Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / O Posilovani.net a foru / Starostov archív článkov
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 3 Úno 2014 08:02


Som sa rozhodol, ľe sem pridám link na moje články ktoré som napísal nech je to na jednom mieste postupne tak ako som ich písal
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 3 Úno 2014 08:04


Tu je mĂ´j prvĂ­
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/ako-zacat-a-nebyt-aj-za-rok-rovnaky/
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Úno 2014 12:13


SmekĂĄm klobĂşk...


48let @ 195cm @ 135kg
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 3 Úno 2014 15:09


Budem tu pridáva» kaľdý deň jeden tak ako som ich písal nech toho nie je naraz na čítanie moc a za mesiac nemám čo pridáva»
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 4 Úno 2014 05:21


Tak pri tomto článku som mal aj kladné no aj záporné reakcie Je pravda, ľe teraz by som to napísal trochu inak no to je normálna, ľe človek sa stále vyvíja no tu je ďaląí článok
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/treningove-rady-pre-zaciatocnikov/
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 4 Úno 2014 05:29


Ak sa k tomuto článku Legi nebudeą vyjadrova» nebudem sa hneva»
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Úno 2014 09:40


Domluveno...

Jen bych si neodpustil komentář k fotce s Arnoldem, kde dřepuje...i mistr tesař se někdy utne...


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 4 Úno 2014 10:02





Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

Člen
# Zasláno: 4 Úno 2014 12:48


Starosto u toho prvního článku jsem pořád čekal, ľe se něco dozvím, jak jsi to začal nabírat po kilech svalové hmoty a článek skončil
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 5 Úno 2014 05:33


Spede ja nepíąem rozprávky je to skorej realita
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 5 Úno 2014 05:35


Môj ďaląí článok som písal o strave
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/strava-ako-zaklad/
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 6 Úno 2014 06:17


Tu som písal uľ konkrétnejąie o strave

http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/strava-v-praxi/
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 7 Úno 2014 05:36


Tu som napísal niečo o doplnkoch aj keď o doplnkoch

http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/doplnky-vyzivy-pomoc-ci-vyhodene-peniaze/
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 8 Úno 2014 06:35


Ako inak gainer teraz mám na gainer troąku odliąný názor no, ľe sa človek vyvíja je v poriadku a ja som nikdy nepísal v mojich článkoch, ľe len môj názor je správny a jediný momentálne si myslím, ľe gainer je dobrý iba po tréningu a aj to len v rozumnom mnoľstve a cez deň sa snaľi» rýchle cukry hodne obmedzi»

http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/gainer-ano-ci-nie/
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 9 Úno 2014 05:44


http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/predtreningove-stimulanty-moje-skusenosti/
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 10 Úno 2014 06:20


http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/co-pred-pocas-a-po-treningu/
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 11 Úno 2014 05:00


Tu som napísal niečo o kµboch a kµbnej výľive

http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/kbova-vyziva-brat-ci-nebrat/
liliana

Člen
# Zasláno: 11 Úno 2014 07:09


hihi..já slovenątinu miluju


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŎSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŎVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Úno 2014 07:16


Mě se nejvíc líbil komentář pod článkem....heat ty si uplne tupy


48let @ 195cm @ 135kg
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 12 Úno 2014 06:52


ďaląí článok so písal o kreatíne

http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/kreatin-co-kolko-preco/
Legi

Moderátor
# Zasláno: 12 Úno 2014 07:31


Opět luxusní diskuze pod článkem....


48let @ 195cm @ 135kg
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 12 Úno 2014 11:54


Tak na FMG boli super čitatelia a pod článkom hodne reagovali mi to trochu chýba tu na naąej stránke niekedy mám pocit, ľe to nemá význam písa»
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2014 12:00


ale kdeÄže


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŎSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŎVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 12 Úno 2014 12:06


To je pravda...moc lidí nediskutuje....a přitom jsme fakt dobří...


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2014 12:09





*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŎSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŎVODY ***
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 13 Úno 2014 05:55


Mnohí cvičia aľ prílią veµa a často a to je dôvod prečo sa nezlepąujú preto som napísal niečo na tému regenerácia

http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/regeneracia-k-uspesnemu-rastu/
Legi

Moderátor
# Zasláno: 13 Úno 2014 07:18


Pod to se podepíąu!


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2014 07:19


první půlrok jsem cvičila takřka denně hiit a změny?


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŎSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŎVODY ***
Karolina

Člen
# Zasláno: 13 Úno 2014 23:20


Moc povedený článek


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 14 Úno 2014 06:04


Tu som napísal niečo v skratke o tukoch je to ozaj straąiak či nevyhnutnos»?
Pozri si odpoveď c článku

http://www.fitmagazin.sk/clanky/clanky-o-vyzive/tu ky-strasiak-ci-nevyhnutnost/
. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ wulfur ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist