Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Stone: Advanced GVT
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2007 22:52 - Změnil/a: The Stone


Tak se s vama loucim, jedu si uzit, mozna tam bude net tak bych se s vama spojil, kdyz ne tak za tejden tady. Cus!

btw:ty voe to uz je jak na chatu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2007 13:12


Tak jsem tady. Bylo to docela dobry, jako lyzovat me 2x nebavi takze sem toho po chvili mel plny zuby. Kalby byly, taky sem mrte krat nad vedoucima vyhral pivo, mazec byl dyz nas spravce chaty videl s flaskou tak nam rek kde je odpadak na sklo misto aby nas zastavil treba Hned druhej den sem objevil posilovnu, v ktery ale byly 2 stroje- Total gym a naka ptakovina na bricho Jidlo bylo na hovno, skoro sem nesnidal, k obedu dyz sem po babe chtel 8 knedliku tak na me vykulila voci a dala mi 3 jako vostatnim, takze sem tam pak dycky sezral pulku bochniku chleba, ted po prijezdu vazim 85kg no uvidime, neska do posky asi nepudu pac sme ete v buse kalili vodku a ja sem trosku nalitej ale zejtra uco pudu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2007 14:54


Tak te vitam zpet.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2007 20:09


Este me vlastne napadlo, jak sem tedka pres tejden blbe jed (skoro nesnidal, k vobedu mi babka vodmitla dat vic knedliku, svaciny nebyly) ze by se moh dostavit jojo efekt a krasne bych tedka pribral ze sem byl jakoby v nechteny diete je to mozny?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Charless99

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2007 20:12


The Stone
Jo tak to se


Ohne dich...
BESTie

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2007 23:10


Este me vlastne napadlo, jak sem tedka pres tejden blbe jed (skoro nesnidal, k vobedu mi babka vodmitla dat vic knedliku, svaciny nebyly) ze by se moh dostavit jojo efekt a krasne bych tedka pribral ze sem byl jakoby v nechteny diete je to mozny?

Koza jedna chlupata! Jo tak mozna jojo fungovat bude.!

Charles99 napsal:
Jo tak to se


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 26 Úno 2007 12:13


Jo ja tam prisel prvni den a vsichni 2 knedliky 3 knedliky a ja: 8 prosim. Vona na me vykoulila voci a prej prosimte dam ti 3 lidi to pak vracej pridej si...tak sem to sezral a hned sem si sel pridat a vona: pockej este mi maj prijit naky deti nevim jesi zbyde. Tak sem se nasral a vedle byl chleba k polifce tak sem si vzal vsech 5 krajcu zdrh sem a sezral sem to


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
ClericLukas

Člen
# Zasláno: 26 Úno 2007 12:51 - Změnil/a: ClericLukas


The Stone
j


new live!! - shorty
The Stone

Člen
# Zasláno: 26 Úno 2007 20:01


Jak uz sem jednou rikal ze mame v posilce 20ky kotouce kazdej jinak tezkej, tak sem dneska pouzil selskej rozum a dal sem si tam 2x10kg kotouc hned za mnou prisel takovej bouchac a hodil si tam 100kg na rozcvicku, a vsechno v 10kg kotoucich, na tom asi neco bude. No a tedka sem si cet jednu diskuzi na ronniem, a tam se resi ze kotouce od Grunu maj divnou vahu, no a my mame od Grunu, tak nevim jaky vahy vlastne nakonec zvedam.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 26 Úno 2007 22:08


Treba zvedas stopade a ani o tom nevis.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
ClericLukas

Člen
# Zasláno: 27 Úno 2007 07:27


The Stone

do h


new live!! - shorty
The Stone

Člen
# Zasláno: 27 Úno 2007 10:19


tak sem byl v posilce na takovej matla trenink, a zkousel sem maxka, jesi dam 100kg na MT a drep, oboje sem dal ale je to kurva tezky to sem fakt takova sracka? vic sem teda nezkousel aby se neco nestalo ale bylo to mrte tezky, ale to je hodne malo 100 drep a MT ne?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 27 Úno 2007 19:05


Tak sem neska jel takovej matla trenink a poveda se mi paradni vec- na kazdou stranu na benci sem si dal jinou vahu doprava sem hodil 25 a dyz sem hazel doleva tak sem si rek no tak zkusim vic hodil sem tam 30 ale doprava sem uz zapomel dat, a cinku sem zved sjel dolu a najednou uplne nevyrovnany vahy sem si rikal doprdele h


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 15:10


Tak sem chtel sam sebe presvedcit jesi se da pit cistej olej, tak sem si nejdriv dal kapicku, a to nebylo tak hrozny tak sem si dal lok veci, a rikam si to je v poho tak sem zacal pit a treti lok uz mi bylo uplne blbe a normalne sem poblil lednicku proste to ze me vylitlo nehoraznym zpusobem mama byla v obejvaku tak sem rychle uklizel aby to nevidela a cistej olej uz nikdy vic!!!


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Tibor

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 15:43


ty se
kkrtekk

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 15:58


The Stone

pros
BESTie

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 16:13


MEGALOL


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
blaster18

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 16:15


The Stone



__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 16:15


No protoze v litru voleje je 36 000KJ tak sem chtel tuhle bombu zkusit no a nako se to zvrtlo


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 16:17


Cos


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 16:19


no ja prave si dal maly jako na jazyk vis co a to mi tak hnusny neprislo tak sem si dal loky a to uz sem nezvlad


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
kkrtekk

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 16:19


The Stone
tet sem si spom
The Stone

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 16:22


To bysme mohli ale ze me to spodem neslo nastesti


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2007 16:22


Jen jestli to nebylo prave o Stounovi..


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2007 11:47


Je ted sem zistil ze je prvniho Tudiz cas mereni...a rozhod sem se ze sem budu davat i maximalky bence MT a drepu...tedka ty miry budou trosku horsi protoze sem po navratu z lyzaku takze vaha nizsi atd, takze tak za tejden sem ty miry hodim znova. A ty maxka, u bence to je fakt maxko u drepu a MT sem vic nezkousel a nevim jesi nekdy opravdu budu maxka zkouset protoze nechci lifterit a za zraneni mi to nestoji


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2007 12:58


Zatim porad nevim jestli mam bejt spis lifter nebo kulturista, ja bych rad jel jako kulturista na objemy ale pak bych to jakoby nerysoval, protoze sou mi sympatictejsi postavy lifteru nez kulturistu, ale o vahy mi tolik nejde, rek bych to tak ze chci mit postavu liftera ale nepotrebuju honit vahy. Co to je za oddeleni? No ja bych rek ze se pro to mozna hodi vyraz bodybuilder?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2007 13:02 - Změnil/a: The Stone


M


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2007 14:48


Voe ty si spejle. Naber aspon 15-20kg, i kdyz podle me na 191cm porad malo, ale ja to beru asi jinak nez vy..


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2007 15:03


BESTie

No dyk ja se snazim nabrat!! Sak sem vcera zkouset taky ten volej


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2007 15:05


Pis sem pls schvalne taky stravu. Slo by?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist