Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Stounuv chat
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Autor Zpráva
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:12 - Změnil/a: The Stone


Ano, tak jsem se rozhodl ze skutecne to musim zkusit, abych se pres leto tolik nestydel na koupak. Rozhod jsem se, ze trochu zhubnu, nemusi to bejt nic prevratnyho, ale trochu splostit bricho, a taky pak o prazdninach (tak po par dnech prazdnin) zacnu zase objem Byl bych rad kdybyste mi pomohli pokud se vyskytnou naky problemy


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:19


The Stone
no jo, nekdo cht
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:21


Co jsem si o CKD zjistil ohledne mnozstvi je, ze sachru by melo byt co nejmene, bilkoviny okolo 1g/kg a tuky okolo 2g/kg. Jelikoz ted vazim presne 95kg, dela to 95g bilkovin a 190g tuku denn


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:28


CKD je hrozna, nebezpecna blbost. Pokud jsi ziskal nejake svaly, tak je s CKD obvykle ztratis. To za ztratu tuku nestoji.
Lepsi je celkove zmenit stravovaci navyky.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Charless99

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:32


The Stone
Je ti jasny


Ohne dich...
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:35


Ja to preziju, chlapi rikal jsem si ze nemuzu pribrat, a kdyz jsem se do toho dal, pribral jsem! Ted kdyz se dam do malinkyho(MALINKYHO!) zhubnuti tak to taky dokazu. Nechci zadny kostky, bicacky a neco podobnyho, chci vypadat na koupaku jako clovek. Az nastane doba, kdy nebudu muset svuj pupek odhalovat, hura OBJEM!


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Luk89

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:46


The Stone
Jak chce ale ja bych ti to teda nedoporucoval zvlast uvidis jake to je jet dietu to neni jak objem to je clovek porad pekne nazrany clovek ma hlad jak svina sotva vidi a zvlast kdyz jsi jel hned pred tim objem a CKD je asi nejtvrdsi dieta to si na ni netroufam ani ja a toho zeru petkrat min nez ty a jeste ta tvoje hmota je rychle nabrana tak nebude asi tak kvalitni a jak rikal Tetsuo u CKD pokud nejsi zkuseny tak je velka pravdepodobnost ze ztratis vsechny svaly co jsi nabral neni to jen tak jednoduche ale jak chces...
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:51


Ja prave nechci jet vlny tam se moc pocita. Zase jsem cet spoustu nazoru ze CKD je vhodna i pro zacatecnika. Jinak neni to zivotni zavazek, kdyz po tydnu uvidim ze umiram nebo ze mi slez objem ruky a bricho zustalo tak koncim


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Luk89

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:57


Jak chces ale vsak nemusis jet vlny muzes hodit jen jidelnicek treba kde budes zrat 9000 kJ a uvidis ze zacnes chudnout protoze telo u tebe je zvykle na daleko vetsi prijem...
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 12:58


Navic kdyz zhubnu naky svaly tak se taky nepodelam, prece jen hned po tom me ceka cca 10ti mesicni objem


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 13:12


Kolik chces vlastne zhubnout? Rek bych ze pokud tu dietu budes dobre drzet tak behem chvile hoodne shodis. Hodne z tech tvejch "95kg" je voda, hovna (jako plny streva),... To bych rek, ze pude rychle dolu.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 13:22 - Změnil/a: The Stone


Ja nechci zhubnout na urcitou vahu (podle me je vubec demence hubnout na urcitou vahu kdyz nevis jak budes vypadat) proste chci mit relativne plochy bricho az budu chodit na koupaky to je vsechno.

Kouknu do zrcadla a vidim.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
munch

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 14:37


The Stone: na CKD se fakt vyser je to nezdravi pro lidsky t
blaster18

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 16:23


Stone, ale dr


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 16:31


Stone, ale dr


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 17:58


Tak ted jsem narazil na hodne podstatnopu vec!!!! V CKD se udajne oblbuje mozek nebo co a je slaba pamet, a my ted mame ten nejvetsi nahul pisemek! To nevim jestli by bylo dobry zrovna mit vymatlanej mozek pri zaverecnych pisemkach. Koncej nam 20.cervna. Nemam to nechat tu CKD az od 20. cervna? Nebo to zas tak nevymastuje?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 18:52


Stoune nekdy se u tvejch prispevku opravdu zasmeju.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Ljuk

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 18:54


Sorry


---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
Luk89

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 19:27


The Stone
jo je to pravda s tim mozkem narusuje to psychiku ja kdyz jsem drzel dietu v obdobi pisemek tak jsem v tu dobu radsi jedl vic protoze fakt clovek mysli jen na jidlo a na to ze ma hlad a nemuze se poradne soustredit na nic jineho hlavne prvni dny pak si na to celkem clovek zvykne...
munch

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 20:14


The Stone jo n
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 20:35 - Změnil/a: The Stone


Stoune nekdy se u tvejch prispevku opravdu zasmeju.

Ja vim ja rad bavim okoli v jakykoli situaci Ale je fakt ze ja u tech tvejch taky nekdy nemuzu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 20:41 - Změnil/a: The Stone


Dneska v noci sem byl na kalbe. Jel sem tam na kole, a byla to docela hlina protoze mi bylo maly ty voe me nehorazne bolely nohy jak sem je nemoh natahnout. Uplne skrcenej, este s kokotskou helmou jak zalud dbych mel na hlave si to frcim takle lesejkem aby me nikdo nevidel a jisteze sem potkal bejvalku to bych nebyl ja. S zaludem na hlave, skrcenej na malym kole a bez dechu sem si to frcel. Dostala ze me zachvat ja sem ujizdel ani sem nevedel jak No a pak mi volala mama z chalupy ze doufa ze jsem si vzal tatovo kolo ze to moje neni na moji vahu

Dalsi historka:
Vcera jak mi na prohlidce doktorka brala krev, tak mi tam asi neco narusila a ted mam modrinu pres pulku ruky. Prisel jsem do posilky a kamos na me prej co jsem si to pichal


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Čvn 2007 21:34


Tak se do toho pustim zejtra skola neskola stejne sem vymaz Kdyby to bylo hodne kruty ze bych dostal 5ku nebo tak, tak hnedka zeru zeru a dietit zacnu 20tyho


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2007 12:39


Mozek potrebuje ke svemu fungovani cukr. Snizovani hladiny cukru snizuje dusevni vykon. Ono staci i to, ze si dned rano po probuzeni nedas nejake jednoduche sacharidy a jses po zbytek dne otupelej.
CKD je svinstvo. Jo, vyrysujes, ale ztratis taky spoustu aktivni hmoty.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2007 14:19


Jo, vyrysujes, ale ztratis taky spoustu aktivni hmoty.

Tohle je ale tvuj subjektivni nazor. Koukal jsem na vic zdroj, a oproti vlnam vetsina lidi preferuje CKD.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2007 14:23


Tak den zacal zvlastne. Klasickou snidani Nesquik s mlekem vystridal syr Eidam. Rano jsem pred skolou dosel dokramu ze chci 10 dkg (100g) uheraku. Nemeli, tak sem si vzal polican. To jsem necekal ze bude takova kupa! Ja cekal par kolecek a ona mi za dvacku nalozila sloup. Rikal jsem si, to jesi sezeru tak se zebleju, a jakou prilohu bych si k tomu moh dat. Rohlik, houska, chleba, susenky. Niic!! V tasce nakrajenej 200g eidamu(taky dobrej kus) a se 100g salamu jsem si to nakracel na hodinu. Vsichni tak nejak koukali, tak jsem to radsi uklidil a v prubehu dne ujidal a ujidal az vsechno zmizlo. Ted mam hlad jak bejt, 10 dkg salamu v sobe a este mrte syra. Na stole me ceka obed, kure s bramborama. Kure sezeru, brambory musim tajne vyhodit. Do vecera buu zrejme jist uz pouze syr, mozna salam, a olej. Jsem zvedav kdy se poprvy pobliju. Jo a este si musim dojit pro ty papirky


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2007 14:32


Tak jsem to ted nehorazne podelal, mam v sobe uz 85g bilkovin a jen 95g tuku, takze budu muset vyhodit i to kure asi a zejtra zrat este vic salamu a min syra no todlencto...a do vecera zrat salam a pit olej


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2007 14:43



D


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Ljuk

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2007 15:06


http://www.ronnie.cz/c-2025-ckd-cyklicka-ketogenni -dieta.html

Nejsp


---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
The Stone

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2007 15:22


Jojo neboj, ja sem pilnej student, mam o tom precteny na posilovani net, na ronniem, na biomagu a jeste jsem procital hodne logu.

D


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist