Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Cvičení na lačno
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Pro 2013 20:14

Ahoj Peťo,

Chápu to správně, že když půjdu na hodinu zvedat činky, pak si dám půlhodinky svižné chůze na pásu, nebo orbitreku a až za hodinu si dám třeba ten gainer (opravdu by v mém případě nestačilo jen ovoce a třeba mléko, nebo Caro? když mi jde v první řadě o hubnutí ) tak mi i zhubnou špeky, i se posílí svaly? A když už jsme u toho, lze Caro nápoj zalitý mlékem považovat za vhodný zdroj sacharidů?

Chápeš to zcela správně. Caro je sice super zdroj sacharidů, ale když si dáš jednu dávku, je těch sachrů vcelku málo. Z cukrů přijatých po silovém tréninku se nepřibírá, neboj. Ten gainer si dej, ale jen třeba 40g. Následně se již drž výhradně komplexních sacharidů.

B komplex forte určitě doporučuju. Jednak se tím nedá předávkovat a při posilování se potřeba vitamínů skupiny B prudce zvyšuje. Nedostatek Béčka poznáš jednoduše, dělají se boláky v puse, koutky, opary atd.
Samozřejmě se to dá zvládnout i bez suplementů, ale nedoporučuju to. Zdravější a efektivnější je to právě se suplementy i když si hodně lidí myslí, že jsou suplementy určeny jen pro kulturisty, což je pitomost.

Ten stravovací plán není špatný. Člověk má jíst pestře a bohatě. Stačí jen dodržovat určité zásady, které určitě znáš. Snaž se domluvit s partnerem, aby se začal stravovat podobně. Pokuď bude jíst párky a provokovat blbejma kecama, bude to pro Tebe dost těžký úkol. Podpora partnera, potažmo rodiny je klíčová. Držím palečky, jsi moc fajn....

42let @ 195cm @ 125kg
Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 09:10

Děkuju za podporu
zkusím tedy koupit nějaký ten gainer...jenom malý dotaz, do vody, nebo můžu i do mléka? A za jak dlouho po gaineru mám začít normálně jíst? Protože když to tak počítám tak hodinku před cvičením poslední jídlo (aby mi pak nebylo blbě) pak cca 1,5-2h cvičení pak další hodinu nic a pak gainer...a to už jsme na +/-15 minut čtyřech hodinách bez normálního jídla....abych vůbec tu určenou dávku sacharidů do sebe zvládla dostat....jinak do denního příjmu se počítá i ten gainer po cvičení, že ?
A jenom ještě drobnost, jak je to tedy s tím ovocem? K snídani ok, nebo fakt jen po tom tréninku?
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 09:37

k snídani ok ;)

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:11

oki díky je to hotová alchymie...obzvlášť když všude píšou něco jiného a kolikrát si úplně protiřečí...kdo se v tom má vyznat? Ale co, zkusím si n ajít nějaký zlatý střed a podle výsledků budu ladit...díky bohu a všem svatejm že už jsou v dnešní době takový ty měřidla, co změří z čeho se tělo skládá, takže krásně uvidím, na co reaguju nejlíp Prostě se budu vždycky prvního měřit a zkoušet různé typy tréninků, různou míru suplementace, různé množství sacharidů....heh...sama sobě pokusným králíkem....schválně budu hlásit výsledky
Primární cíl : svaly mírně přibrat a tuky shodit , počátek měření 1/1/2014
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:14

Držím pěsti.. hodně se dá shodit hiitem, tím se svaly tolik nenaberou...ačkoliv, mě celkem nabraly...ale teď po roce a čtvrt mám více než měsíční pauzu..zdravotní a svaly rychle opadají.hlavně nohy... stehna mám snad poloviční ale věřím, že to zase doženu..

liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:17

Jinak máš pravdu, informace na internetu jsou velice rozdílné.. drž se základních pravidel...dopoledne více sacharidů, odpoledne ubírat sacharidy, přidávat bílkoviny...nezapomínat na zdravé tuky- oleje, ruzná semínka, oříšky,avokado,ryby,.. v každém jídle mít zastoupení všech živin.. a to by bylo, aby to nebylo... půjde ti to určitě dobře ;)

Karolina

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:21

Přesně tak, držím pěsti

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:27

ehm...teď budu asi za blbku, ale co je to ten HIIT ?
Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:37

jo a ještě drobnost, když se počítá to množství sacharidů na kg na den, tak se počítá s celým tělem, nebo jen s tou částí bez tuku?
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:42

http://www.rutina.cz/o-intervalovem-cviceni-a13 HIIT

liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:45

http://www.rutina.cz/tabatova-12ti-minutovka-sesta va-p78 zahřej se, zkus si dát to video a ukonči strečinkem..

Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:50

ok...juknu na to
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 10:51

jinak podle mě se to počítá s celým tělem..

Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 11:33

no na video kouknu doma, tady v práci je to takový internet neinternet, furt to padá...ale jestli je to, jako v tom popisu, tak se obávám, aby mě u toho nekleplo...no ale zkusím to....
co varianta tahle dvanáctiminutovka na zahřátí a pak hodinka na tom orbitreku? myslíš, že zařazení toho hiitu před ten orbitrek bude mít nějaký vliv na efektivitu spalování během té následující hodiny čistě v aerobním pásmu?
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 12:36

tohle nemůžeš brát jako zahřátí je to přímo hiit v tabatech, kdy 20 sec valíš na svoje max, které zvládneš a 10sec, odpočíváš...a valíš takhle 12minut.. když projedeš stránky na rutině, tak je tam i zahřátí a strečink..

Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Pro 2013 13:09

Ehm....samozřejmě si živiny počítáš bez tuku, nepotřebuješ živit tuk, ten chceš shodit! Liliana Ti měla na Tvůj dotaz ohledně rozporuplných informací na netu říct asi tohle....však jsi na správné adrese!

Pokuď nemáš jakous takous fyzičku a máš hodně tuku navíc, není HIIT pro začátek ideální řešení. Začni pomalu, dlouhý procházky, nejlépe aktivně s pejskem. Jestli nemáš pejska, použij přítele. Začni chodit pravidelně plavat. Plavání nezaťežuje klouby. Určitě neběhej, spíš kolo, nebo orbitrek atd. Začni pod dohledem trenéra silově posilovat....

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 13:20

Ano Peťo, buď ráda, že jsi poznala Legiho je to opravdu odborník..

Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 13:38

Hmmm pikantní představa, vzít přítele na vodítko na procházku
aha...tak proto mi to připadlo jako nesmyslně moc, ono 90x3 je 270g sacharidů za den ? Reálný stav beztukové hmoty bude někde kolem 55 ti kg a to si možná fandím, tak to potom mi připadnou ty 3 g celkem cajk no já si právě říkala, že ten hiit mi připadne tak na infarkt že ho zkusím, ale pravidelně zařadím až se dostanu trochu do kondice zatím to vidím na kombinaci orbitreku a posilky akorát zaexperimentuju s tím, jestli to cvičit odděleně, nebo jít z posilky rovnou na orbiterek, asi jeden měsíc tak a druhý tak a uvidím, co ukáže lepšívýsledky
A dotaz na Legiho znáš stránky F-Sport? Pokud ano, co o nich soudíš?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Pro 2013 14:05

Teď jsem na to kvůli Tobě koukl a dostal jsem osypky.....stačí?

42let @ 195cm @ 125kg
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 14:05

Peti: pikantní představa mě rozesmála

Od kdy jsi začala nabírat nebo je to celoživotní problém? Co diety? Vaši-genetika a antikoncepce?

liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 14:06

Teď jsem na to kvůli Tobě koukl a dostal jsem osypky.....stačí?

já na ně chvilku chodila,ale nějak mi neseděly...pak jsem našla tetsua tady a to mi sedělo víc

Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 14:34 - Změnil/a: Pet

liliana :
no já jsem tak nějak celoživotně s prominutim rozežraná a líná...
v podstatě jsem velmi pozvolna začala nabírat od puberty. Sem tam se mi podařilo zhubnout kolem deseti kilo a pak je zase velmi velmi pozvolna nabírala, takže jsem to takhle sem tam zabrzdila, ale abych nabrala 10 kg za 4 měsíce, to se mi ještě nestalo....ale tam to vidím na kombinaci tří věcí...hubnutí, které tomu předcházelo bylo hodně nezdravé, zase jsem se rozjedla a do toho blbé rady z f-sportu (které, abych jim nekřivdila, jsem možná i blbě pochopila)....proto jsem začala hledat něco jiného.

Jinak na špatnou genetiku nevěřím, spíš na špatné stravovací návyky táhnoucí se generace....takové to a nevstaneš od stolu dokud to nesníš (i kdybys měla prasknout) a podobně....antinu beru už hodně dlouho, tím to nebude...víš co prostě asi poprvé zažívám ten opravdový jojo efekt, kdy to jde bleskově.
Legi: díky za potvrzení...zajímal mě tvůj názor...
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 14:41

Peťo: a jak jsi jedla? Já třeba za mlada 16-20 let jsme do 15-17hodiny měla málo jídla a pak jsme se nabouchala, ale měla jsem hodně chůze...a celkově dobrej metabolismus... byla jsem vždy spíš štíhlá... 10kg za dva měsíce jsme dokázala nabrat díky hormonálnímu tělísku... po vyndání ty nadbytečný kila zmizely... genetika má svůj podíl..nemusíš mít tak rychlý metabolismus..špatné stravovací návyky mají skoro všichni ve věku mých rodičů- 50let.. když si někdo hlídá jídlo, všichni o něm říká, že drží dietu..

mě to ted začala blokovat štítná žláza- není zdraváí...ale zároveň nedokážu doplnit dostatek bílkovin z jídla a se suplementy je to u mě horší, jsem na mateřské a tím pádem peněžně závislá na manželovi a ten mě v tomto odmítl sponzorovat... a občas mi dělá naschvály, nakupuje on.. ale to je jiná kapitola prostě nemám takové výsledky, jako bych mohla mít..

Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 15:12

no řekla bych, že většinu svého pubertálního a dospělého života jsem jedla tak nějak normálně, jako jí většinou generace našich rodičů (kolem té padesátky) což samo o sobě není zrovna zářný příklad racionální stravy, ale můj problém byl vždycky to, že jsem si kupovala strašně moc sladkostí....já se totiž houpu mezi extrémy, buď se tím láduju denně a ve velkém, nebo skoro vůbec. Nedaří se mi najít zdravou rovnováhu.....zase žít život úplně bez dobrůtek se mi nechce, chápu, že ze začátku než se dostanu na nějakou rozumnou váhu to bude chtít přísnější přístup, ale časem bych si to chtěl nechat aspoň na víkend...víš co, nepotřebuju být vyrýsovaná jak fitnesska před soutěží, jen chci vypadat pěkně a to si myslím že půjde i s občasným zamlsáním...pokud to nebude denně a kvantum...ale to je hudba budoucnosti, to je mi jasný...
jinak myslím že štítnou žlázuu atd mám v pořádku....nikdy jsem s tím potíže neměla....ale pokud mi nepůjde zhubnout, tak si to prověřit nechám...
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 15:16 - Změnil/a: liliana

taky jsem extrém,, bud málo jídla a nebo toho dokážu, i když ted už ne.. dokázala jsem sníst hromadu jídla..

Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 15:22 - Změnil/a: Pet

kdyby aspoň jídla, u mě šlo vyloženě o čokolády, zmrzliny a podobně....
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 15:27

Tak teď už tě nenecháme, už jsi naše

Pet

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 15:36

taky nechci, už jsem sama sebou znechucená...
liliana

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 19:04

počkej za rok touhle dobou..kámoška, co vážila 86 se do roka dostala na 65 a krásně osvalená..opravdu bomba..

Pet

Člen
# Zasláno: 23 Pro 2013 11:04

Jsi z Prahy ?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0