Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Vyrýsování břišáků
Autor Zpráva
kubik445

Člen
# Zasláno: 11 Úno 2013 18:15

Dobrý den, chtěl bych poradit s vyrýsováním břicha, chtěl bych aby mi vylezli břišní svaly ( jdou vidět jen trochu ) , ale nějak moc nedbám na stravu.
Chtěl bych se zeptat jestli mám aspoň trochu správně sestavenou dietu a jestli bych mohl používat ve dny diety gainer.
Mám 15 roků, cca 173cm a 64-65kg. Posiluju cca 4 měsíce.
Gainer: http://shop.kulturistika.com/sportovni- ... ?ms_id=123 - jestli by se dál třeba používat po menších dávkách.
Snídaně : celozrný rohlík/chleba se šunkou, mléko ( polotučné )
Svačina : celozrný rohlík se sýrem nebo šunkou, jogurt, ovoce/zelenina
Oběd : to co se navaří
Svačina : Ovoce/zelenina (??nebo gainer??)
Večere : Celozrné pečivo nebo maso

DĚKUJI VŠEM ZA RADY !!
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Úno 2013 19:53

Už jsem to tady dnes psal. Pokud nemáš tuk pod 10%, nikdy nebude nic vidět. Ten jídelníček je napsanej hezky. Tos moh rovnou napsat jím všechno, od každýho trochu.
Gainer do diety je blbost, to je na nabírání.

42let @ 195cm @ 125kg
kubik445

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2013 15:40

Dobré, díky a s tím jídelníčkem no nevím no.. kdyžtak byste mi ho někdo mohl nějak navrhnout, díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 12 Úno 2013 17:31

Tady na fóru najdeš základní jídelníček. Jsou na to jednotlivé sekce. Informací hromada.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0