| Autor |
Zpráva |
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 28 Lis 2013 21:58
Si len tak pozerĂĄm Äo je na facebooku a ÄĂtam veÄ mi je to akĂŠsi znĂĄme a to je mĂ´j ÄlĂĄnok
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5854994715 20960&set=a.441974032540172.101792.441523255918583 &type=1&theater
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 30 Lis 2013 08:54
ĂvodnĂ˝ ÄlĂĄnok od Kiki uÄž Äoskoro na strĂĄnke
|
Legi
Moderátor
|
# Zasláno: 30 Lis 2013 09:41
V lednu zaÄnu koneÄnÄ taky nÄco plichtit...
48let @ 195cm @ 135kg
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 5 Pro 2013 06:58
Kikin ÄlĂĄnok je uÄž na strĂĄnke ak budete maÂť nieÄo kÂľudne to sem napĂÄ
te Kika sa k tomu vyjadrĂ 
|
liliana
Člen
|
# Zasláno: 5 Pro 2013 20:17
Si len tak pozerĂĄm Äo je na facebooku a ÄĂtam veÄ mi je to akĂŠsi znĂĄme a to je mĂ´j ÄlĂĄnok
tak trochu poruÄ
enà autorských pråv..nie?
Kiki, jen tak dĂĄl ;) Äženy jsou v tomto trochu v pozadĂ, tak aÂť borce doÄženeme J
*** KDO CHCE, HLEDĂ ZPĹŽSOBY, KDO NECHCE, HLEDĂ DĹŽVODY ***
|
Spede
Člen
|
# Zasláno: 5 Pro 2013 21:26
JĂĄ si myslĂm, Äže holky jsou ve cviÄenĂ hodnÄ napĹed, protoÄže se snaĞà vÄ
echno mĂt naÄ
lapanÄjÄ
Ă
|
Kriss
Člen
|
# Zasláno: 11 Pro 2013 04:41
Starosto .. ten Älanek je supere .. v jednoduchosti je krĂĄsa 
Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 11 Pro 2013 07:54
Äakujem koneÄne som ho mal Äas napĂsaÂť. Na ÄlĂĄnok potrebuje Älovek Äas a pohodu inak som rĂĄd, Äže sa Ti pĂĄÄi 
|
Spede
Člen
|
# Zasláno: 11 Pro 2013 08:03
PÄknĂ˝ ÄlĂĄnek, ale padla mÄ do oka vÄta:
ale nejvÄtÄ
Ă vplyv vliv mĂĄ vlastnÄ sklĂĄdaÄka sloÄženĂ celodennĂ stravy
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 11 Pro 2013 10:08
Som rĂĄd, Äže si na to upozornil uÄž je to opravenĂŠ 
|
Spede
Člen
|
# Zasláno: 11 Pro 2013 11:10
Nikdo nenĂ dokonalĂ˝ 
|
Kriss
Člen
|
# Zasláno: 11 Pro 2013 15:15
TakĂŠ mĂĄm uÄž skoro pĹipraveno pokraÄovĂ˝nĂ .. myslĂm, Äže ty chlapy stejnÄ diÄženem 
Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
|
Karolina
Člen
|
# Zasláno: 11 Pro 2013 19:03
Kriss a Starosto, super ÄlĂĄnky 
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 11 Pro 2013 22:46
No Kika budeÄ
sa musieÂť riadne ohĂĄĹaÂť teraz pĂ´jdem sĂŠriu ÄlĂĄnkov o doplnkoch a chcem aj nejakĂ˝ s ĂşspeÄ
nĂ˝m kulturistom spraviÂť som to eÄ
te nerobil, tak je to pre mĹa vĂ˝zva 
|
Kriss
Člen
|
# Zasláno: 13 Pro 2013 10:25
No pro mÄ takĂŠĂŠĂŠ no dneska sypu pismenka asi je ta vhodna chvilka .. do nedele by melo byt hotovo 
Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 20 Pro 2013 03:41
Kika napĂsala ÄalÄ
Ă ÄlĂĄnok Äo je super a uÄž je na strĂĄnke 
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 20 Pro 2013 03:51
IdĂş sviatky a Spede prekvapil a napĂsal ÄlĂĄnok mĂĄm veÂľkĂş radosÂť 
|
Karolina
Člen
|
# Zasláno: 20 Pro 2013 08:15
Kika: super ÄlĂĄnek
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Spede
Člen
|
# Zasláno: 20 Pro 2013 09:38
Ale mĹŻj ÄlĂĄnek je bez odezvy beru to jako velkĂ˝ neĂşspÄch
|
Karolina
Člen
|
# Zasláno: 20 Pro 2013 10:23
A kde je ten tvĹŻj, spede? NenaÄ
la jsem ho, rĂĄda si ho pĹeÄtu..
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 20 Pro 2013 12:23
AÄž tak Ä
ikovne to nestĂham troÄ
ku Äasu a bude to
|
Spede
Člen
|
# Zasláno: 20 Pro 2013 15:11
Ta uvidĂme...
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 23 Pro 2013 03:54
UÄž je na strĂĄnke 
|
Karolina
Člen
|
# Zasláno: 23 Pro 2013 07:43
Fajn ÄlĂĄnek, spede 
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Legi
Moderátor
|
# Zasláno: 23 Pro 2013 07:56
Jj, moc fajne. Asi bych Ti tam pĹipsal jeÄ
tÄ odstavec o vyrovnĂĄnĂ se s vlastnĂm egem a pĹĂĄtelstvĂ jednoho magora, kterĂ˝ by s Tebou moc rĂĄd cviÄil, ale Ty jsi Ĺekl ne....vzlyk.
48let @ 195cm @ 135kg
|
liliana
Člen
|
# Zasláno: 23 Pro 2013 08:01
Jarku, moc se mi lĂbĂ, jak jsi to napsal..
*** KDO CHCE, HLEDĂ ZPĹŽSOBY, KDO NECHCE, HLEDĂ DĹŽVODY ***
|
Kriss
Člen
|
# Zasláno: 25 Pro 2013 13:28
DÄkuji za pochvalu Kaji .. Jinak speedy ... falt vyborne po menÄ
i odezvÄ sem se dostalĹŻa koneÄnÄ k pc ... moc moc tleskĂĄm a jsem rĂĄda Äže jsi dalÄ
Ă kdo pĂÄ
e .. opravdu pÄknĂŠ poÄtÄnĂÄko ... Jinak vÄ
em krĂĄsnĂŠ svĂĄĂĄtky i kdyÄž opoÄždÄnÄ ..
DoufĂĄm Äže si vÄ
ichni odpoÄinete a uÄžijete si je jak se patĹĂ 
Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 16 Led 2014 09:04
Zajtra si nĂĄjdem Äas a koneÄne zaÄnem pĂsaÂť ÄalÄ
Ă ÄlĂĄnok po dlhÄ
ej dobe 
|
Karolina
Člen
|
# Zasláno: 16 Led 2014 09:30

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Starosta
Administrátor
|
# Zasláno: 18 Led 2014 19:46
ÄlĂĄnok je na hrubo napĂsanĂ˝ 
|