Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Dieta
Autor Zpráva
cavic

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2015 22:39

Zdravíčko, hrozně nerad zakládám tohle téma, ale jsem zavalen horou informací, které si dost často protiřečí. Otázka je, jak správně zhubnout? Myslím si, že jím zdravě, takže by teoreticky stačilo jen zařadit aerobku? A co se týče anaerobního tréninku, tak pokračovat a nic neměnit (3-4x týdně FB)? Nebo bych měl ubrat množství sacharidů a kolik asi? A sacharidové vlny? Po tom co jsem si zde na fóru o tom něco přečetl, tak se mi do nich moc nechce. Cílem by bylo během 2 měsíců vyrýsovat a zhubnout cca 5-7 kg. Děkuji moc za odpovědi
RifleMan

Moderátor
# Zasláno: 19 Bře 2015 17:02

Zařaď aerobku a uvidíš, jak to půjde dolů. Sachry můžeš stáhnout v sobě, kdy váha už dolů nepůjde. Sacharidové vlny bych nedával vůbec.

S pozdravem

Jan Jícha
cavic

Člen
# Zasláno: 21 Bře 2015 21:43

Okey, díky
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0