Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / O Posilovani.net a foru / Admin - info
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 17 Bře 2014 17:33

Náš Legi sa rozhodol odísť s fóra poprosil ma nech to tu napíšem a dám vedieť všetkých Vás pozdravuje a drží palce no pracovné povinnosti mu nedovoľujú sa venovať aj fóru a poznáte Legiho nevie robiť niečo s mierou bud všetko alebo nič.
Legi prajem Ti nech sa darí aj pracovne a aj v súkromnom živote a keď budeš mať ruky 50 verím, že sa prídeš pochváliť
Spede

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2014 19:02

Tak to je tedy síla,jen chvíli tu nejsem a všechno se rozpadá.

Kriss

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2014 20:26

No nechci nic říkat ale jsme v kolenou

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Karolina

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2014 23:15

Bude mi chybět

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
liliana

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 08:37

mě taky

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2014 19:42

Ahojky muj denik mi hlasi tito :

Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.

Nevite nekdo kde je problem ?

Never back down ...
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 23 Bře 2014 20:43

Môžeš písať
Kriss

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2014 21:40

děkuji jsi zlatý

Never back down ...
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 4 Dub 2014 08:47

Pridávam tu vyjadrenie k tribulusu od firmy Extrifit

Oficiálne vyjadrenie k výrobku TRIBU

Stiahnutie výrobku Tribu s dátumom spotreby 23/07/2016
Oficiálne vyjdrenie k výrobku Trib
Vážení zákazníci ,
spoločnosť Extrifit , s.r.o. sťahuje z trhu doplnok stravy Bulgarian Tribu 90 % ( Protodioscín 20,3 % ) s dátumom spotreby 23/07/2016 . Dôvodom je obsah látky 1 - dehydroandrostenedion v množstve 0,0000007 g v jednej kapsuli . Zdôrazňujeme , že toto zistené extrémne malé množstvo nemá žiadny účinok na ľudský organizmus . Ani prospešný , ani negatívny . Nejedná sa o anabolický steroid , ako bolo klamlivo uvedené na niektorých internetových serveroch . Nie je možné , aby toto množstvo spôsobilo pozitívny dopingový test registrovanému športovci . Zatiaľ nie je známe , ako sa nepovolená látka v produkte vyskytla . Produkt má všetku certifikáciu ( Kosher , Hallal , ISO , HACCP a GMC , čo je najvyššia záruka čistoty výroby liečiv ) . Ak bude mať niekto zo zákazníkov záujem výrobok tejto šarže vrátiť , bude mu vymenený alebo vrátené peniaze . V takom prípade , prosím , píšte na email andrejmartin@extrifitslovakia.sk
Slopočnosť GDP s.r.o. nemá na svojom sklade uvedenú šaržu a ani ju nedistribuovala , šarže ktoré sme vám dodali sú v poriadku .
Zákazníkom a priaznivcom značky Extrifit sa za túto chybu ospravedlňujeme .
gymrat

Člen
# Zasláno: 4 Dub 2014 13:17

chudaci mali
Spede

Člen
# Zasláno: 5 Dub 2014 12:24

Starosto, tak kdepak je nová verze fórka?
Rybicka

Člen
# Zasláno: 12 Dub 2014 23:00

Pane Starosto, kdy tu budete mít e-shop? Děkuji
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 13 Dub 2014 11:29

Nejde to tak rýchlo ako som čakal no od 1.5 by to malo byť o pár dní už budú aj ceny dám info
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 3 Kvě 2014 08:08

Náš Český e shop už je na svete prvé doplnky sú už aj v bezkonkurenčných cenách no na tých čo je nahodená suma 999 kč tá sa ešte cez víkend upraví verím, že tak ako aj na Slovensku sú zákazníci spokojný tak aj tu v Čechách to nebude inak http://www.namaximum.cz/uvod/
Kriss

Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2014 19:13

Skvělééééééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Never back down ...
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 12 Kvě 2014 19:00

RifleMan zdravím ťa na našom fóre
RifleMan

Moderátor
# Zasláno: 12 Kvě 2014 20:54

Ahoj, zdravím vás tady. )

S pozdravem

Jan Jícha
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 13 Kvě 2014 07:51

Tak e shop sa konečne podarilo spustiť síce to meškalo viacej ako som čakal no konečne to funguje mám s toho radosť viem, že som viacej zanedbával fórum no ozaj som mal málo času teraz mám zase viacej starostí zväčšiť čo najlepšie sortiment produktov pre spokojnosť zákazníka
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 29 Kvě 2014 13:52

Konečne sa problém vyriešil a stránka šlape ako má
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 30 Kvě 2014 07:36

Máme nového moderátora je ním už náš aktívny RifleMan nebudem o nom nejak písať ak bude mať chuť napíše sám, ale už tu pár vecí napísal a je vydieť, že sa vyzná
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 25 Čvn 2014 06:39

Som rád, že náš e shop už funguje s nášho týmu poznáte, len mňa tak len pre zaujímavosť pri tvorbe našich nových doplnkov sa podieľajú

Roman kováč - Majster Slovenska
Dominik Zeman- 3 Majster slovenska v natural 2 na MS
Tatiana Hubková- 2 Majsterka v body fitness bikiny
Peto Muráň - Ktorý sa práve chystá na MS

Nie je to tak, že ich sponzorujeme a preto nás chvália jednoducho sa im páčil náš prístup a naše doplnky tak preto chceli byť súčasťou týmu a pomôcť vytvárať doplnky, ktoré podľa ich slov na trhu chýbajú a oni samy by ich chceli
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 28 Čvn 2014 18:24

Dnes sme s Romanom točili video keď ho zostriháme dám sen link dúfam, že sa Vám bude páčiť
Kokain

Člen
# Zasláno: 28 Čvn 2014 23:17

nechtěli byste do e-shopu přidat iontové nápoje? pokud tam jsou, tak jsem je nenašel, ale uvítal bych to

Administrátor
# Zasláno: 29 Čvn 2014 06:30

Iontové nápoje ešte nemáme, ale pracujeme na tom
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 21 Srp 2014 11:53

Máme nové proteíny v ponuke

http://www.namaximum.cz/kategorie/proteiny/whey-co mplex-protein-86/

Tento proteín sme robili v spolupráci s Pepom Muráňom https://www.facebook.com/peter.muran.9?fref=ts

Je navrhnutý tak aby bol ideálny po tréningu či ráno sú pridané aj tráviace enzýmy na lepšie využitie proteínu

Další proteín sme spravili s Romanom Kováčom je to celodenný proteín ak chceš len jeden tak tento je najvhodnejší či už ráno, po tréningu alebo večer
http://www.namaximum.cz/kategorie/proteiny/total-p rotein-86/

Posledná novinka je nočný proteín pomáhal nám ho zostaviť aj Dominik Zeman 3 násobný majster slovenska v naturáloch
http://www.namaximum.cz/kategorie/proteiny/night-p rotein-nocni-protein/
Ideálny už podla názvu na noc
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 3 Zář 2014 08:24

Pripravili sme pre vás súťaž dúfam, že sa zapojíte
http://www.namaximum.cz/zarijova-soutez/
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 1 Říj 2014 12:05

Máme nejaký technický problém a preto sa zobrazuje Legi a RifleMan ako člen a nie moderátor no pracujeme už na tom
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 31 Pro 2014 16:53

Všetkým prajem všetko dobré do nového roku hlavne veľa svalov a čo najmenej tuku a k tomu hóóóódne zdravia a šťastia
liliana

Člen
# Zasláno: 1 Led 2015 22:42

I TOBĚ Starosto

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 3 Led 2015 09:32

Tento rok sa máte na čo tešiť doteraz bolo strašne veľa práce na Slovenskom e shope teraz sa budeme hodne orientovať aj na http://www.namaximum.cz/uvod/ verím, že to bude poznať
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0