Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Recepty a dieta / Jídelníček pro ľeny
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
petrmaly

len
# Zaslno: 4 no 2013 15:18


Dobrý den,
mohu se zeptat na nějaký jídelníček pro ľeny, kteří chtějí zhubnout a posílit svoji postavu ?
petrmaly

len
# Zaslno: 5 no 2013 14:05


Co ?
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 no 2013 14:54


Proč si myslíą, ľe by se měl jídelníček pro ľeny liąit od toho pro muľe?


48let @ 195cm @ 135kg
petrmaly

len
# Zaslno: 5 no 2013 15:16


Nemám s tím zkuąenosti, takľe nevím. Pro ľeny co chtějí hubnout teda nějaký rýsovací jídelníček ?
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 no 2013 15:50


Takový ideální "rýsovací jídelníček" pro vąechny neexistuje. Můľu Ti napsat co jíst, kolikrát a kdy to jíst, ale kolik toho sníst záleľí na mnoha faktorech. Vydrľ, pracuji na obsáhlém článku o výľivě začátečníků, takľe tam se vąe dočteą. Dám sem link.


48let @ 195cm @ 135kg
Krizka5

len
# Zaslno: 6 Kv 2013 22:53


Zdarvím Legi,kde najdu ten Tvůj článek?
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Kv 2013 05:20


Ehm, jeątě bohuľel nikde. Výľivová část je hotová, teď jeątě dělám na suplementech. Je jich nějak moc....
Uľ radąi ľádnej termín slibovat nebudu, nestíhám. Prosím jeątě o strpení.


48let @ 195cm @ 135kg
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 11:38


Dobrý den, ráda bych se informovala, jak správně jíst, abych se vyrýsovala. Mám 179cm, 58/60kg kolísá, pas 70, boky 95. Somatyp hruąka. Cvičím nepravidelně 2 roky, teď byla měsíční pauza a nyní jsem začala opět cvičit kaľdý den cca 35min Jillian Michaels, Boba Harpera. Je to dynamické a intenzivní cvičení. Vyhovuje mi to a hlavně mě to baví. Ohledně jídla jsem bezradná, nevím co si mohu dovolit sníst a uľ vůbec netuąím kolik. I kdyľ si pročítám desítky rad a informací z webu, nejsem moudřejąí. Můj jídelníček. ráno vločky s mlékem, nějaké ovoce, oběd čočka s vejcem nebo soja se zelenýma fazolkama a vejce, večeře to samé :D absolutně bez nápadu. Poradil by jste mi? Děkuju Silvie, 29 let
Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 11:55


Ahoj Silvi přečti si u nás články na stránce a určitě něco společně vymyslíme ... Je jich tady plno o jídle ... Určitě společně něco vymyslíme ...

To co píąeą je opravdu odstraąující ... tak málo ? kde jsou svačiny ? Myslím ľe určitě jídelníček musíą roząířit ...


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 12:26


Mrknu na to, díky. Víą já právě nevím co je moc nebo málo :D
Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 12:33


Opravdu zaleľí na mnoha fafktorech. Jakou máą práci kdy vstáváą kdy chodíą spát ve který čas civíč a jíné .. skus popsta svůj ľivotní styl.


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 12:45


mám to sloľité, pracuji krátký dlouhý týden denní noční 12tky na recepci od 7 do 7, takľe sedavé zaměstnání. Ale máme na hotelu pěknou posilovnu, takľe toho hodlám vyuľívat. Jako jedna z mála mám na noční stejný hlad jako přes den . Kdyľ mám volno, vstávám před 9 nebo v 9. U denní směny vstávám 4:45. Po noční vstávám ve 14:00. Je to chaos
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 12:47


takľe cvičení nemá taky pevně stanovenou dobu
Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:05


No tak vidim ze to mas stejne jako já ... i směnově já také 12ctky 3den-3noc-3volno ano je to o tom zvkadnou chaos


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:11


Silvi, vítám Tě u nás, ale hrozně se mi líbí jak kaľdá holka poskakuje. Nemyslím to zle, ale u nás jsem viděl v posilovně holku, která cvičí pouze silově a panečku bylo na co koukat. ®ádná hubená postava, pěkný svalnatý ruce, nohy, břicho... Musím to sem postnout co dávala Kika na web, hrozně se mi to líbilo a musím si to vytisknout a zalaminovat...

Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:14


Taky se ti to libilo ? ja sem umirala jak sem to videla .. a presne sem si vzpomela na svuj zadek dne suz je fajny akorat nevim spedy jak ti sem dat tu fotku aby ses pokochal


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:16


Stačí přes skype a můľeą se tam naąpulovat celý den
Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:19


haha ne dala bych jen jedno foto to jsem si fotila i kerku vis .. je na takem fajnem miste jak se rika u nas


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:24


Takový zadek je snad sen kaľdé ľenské. Dřepy a výpady s činkama, bez, v různých sestavách dělám v kaľdém workoutu. Spíą nevím, jak jíst a kolik. Jsem hruąka, takľe od pasu nahoru hubená, paľe a břicho se hezky tvarují a od pasu dolů nic moc ľádná změna.
Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:27


Tak na to běh .. dlouho kolo .. a pak tvrdě na dřepy ... !!! Věř já jsem zadek udělala snad jen na dřepech mám ten pocit A potom to jídlo ... Zkouąela sis počítat kolik bílkovin sacharidů a tuků by jsi měla příjmout ?


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:32


přiznám se nepočítala, jen celkový příjem KJ podle váhy, výąky, věku a sportovní aktivity.
Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:34


To je straąně málo v článku odemně Drahá dieta či od legiho suplementace začátečníku je popsáno jak na to určitě doporučím spočítat a začít koukat na potraviny co jíą a co obsahují


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:34


no jo, běh a potom dřepy, ale to nemůľu dělat pořád, můľu to třebas kombinovat s těmi workouty? Co bys doporučila? Půl hodky běh střídaný s chuzí a pak série dřepů??
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:35


jj spočítám, jdu na to
Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:38


Silvi uplně naopak Kardio je nejučinějąí pop tréninku .. skus si navolit program kdy pojedeą workouty zvlast a pak posilovací trénink a kardio na zavěr .. Je to velmi dobrá kombinace .. Lilly tady chodí HIIT ktery je velice dobrý na palení a taky jej chodí doma tak mi ho doporučila. Já jinak jedu silově v posilce .. Koukni mám tady fitness deník i někjteré treninky vypsané


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:43


Supr, díky! Naąla jsem si na youtube nějaký HIIT workouty, vypadá to slibně
Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:48


Zuzka Light ... je super na doporučení jsem vyzkouąela a je to echt dobré


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:50


Znám jí velmi dobře, ale spíą mi vyhovuje Jillian M. nebo Bob Harper. Koukala jsem na HIIT a mám pocit, ľe to samé ne-li náročnějąí dělám s Jill. Třeba Body Revolution. Znáą to?
Kriss

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:53


Tak sběhlá nejsem .. na mě spíą kdyľ se zeptáą trénink 5*5 v posilovně
To je od tématu jsem spíą na velkou činku a hromadu upocených chlapů okolo .. ach to je tak kdyľ si na posilku zvykneą uľ bych neměnila .. doma mě to baví ale musím být sama a to se stane málo kdy


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Silvie

len
# Zaslno: 7 no 2014 13:55


No nic, jdu si před noční na 2 hoďky lehnout, pak dám workout od Jill, tvarohový shake, nic jiného doma nemám :D, kapustovou polévku s bramborem na véču a půjdu na noční. Kdybys měla nějaký rady, jak se stravovat na noční a kdy, třeba jak to děláą ty. Budu ráda za kaľdou radu. Hezký den
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist