Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Hubnutí - trénink
Autor Zpráva
Navy

Člen
# Zasláno: 6 Led 2014 18:22

Zdravím,
scháním pro otce trénínk na hubnutí (jídeníček má vyřešený - profesionálně sestavený od "dietologů") a chce k hubnutí ještě přidat nějaké cvičení. Dočetl jsem se zde na fóru, že nejúčinnější je silový trénik + 30 min prochazka po ptréninku (jestli jsem to správně pochopil), ale je v tom ještě jistý problém. Otec má problémy s kolenem (pře necelým rokem byl na operaci, ale žádná změna). Byl bych rd kdyby jste mi poradili nějaký trénink na hubnutí bez velké zátěže praveho kolena (pokud to lze). Předem děkuji.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Led 2014 18:39

Fíha, to je těžké, nikoli nemožné. Ať se zaměří na posilovací cviky, které nezatíží ani jedno koleno, čili víceméně horní polovinu těla a jako aerobku bych doporučil plavání.

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 7 Led 2014 16:05

s čím byl na operaci? Vazy? kolik je otci?

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Navy

Člen
# Zasláno: 9 Led 2014 17:24 - Změnil/a: Navy

je mu 44, na operaci byl s kolenem - neco ve smyslu ze uz tam nema chrupavku (presne nevim co)
PS: Pokud tedy zamereni na horni polovin tak jak by mnel byt rozdelen trenink (ktere partie spolu)?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Led 2014 17:33

Nijak, to potom není třeba. Prostě procvičí celou horní polovinu těla, včetně břicha a vzpřimovačů. Může cvičit i lýtka samozřejmě. Jak mu poradí buď fyzioterapeut, nebo odborník přímo ve fitku (ale těch je tam pomálu).

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 9 Led 2014 18:16

já čekala, nějakého dědečka 60letéhoa a táta je takovej mladík já si myslím, že muže kolo, že to doporučují i ortopedi... posiluje to svaly, tam kde má..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Led 2014 18:21

Záleží, jak je to koleno moc v háji....a od svého ošetřujícího snad nějaké doporučení dostal...ne?

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0