| Autor |
Zprva |
Karolina
len
|
# Zaslno: 15 Pro 2013 13:47

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Starosta
Administrtor
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 03:22
Eąte dnes do práce a potom sa budem konečne venova» viacej stránke sa na to úprimne ozaj teąím 
|
Spede
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 07:16

|
Kriss
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 07:17
Také mám dnes poslední myslim ze uz se tady na tebe vsichni jen tesi 
Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
|
Spede
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 07:20
Někteří jdou i 23.12 
|
Karolina
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 08:36
Kriss: Jasně, ľe těąí
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Spede
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 08:41
Kája má, uľ dovolenu jak dlouho, ľe 
|
Karolina
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 08:53
Hele mě to ani tak nepřijde, včera jsem do půl druhý do rána malovala, předevčírem porcovala do jedné maso, do toho dítě, penzion, hosti na penzionu, zedníci, + úklid po nich, domácnost, venku 100 krav krmit, 4 psi, 10 koček (kaľdý den),vyhrnovat sníh, ątípat dřevo a topit.. mám pokračovat? A to máme přes zimu klidnějąí období, v létě je toho dvakrát víc.. momentálně uľ měsíc stíhám cvičit v 10 večer, a nejsem u toho zrovna svěľí.. Proč myslíą, ľe člověk, který podniká a je doma, má dovolenou?
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
liliana
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 09:00
Taky se těąím ;)
*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
|
Karolina
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 09:02 - Zmnil/a: Karolina
Normálně vařím denodenně pro chlapy dva, teď jich tu mám ąest, a tenhle rok jsou tu s malými přestávkami půl roku, dítě ve ąkolce nemám, je doma se mnou, jo a před předevčírem do půl druhý okna na celým baráku, myjí se často, taky kvůli hostům, nikdo se nechce koukat přes upatlaný..jsme rádi jako kaľdý jiný, kdyľ máme dovolenou týden nebo dva v roce, jinak si ani neuprdnem..
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
liliana
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 09:19
Káji: věřím, ľe je to záhul.. jste borci ;) btw... kdy bude svatba? ľe uľ by jsi byla má jmenovkyně
*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
|
Karolina
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 09:27 - Zmnil/a: Karolina
Příątí rok, kolem nás se to tady u nás rozvádí o sto ąest a mi se po osmi letech spolu, budem brát.. dám vědět, třeba přijedete, poąlu pozvánku Jen doufám, ľe se nebudu vdávat s bříąkem
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Karolina
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 09:30
Btw, ty jsi pro mě borec taky, Lili, co vąechno zvládáą 
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Kriss
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 09:37
No kaji zadna sranda jak vidim kazdy mame neco ... starosti jsou vsude .. jsme silne holky 
Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
|
Karolina
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 09:39
Musíme být, nic jiného nezbývá
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
liliana
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 09:46
Karol: co se týká fyzické práce..nedělám ani půlku, to co ty..
*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
|
Karolina
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 10:02
To nevadí, zase u toho studujeą, já se taky sice vzdělávám, ale jen tak sama pro sebe doma, kdyľ je chvilka, do ąkoly nechodím, asi by se mi uľ ani nechtělo, uľ tak bych potřebovala, aby měl den 30 hodin..máą můj velký obdiv
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
liliana
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 10:16
díky, nápodobně ;)
*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
|
Spede
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 10:21
Jsem zvědavej jestli starosta bude publikovat můj článek 
|
Kriss
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 10:29
O čem jsi psal ?
Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
|
Spede
len
|
# Zaslno: 19 Pro 2013 10:39
O sousedech 
|
Starosta
Administrtor
|
# Zaslno: 23 Pro 2013 14:07
Mrzí ma, ľe sme nestihli predaj doplnkov na naąej stránke a aj na Slovensku je sklz no dali sme to zatiaµ na dočasnú stránku http://www.namaximum.sk/uvod/ naąa stránka sa spustí asi v polovičke januára no tu sa uľ dá objedna» a aj to funguje a čoskoro bude predaj aj v Čechách predaj
|
Legi
Modertor
|
# Zaslno: 23 Pro 2013 14:42
To se nedá nic dělat. Vąechno chce svůj čas. Vąichni se tomu věnujeme při zaměstnání a staráme se o rodiny. Výhoda je, ľe uľ alespoň slovenątí uľivatelé mohou objednávat a my je tam můľeme odkazovat. Dobrá práce! 
48let @ 195cm @ 135kg
|
liliana
len
|
# Zaslno: 23 Pro 2013 15:25
souhlasím s Legim.. dobrá práce, Starosto ;)
*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
|
Karolina
len
|
# Zaslno: 23 Pro 2013 15:43
Super práce 
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
Spede
len
|
# Zaslno: 23 Pro 2013 20:55
Aspoň něco 
|
Starosta
Administrtor
|
# Zaslno: 24 Pro 2013 09:09
Vąetkým prajem krásne a hlavne pohodové sviatky 
|
Karolina
len
|
# Zaslno: 24 Pro 2013 09:29
Děkujeme, Tobě taky Starosto 
I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
|
liliana
len
|
# Zaslno: 24 Pro 2013 10:04
Krásné svátky, Starosto.. a úspěchy se stránkami v novém roce 
*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
|
Spede
len
|
# Zaslno: 24 Pro 2013 15:47
I tobě Starosto pěkné svátky 
|