Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / 5x5=90?...Stounuv log
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
blaster18

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 13:47


No prave ze ja mam to bricho nafoukly kdyz se nazeru a napiju, ale rano je plochy proste

Tak to je naprosto norm


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Tibor

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 13:51 - Změnil/a: Tibor


mysl
blaster18

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 13:52



Ne, Colemana vyp


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Tibor

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 13:57



The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2007 20:29 - Změnil/a: The Stone


Z


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2007 08:59


1. Kv


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2007 18:37


d


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2007 19:01


The Stone
co ten objem hrudn
The Stone

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2007 19:13


Pravda Ale musim pockat na rano


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2007 19:46


Tak dneska sem sel do posilky mrte unavenej. Jsem si rikal ty voe to snad ani nema cenu. Dal jsem rozcvicku a este na rozcvicku 60, a to bylo naky tezky, sem si rikal tech 5x5 se 70ti nemuzu dal. Dal jsem to!!! S mirnejma obtizema ale jo. Jsem happy, a uz plnej ocekavani, kdyz v nedeli, plnej sily pred zraky plny posilovny vytlecim tech 75 blbejch kilicek 5 krat v 5ti seriich na bench-pressu.

U drepu uz byla taky obtiz, ale i tu pitomou ani ne 100kg cinku jsem jkz-takz vytlacil. Takze nespokojenost


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2007 12:53


http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=3&topic=1793


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2007 19:09 - Změnil/a: The Stone


Tak mam pro vas skvelou zpravu.

Od pondelka po drepech me mrte jebe koleno, boli jak cert, je naky ztuhly, takze z dneska vyrazuju drepy a mrtvy tahy, a zitra promyslim dalsi trenink, protoze na 90% posledni trenink 5x5 neodjedu. Coz samozrejme neni zadna tragedie, 1 trenink, je otazka, co bude dal. Nyni me ceka deload, v kterym pojedu asi vrsek, a pak vyberu nebo sestavim trenink, kterej bude mit 2 verze- jedna pro pripad, ze koleno bude zlobit, jedna pro pripad, ze koleno bude ok. Zacnu 1., jakmile se uzdravi, prejdu na 2.

EDIT: Prave koleno


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
kkrtekk

Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2007 19:15


The Stone
a za dva roky dovolen
The Stone

Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2007 19:37


Me to strasne bavi planovat Fakt me to mrte bavi proste


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2007 17:11


Vcera jsem nohy nejel, a koleno zlobi cim dal vic, je nejaky stuhly, porad ho mastim fastum-gelem a mam ho zafacovany... Mam trosicku strach


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Tibor

Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2007 17:15


The Stone

mysl
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2007 17:20


ne...ale nemuzu drepovat ani MT a vubec nohy jezdit. Ani dyz je venku tak hezky tak me to jebe pri fotbalku basketu. Vopruz.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Tomy K

Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2007 17:25


To jo, ale tak furt lepsi nez kdyz nekdo dava na benc vic nez na drep
NO tak to bude muj pripad ale pracuje se na tom


__________________________
"Hey buddy , Light weight baby"
Tomy K

Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2007 17:34


The Stone
K te ruce 40 blahopreju


__________________________
"Hey buddy , Light weight baby"
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2007 18:50


Dik, ale zadnej zazrak to urcite neni


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2007 23:01


Koleno se nelepsi, dokonce bych rek ze se zhorsuje, mazu ho fastum gelem, vcera jsem si dal 2 davky geladrinku (rano a vecer) misto obvykle jedny, dneska sem si dal rano geladrink a vecer GS Condro. Mam na to ortezu, uvidime jak to pomuze. Kazdopadne zacinam o 2 treninky driv deload ( ten predposledni trenink by bez drepu a MT nemel smysl a posledni bez drepu sem odjel vcera) a chystam deload. Potom vyzkousim maxka, a vrhnu se na nejakej trenink kde prozatim vynecham nohy a MT


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2007 23:02


Docela me laka to co jede bestie, Fomin benc a doplnky, s tim ze hlavne bych chtel silu na shyby. Je naka silovka na shyby? Nebo proste shybovat, shybovat, shybovat...Musim se v tom uz zlepsit.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Charless99

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2007 06:51


The Stone
Mysl


Ohne dich...
kkrtekk

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2007 09:01


mazu ho fastum gelem
no osobn
Marek

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2007 10:58


The Stone
s t
The Stone

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2007 14:27


Ted jsem koukal na ten trenink tech shybu, ale tam to je udelany na to kdyz chces zlepsit pocet opakovani, tak z toho vypocitas pocet serii, jenze neni tam nic o tragedech kteri neudelaji ani jeden


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Ljuk

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2007 14:46


The Stone
jo, hochu vid


---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
The Stone

Člen
# Zasláno: 19 Kvě 2007 17:27


Dneska sem byl celej den na brigade na stavbe. Delal jsem bez trika a sem uuuuplne cernej spis rudej jak sem opalenej. Ty voe vypadam 2x vetsi


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
WimmaH

Člen
# Zasláno: 19 Kvě 2007 18:26


skusal si na to koleno Heparin gel ... ja som ho daval na laket ked mi dosiel fastm gel a presiel tyzden a laket bola v pohode... neviem ci to kvoli Heparinu ale mne sa zda ze to prave heparin tak pomhol
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Kvě 2007 06:48 - Změnil/a: The Stone


Chlapi dneska mrte zazitek. Na horach mame chatu, kterou nam uz 2x vykradli, a poldove se na to vzdycky vysrali. V pul treti zvonil alarm tatoj na mobil, ze tam nekdo je. Tak jsem v pul treti vstal a jeli jsme, ze si to vyridime sami. Bali jsme se, ze jich bude vic, ale vzdycky tam chodil krast jeden bezdak nakej poutnik, kterej prespava po chatach. Kdyby kradli, uz by byli pryc. Tata 187cm 110kg, ja 190cm 95kg. Na to jsme spolehali, vahovej prumer pres 100kg a silu. Prijeli jsme tam v pul ctvrty, nejdriv jsme to prohlidli, pak jsme si vsimli vylomenych dveri. Poslouchali jsme, bylo tam ticho, takze bud zdrhnul anebo spal. Rekli jsme ze je prekvapime, aby nestih vzit kudlu nebo tak. Tajne sme doufali ze bude fakt jeden, max 2. Potichu jsme vpadli, v predsini nikdo nebyl, tak jedine loznice. Tam jsme vtrhli rychle a hned sme se rozbehli k postelim ze nez se vzbudi tak mu dame pres drzku. Nastesti tam nikdo nebyl. Planej poplach. Jsem zvedavej jak bude vypadat dnesni trenink po 3,5 hodinach spanku. I kdyz to u me neni obvykly, pravdepodobne ho presunu.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist