| Autor |
Zpráva |
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 3 Úno 2014 08:02
Som sa rozhodol, Äže sem pridĂĄm link na moje ÄlĂĄnky ktorĂŠ som napĂsal nech je to na jednom mieste postupne tak ako som ich pĂsal 
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 3 Úno 2014 08:04
Tu je mĂ´j prvĂ
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/ako-zacat-a-nebyt-aj-za-rok-rovnaky/
|
Legi
Moderátor
|
# Zasláno: 3 Úno 2014 12:13
SmekĂĄm klobĂşk...
48let @ 195cm @ 135kg
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 3 Úno 2014 15:09
Budem tu pridĂĄvaÂť kaÄždĂ˝ deĹ jeden tak ako som ich pĂsal nech toho nie je naraz na ÄĂtanie moc a za mesiac nemĂĄm Äo pridĂĄvaÂť 
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 4 Úno 2014 05:21
Tak pri tomto ÄlĂĄnku som mal aj kladnĂŠ no aj zĂĄpornĂŠ reakcie Je pravda, Äže teraz by som to napĂsal trochu inak no to je normĂĄlna, Äže Älovek sa stĂĄle vyvĂja no tu je ÄalÄ
Ă ÄlĂĄnok
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/treningove-rady-pre-zaciatocnikov/
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 4 Úno 2014 05:29
Ak sa k tomuto ÄlĂĄnku Legi nebudeÄ
vyjadrovaÂť nebudem sa hnevaÂť 
|
Legi
Moderátor
|
# Zasláno: 4 Úno 2014 09:40
Domluveno...
Jen bych si neodpustil komentĂĄĹ k fotce s Arnoldem, kde dĹepuje...i mistr tesaĹ se nÄkdy utne...
48let @ 195cm @ 135kg
|
Kriss
Člen
|
# Zasláno: 4 Úno 2014 10:02

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
|
Spede
Člen
|
# Zasláno: 4 Úno 2014 12:48
Starosto u toho prvnĂho ÄlĂĄnku jsem poĹĂĄd Äekal, Äže se nÄco dozvĂm, jak jsi to zaÄal nabĂrat po kilech svalovĂŠ hmoty a ÄlĂĄnek skonÄil 
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 5 Úno 2014 05:33
Spede ja nepĂÄ
em rozprĂĄvky je to skorej realita 
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 5 Úno 2014 05:35
MĂ´j ÄalÄ
Ă ÄlĂĄnok som pĂsal o strave
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/strava-ako-zaklad/
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 6 Úno 2014 06:17
Tu som pĂsal uÄž konkrĂŠtnejÄ
ie o strave
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/strava-v-praxi/
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 7 Úno 2014 05:36
Tu som napĂsal nieÄo o doplnkoch aj keÄ o doplnkoch
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/doplnky-vyzivy-pomoc-ci-vyhodene-peniaze/
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 8 Úno 2014 06:35
Ako inak gainer teraz mĂĄm na gainer troÄ
ku odliÄ
nĂ˝ nĂĄzor no, Äže sa Älovek vyvĂja je v poriadku a ja som nikdy nepĂsal v mojich ÄlĂĄnkoch, Äže len mĂ´j nĂĄzor je sprĂĄvny a jedinĂ˝ momentĂĄlne si myslĂm, Äže gainer je dobrĂ˝ iba po trĂŠningu a aj to len v rozumnom mnoÄžstve a cez deĹ sa snaÄžiÂť rĂ˝chle cukry hodne obmedziÂť
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/gainer-ano-ci-nie/
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 9 Úno 2014 05:44
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/predtreningove-stimulanty-moje-skusenosti/
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 10 Úno 2014 06:20
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/co-pred-pocas-a-po-treningu/
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 11 Úno 2014 05:00
Tu som napĂsal nieÄo o kÂľboch a kÂľbnej výĞive
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/kbova-vyziva-brat-ci-nebrat/
|
liliana
Člen
|
# Zasláno: 11 Úno 2014 07:09
hihi..jĂĄ slovenÄ
tinu miluju
*** KDO CHCE, HLEDĂ ZPĹŽSOBY, KDO NECHCE, HLEDĂ DĹŽVODY ***
|
Legi
Moderátor
|
# Zasláno: 11 Úno 2014 07:16
MÄ se nejvĂc lĂbil komentĂĄĹ pod ÄlĂĄnkem....heat ty si uplne tupy 
48let @ 195cm @ 135kg
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 12 Úno 2014 06:52
ÄalÄ
Ă ÄlĂĄnok so pĂsal o kreatĂne
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/kreatin-co-kolko-preco/
|
Legi
Moderátor
|
# Zasláno: 12 Úno 2014 07:31
OpÄt luxusnĂ diskuze pod ÄlĂĄnkem....
48let @ 195cm @ 135kg
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 12 Úno 2014 11:54
Tak na FMG boli super Äitatelia a pod ÄlĂĄnkom hodne reagovali mi to trochu chĂ˝ba tu na naÄ
ej strĂĄnke niekedy mĂĄm pocit, Äže to nemĂĄ vĂ˝znam pĂsaÂť 
|
liliana
Člen
|
# Zasláno: 12 Úno 2014 12:00
ale kdeÄže
*** KDO CHCE, HLEDĂ ZPĹŽSOBY, KDO NECHCE, HLEDĂ DĹŽVODY ***
|
Legi
Moderátor
|
# Zasláno: 12 Úno 2014 12:06
To je pravda...moc lidĂ nediskutuje....a pĹitom jsme fakt dobĹĂ...
48let @ 195cm @ 135kg
|
liliana
Člen
|
# Zasláno: 12 Úno 2014 12:09

*** KDO CHCE, HLEDĂ ZPĹŽSOBY, KDO NECHCE, HLEDĂ DĹŽVODY ***
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 13 Úno 2014 05:55
MnohĂ cviÄia aÄž prĂliÄ
veÂľa a Äasto a to je dĂ´vod preÄo sa nezlepÄ
ujĂş preto som napĂsal nieÄo na tĂŠmu regenerĂĄcia
http://www.fitmagazin.sk/clanky/vytriezvenie-zacia tocnika/regeneracia-k-uspesnemu-rastu/
|
Legi
Moderátor
|
# Zasláno: 13 Úno 2014 07:18
Pod to se podepĂÄ
u! 
48let @ 195cm @ 135kg
|
liliana
Člen
|
# Zasláno: 13 Úno 2014 07:19
prvnĂ pĹŻlrok jsem cviÄila takĹka dennÄ hiit a zmÄny? 
*** KDO CHCE, HLEDĂ ZPĹŽSOBY, KDO NECHCE, HLEDĂ DĹŽVODY ***
|
Karolina
Člen
|
# Zasláno: 13 Úno 2014 23:20
Moc povedenĂ˝ ÄlĂĄnek
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 14 Úno 2014 06:04
Tu som napĂsal nieÄo v skratke o tukoch je to ozaj straÄ
iak Äi nevyhnutnosÂť?
Pozri si odpoveÄ c ÄlĂĄnku
http://www.fitmagazin.sk/clanky/clanky-o-vyzive/tu ky-strasiak-ci-nevyhnutnost/
|