Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Stone: Advanced GVT
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2007 22:37


BESTie

Jo no, hele proste seru na jidlo, zadny tvarohy brat nebudu, on ten tejden se proste nic nestane, uplne vymazu posilovani z hlavy, posilovna neexistuje zadny jedeni nic


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2007 22:42


No tak zapijet tvaroh pivem nebo vodkou by nebylo to pravy orechovy..


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2007 22:47 - Změnil/a: The Stone


BESTie

Proc ne? tvaroh s pivem jakozto jidlo s vyoskym obsahem bilkovin i sacharidu

btw bestie proc skoro nechodis na icq? bysme mohli nekdy pokecat ale ty tam nejses vubec


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2007 22:52


Protoze se nechci prat s brachou o pocitac (ma neco malo pres 160cm a skoro 50kg -> je vetsi a silnejsi ). On skoro celej den v kuse paris kamosema pres net LINEAGE, takze me k tomu nekdy na chvili pusti, abych si neco malo napsal (aspon trenink do deniku) a pak me zase vyhodi.
btw. Proto chci zacit boxovat, abych moch bejt vic u pocitace..


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2007 22:55


BESTie

Jo tak jasny no to chapu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 21:01 - Změnil/a: The Stone


Prosimvas orientacne, za ten tejden na lyzaku, kdyz proste nebudu drzet vubec nic jen proste kalit a tak stihne telo spalit hodnehmoty nebo to nebude moc poznat?
A jeste neco, po prijezdu mam normalne pokracovat v treninku nebo se dotoho zas nejak dostat?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 21:48 - Změnil/a: The Stone


Aby byl videt rozdil:

Cerven 2005


Unor 2007:


Prace za 1,5 roku


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Coyote

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 09:11


Prosimvas orientacne, za ten tejden na lyzaku, kdyz proste nebudu drzet vubec nic jen proste kalit a tak stihne telo spalit hodnehmoty nebo to nebude moc poznat?
A jeste neco, po prijezdu mam normalne pokracovat v treninku nebo se dotoho zas nejak dostat?


Za tyden telo moc hmoty nespali, nemej vubec strach. Mozna te ti trochu vyprazdni glykogen a o neco malo klesne sila, ale za par dni ses zpatky.
The Stone

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 21:45 - Změnil/a: The Stone


Muj tejden-kdo to bude chtit cist toho obdivuju
Tak posledni dobou se stavaly divny veci a neska vsechno vyvrcholilo. Celej tejden zacal tim, ze sme meli na basketu zapas sezony, s 1. tymem tabulky, a trener me poslal na hriste na 2 minuty!! sem byl nasranej i kluci se ho ptali co je, a me to mrte rozladilo a tak sem tedka nechodil. Dalsi vec me rozlladila skola, kde sem hned zezacatku chyt 2x5 a styrku. Rek sem si ze se pustim do posilky, sel sem do posilky a ha potkal sem tam jednoho strasnyho kretena, furt za mnou dolejzal furt mi radil co mam jak cvicit sem mu rek ze se s nim neci bavit at de pryc a von furt vysejral tak sem odjel divnej trenink. Dalsi den me cekaly drepy, kde sem si hned ve 3ti serce natah prdel (nebo trislo nebo co) a skoncil sem. Nasranej sem prisel do satny. Rozladilo me to natolik, ze sem usnul v pul druhy rano, sotva sem dosel domu. Aby toho nebylo malo, vzbudil sem se v 5 a uz sem neusnul, musel sem do skoly na 7mou. Samozrejme ze sem unavenej s bolavou prdeli usnul na fyzice pri pisemce!!!! zazvonilo a ja se probudil-test prazdnej pulka 1. prikladu-za pet! Nasranej sem celej den skoro nejed naky 2 bagety a ete neco. Ve stredu me cekal trenink rukou a doplnku. Prdel prestala bolet, coz mi zlepsilo naladu, ale hned po treninku rukou mi zaclo skubat ve stehne-nevidana vec. Taky sem skoro nic nejed. Neska sem taky jed blbe, ete sem se pohadal s mamou, prisel sem do posilky, odjel sem s MT a cekaly me shyby. Ty sem dal uplne lehoulince neuveritelny Hned na to sem sel na benc. Rozcvicka- tekzy!!! nalozil sem o 5 kg min nez sem mel jet serky- 3 opacka a konec. Ja na to nasranej cumel co se deje, paxem si rek do pici co je, znova-pri 3tim opacku mi zustala cinka na hrudniku a ja to az po chvili vytah. Na to prisel kamos po trech mesicich, tak sme kecali a on ze to zkusi nalozil 80 a dal to 5x. Vubec ta pauza nebyla znat. Predtim daval 80x8. Taksem nasranej rek ze uz mam po treninku a jen sem se s nim pul hodky bavil a uz sem na dalsi serky bence a doplnek na kozy sral. Proste hruza


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 21:47


Cejtim, ze uz potrebuju odpocnout. Bral sem to v posledni dobe hodne vazne, furt sem na posilovani myslel zral jak kokot, vod novyho roku sem byl v hospe 1x, furt sem byl ve skole bo v posilce nebo zral, fakt sem delal maximum pro to. Ted si to asi vsechno vybralo svou dan a cejtim se hotovej, zrat se mi nechce. Pojedu na lyzak a tam se musim dat dokupy!!!


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 21:53


The Stone
to je pot
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 21:53 - Změnil/a: Jimi bOi


Zajimavy cteni....holt karma...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
The Stone

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 22:01


se divim ze si to nekdo precet a hned dva fakt je ze me dlouhy clanky taky bavi cist


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 22:12


A musim rict ze dneska me este vic nasralo nez obvykle a to se mozna budete divit sam se divim ze sem to sem este nenapsal- u nas je kazda dvacka jina. Fakt sou tam tezky a lehky 20ti kilovy kotouce, borci poznaj kerej je tesi kera ne, ja to teda nepoznam a musm zkouset, pekne me to sere a neim jesi 20 ma ta lehci bo tezsi...ale fakt je ze jednak mi to borci rikali a jednak vopravdu nez mi to rekli sem cejtil ze jednou rukou zabviram vic sem myslel ze to je ze je slabsi ale vono se to stridalo...na kkta


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 22:15


To je mazec a ja myslel ze 20 a 20 je stejne...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
The Stone

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 22:18


Fakt u nas sou naky vobrouseny, neska mi to jeden borec ukazoval, normalne ten kotouc je fakt na jedny strane jinak tlustej nez na druhy. Docela bouchac a prave sel na benc po me a nadaval ze tyhle sunty maj bejt na legpresu a ne na benci


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 15 Úno 2007 23:48


Taky sem to vsechno procet.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Coyote

Člen
# Zasláno: 16 Úno 2007 09:03


The Stone
Ten lyzak je tva zachrana. Zapomen na posilovnu a pravidelne jidlo a uzij si to. Ber to jako active recovery. Odpocnes si od cinek a uvidis, ze to pak pujde uplne jinak.
Charless99

Člen
# Zasláno: 16 Úno 2007 18:21


The Stone
Tak sem


Ohne dich...
The Stone

Člen
# Zasláno: 16 Úno 2007 18:22


Charless99

Neeee!! ty kotouce suntsky ktery maj jinou vahu ze maj bejt na leg presu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Charless99

Člen
# Zasláno: 16 Úno 2007 18:24


The Stone
Aha


Ohne dich...
The Stone

Člen
# Zasláno: 16 Úno 2007 18:27


hele chlapi cus ja se du vozrat, zejtra zkusim nakej hatlapatla trenink protoze do toho vubec nemam chut, neska sem nebyl jednak kuli dni rege pac sem byl cera a jednak mi vyprsela pernamentka a nechci si zbytecne kupovat novou dfyz budu tejden pryc anece se mi vyhazovat prachy...tak si poradne uziju teprve podruhy v tomto roce, a doufam ze zejtra bude ten trenink aspon za neco stat a dyz ne svet se nezbori.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2007 10:21


Tak sem zakalil, fyzicky mi je este trosinku blbe, ale psychicky se cejtim sv


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2007 11:34


Na tom lyzaku si to uzij voe!


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2007 13:52


D


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2007 18:31


Tak dnes vzhledem k unave ze vcerejsi kalby, unave celkove, malo jidla a vzhledem k tomu ze uz se vidim na lyzaku byl trenink uplne o prdu, rikal sem si ze si dam ehkej odpocinkovej, s vic opakovanima, aby to byl shock ja od novyho roku nejel vic jak 8 opakovani, a asi 3 nedele uz jedu do 5ti, ale i s takovejma miniaturnima vahama proste nebyla chut no nemel sem chut


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2007 21:59 - Změnil/a: The Stone


Ubytovac


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2007 22:34


Ty voeee chci jet taky!


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2007 22:35


BESTie

Mels rict driv urcite bysme te radi vzali


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2007 22:41


ja hlavne doufam ze to je pravda posilal mi to kamos treba se splet realita muze bejt uuuplne jina


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist