Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / The Stone-log
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
Autor Zpráva
The Stone

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2006 17:33 - Změnil/a: The Stone


Task jsem byl v posilce a tech 75 dam sotva tak, takze to podkopnu to maxko este vic, este o5 to sem zkousel a ten 1. trenink me celkem dal no ale...Budu vychazet z maxka 70kg zmena


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2006 17:34 - Změnil/a: The Stone


Tak ne tak si to prepocitam na 70kg...Definitivne! A bude to konecny platny a ja nevim jaky mozny a od zejtra jedu prvni trenink!!!


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 26 Pro 2006 21:54 - Změnil/a: The Stone


1RM=70kg


1. T


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 27 Pro 2006 15:51


Tak jsem neska odjel trenink jak mel bejt, MMB slo snad jsem to nastavil dobre. Taky sem se v posilce vyborne pobavil prisel tam cca 15ti letej borec a sel ke skotovce kde byla EZtka a zacal tam varit bicak...po pulhodine tam furt varil bicak tak kdyz se sel napis tak sem se nad nim slitoval a radsi sem mu ji vzal na francouzskej tlak. Von tam smutnej taxe rozhod ze pojede kliky na bradlech, a tak se tam kroutl to bylo neuveritelny tak sem mu tu cinku vratil aby se neukroutil, s vysim zavazim kery sem tam nechal po svym tlaku, a von este do konce hodiny tam drtil bicak s tou veci vahou vesele dal vrchol byl kdyz si u baru rek o: tamhleten prasek v ty pixle se zelenym vikem


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
kkrtekk

Člen
# Zasláno: 27 Pro 2006 17:31


The Stone
No jo ka
The Stone

Člen
# Zasláno: 27 Pro 2006 17:48


ja vim, ale ja byl opacnej pripad, ja sem nejdriv delal jen bic. zdvihy sedy lehy a tricaky v posilce, a ostatni cviky sem ocumoval nez jsem mel 100pro jistotu jestli je delam dobre, sem se bal aby se mi nikdo nesmal si pamatuju jak sem strasne dlouho chodil nenapadne kolem leg-pressu, abych zistil jak se to zasekava aby to na me nesjelo


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Charless99

Člen
# Zasláno: 28 Pro 2006 22:45


The Stone
jo jo,kazdej zac


Ohne dich...
The Stone

Člen
# Zasláno: 28 Pro 2006 22:46


ja sem se mu nesmal, az v satne pac vm ze proste se to nedela nooo


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 29 Pro 2006 19:37


Tak jsem neska jel 2. cast MMB, pac sem jednoduse zapomel ze se jezdej 2 treninky za tejden, tak sem jel znova po dvou dnech no ale porad vicemene v pohode rozmyslim si tady plan zbytku a napisu sem abych trenoval podle neceho


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 29 Pro 2006 19:41


takze do posilovny budu chodit 4x tydne, od pondelka takle pojedu. Pojedu MMB pondeli a ctvrtek, s tim pojedu biceps a nohy. Utery a patek pojedu Zada, triceps, ramena, bricho. Je to mozny?

Po+Ct- MMB(prsa), nohy, biceps,
Ut+Pa- Zada, triceps, ramena, brucho

Snad sem na nic nezapomel, ted napisu cviky a vahy a serie a opacka doufam ze mi to nekdo zhodnoti


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 29 Pro 2006 19:49 - Změnil/a: The Stone


Po+Ct:

Prsa: MMB

Nohy: Leg-press- za


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Pro 2006 18:36


No tak nikdo se nevyjadril takze sem poprosil Tryggveho na icku tomu patri muj d


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Pro 2006 18:37


Este musim vymyslet system jakym si to zapisu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Pro 2006 18:38


No nakonec ja se vam ani nedivim ze sem nikdo nekouka koho by bavilo cist ty eseje


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Pro 2006 18:44


Jo, este bych rad dodal, ze sem zkousel ty drepy...no ja dole se neudrzim na celych chodidlech, musim na spicky, sem asi hrozne zkracenej, rukama nedosahnu nazem pri natazenych nohach ani omylem, asi tam mam neco zkracenyho, a jak musim na ty spicky tak nemam vubec stabilitu a mam strach nalozit vic co s tim?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Pro 2006 18:59


tak toho mam dost hodim sem jen 1. tejden, zbytek krasne dopocitam


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Pro 2006 19:08 - Změnil/a: The Stone


STONE TR


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Pro 2006 19:09


chi


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 31 Pro 2006 12:07


Ja snad ani ne, ale je to bezna vec si ty paty pri drepech necim podlozit.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 31 Pro 2006 12:34 - Změnil/a: The Stone


BESTie

Proc mi na otazku prez icq odpovidas sem?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 31 Pro 2006 12:54


Proste mi to tak nejak vyslo..


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 31 Pro 2006 13:20


borec


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 31 Pro 2006 13:25


Neee tak ja sem predtim s nekym psal a zapomnel sem na tebe tak sem ti to hodil sem..


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 31 Pro 2006 13:41


Dyk v poho ja nic nerikam jen me to prekvapilo dyzs mi neodepsal pak kouknu sem a tady vodpoved nic se nedeje


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Led 2007 10:41


Tak jsem vcera domyslel celej trenink na cely leden:


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Led 2007 10:44 - Změnil/a: The Stone


STONE TR


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Coyote

Člen
# Zasláno: 1 Led 2007 11:45 - Změnil/a: Coyote


Docela dobry i kdyz bych si v tom udelal nejaky lepsi system v cyklovani, tak nejak jak sem psal charlesovi do denicku klidne tu intenzitu muzes v zaveru cyklus zvysit a jit az ke 3 opakovanim, pokud potrebujes. Tohle sem mne docela libi, jen bych tam dal misto jednoho mrtveho taku pritahy. A samozrejme tam chybi drepy???? Na prsa si klidne muzes dat nejaky rozpazky jako doplnek 3 serie lehce alespon jeden den v tydnu....
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Led 2007 13:15


Coyote

Jo jiste ty drepy o to se tu rozbiralo asi sis nevsim...no ja totiz nemam vubec stabilitu, musim jit na spicky neudrzim se na celych chodidlech, takze si pod nohy davam kotoucky, ale zatim protoze se to ucim tak to delam jen s tyci,, tak to sem ani nepisu, a nenalozim takovou vahu aby to k necemu bylo takze nez se naucim tak zatim ten legpress......ty rozpazky na prsa dam, ja sem nevedel jestli to k tomu MMB jesi to neni na ty prsa nako spocitany...a to cyklovani jak bys udelal?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Coyote

Člen
# Zasláno: 1 Led 2007 13:59


Aha aha...ty jedes MMB. Tak to tam nedavej nic a nech to jak to je, ja sem si toho nevsiml, ze to jedes. Ty drepy se uc s lehkou vahou, je to jen o tom se to naucit. Jednou bys mohl litovat
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Led 2007 14:06 - Změnil/a: The Stone


Coyote

Dyk ja se ucim sem si toho vedomej!!! Akorat sem mrte zkracenej ze jo ty slachy a tak...ale pri tom uceni s malou vahou to na ty nohy nestaci ze, takze davam este leg-press...Takze ty rozpazky nepridavat a cyklovani dobry? Dik za schvaleni


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist