Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Muj posilovaci program
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
BESTie

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 21:28


http://www.pudzian.pl/pub/video/DVD_sample.mpg


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Anonymn


# Zasláno: 10 Říj 2005 21:33


Ja fakt nevim...nejsem si jist....Takze kazdy rika rozdelit si trenink na 3 casti, kazda z nich jednou tydne, cili 3 casti 3x tydne. To znamena, ze napr. biceps si budu cvicit 1x tydne! Neni to malo? Mne se zda, jako by to bylo extremne malo....Ted jsem naposledy cvicil v patek, ted v pondeli kdyz jsem zacal cvicit, tak proste uz sem nemel takovou silu jako v patek....je to nezvyk....
Kazdopadne, neni lepsi si ponechat ten muj stavajici program, ale akorat ho cvicit 3x tydne a ne kazdy den? Diky za radu!
Petr

Administrátor
# Zasláno: 10 Říj 2005 21:38


Anonymn
Anonymn


# Zasláno: 10 Říj 2005 21:42


Sakra, to je zle. Ale kdyz budu cvicit muj program 3x tydne, tak prece svaly si odpocinou 48 hodin nebo snad ne? Tedy pokud necvicim hyperextenzi....Co ty na to? Muzeme si tykat ne?
BESTie

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 21:43


Ja sem taky cvicil pet dni v tejdnu asi tu hodku denne a po tom co jsem zacal trikrat tejdne kazdou partii jednou tydne urcite sem se spis zlepsil a ne zhorsil.Nevim jak u tebe.Muj nazor je takovej ze bys to mel zkusit aspon na mesic-kdyz bude nakej problem zkusis neco jinyho bud nebo


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 10 Říj 2005 21:47 - Změnil/a: Petr


Anonymn
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 16:01


Myslim ze maximum je tak 4, mozna 5x tydne. Vic ne!! Ja jsem to zkousel taky prvne 5, potom 4 a od te doby co cvicim HIT, tak uz jen 3x a mam nejlepsi vysledky.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 16:03


Jens
HIT neznam.....poucis me?
Mozna by z toho mohl byt i dobry clanek na web
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:02


Petr
hodim ti sem link, to bude asi lepsi ale musis presrotovat tu slovenctinu

http://www.bbcenter.sk/main.php?node=16664 ja necvicim uplne tak jak to tam je napsany, u kazde partie, mam o nejaky cvik navic a taky nekoncim po 8-10 opakovanich, ale uberu vahu a bez prestavky udelam jeste to co dokazu s aktualni vahou. ALe procti to vsechno, je to hodne poucny. Jinak pro me je Mike MENTZER ten nejlepsi kultik co kdy byl.

http://www.bbcenter.sk/main.php?node=16405
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:12


Priklad na sobe: Zada(jenom 3 cviky) Hrazda, Mrtvola, pritahy velke cinky....
Jdu na hrazdu, udelam co je v mojich silach, fakt az do konce sil. Hned slezu a bez prestavky jdu na mrtvolu(dam vahu co udelam jen tak max. 10 opakovani, hned neco malo uberu a bez prestavky jedu dal zase do konce sil) potom jdu zase s co nejmensi prestavkou na posledni cvik stejnym zpusobem) Kdyz to nahazu na kupu, tak je to jedna vetsi serie po 3 cviky. Zda se to nesmysl, ale fakt to funguje, ale na dalsi trenink musim jit treba az o 2 dny pozdeji. To znamena ze trenink celeho tela je tak na tyden.
Po:Hrudnik, tric, ramena
St:komplet nohy
Pa:Zada, bic
Je fakt moc dulezita ta regenerace a taky to ze pri cviceni delat cviky opravdu pomalu, treba opakovani na biceps od zacatku drahy do stejne pozice 8s. 3s nahoru, 2s podrzet a 3s zase dolu. Doufam ze to chape aspon nekdo a nenapsal jsem to jak pako
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:22


Jens
je to spise okecavani okolo toho, ale uz je to starsi trenink, ale nemusi by spatny. Chybi jim u toho uvedeny priklad jak to cvicit.
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:22


Taky je na tom dobry ze treba jeden trenink trva pri tomhle tempu jen 30minut!!! Ale taky pokud to odcvicis fakt tvrde a delas vsechno tak jak mas, tak sakra dlouho regenerujes. Kazdej sice myslim ze sval regeneruje jen kdyz je citit, ale pravda je takova ze kdyz uz neboli, tak je porad stejne slabej na dalsi trenink.

Jesi chces, tak ti sem hodim clanek o jednom experimentu, co se zkousel s Casey Viatorem o HITe. Budes cumet!!!
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:23


Jens
klidne ho sem dej a kdyz tak nejaky zdroj odkud to je.
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:24


http://www.bbcenter.sk/main.php?node=16520 HEAVY DUTY v praxi. Je tam jak co cvicit
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:27


OMLOUVAM SE ZA TU SLOVENCTINU!!!!
Najlep
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:32


Petr
Kdyz jsem to cetl a videl poprve... a pak dokonce jen na par teninku zkusil(to kdyz jsem s tim zacinal), tak jsem mel oci taky jak 5tikoruny. Nezda se to, ale fakt to roste mnohem rychleji. Mozna s tim odradime ty, co chteji chodit porad 5-6 do tydne cvicit
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:35


Jens
tyto metody jsou docela stare, ted uz jsou jine metody moderni kulturistiky. Jinak zajimavy.
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:41


Petr
vim ze uz je to stare, ale mne to proste funguje. Dorian Yates byl taky trenovanej Mentzerem a cvicil dost podone jako HEAVY DUTY(da se rict ce cvicil HD) a jen tak neco z neho 6x mistra Olympie neudelalo. To stejne Oliva, cetl si rozhovor?? Kdyz vyhral 3 Olympie, tak ty dve posledni byl trenovanej Arturem Jonesem a on ho trenoval HITem a Oliva rikal ze nikdy nemel lepsi formu.
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:43


Petr
Koukal si na ten link u toho clanku s tim experimentem?? Jsou tam ty fotky
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:43


Jens
necetl jsem rozhovor. Kazdopadne to ma neco do sebe. Jednak trenink pro profiky neni vhodny pro nas jako amatery.
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:46


Petr
Tak to je pravda. Profi je trosku nekde jinde hodim ho sem, ale je to z konkurencnich stranek, muzu??
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:49


Jens
klidne, me to nevadi, nejsem arogantni a nesobecky jako ronnie.cz
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:52


http://www.kulturistika.com/2005012601-Sergio-Oliva-rozhovor.html
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:54


Jens
tohle uz jsem mozna cetl, tento web taky nemam moc rad. Ani neuvedl zdroj odkud to prelouskal.
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 19:58


Petr
No ja tam taky moc nechodim, ale sem tam se tam mrknu a narazim treba na nejakej zajimavej rozhovor, jinak tam az tak moc nelezu.
Docela se divam ze topic zacne nejakym dotazem a my ho pravratime vzhuru nohama a hned se tu resi neco jinyho
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 20:02


Jens
koukam, na tohle kecani by chtelo zalozit topic. Jinak, kdyz jsem chtel menit odkaz tak nechteli a ani se neozvali proc. Najednou pak vsichni chteli a to uz ja nemel zajem.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 20:02


Jens
koukam, na tohle kecani by chtelo zalozit topic. Jinak, kdyz jsem chtel menit odkaz tak nechteli a ani se neozvali proc. Najednou pak vsichni chteli a to uz ja nemel zajem.
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 20:11


Petr
Co tim myslim menit?? presne nevim jakej odkaz? ALe jinak s tim topicem mas pravdu. To je jako kdyz si povidas o aute a nakonec si u mleka
Petr

Administrátor
# Zasláno: 11 Říj 2005 20:20


Jens
myslim vymenit odkazy s jinymi weby....napr.s ronniem.cz...
Jens

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2005 20:25


Aha aha... no to je skoda.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist