Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Sach. vlny - dotaz
Autor Zpráva
CodexNekro

Člen
# Zasláno: 10 Zář 2014 20:00 - Změnil/a: CodexNekro

Zdar,

mám dotázek jedu SV mám podrobny rozpis vse OK.
No zajimalo by me zda muzu jist behem a to i mimo rozpis snist,,cokoliv,, (co neobsahuje sachy napr.tvaruzky).

Priklad mam snidani ....pak svacinu ....obed ....pak dostanu na neco chut tak si dam tvaruzek (0sachu) ??? a pokracuji dal dle rozpisu.

Co na to rikate Ano,ci Ne?

Tereticky by to vadit nemelo - hodnota vlny zustane nezmenena ....
balbi

Člen
# Zasláno: 10 Zář 2014 20:18

Jde o to, aby ti to pak vycházelo do celkového přijmu všech živin (bílkoviny, tuky, sacharidy), pokud ti to vše vychází, není problém tam něco takového dát.
CodexNekro

Člen
# Zasláno: 10 Zář 2014 21:00

vlny jedu :
100,150,200,250,300,400,500

bilkoviny sou konstant. 200g denne (pres 2g bilkovin na kg tel.vahy)
tuky jsou take konstant. 50g denne

Ale pokud v navalu chuti na ,,neco,, snim tvaruzky a denni prijem bilkovin se zvedne na dejme tomu 220g na den,tak je to spatne ? nebo je to jedno....

jeste dotaz - je mozne davat misto ryzovych chlebiku (ktere fakt nesnasim) testoviny ? samozrejme tak aby se hodnoty sachu rovnaly.
např. 2 ks ryž. chlebiku = 27g testovin = 3bilky s 27g testovin mi jako jidlo chutna,ale 3 bilky a 2 ryž.chlebiky je pro me temer nepozivatelny hnus ...
balbi

Člen
# Zasláno: 11 Zář 2014 18:30

Kolik vážíš, 50g tuku mi přijde docela málo.

Tak pokud už ted máš přes 2g bílkovin, tak by to bylo ještě víc a ono tolik bílkovin také není dobré. Pokud ti jde jen o zahnání chuti, tak si kup třeba ochucená bcaa a popíjej to postupně, nebo si dej kafe.

Však to není problém, jde o to, aby jsi měl za den tolik sacharidů kolik jsis napsal, jestli to dáš vše z rýže nebo těstovin, nebo něco z rýže a něco těstovin je jedno, jediné o co jde, aby to byly komplexní sacharidy.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0