Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Sagiho log
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 15:56


Tak jsem se rozhodl zalozit si log ... asi ani ne abych tady ppsal pravidelne svoje treningy, ale spis kdyz budu s necim potrebovat pomoct, nebo poradit a nenajdu to tady na foru, tak abych to hazel tady k sobe a nezasiral tim ostatni temata ...
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 16:05


Tak sem napisu aspon trenal at to neni tak prazdny .. par cviku jsem si upravil ale v podstate ten trenal je stejnej jak jsem nasel tady na foru

Pondeli
-drep
-sikme brisni svaly
-biceps s jednoruckama
-francouzsky tlak
lytka

Streda
-bech press
-shyby-siroky uchop
-veslovani
-spodni zada
-pritahy cinky k brade
-rozpazky v predklonu
-bricho

Patek
-predkopavani
-zakopavani
-biceps svelkou cinkou
-kliky na bradlech
-lytka

Nedele
-tlaky na sime lavici (jednorucky)
-pritahy velke cinky v predklonu
-shyby - zada
-millitary press
-rozpazky v predklonu
-bricho

Pojedu to 8 tydnu 3x12, 3x10, 4x8, 6x5 po 14 dnech a doufam ze priberu ...
Rudlap

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 17:38


Kdy
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 17:44


Jo .. to kazdopadne ze sem si to napsal ... pred tydnem sem vazil 62 dneska je to 64 .... jakoze vaha sla celkem viditelne nahoru ... ale bojim se ze to je jenom na zacatku ... Za ty dva mesice bych byl rad kdyby to bylo alespon tech 70kg ... kdyby to slo aji trsku vic vubec bych se nezlobil ... pac ty kila nahoru fakt potrebuju ... ;)
Rudlap

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 17:50


kolik m
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 17:55


180 cm .. takze na moji vysku celkem malo .... Ale rikam .... uvidim po 2 mesicich ...
Rudlap

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:05


tak, te
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:16


Hh .. no jasny ... vcera sme meli prave dvouhodinovku telocviku a cely dve hodky sme behali za balonem, takze sem si myslim trosku tech kalorii spalil To by se dlao jeste prezi, ale po tom me boleli nohy jak svin* jak jsem pres zimu nebehal ated najednou no a zrovna sem mel na stredu danej trening na nohy jeste v posilce .. Tak sem si rikal ze to porpve zkusim s mensima vahama .. dal sem si na drep jenom prazdnou cinku na rozcviceni a pak ze si tam zkusim dat nejaky to zavazi a v tom me chytla takova krec do predniho a zadniho stehna ze sem tam poskakoval jak lofas a potupne sem odesel po 12 opakovani s prazdnuo cinkou ... tak sem si zopakoval bench atd... a zaroven ten trenal posunul tak ze nohy nedelam ve stredu ... No ale nohy me boli jeste ted, tak se pomalu desim jesi je mam zitra cvicit, nebo vynechat, odcvicit si jen ten triceps a biceps, nechat tomu jeste klid do pondelka a pak pomalu nabirat ...
Rudlap

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:20


tak p
Charless99

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:24


Rudlap
St


Ohne dich...
ClericLukas

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:25


Rudlap

Prosim t


new live!! - shorty
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:31


ClericLukas

No myslim ze nebudu takova ta tipicka hora svalu co nema kondicku ) Jakoze do toho telocviku budu jasne chodit .. a plavat to taky .. naopak si myslim ze na ty nohy je to plavani hodinovy na pohodu ... Spis sem to myslel jakoze se nebudu hrnout v posice na rotopedy ani nejak vseobecne chodit behat ven jestli by se dalo ... to planuju az na cerven ;)

Charless99

ClericLukas

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:37


Sagisek

Rotoped je dobr


new live!! - shorty
Rudlap

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:44


no, j
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:46


ClericLukas
jj ... 5min. na zacatku a na konci si dycky zabeham ...
btw. co byste delali s tema nohaam ?kdyz je nemam jeste zregenerovany, a nemuzu ani pomalu sejit ze schodu, mam to zitra jet, i pres to, nebo by to spis naopak bylo na prd ... ?
Dikec
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:47


Rudlap

Bude ze me furt stejne pavouk, akorat o par kilo tezsi a snad i trochu vic silnejsi ... ;) Is kondickou ;)
ClericLukas

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:51


Rudlap

za dva m


new live!! - shorty
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:57


OKi ... s nohama byl error ten fotbalek po zime nebehani ... Doufam ze to byl jen sok po dliuhe dobe a ted to uz bude v pohode ...
Rudlap

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 18:58


Clericu prosim u
Sagisek

Člen
# Zasláno: 11 Led 2007 19:01


Hh ... myslim ze jediny kdo psal o hore svalu sem byl ja ... a myslim ze sem taky psal ze ze me nikdy nebude )
Tkze pohoda kuci, jo ?
Sagisek

Člen
# Zasláno: 18 Led 2007 19:07


Tak me jen tak napadlo, kdyz procitam ruzny veci co takhle coca-cola ... Je prece sladka jak svina coz je zdroj energie dobry a taky ma v sobe nejakej ten kofeijn, coz muze byt dobry treba pit pred trenalem ... Jen tak me to napadlo ... Co si otom mylite ?

Sam colu nepiju, pac je to solidni sajrajt ... rozpusti vam ziletku a zub jen to hvizdne kdyz to nechate v ni nejakou dobu, ja ji vyuzivam jen ve spojeni s mentosem
Sagisek

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 15:03


No nevim, jestli se nekdo diva do myho logu, ale zkusim to, abych to necpal jinde ..
Asi za 14 dni budu koncit coyotovu 2. objemovku ... ta co se jede 1.14 dni 3x12, pak 4x8 atd ...

Ted bych se chtel zeptat co jet dal ? Vazim asi 67 do konce bych to chtel dat apon na 69 .... Celkem bych chtel jet jeste vis aspon na tech 75, takze bych potreboval nejaky trening zase na objem, problem je v tom ze nevim po jakym hrabnout ... ta prvni objemovka mi pripadne docela stejna, a pripadne mi ne dobry kdyz jsem ted jel objem, porad zvysoval a nekam se dostal, abych to zase vsechno podsekl a jel to znova, navic kdyz mi pripadnou dost podobny ...

Jestli se pletu tak pls helpnete ...
Dikec
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 15:31 - Změnil/a: The Stone


Sagisek

myslim ze bys moh zkusit HST, anebo si podle chuti vyber nakej trenink z ty nabidky jak je v sekci trenink a pak to sem hod a my ti reknem jestli jo nebo ne


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Sagisek

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 15:57


HST bych si chtel nechat az na posledni mesic, kdy se k tomu budu snazit delat aerobni cinnost a drzet dietu, aby jsem se jaks taks vyrysoval ...

Z tech trenalu me zaujal ten Heavy light trainig, a nebo mozna Bench press killer pac mam docela zlej bench a hrudnik taky ...

ted de o to z ceho by jsem vic nabral .....
coolturista

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 16:10


Day 1
squat: 5-8x5
bench: 6-8x6
deadlift: 5-8x5

Day 2
squat: 5-8x5
bench: 6-8x6
deadlift: 5-8x5

Day 3
squat: 5-8x5
bench: 6-8x6
deadlift: 5-8x5
co tohle ?
Sagisek

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 16:14


coolturista
No ja nevim ... ja mam docela blbou regeneraci, a nedovedu si to nejak moc zive predstavit ze obden budu valit bench, drep, a mrtvolu, teda jestli jsem to dobre prelozil ....
Coyote

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 16:28


Sagisek
Zacni na 55-60% 1RM a kazdy tyden 2-5% prihod, zalezi na tom, jak dlouho to pojedes. V originale je myslim zacit na 58% a kazdy tyden pridavat 2%
Ve stredu si dej misto deadliftu pritahy v predklonu. Doplnky (biceps, triceps, ramena atd.......) samozrejme dle libosti.
Do objemu je to vyborny trenink.
Sagisek

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 16:39 - Změnil/a: Sagisek


Coyote

Fine .. a co ten heavy-light ?

S tim HST bych chtel zacit tak v cervnu, takze tedkom mam tak 2,5 mesice na neco jinyho ... De o to jestli to vsechno soustredit na jeden trenal, nebo tam jeste vloupnout 2 ...

Navic bude asi zly jet hned mrtvolu naostro, kdyz jsem ji jeste nezkousel ... sam sem ji nezkousel pac sem tu cet, ze kdyz delas chyby muzes si doprcit cely zada ale zkusim se optat primo v posilce jestli uvidim nekoho to tam delat ...
Coyote

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 16:48


Sagisek
Pokud si ji nezkousel, tak ji cvic treba 1x tydne a zbytek dej 1. den pritahy, dalsi den shyby a mrtvolu jed nezavisle na tomto rozpise. Nauc se techniku, to bude hlavni
Heavy light neni podle me moc dobra volba.
Sagisek

Člen
# Zasláno: 14 Úno 2007 20:06


dal by se ten trening udelat i tak, ze bych kazdej den odcvicil jiny cvik ale na stejnou partii, aby me to neunudilo ?

myslim napr, 1.den bench, 2. rozpazky, 3. tlaky na sikme lavici

To stejny s nohama a zadama ?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist