza a prestoze jsem jel hodne lehce byl jsem zlamanej. V utery a stredu jsem jel rozdeleny telo na 2 casti, a do posilovny se chystam v patek. Od pristiho tydne zacnu nakej trenink, zalozim si PREHLEDNEJ log kam si budu psat jen treninky a stravu, a tyhle logy co tu mam promazu a udelam z nich jeden aby byly videt pokroky a tak.

No a pleska zatim paradni, vcera sem paril na podiu s bejskou, sem ji vzal nakymu skejtakoj ze si ji pucim a bylo To sem nikdy nedelal:D ale co, aspon sem se odreagoval.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 9 Srp 2007 10:54


Jediny co me na my plesce sere, ze me odstava jedno ucho Neni to tak hrozny ale zblizka to je videt


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 9 Srp 2007 13:40


zalozim si PREHLEDNEJ log kam si budu psat jen treninky a stravu

WOW


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist