Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Muj posilovaci program
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Anonymn


# Zasláno: 4 Říj 2005 20:32


Dobry den, je mi 17let, vyska 174cm a vaha 60kg. Cvicim uz asi 3 mesice....
1) Je moje vaha normalni? Nemel bych trochu pribrat?
2) Zde je muj pos. program:
- cvicim 5x tydne (Po-Pa), vzdy 1 hodinu.
- civky:
- biceps (vaha 13kg, 3 sety>>12,10,8)
- triceps (vaha 5 kg, 4 sety>>15,12,10,8)
- ramena: - cvik vpred (vaha 5kg, 4 sety>>15,12,10,8)
- cvik do stany (vaha 5kg, 4 sety>>10,8,6,4)
- krcni svaly (vaha 13kg, 4sety>>33,30,27,25)
- bricho - sklapovacky (4 sety>>50,47,45,40)
- na konci 45 kliku na pestich

Takze, presne takhle cvicim kazdy den(nemam tyden rozdeleny na nohy,ruce,zada,atd...), dodrzuji pravidelne terminy, cili vzdy kazdy vecer od 20:40....
Bohuzel zatim nemam moznost chodit do posilovny, doma mam jen 2 cinky (13 a 5 kg). Nevim, zda muj program je OK...
Co musim udelat pro zvyseni efektivnosti? Nejde mi o tvar svalu, jde mi o velikost, hmotnost mych svalu, ted je muj biceps snad 34cm. Mym cilem je zvetsit objem svalu, predevsim bicepsu.
Fakt diky za odpovedi.
Prosim o rady, diky.
Anonymn


# Zasláno: 4 Říj 2005 22:53


Par kilo bys pribrat mel.Kdyz ti nejde o tvar,ale o velikost musis nabrat hmotu-tu si pak vymakas...Cvic trikrat tydne nejoptimalnejsi reseni pondeli,streda,patek aby mohly svaly regenerovat.Kdyz budes cvicit pondeli az patek svaly to nebudou stihat a nebudou tolik narustat.Na nabrani hmoty bys mel jist vic jidel ktere obsahuji bilkoviny,sacharidy,...a samozrejme vubec vic jist-kdyz nejsou prachy jes na co prijdes,ale v ramci moznosti nakej ten jogurt,vlocky,apod.Mel bys jist 5-6krat denne cca kazdy tri hodiny.Posilovani je(nekdo rika ze z vetsi casti)o jidelnicku!
Po trech mesicich(neni to povinnost a jde to i bez toho!!!)bys moch zacit brat nejaky suplementy.Na pribrani treba nejaky proteiny,gainer,apod.-podivej se na internet nebo se tu preptej...Nebudu ti nejak obzvlast vysvetlovat ze svaly nebudou narustat tim ze do sebe budes cpat vselijaky prasky,...a prestanes cvicit-to jiste vis.A taky bys moch zacit cvicit jednotlive partie jednou tydne...Typ treninku PO-bricho,nohy,ramena
ST-bricho,zada,triceps,predlokti
PA-bricho,hrudnik,biceps,trapezy(biceps jde vymenit za triceps)
-Kdyz zatim cvicis doma a mas jen ty jednorucky jak si psal nech si tu od nekoho vypsat trenink s jednoruckama.Cvic 3-4serie pro 10-12opakovani.Tyhle dva typy sou z mi hlavy,takze bacha:-)...davej prednost cviceni tricepsu pred bicepsy-triceps tvori dve tretiny hnaty.Tim chci rict ze je cvic ve stredu a bicaky nech na patek-protoze podle me v patek ses unavenejsi nez ve stredu a...A ten druhej sem zapomnel-sorry.
Anonymn


# Zasláno: 4 Říj 2005 22:57


s tema cinkama-ted mi to doslo opakovani davej vic(kdyz nemas vetsi zatez)davej to tak aby ti to vyslo na 3-4serie.
Anonymn


# Zasláno: 5 Říj 2005 19:01


Diky, takze myslis se, ze nejlepsi by bylo cvicit optimalne 3krat tydne? No nevim, mam takovy blby pocit, ze je to malo....Nekde jsem cetl, ze staci 24 hodin na regeneraci svalu, proto jsem myslel, ze kazdy den je OK. Muzes me jeste nejak presvedcit, ze min je opravdu lepsi?
Petr

Administrátor
# Zasláno: 5 Říj 2005 19:16


Anonymn
Anonymn


# Zasláno: 5 Říj 2005 19:24


OK, takze, asi to necham na 3x tydne. Ale bude to pain in the ass...
Anonymn


# Zasláno: 5 Říj 2005 21:13


Jenom me napadlo, nebylo by dobre delat cviky ob den, napr.
po-st-pa-ne-ut-ct-so- a zase druhy kolo, takze 4 krat denne a vzdy 1 den bez posilovani....
Petr

Administrátor
# Zasláno: 5 Říj 2005 21:57 - Změnil/a: Petr


Anonymn
Anonymn


# Zasláno: 5 Říj 2005 22:35


Dobre, asi mas pravdu. Budu tedy cvicit 3krat tydne, po-st-pa. Prosim o vypsani treninku s jednoruckami a info o strave. diky
Coyote


# Zasláno: 6 Říj 2005 11:26


Dobry den, je mi 17let, vyska 174cm a vaha 60kg. Cvicim uz asi 3 mesice....
1) Je moje vaha normalni? Nemel bych trochu pribrat?
2) Zde je muj pos. program:
- cvicim 5x tydne (Po-Pa), vzdy 1 hodinu.
- civky:
- biceps (vaha 13kg, 3 sety>>12,10,8)
- triceps (vaha 5 kg, 4 sety>>15,12,10,8)
- ramena: - cvik vpred (vaha 5kg, 4 sety>>15,12,10,8)
- cvik do stany (vaha 5kg, 4 sety>>10,8,6,4)
- krcni svaly (vaha 13kg, 4sety>>33,30,27,25)
- bricho - sklapovacky (4 sety>>50,47,45,40)
- na konci 45 kliku na pestich



Pokud takhle cvicis kazdy den tak ze zacatku se ti zlepsi svalova definice, lepe receno ta trocha hmoty co kazdej kluk ma bude lepe videt, mozna ti i neco malo priroste hlavne do ruk, protoze to bude pro telo neco neveho, co nezna, ale z dlouhodobeho hlediska je to k nicemu.Tenhle trenink (ne vsak kazdy den!!!!) bych cvicil max 8 -12 tydnu jako priprava na posilovnu je to perfektni vec, ale jak rikam bude to fungovat jen chvili a pokud chces svalovou hmotu tak se musis pomalu zacit divat po posilovne.
Jinak s jednoruckama muzes odjed vsechno jen by bylo dobre kdyby u nich byla moznost sundavani a nabirani zavazi.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 6 Říj 2005 13:55


Anonymn
Coyote


# Zasláno: 6 Říj 2005 15:25


Plechovka tunaku (drceny) 10kc, pytlik rejze 2,50 celkem 12,50kc a mas 1 jidlo se vsemi zivinami co kulturista potrebuje.

tunak 130g: 27 B, 0 S
ryze 100g: 10 B 80 S

celkem: 37g B, 80g S za 12,50kc!!!!!!:-)
Anonymn


# Zasláno: 6 Říj 2005 17:59


Pokud takhle cvicis kazdy den tak ze zacatku se ti zlepsi svalova definice, lepe receno ta trocha hmoty co kazdej kluk ma bude lepe videt, mozna ti i neco malo priroste hlavne do ruk, protoze to bude pro telo neco neveho, co nezna, ale z dlouhodobeho hlediska je to k nicemu.Tenhle trenink (ne vsak kazdy den!!!!) bych cvicil max 8 -12 tydnu jako priprava na posilovnu je to perfektni vec, ale jak rikam bude to fungovat jen chvili a pokud chces svalovou hmotu tak se musis pomalu zacit divat po posilovne.
Jinak s jednoruckama muzes odjed vsechno jen by bylo dobre kdyby u nich byla moznost sundavani a nabirani zavazi.

U mejch jednorucek je moznost nabirani zavazi.
Velka je 13 a mala 5. No, do posilovny budu moci jit az mi bude 18, cili v kvetnu 2006, proto zatim musim cvicit doma. Potreboval bych treninkovy program zhruba na tech 8 mesicu aby mi to do kvetna vydrzelo. Samozrejme mohu zavazi na cinky dokoupit...
Petr

Administrátor
# Zasláno: 6 Říj 2005 18:24


I v domacim cviceni se da nabrat, staci mit slusnou vybavicku za nemale penize.
Anonymn


# Zasláno: 6 Říj 2005 18:30


Takze, co tedy mam delat po dobu 8 mesicu? mam delat to same ale 3 krat tydne? Diky
Anonymn


# Zasláno: 6 Říj 2005 20:50


No, zapomnel jsem rict, ze zas takovy zacatecnik nejsem, ale nevim, jestli to tady neco znamena. Posiluje od 8 let, zacinal jsem na 2kg cinkach, ted jedu na 13kach....svaly mam, mam docela vypracovane telo,nejsem tlusty,relief videt je. Jenze mne to proste nestaci, kdyz se divam na fotky tech vymakanejch lidi, tak se mi chce toho taky dosahnout. Nechci se stat kulturistou, ale pouze namakanym....proste treba blbej priklad, ale jako srek na bigbrotheru, tohle by bylo idealni. Jenze k tomu potrebuji nabrat svalovou hmotu a take hodne posilovat. Takze zatim necham tenhle program ktery mam, budu cvicit 3x tydne po dobu dalsich 2 mesicu a pak mozna pujdu do posilovny uz na profesionalni bodybuilding....Je to moje touha a udelam proto vse.
Coyote


# Zasláno: 7 Říj 2005 07:23


Anonymn
Anonymn


# Zasláno: 7 Říj 2005 16:54


To chces rict ze ses za 9 let dostal z 8kg na 13?ty to je progres jak bejk:-)
Za 8 let ze 2kg na 13kg....je to docela OK kdyz vidim, ze frajirci co uz chodi do posilky zvedaji 13, ja tam vubec jeste nechodil a dokazu to same..LOL.
Kazdopadne diky, a Srek prej hodne posiluje..
BESTie

Člen
# Zasláno: 7 Říj 2005 19:47


Zveda pullitry-ja zase slysel ze Srek hodne chlemta pivo...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Anonymn


# Zasláno: 9 Říj 2005 19:37


Za 8 let ze 2kg na 13kg....je to docela OK kdyz vidim, ze frajirci co uz chodi do posilky zvedaji 13, ja tam vubec jeste nechodil a dokazu to same..LOL.

to ja sem posiloval asi 8 m
BESTie

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2005 19:47


Anonymn


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2005 19:49 - Změnil/a: BESTie


A to bych se chtel hned zeptat-jakej ma smysl s touhle vahou odcvicit 2-3serie o 5-6opak?Bude mi to k necemu-k cemu???


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 9 Říj 2005 20:42


BESTie
reknu to asi takto. Snazit se vyhnout cheatingu. Prvni serie by mela byt zahrivaci. Pak pridavas postupne na vahu se kterou provedes 5 - 6 opakovani.
Jens

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 08:50


Myslim ze k dokonalemu treningu staci velka cinka a zavazi, par jednorucek, neco jako hrazda na pritahy a urcite jedna lavicka. Vic nic snad nepotrebujes.
Ja myslim ze by bylo lepsi kdyby si ten trening mel urcite rozdeleny. Uz neco podobneho cvicis asi delsi dobu a vsadim se ze uz nedosahujes zase tak moc dobry vysledky. Normalne to rozdel a delej na partie aspon par zakladnich cvicku po 3-4 seriich a kazdej se tu shodnul ze trening 3x do tydne je v pohode, tak bych to nechal aji ja. A pak muzes treba jako lehci trening udelat na konci tydne to cele telo, ale jen z lehka. To si myslim ja.
BESTie

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 19:59


A jak bych sem moch dat video(se Strongmanem)???-jestli by ti to samozrejme nevadilo?! Obsahuje ukazky jeho treninku a chvilema i mluvi o trenovani,atd.-je to Polak takze je mu i docela rozumet...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 20:07


Jak veliky kB-to u toho nikde nepisaj. Ma to ale dve a pul minuty-stahnul sem to z jeho stranky www.pudzian.pl ->tam se na to muzes podivat. Sou tam jeste dalsi dve-kdyby se ti naky zalibilo tak...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 10 Říj 2005 20:12


BESTie
spis sem muzes dat primo odkaz na to video
BESTie

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 20:13


Download-sou tam i vallpapery,taky tam je hodne fotek...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 20:14


Petr
To sem zkousel ale nezdarilo se mi to...


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Petr

Administrátor
# Zasláno: 10 Říj 2005 20:18


[url=][/url]
mezi ty ramecky vloz link
. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist