Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / O Posilovani.net a foru / ProblĂŠmy s fĂłrem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Kolci

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2007 23:27 - Změnil/a: Kolci


hooKy
jĂĄ proto, Äže se mi to nelĂ­bĂ­, a taky proto, Äže mĹŻj s lĂĄskou vykrmenej pivnĂ­ pupek nikoho nezajĂ­mĂĄ


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
hooKy

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2007 23:36 - Změnil/a: hooKy


tak jim uděláme nějakej figterskou pozu třeba nějakej contr


*********************************
"punches are not made, they are born" Teddy Atlas
Kolci

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2007 23:37 - Změnil/a: Kolci


hooKy
to zas nemumím... Ale myslím, ľe jsme troąku OT, tak toho necháme


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
hooKy

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2007 23:41


poslední OT se naučíą


*********************************
"punches are not made, they are born" Teddy Atlas
Marek

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 07:26 - Změnil/a: Marek


my bysme mohli býr tádi ľe tohle forum vubec funguje a ľe si tu muľem psát a né být hned nasraní kdyľ se stane nějaká chyba. mě to taky sere ale co s tim nadělám? nic, ľivot jde dál

no chyba... ta se můľe stát... Ale... já a třeba spoustu daląích lidí si píąe deník jenom sem a najdnou je vąechno v prdeli.... nehledě na ty články o trénincích, výľivě, doplňcích apod...
The Stone

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 15:26


Samozrejme, chyba se muze stat, pokud se nekde neco podela, rozbije se nakej zdroj nebo nakej hacker neco vyvede a tak...za to nikdo nemuze, to je proste smula, nicmene tady jde o to jestli treba Petr pri upravach nepodcenil "bezpecnost" dat fora. Jisteze se muze stat ze se to takle podela, ale myslim ze by predem melo to bejt pojisteny, tzn cely nekde ulozeny pro pripad krachu.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Charless99

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 16:22


Marek
Naprosto s tebou souhlasĂ­m!
uplně vąechno mám v řiti,cely treninky...


Ohne dich...
Ljuk

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 16:24


Hm, co naděláte pánové ... nejspąí nic, pokud se nestane zázrak a příspěvky se neobnoví.


---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
Samorost

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 17:32


Ale klídek, Petr řikal ľe to má zálohovaný..
Kolci

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 18:54


hlavně pokud se nahraje záloha, tak asi není důvod si psát logy, protoľe myslím, ľe o tahle data přijdem. Doufám, ľe s tím Petr něco udělá co nejdříve...


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
Marek

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 19:33


A já jsem si asi před měsícem říkal, ľe si vąechny svoje logy a dobrý věci z fóra někam zkopíruju, kdyby se něco posralo... Jenľe jsem se na to vykaąlal. Kurvaaaaaa
BESTie

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 19:51


Taky me to sere! Zahajuju protestni hladovku!


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Tibor

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 20:20 - Změnil/a: Tibor


mě to taky sere ale jak by řekl klasik: MĹŻÄžeme o tom diskutovat, mĹŻÄžeme o tom vĂŠst spory, mĹŻÄžeme s tĂ­m i nesouhlasit, ale to je tak vąechno, co se proti tomu dĂĄ dělat…
blaster18

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 20:48


Ale blbost, ty naąe data tam vąechny jsou, ale v jiný normě. Nic se neztratilo, ale nevím, jestli to půjde dát zpátky, nebo dát dohromady s tím novým, co uľ se tady napsalo...


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Petr

Administrátor
# Zasláno: 31 Říj 2007 22:03 - Změnil/a: Petr


Blaster to pochopil. Pohnojila se pouze diakritika.....
The Stone

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 22:08


No tak hlavne ze vsechny stounovy chytraciny zustaly pac nepouzivam diakritiku ze


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Kolci

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 22:13


Petr
takľe nahrajeą zálohu?


