Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / The Stone-log
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
Autor Zpráva
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Pro 2006 17:53


Tak jsem nakonec nebyl, protoze sem este predtim sel nakoupit jidlo a nako me furt bolela hlava, tak sem to neska radsi vypustil...nevim co to sakra je, omg doufam ze zejtra uz to bude dobryy!!!


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Pro 2006 20:43


Tak se Stone naucil varit vajcka... chudak mama, jako kuchyn je cela narozdil od myho vareni buchty pred casem...No, dlouho sem vejce nemel, 2x mi nechutnaj, ale co, neco obetovat musim a snist se to da...do huby ho narvu cely, tak tech 5 vterin nez projde do zaludku me nezabije


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
kkrtekk

Člen
# Zasláno: 21 Pro 2006 22:02


vajicka jsou v poho ale ja kdyz vidim tvaroch tak se me zveda kufr us to nemuzu ani cejtit
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Pro 2006 22:46


Tak mozna budu prekrucovat svoje plany...puvodne sem chtel zahajit HST, vypada to ze uz jsem zdravej, mozna ze to zacnu, ale po rozhovoru s Bestii me zacal este vic lakat lift, ja sem teda smazka, ale mozna ze bych se na to jeste vic vrhnul a zacal to brat opravdu vazne, takze neska sry sem unavenej musim spat jidelnik davat nebudu byl vicemene stjnej jako vzdy, akorat sem zacal vic zakladat na vejcich zejtra zkusim maxko pro bench a mozna i MT, nekdy vo prazkach pak i drep(tam se bojim nejvic kuli kolenum) a uvidime. Ja sem nikdy nechtel bejt kulturista (nagelovanej vyryslej) ani lifter (neslo mi o silu) ale takovy to mega hovado...ale ty mega hovada to sou vlastne ty lifteri, zadny mistrovstvi ve velikosti neni tusim a lifteri se priblizou vic nez kultici...este si to promyslim a vsechno uvidim zejtra budu vas informovat


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 21 Pro 2006 22:49


Jinak obdivuju vsechny co jsou ochotni cist moje dlouhy slataniny


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2006 10:33


Celej tejden mi bylo divne, a konecne sem mozna vypatral pricinu...tlak, zmeril sem se a vrchni byl pod 110. Hned sem si dal kafe a je mi lip takze dneska uz snad i pres rymu budu moct do posilky


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2006 11:48


***Ahoj, hele tak tohle je ten trenink. Az ho budes zacinat podsekni benc o 5-10% (budes pocitat max. -5-10kg -> jestli das 80, tak budes vychazet z 70 nebo 75kg).

Muscle media's benchpress routine

1.t


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2006 11:49


Dik moc, vrhnu se na to hned jak to bude mozny, neska sem mel rano teplotu coz me hoodne nasralo tak hned jak to pue se do toho dam


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2006 11:54


aha ehm takze mam 37,8 ted sem se meril takze si asi pekne pockam...kur*a proc ja proc zrovna ted?? ydz je zaj*bana skola tak nic a jak zacnou prazky tak hovno...kua este sem tady rozbil kliku u dveri tak aspon mam co delat


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2006 11:55


Z maximalek pod 100kg podle me staci podseknout o 5kg -> jestli das 80kg tak si ty procenta prepocitej z podsekle maximalky 75kg. Prvnich par treninku to bude mozna lehci, ale to nevadi.
-Jak mas potom ve ctvrtym tejdnu do selhani x 95% ->>> kdyz to pak das 2x a mene tak vychazej porad z 75kg maxka, kdyz to das vice jak 3x muzes trochu prihodit do maxka (cca5kg), coz znamena ze pak budes prepocitavat ty procenta z maxka se kterym si zacinal +5kg (75+5=80), budes to prepocitavat z 80kg maxima pro benc. A s tim to pak docvicis.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
BESTie

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2006 11:57


kua este sem tady rozbil kliku u dveri tak aspon mam co delat


***Hele z vlastni zkusenosti ti poradim->kdyz si nemocnej tak to necvic. Ja sem to ted cvicil a mozna i kvuli nemoci, ktera me oslabila sem ten trenink musel prerusit.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2006 14:15


jasny nebudu mi stoupla uz mam horecku takze by to bylo k nicemu no kliku sem vopravil ale lezet se mi nechce kua cejtim se provinile!! ja se tak tesil ze budu mit tolik sily na vodjeti treninku, este sem se vcera namlsal este vic s tim bencem a ted todle...sakra, no nic aspon budu zrat a pit abych se z toho vychcal


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Pro 2006 11:30


BESTie

A ty ostatni partie mam jet jak? normalne nakym treninkem vymyslenym nebo je muzu treba jet ve stylu HST?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Pro 2006 17:50


tak sem vcera vecir mel horecky pres devetatricet...neska uz mi je nastesti lip ale pekne me to sere, musim bejt doma, zadnej trenink...ani sem nejed, neska taky moc ne zejtra snad uz budu moct zrat, no nic projedu si tady temata


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Pro 2006 19:16


Tak me nako zacalo lakat bejt lifter...zatim teda spis benc nez trojboj, pac trojboj tam se bojim kluli drepy-kolena, mt-zada, cvicim to (drepy ne ale zacnu) ale do maximalek v tehle cvicich se poustet zatim nebudu...takze hned jaxe uzdravim budu busiit


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 23 Pro 2006 22:27


*Od sesti do desiti sem nebyl doma, nemel sem moznost se sem podivat, jinak prohlizim deniky vetsiny lidi zde..
*K tomu treninku zkus treba to co sem cvicil ja, cviky si pozmen jak chces.. MMB znamena muscle media benc (pro verzi z silovytrojboj.sk)..

->1.den
MMB..
pritahy VC v predklonu (min.4x8)
sedy lehy (min.4x8)
drep (ruznej pocet serii do 3.opakovani - nejcasteji asi 3x3)
upazovani ve stoje
francouzkej tlak
JR ve stoje
*3x8

2.den
mrtvy tah (zacnu 6x3 s nakou nizsi vahou, pak se uvidi..)
sedy lehy (min.3x12)
boardy (10-15cm, pocet opakovani podle uvazeni)
pritahy VC v predklonu
zakopavani (3-6x12)
ez k brade nebo vypony na lejtka (podle chuti)
benc hlavou dolu
*2-3x12

3.den
MMB
pritahy VC v predklonu (min.4x6)
sedy lehy (min.4x6)
drep (ruznej pocet serii do 4.opakovani - nejcasteji asi 3x4)
uzky benc
VC ve stoje
militari
*3-4x6



__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Pro 2006 22:51


Ok dik jak to bude mozny vrhnu se na to


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2006 10:21 - Změnil/a: The Stone


Tak se mi vcera vecir udelalo dobre, nemoh sem usnout tak sem o pul jedny sel vysmejdit lednicku noa pak se mi v noci zdalo, ze sem byl na nakym statku a sezral sem kravu zaziva,pochlubil sem sevam a vy ste me tu chvalili jak je v hovezim hodne bilkovin a jak je zdravi pit hodne mlika


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2006 17:01 - Změnil/a: The Stone


Tak jsem myslel, ze jako prvni trenink v zivote najedu na HST, ale neni tomu tak. Duverovat budu panu Shawnu Phillipsovi, autorovi treninku MMB.
Jinak sem si uz spocital vahy na trenink MMB kterej je vys uvedenej v procentech (dekuji panu BESTiemu ) a prepocital sem si ho na skutecny vahy. Dal jsem maximum 75kg(tesne) a protoze mame v posce kotoucky nejmensi 2,5kg, tak mzu navysovat po 5ti kg na 80, to jsem ale uz nedal. Takze moje maxko se pohybuje mezi 75kg a 79kg, Bestie radil podseknout o 5 az 10kg, tak jsem se rozhod ze budu vychazet z maxka 72,5kg. Tady je tedy muj rozpis:

1RM=72,5kg
1. T


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2006 21:01 - Změnil/a: The Stone


Tak jsem na vanoce dostal mobila hadry, tuny zradla vonafky compa, keryho mam ale uz dyl, nahrdelnik a plato zvejkacek, po kerym sem dlouho touzil ...a moje mala segra nevedela co mi dat tak sem si rek o glukopur kterej potrebuju, takze to byl uzitecnej darek a este mela radost ze to zabaleny vypadalo velky


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2006 21:03 - Změnil/a: The Stone


Jo a este bych se chtel pochlubit ze sem dostal dobrou naladu a jdu udelat predvanocni uklid kterej sem predtim znacne odflak


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Tibor

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2006 22:17


tu ma nekdo hodne penez.-) jaky mobil??
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Pro 2006 23:04 - Změnil/a: The Stone


Tibor
To myslis ironicky bo vazne?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Tibor

Člen
# Zasláno: 25 Pro 2006 14:23


nahrdelnik, mobil,pocitac vonavky.. to neni levna zalezitost
The Stone

Člen
# Zasláno: 25 Pro 2006 14:47


to ne ale ta comp je sice u me v pokoji a ja sem na nem nejcastejc ale v poctate ho pouziva cela rodina ze jo...mobil tak co no a nahrdelnik je vod strejdy


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 25 Pro 2006 14:59


Predsevzeti mam, sou napsany v rubrice predsevzeti,a ale napisu si je sem este jednou at je mam na ocich


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 25 Pro 2006 15:01


Moje predsevzeti do roku 2007:

-Pribrat aspon na 100 kilo( chci vic ale zase nechci v lete moc pupek)
-Bench aspon 110 (mam 75, zejtra zkusim 80)
-Zacit chodit do posilky jeste pravidelnejc
-Zrat vic a lip (hlavne ve skole se mi do toho vubec nechce)


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 25 Pro 2006 15:04


Jinak tedka doufam ze nebude moc narvana posilka pupkacema ktery budou chtit po vanocich shodit nebo si dali cviceni jako novorocni predsevzeti no pozitivni je ze jim to zrejme stejne dlouho nevydrzi


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 25 Pro 2006 20:25


Nam prijela navsteva tak sem nemam co delat snad brzo vodjedou sem se zacis sem to tady projel neco sem prispel no a koukal sem najednou sem mel z tech 30 poslednich temat nebo kolik jich je tam dole asi 25 odpovedi tak sem do zbytku odpovedel na naky starsi blbosti a udelam si fotku jak mam vsechny posledni odpovedi v seznamu ja jinak se omlouvam ale me to lakalo


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 25 Pro 2006 20:29


Jinak zejtra du do posilky bez sparingu pac na to s*rou takze maxko zkouset nebudu a zacnu MMB proste a budu vychazet z cisla 72,5


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist