Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Vicesložkový protein hodinu po kardiu - běhu?
Autor Zpráva
tyna_123

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2014 21:54

Ahoj,
měla bych dotaz ohledně užívání vícesložkového proteinu hodinu po kardiu (cca 45 minut běh)..

Můj den vypadá asi takto:
snídaně (v podobě ovesných vloček, bílého jogurtu, medu, oříšků, případně sušeného či čerstvého ovoce), následně tak hodinu poté běh, následně tak půl hodiny, hodinu poté protein. Užívám PhD Pharma Blend 6 HR. Vím, že to není zrovna košer, jelikož se jedná o protein který by se měl užívat spíše na noc, ale je v tom až takový problém, pokud si ho dám po tréninku? Případně nějaké doporučení kvalitního proteinu?

Mimo jiné taktéž chodím 3x týdně do posilovny a po běhu většinou odcvičím břicho.. Cílem je spálit ještě nějaký ten tuk a zpevnit celou postavu.

Děkuji za jakýkoliv názor )
quakmen

Člen
# Zasláno: 27 Dub 2014 11:45

Ten protein můžeš brát i v průběhu dne je vícesložkový takže je tam jak protein co se tráví 2 hodiny i protein co se tráví víc jak 4 hodiny.

Jinak zkus i tento postup
Za hodinu až dvě (podle toho jak jste hardcore) přijměte protein, nejlépe s 5-7g Glutaminu. Za 40-60 minut 1. pevné jídlo, které musí obsahovat komplexní sacharidy, ale né moc. K tomu si po celý den dávejte každé 2-3 hodiny 2 kávové lžičky řepkového (ještě lépe MCT) oleje. Na gainer v této variantě zapomeňte

po posilovně kardio tak 30-45 minut.
V dny kdy je jen běháš tak je dobré dát charakter HIITu
tyna_123

Člen
# Zasláno: 27 Dub 2014 13:22

Dobře, dobře, děkuji moc za radu.. takže dokoupím Pharma Blend 6 HR - ten obsahuje hydrolyzovaný pšeničný protein 5 % [z toho 25 % peptidicky větveného glutaminu]) - to je dostačující?

A co ta snídaně před tréninkem... to je ok, nebo je lepší v mém případě nalačno?
quakmen

Člen
# Zasláno: 27 Dub 2014 14:12

Glutamin bych koupil extra, ať ho dostaneš do sebe dostatečné množství.

Jinak do snídaně bych dal také dávku proteinu. Já si dávám vločky s vodou do toho banán kolagen a protein, (matrix 5.0 teď jsem si koupil quad core)
Ale další rady ohledně výživy nechám na někoho jiného ať ti neřeknu něco špatně.
Na lačno bych necvičil.
Když chodím cvičit po snídani tak si dám vločky s vodou a banánem a proteinem, rozmixuji a za dvě hodiny dám 6g argininu a 7 kyseliny glutamové a za hodinu jdu cvičit.
quakmen

Člen
# Zasláno: 27 Dub 2014 14:34

A ten běh je v jaké formě a jak dlouho,
klidně bych se nebál po běhání si dát po hodině normální jídlo, ale něco lehkého.
Rýži a libové maso.
tyna_123

Člen
# Zasláno: 27 Dub 2014 19:23

Beh je v terenu tak cca 7km (nekdy 4km, nekdy 10km) tak 30-45minut.. Snazim si drzet puls, ale bohuzel to kolikrat pretahnu (podle pulsomeru bych musela leda tak chodit rychlou chuzi..na kterou prechazim az kdyz opravdu nemuzu
Kriss

Člen
# Zasláno: 28 Dub 2014 12:18

Ahojky k tomu proteinu urcite menit nemusis viceslozkovy je vhodny a da se pouzivat po celou dobu dne .. Urcite se najdou jine alternativy to ano ale ve finale zalezi jak jsi denni pridel bilkovin rozdelis jak do jidla tak do proteinu ktery uzivas ... V tom je cela veda .. umet dobre napocitat kolik bilkovin do sebe dat

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
tyna_123

Člen
# Zasláno: 28 Dub 2014 14:55

Kriss...
a se kterým proteinem máš ty nejlepší zkušenost? )
Kriss

Člen
# Zasláno: 28 Dub 2014 16:05

Za mě vícesložkový má opravdu lepší využití ale jak říkám s každým proteinem se dá do denní dávky bílkovin dopočítat

Never back down ...
tyna_123

Člen
# Zasláno: 28 Dub 2014 20:43

aha a přímo nějaký konkrétnější - myslím značka?
quakmen

Člen
# Zasláno: 28 Dub 2014 21:45

tyna_123
Zkus tu synthu 6
Kriss

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2014 15:18

Tak ve značkách tynuš profík nejsem sama toho za sebou nemám hodně ale doporučit můžu tohle

http://obchod.ronnie.cz/s-2872-peptide-fusion.html

http://obchod.ronnie.cz/s-265-super-protein-95.htm l

http://obchod.ronnie.cz/s-827-matrix.html

a tenhle je pro mě asi top a zároveň economy a chuťově taky přišel ok
http://obchod.ronnie.cz/s-2334-pharma-blend-6-hr.h tml

Never back down ...
Kriss

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2014 15:20

Neříkám že za ně dám ruku do ohně ale jsou využitelné a podle mě i kvalita odpovídá.

Takže záleží na Tobě jaký protein si měla do teď?
Plus k dietě i budování je vhodné

http://obchod.ronnie.cz/s-4953-diet-mrp.html

Myslím že MPR produkt je dobrá věc

Never back down ...
quakmen

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2014 20:57

Kriss
O 120,- je levnější na f-sport.cz po přihlášení je tam sleva
tyna_123

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2014 22:05

ju ) já měla před tím právě Pharma Blend 6 HR .. příchuť belgická čokoláda... a teď jsem uvažovala nad tou vanilkou... jakou ty jsi měla příchuť?
Kriss

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2014 09:39

Vanilka kočko je dobrá i rozpustnost mi přišla oki .. Teď mám ještě why na dobrání ale s tím až tak spokojená nejsem říkám jen dobrání ať to doma neleží no

Never back down ...
tyna_123

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2014 09:50

jasně no tak děkuji moc..
Kriss

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2014 10:15

Jj v pohodě a jaký jedeš trénink ?

Never back down ...
gymrat

Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2014 17:46

za me z viceslozkacu doporucuju: Combat od MusclePharm prichut Cookies and Cream nebo od Cellucoru COR-Performance Cinnamon Swirl..chutna jak skoricovy trdelnik
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0