Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Chudnutie, strava a cvienie - Tetsuo
Autor Zprva
metty

len
# Zaslno: 25 Led 2015 20:18 - Zmnil/a: metty

Zdravm,
mm zopr otzok ohadne cvienia na chudnutie pre moju priateku
Vek 17, Meria 169 cm, hmotnos 61kg, postavu m skr Endomorfnho typu, m zrejme dos pomal metabolizmus, denn prjem m maximlne 1500 Kcal, a to mono ete preham na stravu nekladie vek draz a spapa to, o m, na raajky rohlk so syrom alebo demom, to ist aj na desiatu aj obed v kole, doma cca o 4-tej poobede zje napr. krupicu alebo proste to, o m navaren ( troka je tu problm v tom, e je to tak vberav typ v jedle, mso jej veobecne nechut, spap len rezne alebo pattu)
a to je niekedy aj posledn jedlo, o zje... medzi tm si d aj nejak kexk alebo nejak ovocie a tk..

Cvienie:
Otzka:
Ktor trningy a ako by sa mali kombinova + ako asto a ako dlho (pol hodiny, hodina) ??
HIIT trningy(20min), tabata trning(4min), aerbny trning, zaov cvienie (cielen cviky), behanie a pod. ... streing a zahriatie s samozrejmos
+ o by ste ete doporuili ?
Strava:
Predpokladm, e tu je namieste Dita ;)
jednotlive fzy, ako s raajky, desiata, obed, olovrant, veera sn viem, o m papa a koko : prklad :
rno msli50g s nizk. mliekom 2dcl. to je cca 220Kcal,
desiata nejak ovocie (jablko, hrozno, bann, anans, hruka,... alebo s kadho roku troku samozrejme v malom mnostve),
obed: zeleninovy alt s tofu, rya, atd. olovrant : jogurt s ovsenmi vlokami alebo celozrnn peivo, racio chlebky so syrom atd
veera : zeleninka, nejaky alt s tuniakom, atd.
to bol len prklad, jedlniek je samozrejme pestrej s kalorickym prjmom okolo 1100 Kcal na de +2,5 a 3 litre vody..

otzka : ak je v kole do 4-tej resp. je doma a o 4-tej, to si m do koly nosi obed alebo je nejak alternatvne rieenie, o by mala papa v kole ?

Kad rada, aj tak, o ktor som neiadal alebo nespomnal, a mohla by ma vplyv na vsledok, budem za u vemi van poprpade, ak u tu nieo tak na fre bolo, sta mi da len odkaz na tmu

a nazver: jej cieom je schudn 4-5 kg a spevni telo no a samozrejme, mne sa pi tak, ak je teraz, toto bude len tak bonus
liliana

len
# Zaslno: 26 Led 2015 00:13

Ahoj. Pritelkyne ma problem v jidle. Jidelnicek co jsi navrhl mi prijde ok, jen to mussli bych nahradila vlockama a udelat po domacku oves. Kasi. Sladit treba medem, pokud sladi musi. Plus bych ji doporucila hiity. Super programy ma Jillien Michaels nebo Shaun T. Napr. Focus t 25. Nebo silovy trenink a kardio.

*** KDO CHCE, HLED ZPSOBY, KDO NECHCE, HLED DVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 26 Led 2015 18:27

Zdarec, Tv ptelkyn si huntuje zdrav. Uveden pjem kalori sta pouze na bazlku a na nic jinho. Aby mohla fungovat (nikoli cviit!), potebovala by min. 2000Kcal, se cvienm klidn i 3000Kcal.

Te Ti vysvtlm jak to funguje. Tm jak stran mlo j, se j brutln zpomalil metabolismus. Mlo by to mt nsledujc dopady. Nvaly ravosti, vkyvy nlad, nepravideln, nebo vbec dn menstruace, bolesti hlavy, anmie, nepravidelnost srdenho rytmu a dal pkn vci, kter vedou ve finle do nemocnice na kapaky.

Vhu m vcelku ok, jen je otzka pomru sval a tuku. Kdy jet zhubne, mohly by se zmiovan komplikace projevit v pln sle.

42let @ 195cm @ 125kg
metty

len
# Zaslno: 26 Led 2015 19:45 - Zmnil/a: metty

fha tak urite jej nechcem spsobi iadne dravotn komplikcie, to nie

Ona prvee iadne takto komplikcie nem a vhu si dr stabilne na tch 60-61 kg ...

Motivciu si nabrala zrejme odoma, kee pravidelne behvam, posilka + bojov umenia a stravu mm pestr ;) povedala mi, e to chce aj ona

Tak som sa jej rozhodol pomc .. urite bude treba zmeni jedlniek od zkladu, zaradi nejak nenron trningy alebo cviky do jej vonho asu...

Nechce vyslovene schudn za dajme tomu mesiac 5 kl, ale proste i portovejie a zdravie ako doteraz, sformova si postavu... a cie je schudn cca 5 kl za neurit dobu

Tak teraz ma napad len otzka, ako by (ne)mala zaa, aby sa jej to neodrazilo v jej zdrav ?

pomer svalov a tukov neviem odhadn, ale doteraz iadne zsadn aktivity nerobila ( okrem telesnej a bicykla)...

Ina, viem, ak s zaiatky ak a urite by som jej nedal hne HIIT-ko v plnej sile alebo nejake kruhove trningy, to by sa mi zosypala pred nohami( boe chr) ;) viem, ako som zanal ja a ak chyby som robil, to mi je jasn...
Legi

Modertor
# Zaslno: 26 Led 2015 20:12

To je dobe, e nem problmy. Mladej lovk vydr hrozn vci. Problm je, e Ti to potom tlo spot i s rokama pozdji. Nejdv by mla zat makat na fyzice, plavat, kolo, brusle, dlouh svin prochzky. Nsledn zat cviit s vlastnm tlem. Poku je slab konstituc a mentln, je ideln ji zaplatit fakt dobrho vzdlanho trenra, kterej m V a v, co dl. Ten j ped sprvn nvyky.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

len
# Zaslno: 27 Led 2015 19:11

at mrkne na rutina.cz... jsou to krtk trninky.. hiity..ale i posilovac..na core, atd... mohlo by ji to bavit..j s tm zanala po porodu a to jsem mla svaly velmi ochabl a lo to ;)

nejvt + m v tob... jsi a bude j v tomto oporou a to dl hrozn moc ;)

*** KDO CHCE, HLED ZPSOBY, KDO NECHCE, HLED DVODY ***
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Lis 2021 07:28

?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт
?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Lis 2021 07:29

?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Lis 2021 07:30

tuchkas?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 23:30

Amaz214CHAPCHAPDeadVilhWireXVII
OzdoAllePianBettLivaImmaTescPlat
OlymSeanKickMasaBadiGaelDekoFant
MagdAndoLuigPatrIgnaTakePatrJewe
JoseBesaCumpclubTaftShifPatrRobe
MargAjunMileYoshMeinGarnUltiRobe
XVIIFunkDaleUnitigelAfteModoSela
QuikFallOmsaCharDaviNatiAdioHaji
blueSonyCessConcNormAgatSieLRoxy
NikiAdamXVIIClegGeorJameRipaXVII
GameTobiNaruLAPIdiamJeffSummMiyo
diamTest
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 23:31

DresFuxiZoneWillKommRonditchZone
GeorMarrZoneTsugSheiAlexKeefZone
ZoneHistpatiXIIIChucStevMiLeDavi
ZoneZoneXVIIDecoCMOSArabTERPKron
PhilBookSylvBookWindCentOlmeWind
MWYaDuraHalfVOLVTOYOUSSRDimeRegg
editNevaCreahastBriaMcLaPoweWind
WindHyunTIANPhilPhilItisRoyaMary
AnimLoisRealExceAirdEmilXVIIRamo
RosaWolfGortXVIIDisnHenrBusiMich
FredErnsNikoeavyRariSaveJeweMitc
NirvHavi
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 Pro 2021 23:32

ShopKrolArthCityWindLeslLawrGunn
ElaiSNAPJaneChanPaulGehtXIIIOxyg
TamaPumaAnnaCoriNintPresNighSmas
AlanCMOSCMOSCMOSAndrMusiEricJewe
MorePurgprogNeilMarcEnjoPONSCofi
tuchkasInteNort
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0