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
Tibor

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2007 22:15


The Stone

chytrĂŠ
Petr

Administrátor
# Zasláno: 1 Lis 2007 15:48


Kolci
Záloha byla provedena providerem neľ se přeąlo na php5. Ten, kdo psal příspěvky bez diakritiky, tak to zůstalo. Kdo ne, tomu se diakritika dojebala....
Kolci

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 15:51


Petr
mě by nevadilo, kdyby se mi dojebala diakritika, ale mě zmizely komplet celé příspěvky v logu, vąak se podívej... Kde mělo být první písmenko s diakritikou, tam to končí. Teď vůbec nevím, s jakýma vahama jsem začínal atd., prostě vąechny zápisy jsou pryč... http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&topic=2475&forum=8&page=0


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
Tibor

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 15:53


Kolci

holt ti budou muset stačit nadpisy
Kolci

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 15:56


Petr
a to není jen můj log, to jsou vąechny příspěvky, kde byla diakritika, prostě z nich nic nezbylo... Pomyąlení, ľe jsem si tady půl roku vedl rok naprosto zbytečně mě děsí...


--------------------------------------------
The only easy day was yesterday.
miraaa

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 16:41


A proc vąeci hned zbytečně? jako ľe ten kdo nema log nebo nějakej svuj dennik cviči zbytečně?To nechapu...chápu to,ľe ste naątvaní,ľe nevíte o kolik zvysujete vahy atd.....ale to přece neni konec ne?
Marek

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 17:34


miraaa
konec to není, ale spoustu lidí tím třeba ztratí tréninkové plány, přehledy o svých maximálkách, mírách a ty váhy taky nejsou k zahození v kon textu porovnávání třeba za 3roky...
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 17:48


Ja si to teda vsechno skoro presne pamatuju


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Charless99

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 18:12


The Stone
ty si pamatujeą jaky míry si měl 1.března 2007?


Ohne dich...
The Stone

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 18:22 - Změnil/a: The Stone


Myslim ze: vaha: 88

ruka 39
pupek 88
hrudnik 105
stehno 66
lytko 43

Ted to nemuzu pro overeni najit ale tak nejak to bude. V dubnu sem pak mel 92, az to najdu tak ukazu. Jinak me to je aji celkem jedno jak to postupovalo, sem porad na nule a mam pred sebou este tuny cesty.

EDIT:Tak na roniem mam:

Weight: 88kg (-1)
Packa: 38cm (+0)
Hruď: 105cm (-2)
Pupek: 88cm (+?)
Prdelka: 102- (+?)
Stehýnko: 66cm (+0)
Lejtko: 44cm (+0

1. duben:

Vyska: 190cm
Vaha: 93kg
Ruka: 39cm
Břicho: 92cm
Stehno: 65cm
Lýtko: 44cm
HrudnĂ­k: 105cm


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Opppik

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 19:12


nedelejte z teho vedu, Petr se snazil o zlepseni fora, holt nekdy se snaha v zle obrati, ale kdyz nevite svoje maximalky alebo kolik ste jeli minuly trenink opakovani a pocet serii s jakou vahou,tak sorry ale to zavĂĄnĂ­ parkinsonem
P.S.-jktery kdyz se mnelo ve skole neco platit vzdy zapomenu a prinasim to posledni,tak kdyz si to ja pamatam tak si to musite pamatat i vy
zdar


Co mne nezabije to mne posĂ­lĂ­!
Klik na bradlach se 200kg.
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 1 Lis 2007 20:08


Opppik

jenze prave tady nejde o posledni trenink, v horizontu pul/roku je urcite dobry se podivat na progres, nebo naopak proc progres nenastal...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
blaster18

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2007 01:00


Aľ teď jsem si uvědomil, kolik práce jsme tady vąichni za ten zhruba rok a půl udělali a byla by neskutečná ąkoda, kdybysme o to přiąli. Bylo to uľ skoro kompletně vybudované fórum. Snad to půjde dát nějak dohromady...


__________________________________
If there is a will, there is a way!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ wulfur ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist