| Autor |
Zpráva |
Kolci
Člen
|
# Zasláno: 30 Říj 2007 23:27 - Změnil/a: Kolci
hooKy
jĂĄ proto, Äže se mi to nelĂbĂ, a taky proto, Äže mĹŻj s lĂĄskou vykrmenej pivnĂ pupek nikoho nezajĂmĂĄ
--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
|
hooKy
Člen
|
# Zasláno: 30 Říj 2007 23:36 - Změnil/a: hooKy
tak jim udÄlĂĄme nÄjakej figterskou pozu tĹeba nÄjakej contr 
*********************************
"punches are not made, they are born" Teddy Atlas
|
Kolci
Člen
|
# Zasláno: 30 Říj 2007 23:37 - Změnil/a: Kolci
hooKy
to zas nemumĂm... Ale myslĂm, Äže jsme troÄ
ku OT, tak toho nechĂĄme
--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
|
hooKy
Člen
|
# Zasláno: 30 Říj 2007 23:41
poslednĂ OT se nauÄĂÄ

*********************************
"punches are not made, they are born" Teddy Atlas
|
Marek
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 07:26 - Změnil/a: Marek
my bysme mohli bĂ˝r tĂĄdi Äže tohle forum vubec funguje a Äže si tu muÄžem psĂĄt a nĂŠ bĂ˝t hned nasranĂ kdyÄž se stane nÄjakĂĄ chyba. mÄ to taky sere ale co s tim nadÄlĂĄm? nic, Äživot jde dĂĄl
no chyba... ta se mĹŻÄže stĂĄt... Ale... jĂĄ a tĹeba spoustu dalÄ
Ăch lidĂ si pĂÄ
e denĂk jenom sem a najdnou je vÄ
echno v prdeli.... nehledÄ na ty ÄlĂĄnky o trĂŠnincĂch, výĞivÄ, doplĹcĂch apod...
|
The Stone
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 15:26
Samozrejme, chyba se muze stat, pokud se nekde neco podela, rozbije se nakej zdroj nebo nakej hacker neco vyvede a tak...za to nikdo nemuze, to je proste smula, nicmene tady jde o to jestli treba Petr pri upravach nepodcenil "bezpecnost" dat fora. Jisteze se muze stat ze se to takle podela, ale myslim ze by predem melo to bejt pojisteny, tzn cely nekde ulozeny pro pripad krachu.
___________________
forum.ironfactor.cz !!!
|
Charless99
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 16:22
Marek
Naprosto s tebou souhlasĂm!
uplnÄ vÄ
echno mĂĄm v Ĺiti,cely treninky...
Ohne dich...
|
Ljuk
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 16:24
Hm, co nadÄlĂĄte pĂĄnovĂŠ ... nejspÄ
Ă nic, pokud se nestane zĂĄzrak a pĹĂspÄvky se neobnovĂ.
---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
|
Samorost
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 17:32
Ale klĂdek, Petr Ĺikal Äže to mĂĄ zĂĄlohovanĂ˝..
|
Kolci
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 18:54
hlavnÄ pokud se nahraje zĂĄloha, tak asi nenĂ dĹŻvod si psĂĄt logy, protoÄže myslĂm, Äže o tahle data pĹijdem. DoufĂĄm, Äže s tĂm Petr nÄco udÄlĂĄ co nejdĹĂve...
--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
|
Marek
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 19:33
A jĂĄ jsem si asi pĹed mÄsĂcem ĹĂkal, Äže si vÄ
echny svoje logy a dobrĂ˝ vÄci z fĂłra nÄkam zkopĂruju, kdyby se nÄco posralo... JenÄže jsem se na to vykaÄ
lal. Kurvaaaaaa
|
BESTie
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 19:51
Taky me to sere! Zahajuju protestni hladovku!
__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouÄ
e.
|
Tibor
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 20:20 - Změnil/a: Tibor
mÄ to taky sere ale jak by Ĺekl klasik: MĹŻÄžeme o tom diskutovat, mĹŻÄžeme o tom vĂŠst spory, mĹŻÄžeme s tĂm i nesouhlasit, ale to je tak vÄ
echno, co se proti tomu dĂĄ dÄlat…
|
blaster18
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 20:48
Ale blbost, ty naÄ
e data tam vÄ
echny jsou, ale v jinĂ˝ normÄ. Nic se neztratilo, ale nevĂm, jestli to pĹŻjde dĂĄt zpĂĄtky, nebo dĂĄt dohromady s tĂm novĂ˝m, co uÄž se tady napsalo...
__________________________________
If there is a will, there is a way!
|
Petr
Administrátor
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 22:03 - Změnil/a: Petr
Blaster to pochopil. Pohnojila se pouze diakritika.....
|
The Stone
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 22:08
No tak hlavne ze vsechny stounovy chytraciny zustaly pac nepouzivam diakritiku ze 
___________________
forum.ironfactor.cz !!!
|
Kolci
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 22:13
Petr
takÄže nahrajeÄ
zĂĄlohu?
--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
|
Tibor
Člen
|
# Zasláno: 31 Říj 2007 22:15
The Stone
chytrĂŠ
|
Petr
Administrátor
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 15:48
Kolci
ZĂĄloha byla provedena providerem neÄž se pĹeÄ
lo na php5. Ten, kdo psal pĹĂspÄvky bez diakritiky, tak to zĹŻstalo. Kdo ne, tomu se diakritika dojebala....
|
Kolci
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 15:51
Petr
mÄ by nevadilo, kdyby se mi dojebala diakritika, ale mÄ zmizely komplet celĂŠ pĹĂspÄvky v logu, vÄ
ak se podĂvej... Kde mÄlo bĂ˝t prvnĂ pĂsmenko s diakritikou, tam to konÄĂ. TeÄ vĹŻbec nevĂm, s jakĂ˝ma vahama jsem zaÄĂnal atd., prostÄ vÄ
echny zĂĄpisy jsou pryÄ... http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&topic=2475&forum=8&page=0
--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
|
Tibor
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 15:53
Kolci
holt ti budou muset staÄit nadpisy
|
Kolci
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 15:56
Petr
a to nenĂ jen mĹŻj log, to jsou vÄ
echny pĹĂspÄvky, kde byla diakritika, prostÄ z nich nic nezbylo... PomyÄ
lenĂ, Äže jsem si tady pĹŻl roku vedl rok naprosto zbyteÄnÄ mÄ dÄsĂ...
--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
|
miraaa
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 16:41
A proc vÄ
eci hned zbyteÄnÄ? jako Äže ten kdo nema log nebo nÄjakej svuj dennik cviÄi zbyteÄnÄ?To nechapu...chĂĄpu to,Äže ste naÄ
tvanĂ,Äže nevĂte o kolik zvysujete vahy atd.....ale to pĹece neni konec ne?
|
Marek
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 17:34
miraaa
konec to nenĂ, ale spoustu lidĂ tĂm tĹeba ztratĂ trĂŠninkovĂŠ plĂĄny, pĹehledy o svĂ˝ch maximĂĄlkĂĄch, mĂrĂĄch a ty vĂĄhy taky nejsou k zahozenĂ v kon textu porovnĂĄvĂĄnĂ tĹeba za 3roky...
|
The Stone
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 17:48
Ja si to teda vsechno skoro presne pamatuju
___________________
forum.ironfactor.cz !!!
|
Charless99
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 18:12
The Stone
ty si pamatujeÄ
jaky mĂry si mÄl 1.bĹezna 2007?
Ohne dich...
|
The Stone
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 18:22 - Změnil/a: The Stone
Myslim ze: vaha: 88
ruka 39
pupek 88
hrudnik 105
stehno 66
lytko 43
Ted to nemuzu pro overeni najit ale tak nejak to bude. V dubnu sem pak mel 92, az to najdu tak ukazu. Jinak me to je aji celkem jedno jak to postupovalo, sem porad na nule a mam pred sebou este tuny cesty.
EDIT:Tak na roniem mam:
Weight: 88kg (-1)
Packa: 38cm (+0)
HruÄ: 105cm (-2)
Pupek: 88cm (+?)
Prdelka: 102- (+?)
Stehýnko: 66cm (+0)
Lejtko: 44cm (+0
1. duben:
Vyska: 190cm
Vaha: 93kg
Ruka: 39cm
BĹicho: 92cm
Stehno: 65cm
Lýtko: 44cm
HrudnĂk: 105cm
___________________
forum.ironfactor.cz !!!
|
Opppik
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 19:12
nedelejte z teho vedu, Petr se snazil o zlepseni fora, holt nekdy se snaha v zle obrati, ale kdyz nevite svoje maximalky alebo kolik ste jeli minuly trenink opakovani a pocet serii s jakou vahou,tak sorry ale to zavĂĄnĂ parkinsonem
P.S.-jktery kdyz se mnelo ve skole neco platit vzdy zapomenu a prinasim to posledni,tak kdyz si to ja pamatam tak si to musite pamatat i vy
zdar
Co mne nezabije to mne posĂlĂ!
Klik na bradlach se 200kg.
|
Jimi bOi
Člen
|
# Zasláno: 1 Lis 2007 20:08
Opppik
jenze prave tady nejde o posledni trenink, v horizontu pul/roku je urcite dobry se podivat na progres, nebo naopak proc progres nenastal...
________________________________________________________
ZatĂm vÄ
ak netuÄ
Ăm, jak skonÄit s ÄžitĂm, mÄ by se nejvĂce lĂbilo pitĂm...
|
blaster18
Člen
|
# Zasláno: 2 Lis 2007 01:00
AÄž teÄ jsem si uvÄdomil, kolik prĂĄce jsme tady vÄ
ichni za ten zhruba rok a pĹŻl udÄlali a byla by neskuteÄnĂĄ Ä
koda, kdybysme o to pĹiÄ
li. Bylo to uÄž skoro kompletnÄ vybudovanĂŠ fĂłrum. Snad to pĹŻjde dĂĄt nÄjak dohromady...
__________________________________
If there is a will, there is a way!
|