Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Dieta
Autor Zpráva
Ales9876

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2015 18:41

Zdarvím, snažím se trochu zredukovat %podkožního tuku.
Dietu pojedu poprvé takže uvítám každou radu.

Jídelníček jsem si udělal na cca 1800kcal 120b 200s 50t (na mích 67kg,169cm,20%bf)
Posilovací trénink nechávám tak jak je 3xtýdně akorát jsem snížil přestávky mezi sety na minutu.
Do toho jsem zařadil mimo posilovací dny ještě 3x týdně hiit (sprinty) hodinu po snídani (vločky,vejce) a po příchodu domů si dám šunku a dva knackebroty. Pak pokračuju normálně do 2 hodind obědem.

Zajímá mě, jestli je to ok a neni tam nějaká zásadní chyba.
Díky Aleš
maacher

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2015 21:23

jaky je tvuj vek?
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 27 Srp 2015 11:33

Co sa týka pohybu, tak to vypada okej skorej by som sa povenovala tomu jedalnicku konkretnejsie, ten je zaklad, tak ho skus popisat nejak presnejsie
Ales9876

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2015 15:34

Díky za odpovědi. Je mi 21 a právě zatím nemám moc zkušenosti.
Ty sprinty jsem vzdal, očividně nejsem v takové kondici jak jsem si myslel :D
Místo toho teď dělám doma hiit cardio (burpees, vysoký kolena atd)

Jinak teda jak jsem psal. Tréninky po,st,pá zkrátil jsem pauzy na minutu.
Út,čt,so břicho a cardio.

Jídelníček jsem si sestavil takhle. Snažím se ho dodržovat ale obědy a večeře závysí hlavně na rodičích nebo menze.

Cvičím většinou hodinu po večeři knackebrot,eidam, jablko a po tréninku jím vejce a banán. Hodinu na to dávám druhou večeři podle jídelníčku.
Díky za rady
maacher

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2015 17:38

1700 kalorii je rozumna hranice, aby si neco hubl, akorat mas zvlastni kombinace jidel, neumim si predstavit, jak jis kureci prsa, bez tuku, ryzi a orechy. Jinak druha vecere je zbytecne velka a nerval bych tam maso, to bych dal na večeři. Na druhou večeri bych dal ten tvaroh, nebo nejaky syr. Misto tvarohu zakysany mlečny vyrobek nebo nejaky protein. Zbytečne moc bilkovin, i kdyz chces hubnout, tak považuju davku přes 2 gramy za zbytečnou, bohatě stačí 1.8 strop.
maacher

Člen
# Zasláno: 29 Srp 2015 17:39

a zeleninu nejíš?
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0