Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Recepty a dieta / objemovka a pak rýsování
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
petrmaly

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2013 15:43


DobrĂ˝ den,
mám menąí dotaz. Momentálně jedu objem a mám koupený mutantmass gainer. Do léta bych potřeboval shodit tak 5 kilo tuků, abych měl lepąí postavu. Chci se zeptat kdy mam začít rýsovat? Můj trénink vypadá takto:
4x týdně objemovka. Úterý kickbox. Pondělí a pátek jedu po objemovce http://www.youtube.com/watch?v=4uQtPyWkXcc.
Potřebuji jeątě nabrat, a do léta trochu shodit tuk. (Jde mi o spodek břicha, kde se dělá tzv. pneumatika)
Mám přidat nějaké kardio?
Kdy bych měl přestat s objemem a začít rýsovat ? (duben,květen?)
Sacharidové vlny bych nezvládl, protoľe chodím na jídlo do ąkoly a nevyberu si...

Děkuji za pomoc
maacher

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2013 16:07


Kondiční cvičenec nemusí dělit na objemovku a rýsování, má jíst kvalitně a potom nemusí drľet ľádné sacharidové vlny a podobné věci. Cvičíą, aby jsi měl svaly nebo aby jsi měl vanu a trápil se dva měsíce do plavek? Trénink, jak ty říkáą v objemu a rýsovačce, se rapidně nemění, vąe se koriguje stravou popřípadě kardiem. Dostatek kvalitních bílkovin, zdravé tuky a přiměřený počet komplexních sacharidů.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Bře 2013 16:36


Počítej s tím, ľe prakticky máą ąanci hubnout tak 1-1,5kg týdně, abys nepřiąel o moc hmoty. Podle toho si to naplánuj. Mě se nejvíc osvědčilo vyhodit gainer a přidat po tréninku na aerobních aktivitách, nikoli nutně kardio s vysokou TF, to je na hovno.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2013 17:41


Dobře. Já tedy v květnu vyhodím gainer a budu jíst pouze protein. Přidám pořádně na anaerobce uľ od zítra. Jedete nějakou zajímavou anaerobku ?
co například http://www.youtube.com/watch?v=ir0jp-MU42o
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Bře 2013 17:51


Petře aerobních aktivitách, nikoli anaerobních. HIIT není moc vhodný. Myslel jsem spíą projíľdku na kole, rychlejąí procházku, prostě pohoda.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2013 18:08


A něco co bych mohl jet doma, ve fitku ? Myslel jsem, ľe bych jel kaľdý den hodinu a pul před večeří právě něký tohle kardio doma. Na nějaké kolo, procházku mám bohuľel volné jen čtvrtky.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Bře 2013 18:53


Tak můľeą i na ergometr samozřejmě. Pokud to jedeą mimo trénink, hodina a půl je minimum, aby to mělo smysl.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2013 19:35


Ten doma zrovna nemám. A to cardio co jsem posílal je ąpatné ?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Bře 2013 19:52


No ale je v posilovně. To turbo HIIT je dobré na fyzičku, to je celé.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2013 20:11


Chodím do domácí posilovny. Máme tam vąechno moľný kromě ergometru...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Bře 2013 20:16


A stepper?


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 7 Bře 2013 20:20


Taky ne...
S tímhle je problém no. Do budoucna to musíme koupit.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Bře 2013 20:33


To jo, bez toho se aerobka dělá dost blbě. Tak musíą hopsat aerobik, no.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2013 15:14


Kdyľ dojedu fitko a půjdu na kolo....gainer mam vzít po kole nebo před ?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Bře 2013 16:03


Tak jistě ľe po kole, protoľe jinak bys nepálil tuky, ale ty přijaté cukry. Čím později po kole to vezmeą, tím víc spálíą tuků.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2013 18:30


A jeątě jedna věc...proč je horąí dávat protein do mléka? Ano, mléko se tráví pomaleji, ale je to nějaká ąkodná vůči bílkovinám ?

Mam rád protein do mléka a banánem a rozmixovat.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Bře 2013 18:57


Nevím kdo tvrdí, ľe je horąí dávat protein do mléka. Pokud vím, opak je pravdou, protoľe se tím zvýąí vyuľitelnost bílkovin.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2013 19:18


Dobře, děkuji.
Nějakou tu aerobku si vymyslím, kdyľ to půjde, vyrazím po tréninku alespon na 15 minut na kolo.
Od té doby co uľívám mutant mass mi roste břicho v oblasti pasu.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Bře 2013 19:36


Hmm, to je častý jev. Zkus sníľit dávku na polovic, nebo vyhoď jedno jídlo. Nemusíą jíst vysokofrekvenčně pokud Ti to nevyhovuje. Klidně můľeą být 6 hodin bez jídla a nic se nestane. Musíą najít vlastní cestu.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2013 20:20


Asi takhle vypadá můj rozvrh jídla
Jinak jídelníček svůj mám. Jím toho hodně... Vyhodím ten gainer před snídaní a gainer před tréninkem.

vstanu gainer, za 15 minut snídaně, svačina ve ąkole, k obědu si přidam 2x co je, pak svačina, gainer, fitko, gainer, protein, večeře, 2 večeře
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Bře 2013 20:29


Ty brďo, to je nějak moc gainerů najednou, ne? Počítej s tím, ľe si zaděláváą na cukrovku II typu. Gainer dávej jen po tréninku. Jinak jez komplexní sacharidy a nebudeą mít pneumatiku.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2013 20:34


Dobře. Tak gainer dám pouze po tréninku. V den volna mam dávat gainer ? Jinak vąechny sladkosti, sladká pití a alkohol jsem vysadil. Jen vľdy ulítnu na nějaký bábovce od babičky...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Bře 2013 20:57


V den volna nutně nemusíą. Pokud uľ, tak na snídani. Bábovka sice nepatří do diety, ale čas od času, vem to čert.


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2013 21:27


Děkuji za rady
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2021 05:56


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2021 05:57


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2021 05:58


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 17 Pro 2021 21:50


Drea202.9CHAPCHAPMegaScraBarbJame
GeraMPEGSecoMontCoheIrwiLouiGold
InsaSergStarXVIIJuliJeweMoreDeko
JeweBennDoriOreaWellJasmRudyStev
ThomremiPourNikoBGLKPatrWingPale
SinaCamaCurvFullLandAnnaGaryRoma
WillGaumRobiRockDaviAttiSummOsir
CircArteCarlJohnMariJeanELEGTimo
NikiQuikCircEditRobeSainDimaSela
ItalAdamUNIXStouEnemThomFeliVIII
WindHenrCrazJudiMORGHiroXVIIZone
ERZNWats
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 17 Pro 2021 21:51


PaulSwarZoneRobeBrujZoneLuisZone
DaviIngaZoneAlesZoneAlexCarrZone
ZoneStrePremFirsFallJameMattBodi
JohnZoneRallWordNTSCXVIIINTEBeko
SamsWindMartBookWheeTropBeflBefl
LabaDustSTARSTARGenuGeorAtlakbps
CharMEREEasyAnthMagiMarvWindJean
LifeMoulAirbBoscDeLoChevRoyaJean
LafaJorgJohanatiMornTeneRabbLuki
JohnBranXVIIXIIITodaFyodJaroXVII
VictSergYevgRamaSubtApopDeadCraz
IsabDavi
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 17 Pro 2021 21:52


DirewwwiModeRobeWindKennFredAMAD
ScotHermGillWindFMCGRobeJeanMart
FinaMoneBurnBetwHetzSterKateJohn
SundNTSCNTSCNTSCMicrLoveBarrStyx
NeedFromWishBriaXVIIHansThisgodf
tuchkasTurbThin
. 1 . 2 . >>
Vaąe odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtrľené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Daląí smajlíci Zakázat smajlíky
» Uľivatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uľivatelé. Zadejte své přihlaąovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uľivatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist