Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / O Posilovani.net a foru / Nový web
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Petr

Administrátor
# Zasláno: 7 Lis 2007 17:25 - Změnil/a: Petr

Zpytlíkoval jsem nový web -> http://www.system.posilovani.net Zatím tam nejsou všechny články.
Prosím o kritiku. Mělo by to šlapat ve všech prohlížečích stejně, kromě IE 6 (který stojí za kulový). Díky za názory.....
The Stone

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2007 17:29

Skvelej web, ohromna skoda toho fora.

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2007 17:47

Petr

Nechceš to udělat víc barevné? Působí to trochu "prázdně". Nejakou barvu pozadí třebas, jinou než šedou. Jinak se mi ten styl líbí, je to podobný jak předtím.
Pecina

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2007 19:05

Petr
a ronnie. cz má konkurencu

Dobrá posilovna nemá nic do činění s tím, jak hezké posilovací stroje tam jsou.
Nebo jestli mají bazén nebo klimatizaci. Dobrá posilovna smrdí směsí lidského potu a nabízí svým zákazníkům box s magnéziem.
nEcro

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2007 19:11

super web jeste by to chtelo udelat definitivne to novy forum a duelzity veci pretahnout nebo prekopirovat chtel bych si psat novy denik ale tu uz to nema smysl.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Je dule
kkrtekk

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2007 21:45

No nevypadá to v celku zle ale být tebou raději řeším to forum protože jak píše nEcro psát sem budou asi jen blazni když to smažeš .
Petr

Administrátor
# Zasláno: 7 Lis 2007 22:15

Fórum funguje, někdo chce změnu a někdo ne. To je pak těžký se dohodnout. Nový web mi vydělává, fórum ne, tak proto má přednost....
Tibor

Člen
# Zasláno: 7 Lis 2007 22:18

můžu se tě petře zeptat jakou máš zhruba návštěvnost stránek a pokud se nebudeš zlobit, rád bych věděl kolik se dá vydělat takovým webem.. jako jestli má smysl investovat do toho tolik času
Petr

Administrátor
# Zasláno: 8 Lis 2007 16:56 - Změnil/a: Petr

Návštěvnost je +-1500. Nejsou to unikátní návštěvy. Dá se vydělat docela dost. Web musí být kvalitní a firmy, co chtějí do tebe investovat zajímá třeba tohle: google.com - 5/10, seznam.cz - 80/100, jyxo.cz - 215/220. Většinou se dá vydělat na odkazu, který chtějí u mě mít.

Teď články nepíšu a vše klesá. Dodělám web a vrhnu se na to....musim si nějak vydělávat, hosting a doména není zadarmo. Ten nový systém mě stál 4800,- a grafiku jsem si dělal sám.
Tibor

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2007 16:59

Petr

těma číslama jako 5/10 80/100 myslíš denní návštěvnost??
bo jestli to tak je tak to si se svými 1500 na tom docela dobře. já mám návštěvnost asi 60-150 jak kdy
Petr

Administrátor
# Zasláno: 8 Lis 2007 18:01

Ty čísla jsou hodnocení kvalit webu. Čím vyšší, tím lepší....
Tibor

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2007 18:07

jo takhle tak to budu mít asi 1/2
Petr

Administrátor
# Zasláno: 8 Lis 2007 20:23

Tady si to můžeš zjistit: http://rank.isecure.cz/
Tibor

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2007 20:35

tak z toho mi vyjelo 0/10 11/100 0/220.... takže webovkama asi nezbohatnu
Paulie

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2007 20:58 - Změnil/a: Paulie

Petr
k tomu webu, přijde mi moc jednoduchý a prázdný, možná by to chtělo nějaký pestřejší barvy a obrázky
Petr

Administrátor
# Zasláno: 8 Lis 2007 21:22

Tibor
Více zapracovat, dobře prolinkovat web, mít vlastní doménu.....

Paulie
každýmu podle vkusu. Logo ještě dopiplám. Moc grafiky škodi -> není to grafický studio. Jinak dobrý názor....
Tibor

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2007 21:27

Petr

jj na konci listopadu až dodělám jednu práci do školy tak s tím zas něco udělám, trochu změním dizajn( i když ted se mi to docela líbí) vlastní domenu budu mít asi těžko... zas takový machr nejsem a ty linky, s tím taky něco udělám bo když se dám hledat na seznamu, tak sem asi na 10-té stránce
kkrtekk

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2007 23:22

Petr
Nový web mi vydělává, fórum ne, tak proto má přednost....

S jedné strany tě chápu prachy sou potřeba ale na druhou stranu si myslím že spousta lidí tady tomu obětovala hodně času a jak to dopadlo .....jestli se tomu dalo nějak zabránit tak to nechám na tobě ..a místo toho aby ses to snažil nějak spravit nebo a spon najet na to nové rozhraní a zachránit co se dá tak se k tomu stavíš zády a spon mi to tak přijde. Prostě mi to přijde líto jak to dopadlo chápu že nemáš na starost jen forum ale s tímhle přístupem tady moc lidí nezůstane a upřímně se jim nedivím psát sem něco když nikdo neví jestli to tady zůstane ????.Stačí se jen podívat kolik lidí začalo psát na ironfactor .A taky bych se zamyslel nad tím kolik lidí chodilo na hlavní stánky jen kvůli foru a myslím že jich nebude málo .Nechci tě buzerovat udělal si tady spoustu práce moc si toho vážím .Ale bylo tady spousta kluku co to forum pozvedli o mnohem víš a jmenovat je nemusím .A tím hle přístupem s jim akorát podkopl nohy ...to je prostě můj názor !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2007 23:48

Souhlasím s Kkrtkkem. Ale i kdyz pominu fakt ze ses tady na par pisicih lidí prostě trochu vyprdnul, tak i tak na to forum tolik srát nemůžeš, protože když je u webu kvalitní diskuzní forum, určitě to přidá na sledovanosti a návštěvnosti. Pokud by si rozjel e-shop kde by byly srovnatelné ceny jako u konkurence, jenom z fóra bys měl minimálně 30-40 zákazníků.. Ted budeš mít jen tuctovej e-shop. Tohle forum bylo poměrně kvalitní, a to i přes to že tu průmerný věk okolo 17 let
blaster18

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2007 23:55 - Změnil/a: blaster18

Petr
Nezapomeň, že návštěvnost máš taky díky nám tady na fóru. Když už mluvíš o tom. Že ti to tady navíc kluci kompletně moderovali a měl jsi tady fungující fórum skoro bez hnutí prstu je další věc. Takže s tou výdělečností bych to tak jasně neviděl a dávám za pravdu klukům nademnou.
Vím, že je to jen pláč nad rozlitým mlékem, ale chci tím říct, že jsi dal naprosto nepochopitelně přednost formě nad obsahem a hrubě se to nevyplatilo, třeba se z toho do budoucna poučíš.

Kkrtkku naprosto souhlasím, výborně jsi to vystihnul.

Administrátor
# Zasláno: 9 Lis 2007 06:38

Fórum jsem teď zanedbal, diakritiku už zkrátka neopravím. Dopsal jsem, co šlo. Nestíhám dělat web a fórum najednou. Jinak nevím kolik lidí příjde z webu a obráceně, byla to pouze odpověď pro Tibora.

Udělal jsem i nové fórum, staré také nechávám. Myslím, že by se to v budoucnosti pohnojilo, tak jako tak s tou diakritikou. Zkrátka jsem zvolil špatné fórum hned na začátku. Kdo chtěl být moderátorem, vyhověl jsem mu.
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Lis 2007 19:31

Krom toho jak si mel v planu rozjet ten e-shop, tak jestli jsem spravne pochopil tak si chtel nasi pomoc (jestli ne tak sem to blbe pochopil). Ale po tomhle pochybuju ze se k tomu nekdo pohrne, a kdyz tak urcite ne tolik lidi co predtim.

Člen
# Zasláno: 13 Lis 2007 20:17

web dobrej, ale teda starý forum asi lepší, na to nový se mi ani nešlo přihlásit
Tibor

Člen
# Zasláno: 13 Lis 2007 20:45

tak jako já třeba ten e-shop ještě z hlavy nepustil. sice sem si neudělal žádnou analýzu trhu jen tak pro sebe. takže nevim jaké sou výdělky, jaké marže ale vim že třeba na jogurtu lipánkovi je marže pro maloobchod 2 koruny a jestli stojí lipánek 7 korun tak je to dobrý zisk. u proteinu za 500 ti sice nebude 150kč ale 2 koruny taky ne.

To že se to tu pohnojilo je věc druhá. ted tu sou 2 fora a člověk neví na které psát. tohle forum bylo super, to nové je děsně nepřehledné a na jednu stránku se vlezou tak 3 příspěvky..
Petr

Administrátor
# Zasláno: 13 Lis 2007 21:12

E-shop jsem schopen dát dohromady za 10 minut. Můžu předvést na požádání. Ohledně fóra: tohle nechám a to nový smáznu. Už jsem koupil na tohle fórum captcha - kvůli spamu, který se mi tu registruje.....
Tibor

Člen
# Zasláno: 13 Lis 2007 21:31

fakt je že nápad o tom eshopu se mi docela líbí a přivýdělek se vždycky hodí akorát kdyby se teda fakt rozjel jaká by byla uloha třeba mě? vyřizování obědnávek a podobně?
Petr

Administrátor
# Zasláno: 13 Lis 2007 21:42

Tak e-shop se nalézá na adrese http://www.shop.posilovani.net

Zatím návrh, je mi celkem jedno jestli se to rozjede nebo ne....mám na něj licenci.
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Lis 2007 22:04

Takze vlastne zustalo stary forum, vsechno zustalo tak jak bylo akorat zmizly 3/4 prispevku chapu to dobre? To sme si pomohli teda...

Člen
# Zasláno: 13 Lis 2007 22:17

The Stone

neres, hlavne, ze bude par bodiku navic do rankingu...

Člen
# Zasláno: 13 Lis 2007 22:40

hlavne, ze bude par bodiku navic do rankingu...

Přesně tak, za obsah přece body nejsou, takže vlastně o nic nejde.

Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0